****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****
9491 Cevap422281 Görüntüleme22 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     67 [69] 71 72 73 74 75 76      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2513 Mesaj
25 Ocak 2011; 22:46:35 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Abi kendi yerine led taksan da pek faydasını görmezsin.Ben resimlerde de gördüğün üzere direk şerit led taktım.Torpidonun içi arabanın içini aydınlatıyor resmen

SAMSUNG GALAXY S III

555 Mesaj
25 Ocak 2011; 22:56:22 

Gördüm kardeş senin yaptığını :)) Ben onu yapacak olsam farları bile sökerim :)) Hiç yoktu bu güne kadar, ben bi takayımda bakalım ne olacak. Toplam 13 TL den kaçmış Peugeot onlara maliyeti belki toplam 3 TL bile değildir. :)))

Sen elektriğini nerden aldın? Ben kültablasının aydınlatma lambasının oradan almayı düşünüyorum. Parklar yandıktan sonra yanacak yani.

PEUGEOT 308 SW HDi PANORAMIC PREMIUM PACK ( 2009 KÖPEKBALIĞI GRİ )

3732 Mesaj
26 Ocak 2011; 0:08:54 

mantıklı düşünüyorsun.

1010 Mesaj
26 Ocak 2011; 6:34:15 

arkadaşlar merhaba tekrar

bu aralar pek fazla giremiyorum, park sensörleriniz hayırlı olsun

benimde geçen gün akü bitti evin önünde kaldım, povver diye bi akü vardı aracın üzerinde sanırım benim xetec 4g amfi fazla amper çekiyo olsa gerek çabuk bitti akü, bende dün 125 tl ye inci akü aldım...

benim 2004 206 hdi arac 87 bin km de ve şuana kadar periyodik bakım yapılıp binildi ( yağ,filtre değ vs. )

aracı birkaç ay sonra yaz başında bakıma götürücem, izmirde yaşar üniv in orda giztuğ özel servis var, oraya götüreyim diyorum, geçen ayki muayenede motor tahrik yağ kaçakları yazıyodu tüv raporunda yani kusurlu olarak geçti, hem ona baktırayım hemde ağır bakım yaptırayım diyorum

giztuğu bilen izmirli arkadaşlar var mı aramızda sizce nasıl orası, birde triger seti vs gibi ne gibi parçalar değişmeli bu bakımda, çünkü ilk ağır bakım olucak, ve son olarak ne kadar tutar ?

satılık masaüstü pc

402 Mesaj
26 Ocak 2011; 9:49:59 

Bu aralar ihtiyaç hissetmeye başladım bende yapacağım torpidoya aydınlatma.
Bu dokunmatik ledli lambalar var üstüne basınca yanıyor bu pratik bir çözüm ama dandik olur heralde, Murat senin ledlerin kaynağı neresi nerden almıştın elektiriğini?

770 Mesaj
26 Ocak 2011; 10:23:49 

osramın sensörlü daha kibar aydınlatmaları var. hareket algılayınca otomatik yanıyor pilli.

onlar olabilir hem bunun gibi de tombul değil o. 25 tl fiyatı vardı.

402 Mesaj
26 Ocak 2011; 11:44:53 

quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

osramın sensörlü daha kibar aydınlatmaları var. hareket algılayınca otomatik yanıyor pilli.

Hareket algılayınca yanıyorsa seyir halinde sürekli yanacak anlamına gelmiyor mu?
Kullanışlı olmaz bence.

770 Mesaj
26 Ocak 2011; 15:46:24 

quote:

Orijinalden alıntı: SEUC

quote:

Hareket algılayınca yanıyorsa seyir halinde sürekli yanacak anlamına gelmiyor mu?
Kullanışlı olmaz bence.

Eğer torpidonun içi karanlıksa ve bir kuş hamster falan koyarsan yanıp söner, ama içi boşken ve zıplayan bişeylerde yoksa yanmaz. O kadar hassas değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 26 Ocak 2011; 15:48:17 >

632 Mesaj
26 Ocak 2011; 16:43:55 

selamlar... 206cc aracım var.. vites topuzu şık olsun diye metalik ama soğukda buz, sıcakda hamam gibi oluyor, el değmiyor..
406 coupe'de ki gibi üstü yine metal ama yanları deri olan bir vitaz topuzu var mı 206 cc için ve ve anadolu yakasında alacağım biryer..
teşekkürler..

