- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Media Markt Gözlerime İnanamadığım PS3 Kampanyası!
54 Cevap38177 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

420 Mesaj
29 Kasım 2008; 20:37:21 

Merhaba Arkadaşlar,

Cuma günü Yenisahra'da açılan AVM Optimum'a uğradım. İçerisinde Media Markt'da var. PS3'te inanılmayacak fiyat şöyle:

PS3 80 Gb Konsol (Dualshock 3) + 3 Adet Oyun (Resistance, Motorstorm, Uncharted) = 777 YTL !!!!!!

Arkadaşlar bundan 1 ay evvel aynı mağazadan extraları olmadan 900 YTL'ye aldım ben bu cihazı... Bu fiyat ve kampanya kaçmazzzz!!

What you see depends on what you're looking for..

2250 Mesaj
29 Kasım 2008; 21:16:32 

Evet ama aynı kampanya mersin MediaMarkt'da yok...

Sanırım sadece o mağazaya özel indirim.

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)

1233 Mesaj
29 Kasım 2008; 21:21:51 

quote:

Orjinalden alıntı: Zizim

Merhaba Arkadaşlar,

Cuma günü Yenisahra'da açılan AVM Optimum'a uğradım. İçerisinde Media Markt'da var. PS3'te inanılmayacak fiyat şöyle:

PS3 80 Gb Konsol (Dualshock 3) + 3 Adet Oyun (Resistance, Motorstorm, Uncharted) = 777 YTL !!!!!!

Arkadaşlar bundan 1 ay evvel aynı mağazadan extraları olmadan 900 YTL'ye aldım ben bu cihazı... Bu fiyat ve kampanya kaçmazzzz!!

garantili mi yoksa spot mu ?

''zanqexus'' benimle ilgili yaptığı referansı kaale almayın

420 Mesaj
29 Kasım 2008; 21:29:38 

Spot olacağını zannetmiyorum. Canavar gibi garantilidir.

Bu arada forumu takip eden Media Markt yetkililerine sesleniyorum: 1 ay evvel aynı mağazada 900 verdiğim aleti bu fiyata görünce içime kaya oturdu küt diye...

1531 Mesaj
29 Kasım 2008; 21:44:47 

Ohaaa. Kaçmaz bu fırsat. Sırf oyunlar bi dünya para zaten

1867 Mesaj
29 Kasım 2008; 22:08:13 

walla bugün gittim son bir tane kalmıştı ve fiyatı 849 YTL olmuş üstelik 3 oyun yerine 1 oyun hediyeli...

Apple Macbook Pro Retina / Intel Core i7 3740QM 2.7GHz 6MB L3 Cache / 16GB DDR3-1600MHz Ram / 1GB nVidia GeForce GT 650M & Intel HD Graphics 4000 / 15.4" Apple Retina Screen 3840*2400 / 768GB Solid State Drive / Razer BlackWidow Ultimate Gaming Keyboard / Cyborg M.M.O. 7 Gaming Mouse / LG LSM-100 Scanner Mouse / Logitech G930 Wireless Gaming Headset / Edifier E3350 2.1 Sound System

420 Mesaj
29 Kasım 2008; 22:14:33 

Yapma be dostum, dün akşam zebil gibi dizmişlerdi kutuları. Demek millet soğuk kış gecelerine hazırlık yapıyo

784 Mesaj
29 Kasım 2008; 23:00:41 

fiyat gerçekten iyiymiş

~~UZAK DURUN!!! alirıza1 Alacağım diye günlerce oyalar! msj atarsın cevap vermez özür dilemez terbiyesizin biri!!!!

160 Mesaj
29 Kasım 2008; 23:20:39 

quote:

Orjinalden alıntı: KaZAaRa

ben sana bir media markt yetkilisi olarak sesleniyorum..

o mağaza daha 3 gün önce perşembe günü açıldı.. sen 1 ay önce nasıl aldın

diyelim farklı bir media markt mağazasından aldın ,, şöyle açıklayayım her media markt bağımsız ve kendi kampanyalarını düzenlemek kendi fiyatlarını belirlemekle özgürdürler.

birde optimum mağazası yeni açıldığı için o fiyat kampanyalı olarak geçiyor, ayrıca bir süre sonra türkiye piyasasına girecek olan xbox360 a karşı sony satışlarını artırmak için kampanyalar düzenleyip fiyatlarını indirmeye başladı..

