Şimdi Ara

Pıoneer DCS-363.Bilgi desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar hayırlı günler.Arkadaşlar ben Pıoneer DCS-363 ev sinema sistemi aldım bana göre muhtemelen ? sorun herhalde,cihazda herhangi bir müzik fonksiyonu kullanımında,cd,usb,VS oluşturduğum ses ve efekt değerleri enerji kesildiği zaman ses şiddeti ve diğer değerler sıfırlanıyor,bir daha'ki kullanımda yeniden ayarla,lütfen bu böyle olmaz herhalde,kitapcığını sayfa sayfa okudum canım sıkıldı bu konuda bilgisi olan Arkadaşlardan destek,Sağlıcakla.

• yeni aldiysaniz degisim talebinde bulunun, ayarlarin sifirlanmamasi gerekir.
  • malesef elektrik kesildiğinde veya fişi çekip taktığınıda alet resetler ... ayrıca bilginiz olsun ek kaynaklardan yaptığınız girişlerde ve radyoda 5kanal dinletemez açıkçası vasatın altında bir cihaz dsp işlemcisi berbat ... şimdilerde dcs-575 modeli ve 580 modeli var onlar bu konuda daha başarılı cihazlardır ...
  • Dostluk bizi İnsan yapan erdem'lerden birisidir,fakat bu oluşuma zemin hazırlıyan DONANIMHABER ve Ekibine,ve yardım için zaman ayıran Dostlara Sevgiler.Sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umcor81 -- 28 Ocak 2009; 20:46:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.