Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
691.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan...

alacağın araç benzinli mi dizel mi ben 4 ay kadar önce 2006 benzinli feline modelini aldım 15.200 e sadece bir çamurluk boyalı peugeot servisten geçmişeni bakmıştım bütün bakımları serviste yapılmış triger debriyaj olsun hepsi değişmiş olarak görünüyordu 117.000 km'de idi ben aldığımda

getz'e göre daha oturaklı olduğu kesin ben bi süre kullandım sanki koltukta emanet gibi idim buda benim şahsi fikrim

Evet yazmayı unutmuşum, mesajımıda düzelttim. Araç dizel. Bakımları dışarıda yapılmış ama, 45.000 km den beri araç arkadaşımda.
    Cevap için teşekkürler...
  • arkadaşlar birde led aydınlatma için şu çin sitesini gezmenizi öneririm herşey ucuz kargoda bedava nasıl kar ediyolar onuda anlamış değilim ya

http://www.dealextreme.com/c/led-car-decorations-702?page=1&pagesize=52&pagesort=relevence
  • rica ederim birde söylemeyi unuttum zincir yok bunlarda kayış var fiyatta biraz daha pazarlık yapmanı öneririm ve birde çok iyi bir ustaya baktır turbosu olsun enjektörleri olsun bunlar pahalı olan parçalar daha sonra üzmesin seni

birde arkadaşlar bu istede gezinirken nkre52 nickli arkadaşın yaptığı ürünün benzerini buldum belkide aynısıdır onada siz karar verin

http://www.dealextreme.com/p/t10-ba9s-festoon-0-72w-12v-12-led-car-ceiling-dome-light-bulb-white-18061
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhm_

sendeki o ekran 307 deilmiydi?

206'cının 307 ekranıyla ne işi olur.Ekran 0 206 ekranı

Sis farını ben tampon değiştirmeden önce deldirip takmıştım.Sis farına göre tamponu delip takıyorlar.Sigorta kutusu olayını bilmiyorum ama o ara kol değiştirmediğimden ayrı bir tesisat çekerek sis farlarını çalıştırmıştık.İçeriye bir düğme koyarak bağımsız bir şekilde sis farını yakabiliyordum.Sonradan yol bilgisayarı için kolu değiştirince ön sisleri de kola almıştık.
  • Selamlar

bu aralar bi 206 alma düşüncemiz var fakat dizel ve benzinli modellerin fiyatlarının yakın olması kararsiz bıraktı, genel olarak tavsiyelere ihtiyacımız var,
    dizelmi benzinlimi?
    dikkat etmemiz gerekenler neler ?
    hangi modelleri alınması tavsiye olur ?

şuanki merak ettiklerimiz bunlar, cevaplara göre araştırmaya yön vermeyi düşünüyoruz :)

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quad36

Selamlar

bu aralar bi 206 alma düşüncemiz var fakat dizel ve benzinli modellerin fiyatlarının yakın olması kararsiz bıraktı, genel olarak tavsiyelere ihtiyacımız var,
    dizelmi benzinlimi?
    dikkat etmemiz gerekenler neler ?
    hangi modelleri alınması tavsiye olur ?

şuanki merak ettiklerimiz bunlar, cevaplara göre araştırmaya yön vermeyi düşünüyoruz :)

saygılar...

Mümkünse 2003 sonrası 206'lara bakınız.2003 sonrası serilerde xt ve feline en full donanımlara sahip araçlar.Mümkünse dizel alın çünkü benzinli araç sahipleri arkadaşlarımız yakıt tüketiminden pek memnun değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY
    Mümkünse 2003 sonrası 206'lara bakınız.2003 sonrası serilerde xt ve feline en full donanımlara sahip araçlar.Mümkünse dizel alın çünkü benzinli araç sahipleri arkadaşlarımız yakıt tüketiminden pek memnun değiller.

dizellerdeki cekincemiz sorun cıkartıp masrafıyla uğraştırırmı, peki neden 2003 sonrası ?
  • Kızların güzeli, arabanın dizeli.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quad36

quote:

dizellerdeki cekincemiz sorun cıkartıp masrafıyla uğraştırırmı, peki neden 2003 sonrası ?

