Sahibinden.com Ürün Satıyordum Şimdi Ürünü Silmek İstiyorum Nasıl?
2 Cevap4001 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

132 Mesaj
2 Aralık 2008; 22:12:21 

Sahibinden.com Ürün Satıyordum Şimdi Ürünü Silmek İstiyorum Nasıl yapıcam bilen arkadaslar lütfen yardım etsin kısacası ürünüm vardı 2 hafta once koydum şimdi silmek istiyorum koydugum ürünü ama nasıl silcegimi bilmiyorum yardım lütfen.

SAYGILARIMLA...

İtem Yoksa Ezik Dersiniz , İtem Varsa Hacker & Duper & Zengin zuppesi Dersiniz. Can Potuyla Oynarız Oyunu Bilmiyo Dersiniz , Minor Yaparız Pedalcı & Programcı Dersiniz. Pm Açarız Söversiniz , Pm Kaparız Artist Dersiniz.. Çünkü Ezüksünüz

8 Mesaj
26 Aralık 2008; 17:41:40 

Üyelik girişi yaptıktan sonra Bana Özel / İlanlarım bölümüne girin ilanlarınızın en sağ tarafında işlem bölümü var..oradan pasif yap seçeneğini seçip ilanı yayındna kaldırabilirsiniz..tamamen silmek istiyorsanız, pasif yaptıktan sonra sil seçeneğini seçebilirsiniz..

28 Mesaj
10 Şubat 2010; 9:13:00 

ya bu site olmasaydı biz sorulara nerden cvp bulurduk acaba. ne yazsam burdan cevabı çıkıyor. ilgilenen zaman ayırıp cevap veren herkesin ellerine sağlık.

hp 6000 serisi...number one
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sahibinden.com Ürün Satıyordum Şimdi Ürünü Silmek İstiyorum Nasıl?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219