ticari amaç gütmeyen, eğlence zamazingosu: www.nekbey.com | http://500px.com/nekbey | Canon 600D |18-55 is II | 55-250 is II | 50mm 1.8 II

1497 Mesaj
26 Ocak 2011; 18:28:25 

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhm_

quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

ortalama hızın 25 km civarı olduğu eskişehirde 8 litreyı yakalayabılecek arkadasın alnından öperim. fabrıka verılerı neye göre ölçülüyor bilmiyorum ama.

eskisehirliysen yaz plakayi merak ettim..

araba denizli plaka.
eskişehirde öğrenci arkadaş

abi o günler geride kaldı. artık o bir mimar

@ibrhm
dy697. senın plaka ne?

-206 feline-

2513 Mesaj
27 Ocak 2011; 0:39:59 

Ben torpidoya gelen ışığı direksiyon altındaki sigortaların olduğu yerden aldım.Orada hangisi hatırlamıyorum hep akım olan bir yer var.+ Ucu switche - ucu da normal bir şekilde bağlamıştım.Küllükten falan almayın bazen araç kapalı olunca da lazım oluyor torpido.Orası switch her açıldığında yansın.

Yakında kapı altlarına ve kapı kollarına da led koymayı düşünüyorum.

SAMSUNG GALAXY S III

402 Mesaj
27 Ocak 2011; 8:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Oooooo hadi bakalım manevi olarak her türlü arkandayız Murat

3732 Mesaj
27 Ocak 2011; 15:27:19 

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhm_

quote:

ortalama hızın 25 km civarı olduğu eskişehirde 8 litreyı yakalayabılecek arkadasın alnından öperim. fabrıka verılerı neye göre ölçülüyor bilmiyorum ama.

eskisehirliysen yaz plakayi merak ettim..

araba denizli plaka.
eskişehirde öğrenci arkadaş

abi o günler geride kaldı. artık o bir mimar

@ibrhm
dy697. senın plaka ne?

VAYY..HADİ HAYIRLI OLSUN GÖRKEM.ÇOK SEVİNDİM

1497 Mesaj
27 Ocak 2011; 19:08:31 

çok sağol abi. sevindirik oldum bu aralar bayaa

-206 feline-

555 Mesaj
27 Ocak 2011; 23:29:18 

quote:

Ben torpidoya gelen ışığı direksiyon altındaki sigortaların olduğu yerden aldım.Orada hangisi hatırlamıyorum hep akım olan bir yer var.+ Ucu switche - ucu da normal bir şekilde bağlamıştım.Küllükten falan almayın bazen araç kapalı olunca da lazım oluyor torpido.Orası switch her açıldığında yansın.

Geç kaldın :)) Ben sabah takmıştım küllükten aldım elektriği önceki akşam devresini yaptım ledleri bağladım lambanın kutusuna bu sabahta elektrik işini hallettim. Toplam 6 tane beyaz mercekli led kullandım.

Gaza gelip bagaj aydınlatma lambasını söktüm onada 9 tane beyaz mercekli led ile birşeyler yaptım taktım mükemmel oldu.

402 Mesaj
28 Ocak 2011; 10:03:49 

Hayırlı olsun.. Bagajında fotoğrafını çekersen görmek isteriz.
Torpidonun ledleri kontağı açınca direk yanıyor kontak kapatana kadar açık kalıyor heralde değil mi?

3732 Mesaj
28 Ocak 2011; 11:21:14 

mehmet süper olmuş.
nasıl beceriyosun ya bu led işini.

770 Mesaj
28 Ocak 2011; 11:39:18 

Bende şerit led takmıştım torpidoyada bagajada.
Parklara bağladım elektriğini. Parkları yakınca devamlı yanıyor, bir problem olmadı 2 aydır çalışıyor. Çektiği akım çok düşük zaten ledlerin.

402 Mesaj
28 Ocak 2011; 16:42:22 

quote:

Bende şerit led takmıştım torpidoyada bagajada.
Parklara bağladım elektriğini. Parkları yakınca devamlı yanıyor, bir problem olmadı 2 aydır çalışıyor. Çektiği akım çok düşük zaten ledlerin.

Bagajda switch e bağlı mevcut aydınlatma yokmuydu ?

