Şimdi Ara

sinama sistemi icin yardım sinemaya kurulacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir digitürk kafe kurucaz bunun için profesyonel ses sistemine ihtiyacımız var. nasıl bir sistem önerirsiniz

• Detay verirseniz muhtemel bir kaç fikir gelecektir.

Kaç m2 lik bir alana kurulum yapılacak ve tahmini kaç kişilik tribün oluşturulacak
    Yerleşim düzeni nasıl (perde yada plazma/LCD nin yeri, seyircilerin oturma düzeni vs.)
    AVR ile birlikte kullanılacak aletlerin listesi (bu liste AVR seçiminde giriş çıkışlar için gerekli)

vs.. vs.. bu benzeri detayları iletmeniz cevap alabilmeniz adına yararlı olacaktır.
  • 150m2 alanı var diziliş sinama dizilişi ya profesyonel dedim ama çokta profesyonel olmasada olur bu alana yetsin bizi idare etsin fiyatı uygun olsun nasıl bir sistem kurmamız lazım.
  • 150 m2 ye cok profesyonel bir sey gerekmez... max ne kadar para verebiliyorsunuz?
  • @teknika profesyonel olarak bu işleri yapıyor, direkt (pm) iletime geçebilirsiniz.
  • vallaha 350 civarı vere bilirim veya daha yükse ikinci elde olabilir.
  • Konu kapandı sanırım
  • 350 ytl yeterli olmaz malesef
    prof. seslendirme olarak osawa gibi düşük kalite bile kullansanız o paraya sadece bir amfi belki alınabilir

quote:

Orjinalden alıntı: Gprsnedir

vallaha 350 civarı vere bilirim veya daha yükse ikinci elde olabilir.
  • parayıda gectim ne önerirsiniz :( mac izlenicek :) ona göre bir sistem
  • bir veya iki tane çok ucuz yollu 2x150 watt stereo power amfi al.Sanırım para problemi var...her birine de 2 şer adet ucuz hoparlör bağlarsın işin görülmüş olur.Neticede maç seyretmek için yüksek volüme olsun istiyorsunuz sanırım..Fazla para vermeden işi halledersin.
    Bi link veriyorum...netten bakarken gördüm bende .....bunun gibi pekçok firma bulabilirsin..hesaplı ve elverişli olanından da istediğini alabilirsin.

http://www.sistemses.com/stereo_anfi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapatero -- 3 Aralık 2008; 13:01:14 >
  • Madem butce dusuk solo7 dusunebilirsin.Amfi derdiniz olmaz direk digiturk recieverına baglarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.