Şimdi Ara

SONY STEREO MİKROFON SÜPPPERRR FİYAT ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

line-in girişi veya mikrofon girişi olan tüm cihazlarda laptop,pc,mp3 çalar(d2 nin line-in kablosuna takarak çok kaliteli stereo ses kayıtları yapabilirsiniz konserlerde ),video kameralarla dahili mikrofonlardan çok daha hassas ses kayıtlarına ihtiyacınız olduğunda... hassas ve kaliteli ses için msn de bile ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz... mikrofon Orjinal sony dir... çakma vs asla değildir... yaka mikrofonu olarak da kullanılabilir...

SONY STEREO MİKROFON SÜPPPERRR FİYAT ;)

FİYAT : 25 YTL

pazarlık ve takas düşünmüyorum...
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 20 Aralık 2008; 2:53:42 >

• üstad resimde sorunmu var geçen açıyordum şu anda tıklayınca anasayfasına atıo.
  • Bu mikrofon da fena değil. Ama bunların eski versiyonları vardı, walkman lerle veriyorlardı. Aiwa nınkiler özellikle çok iyiydi. Bulsam hemen alıcam bir tane. Ama bu yaka mikrofonu olarak kullanmaya daha uygun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kesoy

üstad resimde sorunmu var geçen açıyordum şu anda tıklayınca anasayfasına atıo.

şu an düzgün

quote:

Bu mikrofon da fena değil. Ama bunların eski versiyonları vardı, walkman lerle veriyorlardı. Aiwa nınkiler özellikle çok iyiydi. Bulsam hemen alıcam bir tane. Ama bu yaka mikrofonu olarak kullanmaya daha uygun.

bu zaten walkman lerle verilen versiyonlardan orjinal japon üretimi... yaka mikrofonu ve her türlü stereo ses kaydı için uygun sadece yakayla sınırlamak haksızlık olur

• sen niye ankaradasın ya, hemen alırdım burada olsan, bakayım da olmazsa yine bunu alırım :) saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: pyr@mid

sen niye ankaradasın ya, hemen alırdım burada olsan, bakayım da olmazsa yine bunu alırım :) saygılar

buradan da kargo yapabilirdim sen bilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 30 Aralık 2008; 13:59:31 >
  • Kardeşşş benn kendii müziklerimii kaydetmek içinn güzelll bi mik arıyorummm ankaradayımm ama benim işime yaramıı yani bnde kulaklıklı mikkk var ama o kdr ii ses kayıt yapmıyo bunlaa olurmuki..???
  • ilker burak, arkadaşım bu ürün neden büyük alışveriş sitelerinden yok. Şu sıkıntıyı ortaya çıkarıyor ya ürün Çin malı olduğu üzerinde yoğunlaşmak zorunda kalıyoruz.
  • Hala satılık mı :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.