770 Mesaj
28 Ocak 2011; 17:18:17 

Yoktu. Araç 206 plus. Yani yontulmuş 206
Arka hoparlörleri de araklanmış
Ama motor takmışlardı. tekerlekleri de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 28 Ocak 2011; 17:19:19 >

402 Mesaj
28 Ocak 2011; 17:31:22 

Güzel

555 Mesaj
28 Ocak 2011; 22:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: SEUC

Hayırlı olsun.. Bagajında fotoğrafını çekersen görmek isteriz.
Torpidonun ledleri kontağı açınca direk yanıyor kontak kapatana kadar açık kalıyor heralde değil mi?

Sağol kardeş bagajında resmini çekerim ilk fırsatta. Aşağıdaki resimde görülen butonu taktım bu sayede torpido kapağı açılınca ışık yanmaya başlıyor. Torpido kapanınca ışık sönüyor. Kontak takılmadan da yanıyor parklar veya farlar yanıyorsa torpido kapağı açılıncada torpido aydınlatması yanıyor. Elektriği gösterge aydınlatmalarından aldığım için. Karanlıkta içerisi gündüz gibi oluyor ışık yetmeyebilir diye düşünüyordum fakat çok fazla bile geldi.

quote:

mehmet süper olmuş.
nasıl beceriyosun ya bu led işini.

Aslında çok basit işler. Biraz sabır yeterli oluyor. :)) Aynadan kapı girişine kablo çekmek çok daha eziyetliydi benim için :))
O hortumun içinden çok zor geçirdim kabloları ve sonrada kapı izolasyonuna takılmıştım. Sonuçta elimde kalan birşey olmadı çok şükür.

402 Mesaj
28 Ocak 2011; 23:40:58 

@MemoTech

Yanitin icin tesekkurler, bende hem serit led hemde su dokunmatik takmatik zimpirti ledli lambalardan alicam hangisi kolay gelirse onu takicam bakalim artik usenip usenmeme durumuma bagli.. Serit led yapmaya karar verirsem ve kafama takilan olursa sorarim yine kusura bakmazsaniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

555 Mesaj
29 Ocak 2011; 10:41:36 

Senin araban ne ? 206 mı 206+ mı?

Eğer 206 ise buton alabilirsin fiyatıda çok değil 6TL yada 7TL idi referans numarası ise 6339.18 takması kablo çekilmesi çok kolay yine şerit led i bu buton üzerinden kontrol edebilirsiniz. Enerji ihtiyacınıda en kolay küllükten temin edebilirsiniz. Orijinal torpido aydınlatmasının içini dağıtıp oraya da şerit led takabilirsiniz. Orijinal aydınlatmanın kodu 6362.N6 bu aydınlatma lambası orijinal bagaj aydınlatma lambası ile aynı. Fakat alırsanız mümkünse içerisindeki lambayı kullanmayın led kullanın içerisinde.

2513 Mesaj
29 Ocak 2011; 12:43:54 

@SEUC

Benim yaptığım gibi şerit led alıp onu switche takarak torpidoda güçlü bir aydınlatma sağlayabilirsini

Arkadaşlar size bir soru soracağım.Bagaj switchi bagaj kapağının içinde siyah plastiğin altında gizli.Peki bu switch nasıl çalışıyor bir bilginiz var mı?

SAMSUNG GALAXY S III

555 Mesaj
29 Ocak 2011; 12:48:07 

Bende bir keresinde bakmıştım fakat bulamamıştım galiba manyetik olarak bir de karşılığı var o şekilde çalışıyor diye düşünmüştüm.

555 Mesaj
29 Ocak 2011; 13:08:59 

2 gün önce arabanın kapılarını kilitlediğimde sağ arka kapının kilidinin hareket etmediğini farkettim kapıyı yokladım kilitliydi, tekrar açtım o hariç diğerleri açıldı o kilitli kaldı. Hareket edince kilitlenmeyi devre dışı bıraktım tekrar açtım olmadı. Kendi kendine düzelir mi diye bekliyorum fakat olacak gibi değil.

Kilidin tutacak yerini de aşağı yukarı hareket ettiremiyorum, çekiyorum yukarı fakat yerinden oynamıyor. Ne içeriden ne dışarıdan açamıyorum sağ arka kapıyı.

Kilidin açılabilmesi için bildiğiniz pratik bir yol var mıdır?

1010 Mesaj
29 Ocak 2011; 20:55:19 

arkadaşlar benim 1 önceki sayfadaki sorum güme gitmek üzere

satılık masaüstü pc

555 Mesaj
29 Ocak 2011; 22:44:15 

quote:

Orijinalden alıntı: >AviatoR<

İzmir'li Özgür arkadaşımız var eğer biliyorsa o dediğiniz servisi size yanıt verecektir.