Yani media marktın kurumsal bir kimlikten ziyade francahise tarzı bir çalışma politikasımı var kafam karıştı

584 Mesaj
29 Kasım 2008; 23:27:14 

sayın media market yetkilisi bize ara sıra da olsa indirimler hakkında biraz bilgi çıtlatsada bilsek diyorumm

yabancı yok burda bizbizeyiz

DÜNYACA ÜNLÜ ORJİNAL GİYİM MARKALARI ÇOK UYGUN FİYATLARA MAĞAZAMIZDA ..

tommy-armani-dolce-gabbana-guess-burberry-polo-lacoste-calvin-iceberg-
LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ İletişim https://www.facebook.com/istinyeoutletpark msn: adnandoganbey@hotmail tel/whatsApp:0555-335-96-43 istinyeoutletpark.sahibinden.com/

840 Mesaj
30 Kasım 2008; 0:15:57 

+1 acilistada gittim ertesi gunde ps3 bu fiyata gormedim

quote:

Orjinalden alıntı: daymond

Selam aynı mağazaya cuma 2 de gittim yenisahra mediamarkt ps3 777 değil 999 liraydı 3 oyunlu.

300 Mesaj
30 Kasım 2008; 0:30:04 

quote:

ben sana bir media markt yetkilisi olarak sesleniyorum..

o mağaza daha 3 gün önce perşembe günü açıldı.. sen 1 ay önce nasıl aldın

diyelim farklı bir media markt mağazasından aldın ,, şöyle açıklayayım her media markt bağımsız ve kendi kampanyalarını düzenlemek kendi fiyatlarını belirlemekle özgürdürler.

birde optimum mağazası yeni açıldığı için o fiyat kampanyalı olarak geçiyor, ayrıca bir süre sonra türkiye piyasasına girecek olan xbox360 a karşı sony satışlarını artırmak için kampanyalar düzenleyip fiyatlarını indirmeye başladı..

Sayın YETKİLİ!

çok kızmış gibisiniz , arkadaş başka bir mağazan almıştır niye kızdınız ki ? kötü birşey de söylememiş daha önce pahalıya aldım demiş sadece ne var bunda anlayamadım

218 Mesaj
30 Kasım 2008; 0:33:16 

arkadaşlar 30 günü geçmeyen sürelerde hakem heyetine başvurup aynı mağazadaki ürün için itiraz edebilirsiniz .aradaki fiyat farkını size geri ödemek zorundalar, ben hepsiburadayı verdim koşu bandı için 250 ytlmi geri ödediler ipe ipe....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozogul4 -- 30 Kasım 2008; 0:33:31 >

AMD 64 BIT 2,8 GHZ,512 DDR500 DUAL CHANNEL, POWERCOLOR 9600XT 128MB, ASUS DVD WRITER, ASUS EPOX 8KDA3J ANAKART

300 Mesaj
30 Kasım 2008; 0:37:49 

yavrucuğum ??? pardon ???

3296 Mesaj
30 Kasım 2008; 1:22:09 

@KaZAaRa,

yanlış anlamayın, tartışma çıkarma niyetinde değilim, ama arkadaşlara karşı üslubunuz hiç hoş değil..

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

253 Mesaj
30 Kasım 2008; 1:52:10 

bu ne yav yavrucugum bu nasıl bır hıtap seklı yavrucugum kuzum bebısım halla halla

sankı cocuk eglendırıyor yonetıcıymıs demıyorsun depocuyum yonetıcıyım dıyorsun

Önemli Not : İşhayatına depocu olarak basladım emek kutsal bır degerdır yanlıs anlasılmasın :)

350 Mesaj
30 Kasım 2008; 2:04:37 

herkes diline sahip çıksın...Burası donanım haber bu tür hitapların yeri değil

549 Mesaj
30 Kasım 2008; 2:10:22 

quote:

Orjinalden alıntı: omeravalar

herkes diline sahip çıksın...Burası donanım haber bu tür hitapların yeri değil

biliyorum ve görüyorum kimin nerede nasıl hitap ettiğini

tüm yazdıklarımı sildim..

isteyen alıntısınıda siler isteyen silmez..

iyiki bir kelime kullandım..

