Şimdi Ara

High Power'ın Absolute serisi 750W ve 850W'lık güç kaynakları Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • High Power'ın yüksek performans tutkunları için hazırladığı Absolute serisi 750 ve 850 watt'lık yeni güç kaynakları ülkemizde kullanıma sunuluyor. Modüler yapısı ile öne çıkan yeni güç kaynaklarının üzerinde durulan bir diğer detayı ise yüksek verimlilik sunabilmeleri zira firmanın yeni güç kaynakları standart 80+ verimlilik değerlerinin üzerinde olan ve 82+ olarak bilinen 80+ Bronz sertifikasına sahip.

Sessiz çalıştığı ifade edilen 13.5cm'lik fan ile donatılan yeni modeller toplam 4 adet PCI-Express ekran kartı çıkışına sahip. Aktif PFC korumasıyla donatılan yeni güç kaynakları, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltebiliyor. High Power'ın yeni PSU'ları ayrıca modern ekran kartlarıyla çoklu kurulum yapabilmek için 4x PCIe konnektörüyle geliyor.

Türkçe kullanım kılavuzu ve tüm modüler kabloların toplandığı ayrı bir çanta ile gelen yeni High Power Absolute modellerinde desteklenen delay-off özelliği sayesinde sistem kapandıktan sonra da güç kaynaklarının fanı 120 saniye boyunca çalışarak soğutmaya devam edebiliyor. Yüksek Gerilim/Akım/Güç ve Kısa Devre Korumaları gibi güvenlik önlemleriyle donatılan güç kaynakları 100.000 saatlik kullanım ömrü sunuyor.

High Power'ın Absolute serisi 750 ve 850 watt'lık yeni güç kaynaklarının detaylı özellikleri ve fiyat bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.

• 500W altını da görmek isteriz. Kaç kişinin gerçekten 750, 850W güce ihtiyacı var ki?
  • ama bunu gerçektende şık yapmışlar
  • 750 watt para tuzağı 650wattın çalıştıramayacağı ekran kartı yok
    HIGH POWER 650W Absolute
    Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 25A , 12V2: 25A , +5V: 25A, +3.3V: 25A
    HIGH POWER 750W Absolute
    Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 18A , 12V2: 18A , 12V3: 18A , 12V4: 18A (Toplam 12V: 54A) , +5V: 30A , +3.3V: 28A
    HIGH POWER 850W Absolute
    Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 20A , 12V2: 20A , 12V3: 30A , 12V4: 30A (Toplam 12V: 62.5A) , +5V: 30A , +3.3V: 28A
    750watt ile 850watt arasında fiyat farkı çok fazla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 28 Kasım 2008; 11:58:16 >
  • Haber için teşekkürler.
    Ben de 650 Watt modelini(650-G-14C) sipariş verdim.

Verimlilik sertifikalarıyla ilgili detaylar burada:
    http://www.80plus.org/manu/psu/psu_detail.aspx?id=42&type=2

Tabii ki bizim ülkemizde elektrik faturasına ne kadar farkla yansır, orası önemli!
  • 850 watt olanın değerleri baya güzelmiş..hoş :)
  • Bunlara niye sistemin çektiği gücü gösteren panel koymuyolar anlamıyorum.. :) bazı modellerde var ama bence hepsinde olması gerekki ne kadarlık bi enerji çekiyo sistem görelim...

ben şuan 400w ile resmen sınırda dolanıyom

ekran kartı ati hd 2900pro 1gb/512bit
    q6600 OC ile 3ghz'de + ramlerede OC yaptım onada voltaj verdim kasada bi dünya fan var daha bi güç yetersizliği göremedim :) ama biraz daha OC yapmak istersem bi 600 üstü powere ihtiyaç var anlaşılan :D
  • 560 wattlık güc kaynagım bozulduktan sonra bu modelin 650 wattlıgı getirtildi ve su an kullanmaktayım. Cİdden cok hos moduler yapısının olması falan tabi 560 lıga göre 2 eksisi var 1. arkada cekilen gücün göstergesi 2. olarak mavi ledli fan :(
  • arkadaşlar ben bu güç kaynağını almak istiyorum yalnız benim coolermaster 390 watt psu mause tekerini çevirmelerimde cızırtı yaptığı için duvara vurup kırdım şimdi dandik bir psu var elimde oda aynı sesi çıkarıyor acaba bu psu da aynı sıkıntılar yaşarmıyım umarım sıkıntımı anlatabilmişimdir sizlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.