Şimdi Ara

Asus F3sv TV kart ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir sorum olcak..!

BU ASUS F3SV 2,4ghz'lik laptoplarımız aşağıdaki tarzda TV kartlarını destekliyormu? bu tarz şeyleri kullanan var mı acaba ?

Kullanana arkadaşlara sorum var.. Ses ve görüntü Nasıl ? ve PS2 bağlayan oldu mu ?

ilgililenlere Teşekkürler..

ÖRNEK tv kart İÇİN TIKLAYINIZ

Bu model ve markayı tavsiye edermisniz ?

• please help !
  • Hiç tv kartı kullanan yok mu ??
  • Örneğini verdiğiniz ürünün arabirimi; "CardBus"... Sizin dizüsti bilgisayarınızın (ASUS F3Sv) arabirimi ise; "ExpressCard" slot... Dolayısı ile, seçiminizde "ExpressCard" arabirimine hâiz olan ürünleri nazar-ı dikkate almalısınız.

Her ne kadar örneğini verdiğiniz ürün (AVerMedia AVerTV CardBus PRO TV/Radyo Kartı) işinizi görmiyecek olsa da, bende var ve ben de şu anki dizüstü bilgisayarım ile kullanamıyor olmak ile birlikte, evvel sistemim ile birlikte kullanabiliyor iken oldukça memnundum.

Bir bilgi notu olarak ayrıca; "ExpressCard" teknolojisinin şu an itibarı ile dizüstü sistemlerdeki en yeni teknoloji olduğunu ve çok daha az güç tüketimi ile birlikte çok daha yüksek seviyelerde veri iletişimini desteklediğini de belirtmek isterim.
  • abi peki o sistem yazarmı tv kartlarının özelliklerinde......

ve tavsiyen varmı benmkine uyun ?
  • Marka ve Model refere etmek, kişisel prensiplerime aykırı olmak ile birlikte, bu konuyu açtığınız mesajınızda incelememiz üzere AVerMedia ürününü örneklediğinize göre, incelemeniz için aynı markanın "ExpressCard" arabirimli ürünlerinin linkleini vermekte de bir beis görmüyorum...

Türkiye'de temin edilebilen, dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek (USB, CardBus ve ExpressCard arabirimli) tüm AVerMedia modellerinin linki;
    (elbette ki CardBus arabirimi dizüstü bilgisayarınız ile uyumsuz olduğundan, bu türler sizin takibinize girmiyor)
    http://www.avermedia.com/avertv/TR/Product/ProductList.aspx?action=search&device=2

Bu da, kişisel tercihimi yansıtan ürün; AVerTV Hybrid NanoExpress
    (her ne kadar prensiplerime aykırı olduğunu ifade etmiş olsam da... dayanamadım)
    http://www.avermedia.com/avertv/TR/Product/ProductDetail.aspx?Id=431&device=2

• teşekkürler pm de atabilirsinzi bu konuda..çünki pek bilgim yok...bu marka da olmayablir yani...
  • Aynen Asus notebookların çoğunda express card yuvası var ve dolayısıyla oraya takılması düşünülen kartların da express card olması gerekiyor PCMCIA kartlar artık tarih olmanın arefesinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.