300 Mesaj
30 Kasım 2008; 2:56:30 

iyi ki bir kelime kullandım diyorsunuz ,adam gibi düzgünce kelime kullandınız da size birşey mi dedik arkadaşım ??? karşınızdakinin kim olduğunu bilmeden yada görmeden nasıl hitap şeklidir bu ? yavrucuğum diyorsunuz ? siz emrinizde çalışan işçi mi zannettiniz beni ? ayıp ediyorsunuz gerçekten !!!

1214 Mesaj
30 Kasım 2008; 4:51:47 

Sn "Kazaara"

Konuyla alakasız olacağını bilsemde,burada ki arkadaşların insiyatifine sığınarak size ortada varolan bir dedikodunun aslını danışmak istiyorum;Madem "MediaMarkt" çalışanısınız.

Yanılmıyorsam ya 28.11.08 ya da bir önce ki hafta Cuma günü "İçerenköy Carrefour Teknosa" mağazasında yapılan Ps3 kampanyasından cihazların temin edildiği dedikodusu ve bunu kanıtlayan aşağıda sunduğum bir fotoğraf var.

Dedikodulara göre "MediaMarkt" yönetici kadrosundan bir kaç kişi birbirlerini tanımıyormuş gibi "İçerenköy Carrefour Teknosa" mağazasına gidip Ps3'leri satın almışlar ve yeni açılan Optimum Mağazasında bunların merchandising,şerit ve pano işlemlerinden sonra aldıkları fiyata "Kampanya" adı altında satışa sunmuşlar şeklinde bu dedikodular.

Ki zaten fotoğrafta dikkatinizi çekerse kutuların üzerinde silinmeye uğraşılan "Teknosa" kaşeleri mevcut ama bir türlü silinemediği için rahatlıkla fotoğraftan gözlemlenebiliyor.
Birde dedikodulara göre kutuların içinde "Teknosa" tarafından ekstra atılmış olan "Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz,Teknosa" şeklinde kağıtlar varmış.

Bu konuda sizin gibi kendini "MediaMarkt" gibi bir şirkette çalıştığını belirten bir personelden bilgi almayı çok isterim.
"Yani dedikodular doğrumudur?" sorusunu hiç yöneltmiyorum çünkü zaten fotoğraf herşeyi ortaya koymakta.

Bunları nereden biliyorum derseniz?
"Facebook" üzerinden kurulan bir grupta sunulan bilgiler ve fotoğraf ışığındadır şeklinde yanıt verebilirim.

Hatta buyrun "Adı geçen bilgilerin edinildiği LINK"

Ve sözünü ettiğim fotoğrafta,görüldüğü gibidir;

0

549 Mesaj
30 Kasım 2008; 10:20:16 

@ocularis,

Bahsettiğin konunun aslı vardır veya yoktur , bu konuda bilgim yok. Fakat aslı varsa bile bahsettiğin olay son derece yasaldır. Sonuçta alınan ürünün faturası kesilmiş, vergisi verilmiştir. İster distrübütörden olsun ister teknosadan ister bakkaldan . Şirket adına kesilen her faturalı ürünün satışı yapılabilir. Distrübütörden 10 liraya alacağı ürünü teknosadan 90 liraya alıyorsa oradan alır..

sonuçta şöyle bir doğruya çok yakın bir dedikoduda var ki Vatan bilgisayarın sahibi Hasan Vatan media markt ümraniye açılışından birçok personeliyle o izdihamın içinde yer almış ve satın aldığı ürünleri mağazasında satmıştır. Bu da yasaldır. Fakat firmayı kötülemek için kullanılan cümlelerdir..

@chaoss,

afedersin ben senin kim olduğuu bilmiyorum. şakadan anlamadığında belli. bu yüzden kullandığım kelimeyi(hatamı) düzelttim. saygılar..

