Şimdi Ara

Polis kılığına girip tecavüz ettiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
4.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendilerine polis süsü vererek restoran basan zorbalar, saçlarından sürükleyerek kaçırdıkları 25 yaşındaki kadına 6 saat boyunca tecavüz etti.

ne kadar ceza alacaklarını dört gözle bekliyoruz

Avcılar'da bir restorantta çalışan 25 yaşındaki A.C. 24 Ağustos 2008 tarihinde polise gelerek kendisini kaçıran 5 kişiden 3'ünün tecavüzüne uğradığını bildirdi.

A.C. kendisini kaçıran kişileri tanımadığını bunlardan biri olan Yusuf adındaki kişinin bir hafta önce restorana gelerek kendisini almak istediğini, ancak mekan sahiplerinin buna izin vermediğini anlattı. Bunun üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Soruşturma kapsamında sözkonusu restoranın güvenlik kamera kayıtları incelendi. Yapılan incelemede, kaçırma olayının güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendiği belirlendi.

POLİS KIYAFETLİ COPLU, TABANCALI BASKIN

Görüntülerde, tepe lambalı otomobille restoranın önüne park eden polis kıyafetli şüphelilerin, buradaki görevli otopark görevlesine tekme tokat ve copla saldırarak içeri girdikleri görülüyor..

RESTORANDA TERÖR ESTİRDİLER

Restorana girer girmez önce müzisyene copla saldıran kişiler, müşterilerin aralarına girerek tekme tokat savuruyor..

SAÇLARINDA SÜRÜKLEYEREK GÖTÜRDÜLER

Ardından 25 yaşındaki A.C.'yi müşterilerin arasından sürüklenerek restoran dışına çıkarılıyor. Zorbalar merdivenlerde de sürükledikleri A.C.'yi otomobillerine bindirerek ortadan kayboluyor. Bu arada müşteriler ve restoran çalışanları bu kişileri polis zannettikleri için olan biteni şaşkınlıkla seyrediyor.

KADINI EVİNİN ÖNÜNE ATTILAR

Sabah yeniden ortaya çıkan kadın polise giderek başından geçenleri anlattı ve adresini bilmediği bir evde 6 saat tutulduğunu ve 3 kişinin tecavüzüne uğradını anlattı. Kadın aynı kişiler tarafından sabah evinin önüne getirilerek bırakıldığını söyledi ve şikayetçi oldu..

ZORBALARIN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Kadının ifadelerinden yola çıkan polis restoranda kaydedilen görüntüleri geriye doğru taramaya ve incelemeye başladı. 1 hafta önce kaydedilen görüntülerle yapılan karşılaştırmada, kaçırma olayını gerçekleştiren kişilerden birinin eşgali belirlendi.. Söz konusu görüntülerde bu kişinin restorana gelerek A.C ile görüştüğü ve restoran görevlilerince dışarı çıkarıldığı görüldü.

GÖRÜNTÜLERDEN TESPİT EDİLEN KİŞİLER YAKALANDI

Görüntülerdeki eşgal üzerine araştırmalarını yoğunlaştıran polis bu kişinin kimliğini de belirledi. Yusuf K. ile birlikte kaçırma ve tecavüz olayının diğer şüphelilerinin kimlik ve adresleri de belirledi.

OPERASYON BAŞLADI

Geçtiğimiz Cuma günü Büyükçekmece'de bulunan bir ev ile bir otomobile gerçekleştirilen operasyonda, Yusuf K. (26), Cesim G. (28), Yıldırım A. (19), Mehmet D. (24), Hakan F. (30) yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili iki kişinin daha yakalanması için operasyonlar sürdürülüyor.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilerek sorgulamaları yapılan zanlılardan Yusuf K., Cesim G., Yıldırım A. ile firardaki iki zanlının polis kıyafetli olarak A.C.'yi kaçırdıkları tespit edildi. Büyükçekmece'deki bir eve götürülen A.C.'ye zanlılardan Yusuf K., Cesim G. ile firardaki bir kişinin 6 saat boyunca tecavüz ettiklerinin belirlendiği ileri sürüldü.

Zanlılardan Mehmet D. ile Hakan F.'nin ise bu kişilere yardım ve yataklık yapmaktan dolayı gözaltına alındıkları bildirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan 5 zanlı Büyükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martinist -- 1 Aralık 2008; 15:07:33 >

• Kaynak varmı nerde olmuş bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angry Angel

Kaynak varmı nerde olmuş bu?

EKLEDİM ARKADASIM HABERİN TAMAMINI
  • Kaynak Mynet

Türkiye ßurası Şaşırmamak Lazım.

• quote:

Resmin yukarsnda DHA yazıo...

Ayrıca allah belasını versin bunlar gibilerin ya...yazık yazık
  • quote:

Orjinalden alıntı: nefret_1985

quote:

EKLEDİM ARKADASIM HABERİN TAMAMINI

Eyvallah

Ya nasıl yapabiliyorlar bunu aklım almıyor.
  • Ben de tam bu konuyu açmak için gelmiştim. Resimler burda var.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=18196&rid=2

Halkımız o kadar duyarsız oldu ki artık gözlerinin önünde birine tecavüz etseler ses çıkarmıcaklar. Yazıklar olsun.
  • Polise güvenin azaldığı sagısızlığın hat safada oluğu şu günlerde normal.
  • karmaşık duygular yaşadım haberi okuyunca

çiviyi bulan olursa ALLAH rızası için yerine çaksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 1 Aralık 2008; 15:31:37 >
  • Allah'ın dan bulsun bu şerefsiz köpekler, diyecek başka birşey bulamıyorum. Mekandakilerin tepkisizliği ayrı bir konu.
  • bu ne lan millet zaptiye kesilmiş.

bu anarşistler iyice azıttı din, iman, polis devlet bişeyden korkmyor adamlar.
  • bi sebebi vardır durduk yere kimse heleki 3-5 kişi bu suçu işlemeye gönüllü olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeus1907

bi sebebi vardır durduk yere kimse heleki 3-5 kişi bu suçu işlemeye gönüllü olmaz

sebebi oldugu icin, sucu isleyenler hakli mi yani diyorsun. ?!!
  • bunlara 20 yil hapis vermeleri lagzim en az !!!
  • Yok. Oha
  • ben okumustum sabah bır sınır oldum kı sormayın nasıl kufrettım onlara bır bılsenız ALLAH sonumuzu hayır eylesın suraya bakk yuhh yaniiiii
  • Şerefsiz herifler ya toplumumuzda ciddi ciddi değişmeler var hiç iyiye gitmiyoruz...
  • Hiç kimse bu kadar salak olamaz 4-5 kişiyle mekan basarak kameralarıda bilip hayatlarını çöpe atacak kadar.. Başka bir olay var kesinlikle..
  • şerefsizler çoğaldı memlekettr.bir yerlerinden şereflendirip adam etmek lazım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.