555 Mesaj
29 Ocak 2011; 22:46:44 

quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

2 gün önce arabanın kapılarını kilitlediğimde sağ arka kapının kilidinin hareket etmediğini farkettim kapıyı yokladım kilitliydi, tekrar açtım o hariç diğerleri açıldı o kilitli kaldı. Hareket edince kilitlenmeyi devre dışı bıraktım tekrar açtım olmadı. Kendi kendine düzelir mi diye bekliyorum fakat olacak gibi değil.

Kilidin tutacak yerini de aşağı yukarı hareket ettiremiyorum, çekiyorum yukarı fakat yerinden oynamıyor. Ne içeriden ne dışarıdan açamıyorum sağ arka kapıyı.

Demek ki az daha beklemem gerekirmiş :))

Akşam üzeri bir iki yokladım açıldı kendiliğinden :)) Şimdilik sorun yok fakat uygun bir zamanda söküp mekanizmayı bir yağlamak lazım galiba.

402 Mesaj
29 Ocak 2011; 23:15:36 

Switch detaylari icin tesekkurler..

Bu sag arka kapi sorununu bende yasadim yine ayni sekilde kendiliginden duzeldi ve baskalarindan da duydum ayni seyi sebebi nedir bilmiyorum ama kendiliginden duzelinca uzerine dusmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

555 Mesaj
29 Ocak 2011; 23:26:57 

Hareket edince kapıların kilitlenmesini iptal ettim bende ne kadar az kullanılırsa belki o kadar az arıza çıkartır diyerek. :))

Atalarımızın sözünü dinledim olmadı bu arabanın atası fransız nede olsa :))

İşleyen demir ışıldar.

3732 Mesaj
29 Ocak 2011; 23:49:11 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: >AviatoR<

İzmir'li Özgür arkadaşımız var eğer biliyorsa o dediğiniz servisi size yanıt verecektir.

valla bilmiyorum ne yazıkki

2513 Mesaj
30 Ocak 2011; 2:04:22 

quote:

Hareket edince kapıların kilitlenmesini iptal ettim bende ne kadar az kullanılırsa belki o kadar az arıza çıkartır diyerek. :))

İşleyen demir ışıldar.

İlk defa aracımızdaki bir donanım eksikliğine sevindim desem yeridir.

SAMSUNG GALAXY S III

534 Mesaj
30 Ocak 2011; 13:06:55 

quote:

Benzer şey benim sol kapıda oldu. Otomatik kilitlyip açmıyordu. Ben de dışardan aç kapat yaptım çalıştı.iki- üç gün sonra yine aynı şeyi yaptı.Ben de tekrar dışardan anahtarla aç kapat yaptım, yine çalıştı.İki gün sonra ise (3. hakk :)) ne dışardan ne otomatikten ne içerden hiç açılmadı. Sanayide güç bela içerden usta söktü.Adamın eli değince mübarek açılı verdi...Adam mekanizmaya bişeyler sıktı..Şu an bir sıkıntı yok.. :D

QhellThosh

268 Mesaj
30 Ocak 2011; 19:05:58 

aracim daha 11bin km de ama bakım işareti varya ingiliz anahtari sembolu o çıkıyor devamli.bakıma kalan miktar geçtigi yaziyor(-) düştü öyle gidiyor.araçlarin bakımı 15.000 yada 1 yıl değil mi ?
böyle olmasi bir sorun yapar mi?

pug 206+ Magia Nero

3732 Mesaj
30 Ocak 2011; 19:31:28 

15000 evet.
sorun olmaz normal.

555 Mesaj
30 Ocak 2011; 21:15:32 

quote:

quote:

İşleyen demir ışıldar.

İlk defa aracımızdaki bir donanım eksikliğine sevindim desem yeridir.

Murat senin araban kaç model ?