4016 Mesaj
30 Kasım 2008; 10:35:28 

ocularis

Bu yapılmış olabilir ve bunun yapılmasında bir ayıp , kusur , illegal bir durum yoktur.Yapılıp yapılmadığını bilmiyorum ama kaşeler varsa doğrudur.Ama şöyle düşün o fiyattan Media Marktta var şu an ama Teknosa da yok :D

BFTURK Clan Teamspeak Adresi : ts3.bfturkesport.com:6606

2637 Mesaj
30 Kasım 2008; 11:05:24 

nasıl kusur yoktur yaw , bu adam faturayı neye göre kesiyor? bu malların garantisi o malların teknosanın kapısından çıktıktan sonra başlamıyor mu? yoksa ben mi yanlış biliyorum

2250 Mesaj
30 Kasım 2008; 13:50:51 

Arkadaşlar ben bu olayın kusursuz olduğuna inanmıyorum, ayrıca etik olduğuna da inanmıyorum...

Zira MediaMarkt'ın ürünü bir başka teknoloji mağazasından alıp kendi mağazasında satışa sunması ne iş ahlakına, ne ticaret anlayışına uyan bir davranış. Bu konuda MediaMarkt cidden öyle bir şey yaptıysa çok yazık...

Açıkcası ilk defa TeknoSA'nın dişe dokunur bir ürünü, MediaMarkt'tan daha ucuza sattığını görüyorum 1.5 yıldır... Önecelikle bu ezik başarıları için tebrik etmek istiyorum TeknoSA'yı, kriz kendisini gösterince akılları başlarına gelmiş olmalı.

Ancak bir ürünü ucuza satmakla da iş bitmiyor, Teknosa'nın berbat ötesi değişim prosedürünü, garanti konusunda çıkarttıkları zorlukları defalarca yaşamış ve tanık olmuş birisi olarak TeknoSA'yı MediaMarkt ve Bimeks'den sonra 3.cü sırya yerleşebilecek bir mağaza olarak görüyorum kişisel görüş olarak.

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)

420 Mesaj
30 Kasım 2008; 17:02:28 

@ Kazaara

Yazdıklarınızı sildiğiniz için arkadaşların yaptığı alıntılardan bir kısmını okudum. Öncelikle üslubunuzun son derece rahatsız edici olduğunu söylemeliyim.

Sahip olduğum 80 Gb PS3 cihazını Media Markt Ümraniye mağazasından 1 ay evvel almıştım. Media Markt'ın mağaza ağları ve yapılanması konusunda zerre kadar bilgim olmadığı gibi kesinlikle umurumda da değildir.

Biz aciz tüketiciler mağazanın lokasyonu, francheising sahibi gibi bilgileri pek bilmeyip o kocaman isim panosunu gördüğümüzde zincirin tüm mağazalarını aynı zannediyoruz, hatamız affola.

Ayrıca ikinci mesajımda sizin "çalıştığınız" firmayı kötülemek yada bir talepte bulunmak değil, hem fiyatı vurgulamak hem de daha ucuz fiyata bi de çikolata gibi sevimli bir kampanya düşünen firma yöneticilerine ince bir mizah yapmaktı. Bu yazıya "aaa, hemen çikolatanızı gönderiyoruz" diye bir mesaj yazılsaydı bu konuda çok daha güzel bir hava eseceğini tahmin edebiliyorum.

Uzun zamandır ticaretin içerisinde yer alan bir kişi olarak da şunu belirtmek isterim ki: Çalıştığınız firmanın rakibi ve bu firmanın sahibi konusunda iddia'dan öteye geçemeyecek şeyler yazmışsınız. Ortada böyle bir dedikodu varsa bile bunu bu şekilde ortaya söylemek ticaret ahlakına aykırıdır. Rakip hakkında kötü konuşulmaz, lüften bunu unutmayın.

549 Mesaj
30 Kasım 2008; 23:02:50 

quote:

@ Kazaara

Yazdıklarınızı sildiğiniz için arkadaşların yaptığı alıntılardan bir kısmını okudum. Öncelikle üslubunuzun son derece rahatsız edici olduğunu söylemeliyim.

Sahip olduğum 80 Gb PS3 cihazını Media Markt Ümraniye mağazasından 1 ay evvel almıştım. Media Markt'ın mağaza ağları ve yapılanması konusunda zerre kadar bilgim olmadığı gibi kesinlikle umurumda da değildir.

Biz aciz tüketiciler mağazanın lokasyonu, francheising sahibi gibi bilgileri pek bilmeyip o kocaman isim panosunu gördüğümüzde zincirin tüm mağazalarını aynı zannediyoruz, hatamız affola.

