Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Fatih Peugeot'tan Tekin Usta RDS ayarlarını, aracım garanti kapsamında olduğu için hiç bir ücret ödemeden halletti.
    ***MemoTech ( Mehmet ) kardeşime özellikle forumun huzurunda bana bu konuda yol gösterdiği teşekkür ederim.
  • 15.000 Km. bakımı için artık ABC Oto out, Fatih Peugeot in oldu benim için...
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugun 206+ 1.4 envy benzinli siparişini verdim aracım haftaya geliyor. Çok fazla araştıramadım ama arabayı beğendim doğrusu sizlerin fikri nedir doğru bir seçimmi yapmışım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıdalı

Dün Fatih Peugeot'tan Tekin Usta RDS ayarlarını, aracım garanti kapsamında olduğu için hiç bir ücret ödemeden halletti.
    ***MemoTech ( Mehmet ) kardeşime özellikle forumun huzurunda bana bu konuda yol gösterdiği teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek ;)

İşinizin çözülmüş olmasına çok sevindim, ücretsiz olarak çözülmesine dahada çok sevindim. Yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana. :)
  • bu arada 1.4 75 hplik benzinli motor enjeksiyonlumu bunu sormadım ama bu devirde karbüratorlu olmaz sanırım
  • arkadaşlar işte curius control
    bu şekilde yapabiliriz

http://www.clubpeugeot.es/foro/3-brico-307/181813-brico-montaje-regulador-de-velocidad.html

http://www.clubpeugeot.es/foro/3-brico-307/181813-brico-montaje-regulador-de-velocidad.html?limit=10&start=50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkre52 -- 20 Şubat 2011; 18:07:36 >

• vallahi elim ayagım karıncalandı bu ıste var bı hayır. askerden once sonuca ulassak barı de bu metınlerı anlayan var mı
  • anlamayacak birşey yok
    fren tek soketliler çift soketli yapacak
    ve bsi beynine bir kablo çekilecek
    onunda şemasını vermiş
    ve son olarak planetten açılacak
  • Birileri Planetten açtırmışlardı fakat sapıtıyor demişlerdi sistem. Belkide ilgili kablo çekilirse o sorun ortadan kalkar.

Bu işle çok ilgli olan arkadaşlar bence bunu da deneyeceklerdir. Belki sıra bizede gelir bu sayede :))

Ben daha önce fren müşirini sökmüştüm ve 4 kablolu yeşil olandan takılı benim arabamda.
  • Karıştırmayın şimdi ortalığı kanımı kaynatmayın Biri acaba bunu bize tam olarak çevirebilir mi acaba?Denemek istiyorum.
  • Tam olarak olmasa da google chrome üzerinden oldukça anlaşılır hale gelebiliyor. Mevcut halinin çevirilmişini word içine atmamı istermisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

Tam olarak olmasa da google chrome üzerinden oldukça anlaşılır hale gelebiliyor. Mevcut halinin çevirilmişini word içine atmamı istermisin?

Valla abi düzeltmelerini yaparak word formatında resimleriyle beraber atarsan çok sevinirim.
  • Cruise Control Döküman İndir

http://zapidshare.com/files/448984308/Cruise_Control.doc

zapid yerine rapid :))

Düzenlemeye gerek yok kardeş çat pat :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MemoTech -- 20 Şubat 2011; 21:11:40 >
  • Abi indirdim de ne diyor bu hiç anlamadım valla
  • Kablolarınızı kontrol edin diyo :))) Yoksa eğer dediğim kablolar onlara pedalın ordan kablo çekin diyo :)) Devamınıda başkaları anlatır az sonra diyo :)))
  • Biri bana bu işi tüm detaylarıyla anlatsın.Öbür ay dalacağım bu olaya
  • Allahım...
    ağlamak istiyorum,boş yere heyecanlandırmayın ya...valla murat mesajı gördüm direk anladım cc den bahsettiğini :)
    çok mutluyum şuan.
    hadi beyler yapalım şunu yaaa
  • Üşenmedim gecenin bu yarısı indim aşağıya.Bizdeki kablo dizisi bu şekilde arkadaşlar.

• Arkadaşlar ustayla konuştum.Tamam o kablo bsi e4 kısmından çekilecek ama kaç yollu orası diye sordu?40 yollu 20 yollu ve 2*20 yollu soketleri varmış Bsinin.Ve hangi yerden çekileceğini sordu.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.