555 Mesaj
30 Ocak 2011; 21:29:51 

quote:

Orijinalden alıntı: MadWolf

quote:

Benzer şey benim sol kapıda oldu. Otomatik kilitlyip açmıyordu. Ben de dışardan aç kapat yaptım çalıştı.iki- üç gün sonra yine aynı şeyi yaptı.Ben de tekrar dışardan anahtarla aç kapat yaptım, yine çalıştı.İki gün sonra ise (3. hakk :)) ne dışardan ne otomatikten ne içerden hiç açılmadı. Sanayide güç bela içerden usta söktü.Adamın eli değince mübarek açılı verdi...Adam mekanizmaya bişeyler sıktı..Şu an bir sıkıntı yok.. :D

Demek ki sökülüp temizlenip yağlanıp tekrar toplanması gerekiyor. :))

2513 Mesaj
30 Ocak 2011; 22:20:03 

@Memotech

2004 model abi bizim araç.Kilitleme mekanizması olmayan seriden

SAMSUNG GALAXY S III

555 Mesaj
30 Ocak 2011; 22:27:05 

Aslında biraz kurcalasak bir kaç kabloyu birbirine kısa devre ettirsek bence buluruz o özelliği. :))
Nede olsa biz bu arabaları temelden aldık, üzerine kat kat çıkıyoruz yavaş yavaş :))) İnşaat bitince hepsi GTI mı olur artık tereslı olanları CC mi olur bilmiyorum. :))

1 Mesaj
30 Ocak 2011; 22:52:07 

quote:

Orijinalden alıntı: LordMayros

arkadaşlar 2005 model x-line 206hdi ye olmayan yol bilgisayarını parça ekleyip yükleterek başarılı bir şekilde çalıştırdım yapmak isteyen olursa yardımcı olurum işte resimler

yardımlarından dolayı individual arkadaşıma çok teşekkür ederim

benim de 2002 model 206 hdi xr aracım var.sizin yaptığınız şekilde yol bilgisayarı taktırabilirmiyim,ne kadar tutar?

22 Mesaj
31 Ocak 2011; 1:18:15 

arkadaslar benim aracın yedek anahtari kontak acmıyor.. sorun chipdemidir sizce, ama normal kumandalı anahtarla kontak acıp arkasından yedek anahtari takınca kontak acılıyor, aceba normal anahtari taktıkdan sonra belirli bi sure chip devredemi kalıyordur ? bilgilendirebilirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler..

Peugeot 206 PoP ArT 1.4 HDİ

125 Mesaj
31 Ocak 2011; 8:59:20 

quote:

Orijinalden alıntı: birtan206

aracim daha 11bin km de ama bakım işareti varya ingiliz anahtari sembolu o çıkıyor devamli.bakıma kalan miktar geçtigi yaziyor(-) düştü öyle gidiyor.araçlarin bakımı 15.000 yada 1 yıl değil mi ?
böyle olmasi bir sorun yapar mi?

Garantili olan araçlar için 10 000 km veya 1 yıl diyor servis. Sebep olarak da "Araçlar için kullanılan yağlar ve diğer parçalar Türkiye şartlarında ancak 10 000 km dayanabilir." diyorlar. Kitapçıkta 15 000 km yazıyor dediğimde o km fransa standartlarına göre yazılmış km dir dediler. Konya da gittiğim iki ayrı serviste aynı şeyi söyledi. Aracınız garanti kapsamında olduğuna göre servise bir uğramanızda fayda vardır diye düşünüyorum.

Volkswagen Jetta
1.4 TSI Comfortline

125 Mesaj
31 Ocak 2011; 9:19:35 

Arkadaşlar bagaj veya torpido aydınlatması yapmak isteyenler için değişik bir çözüm daha...

Ledli Sensörlü Dolapiçi/Kabin Işığı

Volkswagen Jetta
1.4 TSI Comfortline

402 Mesaj
31 Ocak 2011; 11:05:01 

Evet güzelmiş gerçekten kargo dahil 12 TL ye 6 adet gönderiyorlarmış, artanlar evde de kullanılır biryerlerde belki :)

3732 Mesaj
31 Ocak 2011; 12:15:03 

quote:

Orijinalden alıntı: mkemal55

quote:

Orijinalden alıntı: LordMayros

arkadaşlar 2005 model x-line 206hdi ye olmayan yol bilgisayarını parça ekleyip yükleterek başarılı bir şekilde çalıştırdım yapmak isteyen olursa yardımcı olurum işte resimler

yardımlarından dolayı individual arkadaşıma çok teşekkür ederim

benim de 2002 model 206 hdi xr aracım var.sizin yaptığınız şekilde yol bilgisayarı taktırabilirmiyim,ne kadar tutar?