Ayrıca ikinci mesajımda sizin "çalıştığınız" firmayı kötülemek yada bir talepte bulunmak değil, hem fiyatı vurgulamak hem de daha ucuz fiyata bi de çikolata gibi sevimli bir kampanya düşünen firma yöneticilerine ince bir mizah yapmaktı. Bu yazıya "aaa, hemen çikolatanızı gönderiyoruz" diye bir mesaj yazılsaydı bu konuda çok daha güzel bir hava eseceğini tahmin edebiliyorum.

Uzun zamandır ticaretin içerisinde yer alan bir kişi olarak da şunu belirtmek isterim ki: Çalıştığınız firmanın rakibi ve bu firmanın sahibi konusunda iddia'dan öteye geçemeyecek şeyler yazmışsınız. Ortada böyle bir dedikodu varsa bile bunu bu şekilde ortaya söylemek ticaret ahlakına aykırıdır. Rakip hakkında kötü konuşulmaz, lüften bunu unutmayın.

Uslubumun yanlış olduğunu kabul ettim ve yazılarımı sildim zaten.. Bunu daha fazla uzatmanın gereği yok..

Ben ilk mesajınızdaki söylemlerinize cevap vermek istedim sadece.. Mağaza yönetim şekliyle ilgili olup olmamanız önemli değil. Bilginiz olsun ..

rakibimiz yada patronu hakkında yazdıklarım kötülemek amaçlı değil o mesajın üzerinde arkadaşın yazdığı mesaja cevap niteliğindeydi. Zaten ortada kötüleme yok. Alım satım işi çok normal bir durumdur. Bizdende birçok bilgisayar firması yada dükkanı gelip satın alıp kendi dükkanlarında satıyorlar..

@trimaxsahinabi,

garanti fatura tarihi ile başlar.. Siz faturanızı servis merkezine götürdüğünüzde üzerindeki tarihe bakar.. daha önce kaç tane firmanın elinde dolaştığına değil.

kısacası garanti tarihi son kullanıcıya kesilen fatura tarihi ile başlar ve en az 2 yıldır.

1069 Mesaj
30 Kasım 2008; 23:09:49 

699 ytl 40gb+gt5 en son 4 tane vardi saat 6 sularinda

976 Mesaj
30 Kasım 2008; 23:43:49 

Nasıl olurda , son kullanıcıya gitmesi gereken ürünlerin , ticarethanelere

gitmesi etik bir davranış olur.Aynı şeyi bit pazarlarında bile yaşıyoruz .

sabahın karanlığında bilgisayarcılar , el altından işe yarar ne var ne yok

silip süpürüyorlar.Ama bu yasalara bile aykırıdır.

Tabii bütün kazıkçı firmalar gününü görecek bu krizde.Avrupa ve ,

a.b.d 'de kimsenin bir şey almasını bırakın haftasonu dışarı bile

çıkmıyorlar.Elektronik eşyalar yarı fiyatına inmiş ama kimse yüzüne bile

bakmıyor.Bizimkilerde doların 1200 ytl olduğu dönemde almış oldukları ürünleri satmak için

(tabiikide 1200 ytl'nin de daha da altından alıyorlar)işte doları şuraya

sabitledik , buraya sabitledik %18 indirdik falan filan kampanya adı

altından.Bizi kandırmaya ,çalışıyorlar önce siz bi fiyatları gerçek

seviyesine çekin de kampanyayı - mampanyayı ondan sonra

yaparsınız.Ama iki aya kalmaz fiyatların nasıl

dibe vurduğunu , kimlerin batıp kimlerin ayakta kaldığını göreceğiz

İNŞAALLAH!

Ha bu arada bişey söylemeyi unuttum

Yavrucuğum GOZOLIN :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 30 Kasım 2008; 23:45:47 >

Bu Kazığa Alış TÜRKİYE !

5158 Mesaj
1 Aralık 2008; 0:28:13 

Yapmayın yahu Vatan Bilgisayar çok büyük firma öyle işlere girişmez trilyonluk firmadır, 3-5 tane laptopun karıyla mı uğpraşır o kadar insan çalıştırıyor, müşteri memnuniyeti de inanılmaz yüksek ayrıca sahibi NURİ VATAN dır...