2003 ve sonrası 206 nın son serisi.bu yüzden.
  • dizel kullanan arkadaşlarım abilerim;
    araçlarınız çoğunuzun ilk el. sizler sorunsuz binenlersiniz. tercihim her zaman dizel ama sorunlu bi dizelle sorunsuz benzinlinin masrafı aynı olacağından (ki bazen dizel öne geçebilir) ince eleyip sık dokumak gerekir diye düşünüyorum.

bir de sahibinden'de ara sıra bakıyorum baktığım dizeller pek iç açıcı değildi. gerek km açısından gerek fiyat donanım açısından çok tereddüte düşürdü beni.
  • benim dizelim 75000 de.
    bütün bakım kağıtları ve servis kayıtları elimde.servisten başka yere girmedi.
    2006 dizel feline full.normal feline lar bile yetişemez donanımıma.sunroof yok sadece ilk sahibiyim.
    düşünen olursa fiyatım 20000 tl.az bile istiyorum.pazarlıksız.
    50000de enjektörleri bile değiştirdim mazot filtresiyle.o kadar titiz bakarım.faturaları duruyor.michelin lastik 3 ay oldu taktıralı.
    sahibindeki araçlar hakkaten rezil durumda.görkeme katılıyorum.dosta gidecek aracım.
    hep buralardayım ben.
    düşünen olursa bu parayı verene satarım.istediği yere,kralına,isterse fransaya götürüp baktırsın.o kadar güveniyorum.
  • abi senin arabayı satmazsın sen, merak etme fransaya müzeye çağırırlar bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

benim dizelim 75000 de.
    bütün bakım kağıtları ve servis kayıtları elimde.servisten başka yere girmedi.
    2006 dizel feline full.normal feline lar bile yetişemez donanımıma.sunroof yok sadece ilk sahibiyim.
    düşünen olursa fiyatım 20000 tl.az bile istiyorum.pazarlıksız.
    50000de enjektörleri bile değiştirdim mazot filtresiyle.o kadar titiz bakarım.faturaları duruyor.michelin lastik 3 ay oldu taktıralı.
    sahibindeki araçlar hakkaten rezil durumda.görkeme katılıyorum.dosta gidecek aracım.
    hep buralardayım ben.
    düşünen olursa bu parayı verene satarım.istediği yere,kralına,isterse fransaya götürüp baktırsın.o kadar güveniyorum.

Takasa girelim diyorum yanaşmıyorsun ben ne yapayım
  • quote:

quote:

tmm murat anlasalım hemen bu ay ekrani alirim dier ayda kolu siparis veririz olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

abi senin arabayı satmazsın sen, merak etme fransaya müzeye çağırırlar bu gidişle

elimden geldiğince binecem.
    is it love?
  • quote:

quote:

quote:

tmm murat anlasalım hemen bu ay ekrani alirim dier ayda kolu siparis veririz olmaz mı

Sen hiç merak etme ikisini de ayarlarız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sen hiç merak etme ikisini de ayarlarız

sabırsızlıkla bekliyorum ayın 15 ini murat..
  • Tamam ibrahim haberini bekliyorum.

Benzinli araç kullanan arkadaşlarım periyodik bakımınız kaç lira tutuyor acaba?
  • arkadaşlar yağmur ve far sensörü yapımını
    gösteren foto gören var mı?
    bu biraz işimizi görür
    http://www.forum-206s16.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=4748

tavan lambasındaki fazladan soket
    far ve yağmur sensörü olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkre52 -- 6 Şubat 2011; 10:32:05 >
  • benim araçta yagmur ve far sensörü var.
    ama o soket boşta.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.