2002 SONU İSE OLUR.RESİM ÇEKERSENİZ DİREKSİYONUN OLDUGU KISMI YARDIMCI OLURUZ.
RADYO KUMANDA KOLUNUZ YASSI MI YOKSA ÇUBUK ŞEKLİNDE Mİ

2513 Mesaj
31 Ocak 2011; 13:31:18 

Ne?Hiç kullanılmamış yol bilgisayarı ekranı mı

SAMSUNG GALAXY S III

402 Mesaj
31 Ocak 2011; 14:06:07 

Heh ekran geliyoo

1371 Mesaj
31 Ocak 2011; 15:24:37 

Murat, sana yine iş düştü.

/// Ford Focus HB 115 (Bg) \\\
2013 / Style / 1.6 TDCİ
*** Beyaz Martı ***

2513 Mesaj
31 Ocak 2011; 15:26:15 

Tabiki Sedat abim her zaman yardım ederim

Elimde satılık 0 206 yol bilgisayarı ekranı vardır arkadaşlar.Bilginize.

SAMSUNG GALAXY S III

770 Mesaj
31 Ocak 2011; 15:30:46 

quote:

Orijinalden alıntı: barbar43

Arkadaşlar bagaj veya torpido aydınlatması yapmak isteyenler için değişik bir çözüm daha...

Ledli Sensörlü Dolapiçi/Kabin Işığı

Ben kullandım, fakat kendini zor aydınlatıyor bu hiç tavsiye etmem.

293 Mesaj
31 Ocak 2011; 15:47:42 

quote:

merhaba. 3 gündür Konyadayım. Size pm attım az önce.

555 Mesaj
31 Ocak 2011; 16:13:22 

quote:

Orijinalden alıntı: alpimis

quote:

merhaba. 3 gündür Konyadayım. Size pm attım az önce.

Bende size PM attım ;)

3732 Mesaj
31 Ocak 2011; 17:06:23 

NOLUOR HERKES BİRBİRİNE PM ATIYOR
FORUM AZCIK ŞENLENSİN EN FULL FELİNE İLE TÜRKİYEDE BÖYLE FELİNE YOK

3732 Mesaj
31 Ocak 2011; 17:11:05 

EKSİK OLARAK RC PEDAL TAKIMI VE EL FRENİ KOLU KALDI.
HEPSİ ORJİNAL PEJO PARÇASIDIR.ÇAKMA HİÇBİŞEY TAKMAM ARACA,MURAT BİLİR
YAPILANLAR :
RC DERİ DİREKSİYON,
RC HAVALANDIRMA IZGARALARI,
RC VİTES TOPUZU VE DERİ KÖRÜĞÜ,
RC DERİ KM SAYACI SİPERLİĞİ (KASKETİ),
RC KAPI AÇMA KOLLARI ÖN VE ARKA (İÇ TARAFTAKİLER)
YAPILACAKLAR :
RC EL FRENİ (SİYAH BUTON ZATEN SIRITMIŞ VİTESİN YANINDA DİKKAT ETTİYSENİZ )
RC PEDAL TAKIMI

EDİT : AYNADAKİ ASLANIMA KİMSE SULANMASIN VERMEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruk33 -- 31 Ocak 2011; 17:13:25 >

555 Mesaj
31 Ocak 2011; 19:28:17 

Maşallah Özgür gözümüz yok. Allah kaza bela vermesin inşallah. ;)

2513 Mesaj
31 Ocak 2011; 20:23:40 

Arabayı satacağında takas edeceğiz parçaları di mi abi burada forum ahalisinin önünde sözümü alayım

Bende ön fardaki sinyal ampullerini çift duylu ampulle değiştirdim.Bir nevi amerikan sinyal gibi durdu.Oldukça hoş oldu.

Sedat abi bugün Korkmaz'da tanıştığımız Ramazan ustadan sözü aldım.Kendisi dükkan açtı.Senin araçla bizzat ilgilenecek haberin olsun.Sabah erkenden gelin abi tüm dediklerini yapalım dedi.

SAMSUNG GALAXY S III

3732 Mesaj
31 Ocak 2011; 20:36:33 

MURAT O BAHSETTİĞİN NEDİR?ÇİFT DUYLU AMPUL.

ZATEN SATMAM ZOR AMA SATARSAM BAKARIZ ÇARESİNE

3732 Mesaj
31 Ocak 2011; 20:39:04 

quote:

Maşallah Özgür gözümüz yok. Allah kaza bela vermesin inşallah. ;)

Amin kardeşim çok sağol.
cümlemizi.