May The Force Be With You

9087 Mesaj
1 Aralık 2008; 3:19:19 

yapılan doğru değil Media Markta yakışmayacak hareket bunlar

hasanmerto :vatanın sahibi hasan vatandır

onun gücü bu diyarları aşar /Matrix system msi z87 gaming-i7 4770k-2x4 corsair pro 2133-silverstone 1000watt-Gtx 980 beni çağırıyor/
Alem Bakar Neo Akar

253 Mesaj
1 Aralık 2008; 3:36:19 

quote:

garanti fatura tarihi ile başlar.. Siz faturanızı servis merkezine götürdüğünüzde üzerindeki tarihe bakar.. daha önce kaç tane firmanın elinde dolaştığına değil.

kısacası garanti tarihi son kullanıcıya kesilen fatura tarihi ile başlar ve en az 2 yıldır.

Bütün başlıkta yazdıkların saçma da burda iyice saçmalamışsın.
Sony tarafından PS3ün seri numarası alınır ve teknosaya satıldığı bellidir, garanti teknosadan çıkışından itibaren başlar.
Oh senin dediğine göre alayım teknosadan ben ps3ü, küçük bi dükkanım olsun,3 yıl sonra bozulunca keseyim kendi dükkanımdan fatura, göndereyim Sony'e yapsınlar.
Yok öyle bir dünya.
Teknosadan son kullanıcı faturası ile daturalanmış ürüne bir daha fatura kesmek de ne demel, yat uyu derler adama.

549 Mesaj
1 Aralık 2008; 10:47:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Bulutcy

Bütün başlıkta yazdıkların saçma da burda iyice saçmalamışsın.
Sony tarafından PS3ün seri numarası alınır ve teknosaya satıldığı bellidir, garanti teknosadan çıkışından itibaren başlar.
Oh senin dediğine göre alayım teknosadan ben ps3ü, küçük bi dükkanım olsun,3 yıl sonra bozulunca keseyim kendi dükkanımdan fatura, göndereyim Sony'e yapsınlar.
Yok öyle bir dünya.
Teknosadan son kullanıcı faturası ile daturalanmış ürüne bir daha fatura kesmek de ne demel, yat uyu derler adama.

size kimse son kullanıcı adına kesilmiş faturalı ürünü satıp tekrar faturalandırabilirsin demedi.. asıl sen saçmaladınız şimdi..

satılmak üzere alnan ürünler şirket adına kesilir.. o ürünlerde satılıp tekrar faturalandırılabilir. teknosa da şirket adına fatura kesebilir.

bunun yanında teknosaya ps3 satarken sony seri numaralarını kaydetmez. hadi diyelim kaydetti, teknosa sony e senin şu seri numaralı ps3 ünü sattım demez.
seri numaraları ithal edilirken kaydedilir. faturanın olmadığı durumlarda seri numarasından kontrol edilir ve ithal edildiği tarihten başlayarak garantilendirilir. misal : cep telefonları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaZAaRa -- 1 Aralık 2008; 10:48:21 >

388 Mesaj
1 Aralık 2008; 11:07:42 

kampanya devam ediyor mu stokta urun kalmis mi ?

420 Mesaj
1 Aralık 2008; 16:02:48 

@ Kazaara

Dostum sen hangi Media Markt'ta ve hangi pozisyonda bulunuyorsun?

1069 Mesaj
1 Aralık 2008; 16:35:46 

kampanyada son durum nedir bu akşam almayi düşünüyorumda

420 Mesaj
1 Aralık 2008; 16:56:24 

Hocam, bugün öğlen uğradımda millet yağmalamış dükkanı

PS3 cihazı kalmamış hiç... Yani 1200 YTL vercem desen cihaz yok, Dualshock3 vardı birsürü 109 YTL o da kalmamış, Sixaxis 94 YTL idi 1 adet kalmamış.... Kriz var krizzzzz

6851 Mesaj
1 Aralık 2008; 17:29:57 

Hayırdır inşallah, millet PS3 krizine mi girdi ? Ps3 e bile kıtlık getirdik ya helal olsun diyorum.

1069 Mesaj
1 Aralık 2008; 21:33:13 

teknosa outlet in yanindaki sony shop ta 80gb+fifa09 849 ytl 3-4 tane vardı...

5522 Mesaj
18 Aralık 2008; 17:53:58 

arkadaşlar şuanki fiyatları yazarmısınız sırasıyla ps3 ile ilgili.lütfen.çok acil

3363 Mesaj
18 Aralık 2008; 18:07:13 

evet fiyatlar nasıl şu an optimumda?

1990 Firebird Transam Gta

http://forum.donanimhaber.com/m_83077617/tm.htm

5522 Mesaj
18 Aralık 2008; 18:09:20 

hadi arkadaşlar niribaras ile cevapları bekjliyoruz hadiiii çok ACİLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5158 Mesaj
18 Aralık 2008; 18:18:45 

niye ps3 alıosunuz anlamadım oyunları çok pahalı xboz alsanıza :D

3353 Mesaj
18 Aralık 2008; 19:38:21 

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

xbox360ı PS3 gibi kullanmak için 3 adet almak lazım.

Biri online oynamak için FW siz, biri single ve beeş takılmak için FW li ve üçüncüsüde 3 Kırmızı ya hazır yedek :)

...askoy ım nıdnalroz atkamukO)K.F.N(!!! zuroyımayuko ıbatik rib ığıdzay nizimiddec ecnö enes 001 relziB .ralroyilibayuko ıbatik rib nalo şımlızay ecnö lıy 0021 eli irelebafla idnek relzilignİ .ralroyilibayuko ıbatik rib şımlızay ecnö lıy 0003 eli irelebafla idnek ralnopaJ

7266 Mesaj
18 Aralık 2008; 19:45:58 

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

orjinal oyun oynamayı seviyoruz.
3K problemi olmadanda içim huzur dolu oynuyoruz saatlerce

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

5158 Mesaj
18 Aralık 2008; 21:00:04 

Valla bendeki oyun sayısı kadar oyununuz olacaksa bütçenizin yetmesi için baya zengin olmanız gerekiyor ama...

Tabii oyun değiştirme yaparsanız o ayrı da, ne bileyim, 20-30 oyun almak bir servet... Demekki o kadar durumunuz var... Bende 40 tane Xbox oyunu oldu heralde :S

Ama live ı beleş o güzel

2748 Mesaj
18 Aralık 2008; 21:03:14 

bursada aynı sistem 999 ytl daha 2 saat önce baktım mm da.

1790 Mesaj
18 Aralık 2008; 21:29:07 

quote:

Orjinalden alıntı: 1080p

xbox360ı PS3 gibi kullanmak için 3 adet almak lazım.

Biri online oynamak için FW siz, biri single ve beeş takılmak için FW li ve üçüncüsüde 3 Kırmızı ya hazır yedek :)

PS3 alınca illaki yeni oyun mu almak gerekiyor ben alıcak olsam 2-3 oyun alır PES i sabit tutar
diğer oyunlarıda bitirdikçe değiştiririm

5899 Mesaj
18 Aralık 2008; 23:35:04 

quote:

Orjinalden alıntı: freestyler7

PS3 alınca illaki yeni oyun mu almak gerekiyor ben alıcak olsam 2-3 oyun alır PES i sabit tutar
diğer oyunlarıda bitirdikçe değiştiririm

budur
40 oyun oluyorda ne oluyor sanki 40 da bitiriliyormu
bol olunca bak geç oluyor
1-2 tane olunca suyu çıkıncaya kadar oynanıyor (kendimden biliiyorum)
elimde wii - ps3 - xbox -pc hepsi var
hangisi hack olduysa aynı sonu yaşadı :D

GaLaTaSaRaY 1905

Diablo III En Kral Klan ... DoBaLaK

1528 Mesaj
19 Aralık 2008; 0:57:06 

quote:

@ Kazaara

Dostum sen hangi Media Markt'ta ve hangi pozisyonda bulunuyorsun?

Ben de çok merak ettim doğrusu. İki tahminim var;
1. Kendine aşırı güven verecek bir yönetici pozisyonunda,
2. mediamarkt'ı o kadar sahiplenmiş ki elin gavurunun mağazası için kendi vatandaşının kalbini gözünü kırpmadan kırabilecek, ama 3 gün sonra kriz var şu kadar adamı işten çıkarıyoruz dediklerinde kapının önüne en önce koyulacak işe yeni girmiş bir çömez.

SAMSUNG GALAXY S4 16 GB BEYAZ

11 Mesaj
20 Aralık 2008; 2:44:55 

arkadaşlar ben ps3 almak istiyorum ancak bir türlü karar veremiyorum MM 999 ytl 80 gb+1 kol+1oyun mu yoksa metroda ki gibi 40 gb ps3 +1 oyun 699 ytl ye mi alsam farkı varmı acaba bunların 40 gb yada 80 gb almanın aradaki 300 milyona değermi 80 gb lık paketi almak için??bilgili arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim teşekkürler şimdiden.

1226 Mesaj
20 Aralık 2008; 11:35:39 

quote:

Orjinalden alıntı: semix13

arkadaşlar ben ps3 almak istiyorum ancak bir türlü karar veremiyorum MM 999 ytl 80 gb+1 kol+1oyun mu yoksa metroda ki gibi 40 gb ps3 +1 oyun 699 ytl ye mi alsam farkı varmı acaba bunların 40 gb yada 80 gb almanın aradaki 300 milyona değermi 80 gb lık paketi almak için??bilgili arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim teşekkürler şimdiden.

40 veya 80 GB veya 60 GB Arasında en ufak 1 fark yoktur. Oyunları harddiskten oynamak gibi 1 özelliğin olmadığı için. Demoları oyunların ortalama 1 GB desen 40 tane oyun demosu depolayabilirsin ps3 ünde. O yuzden GB olayına fazla takılma git metroya al 700 e ps3 gel foruma bir tane dualshock3 siparişi ver 100 YTL'ye. 800'e canavar gibi 2 kollu ps3'ün olsun yanında da motostorm sana kalsın. Saygılar..

msn/mail : ozan_bayrak@hotmail.com
Mobile : 534 879 42 99
Mekan : Bursa
| |

1770 Mesaj
20 Aralık 2008; 13:46:08 

quote:

Orjinalden alıntı: gLam

40 veya 80 GB veya 60 GB Arasında en ufak 1 fark yoktur. Oyunları harddiskten oynamak gibi 1 özelliğin olmadığı için. Demoları oyunların ortalama 1 GB desen 40 tane oyun demosu depolayabilirsin ps3 ünde. O yuzden GB olayına fazla takılma git metroya al 700 e ps3 gel foruma bir tane dualshock3 siparişi ver 100 YTL'ye. 800'e canavar gibi 2 kollu ps3'ün olsun yanında da motostorm sana kalsın. Saygılar..

Usb girişi farkı vardır 60 ve 80Gb'lık modellerde 4 adet 40Gb'lık modelde 2 adet usb girişi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigmucit34 -- 20 Aralık 2008; 13:48:06 >

420 Mesaj
20 Aralık 2008; 17:57:29 

quote:

Orjinalden alıntı: bigmucit34

Usb girişi farkı vardır 60 ve 80Gb'lık modellerde 4 adet 40Gb'lık modelde 2 adet usb girişi vardır.

Bende 80 gb'lik versiyonu var fakat 2 USB girişi var. Senin söylediğin durum TR'de satılan PS^'ler için geçerli değil. Cihazlar ülkeden ülkeye fark ediyor.

Glam arkadaşın söylediği gibi tek fark titreşimli joystick ve disk kapasitesi. Yanlız PS3'e 320 GB'a kadar 2,5" Hard Disk takılabiliyor. Yani 40 GB yetmezse sadece HDD alıp kapasitesini arttırabilirsin

420 Mesaj
21 Aralık 2008; 15:08:56 

eski tip 80 ve 60'lık ps3 lerde usb, sacd desteği, sd card ve ps2 oyun desteği vardı.
40 lıkla 80lik arasındaki en büyük fark enerji tüketimi ısınma farklarıdır...
80'likler daha az elektrik tüketirler ve ısınırlar. 40lıklar zaten üretimden kalkmıştır...

420 Mesaj
22 Aralık 2008; 8:44:12 

Daha az elektrik tüketiyor? Hocam benim PS3 280 Watt çekiyor daha ne çeksin, açarken düşünüyorum valla.... Eski 40'lıklar kaç çekiyordu?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Media Markt Gözlerime İnanamadığım PS3 Kampanyası!
Sayfa: [1]