Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uruk33

resim bekliyoruz.arka camlar otomatik olmasa bende takcam ama cam otomatiğinin oraya geliyor yaaa

aynı sıkıntıdan muzdaribim ben de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukyus

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

resim bekliyoruz.arka camlar otomatik olmasa bende takcam ama cam otomatiğinin oraya geliyor yaaa

Evet bende. Hatta arka cam kapatma anahtarlarını kapı koluna monte edebilirmiyiz diye düşünmüyor değilim sırf kol dayama taktırabilmek için.
    Yok mu bunun için bi çözümü olan Gerçi kapı koluna monte etsen bir de önden kontrol edebilmek için ön tarafa bir yerlere de aynı anahtarlardan monte etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack67

Momotech naptın kardeş ekran geldimi bu hafta seninkininde gelmesi gerekiyordu.Neyse bende taktım en sonunda ekranı. oleyyyy :)
    Orjinal 206dan çıkma olduğu için tam yerine oturdu.

Yok kardeş gelmedi henüz beklemedeyim PTT yi aradım Baş müdürlüğü bizim sokağın postacısını çağırdılar telefonda konuştum bakacakmış bakalım bekliyorum :))) Hayırlı olsun kardeş seninki inşallah bende kavuşurum :)).

quote:

Orijinalden alıntı: cıdalı

Memotech, güle güle kullan.Kaça mal oldu ve nerde yaptırdın? Ben de düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Hepsiburada dan sipariş ettim kendim monte ettim. Ürünün fiyatı 20 TL ve yanında 7 TL lik lastik tamir spreyi hediyeli :)) 13 TL ye bedava bir ürün gibi geldi bana üstelik kargo da ücretsiz.

quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY
    @Memotech

Acaba kol dayaması armster marka orjinal kol dayaması mı?Fotoğraflarını koyabilir misiniz acaba buraya?

Markası Brillante diye geçiyor orijinal ürün değil. Fotoğrafları ekliyorum az sonra.

quote:

Arka camların açma-kapama düğmelerinin yerinin resmini ekleyebilir misiniz? bakalım olur mu bu ürün sizinkine sanki tahminlerime göre sizin arabalarınıza da sıkıntı çıkartmadan olacak gibi.

Kullanımı çok daha keyifli oldu sağ kol çok boşta kalıyormuş önceden :)) Eski arabamda orijinalinden vardı çok güzeldi bunda eksikliğini çok hissettim. Şimdi o sorunuda çözdüm.

•  ****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

Hediyesi :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MemoTech -- 25 Ekim 2010; 13:13:39 >

• MemoTech, eline sağlık çok güzel olmuş. Güle güle kullan.
  • evet uygulama güzel olmuş elinize sağlık. fakat arka camları otomatık olanlar malesef yapamıcak bu uygulamayı.
  • bizimkilere malesef olmaz.çünkü kol dayaman şuan bizim arka cam otomatiklerinin üstünde..

ama koltuğa monte ediyorlar,yan sütununa..yani sürücü koltugunun yan duvarına diyeyim..o da gayet güzel oluyor orjinal oluyor.

şu şekilde yani
    http://www.peugeotturkey.com/nasil_yapilir.asp?MakaleID=19
  • özgür abi çok iyi yapmışlar yaa. nerde yapıldığına dair bi bilgin var mı? ve ya her döşemeci yapabilir mi sence?
  • Teşekkür ederim arkadaşlar darısı sizin başınıza :)))

Elimden geldiği kadarıyla birşeyler yapmaya çalışıyorum işte.

Koltuğa monteli olanını görmüştüm o sitede fakat o işi yaptırması biraz eziyetli gibi geldiği için kolayına kaçtım işin :)) İşimi gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

özgür abi çok iyi yapmışlar yaa. nerde yapıldığına dair bi bilgin var mı? ve ya her döşemeci yapabilir mi sence?

çok sağlam olmuş bencede görkem..hiçbirşeye zararıda yok.istanbulda ama izmirdede çok rahat yaparlar..

sağlam bir döşmecei bulmak lazım.şu vip dizayn yapanlar belki yaparlar.bu onlara çerez olur
  • eskişehirde de yapılabilir o zaman ama hava yastığı korkutuyor beni. koltuğu soyarken bi sakatlık çıkar falan bilene yaptırmak lazım. bir de herşey dahil 60 tlye mi yapmışlar onu?
  • ÖYLE DİYOR BAKSANA..100 DE OLSA BANA UYAR VALLA.ORJİNAL BİŞEY OLUYOR ÇÜNKÜ.
  • bayramdan sonra uğraşiyim bu işle. nası olsa 1 yıldır com2000i alamıyorum
  • Valla bravo süper bişey olmuş. Bende bu işi araştırsam da yaptırsam bari. Bende koltukta hava yastığı olmadığından korkacak bişey yok kendi adıma @memotech güle güle kullan sende kolcağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbar43 -- 26 Ekim 2010; 15:12:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbar43

Valla bravo süper bişey olmuş. Bende bu işi araştırsam da yaptırsam bari. Bende koltukta hava yastığı olmadığından korkacak bişey yok kendi adıma @memotech güle güle kullan sende kolcağını.

Teşekkür ederim :)) Güzel oluyor güzel kesinlikle yaptırmak lazımmış :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

quote:

Orijinalden alıntı: barbar43

Valla bravo süper bişey olmuş. Bende bu işi araştırsam da yaptırsam bari. Bende koltukta hava yastığı olmadığından korkacak bişey yok kendi adıma @memotech güle güle kullan sende kolcağını.

Teşekkür ederim :)) Güzel oluyor güzel kesinlikle yaptırmak lazımmış :)))

memotech arkadasım bende aynısını taktırdım bugün gerçekten çok şık durdu ama biraz kalitesiz sanki çabuk kırılacakmış gibi birde ayakları olmadı direk plastik yere vidaladılar seninkidemi plastiklere vidalı. kapağıda mıknatıslı olsa güzel olacakmış

• Sonuç itibariyle ucuz bir ürün ben yokladım kırılma ihtimali var mı diye takmadan önce bayağıda bi yüklendim. Esnek bir plastik olduğu için kırılmasına pek ihtimal veremedim. zaten monte edildiği yerde çok sert bir yer olmadığı için orada biraz esniyor çok yüklenirseniz. Fakat fiyatına göre çok uygun bir ürün. Şık durdu dediğiniz gibi.

Ayakları olmuyor zaten bizim yüksekliğimizi kurtarmıyor. Bende plastik üzerine monte ettim. :)))
  • koray abi cc de gelişme var mı? geliyomuyuz hepberaber izmire?
  • kolcak hepsi burada da hangisi,guzel olmus bende taktırayım
    quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

quote:

Orijinalden alıntı: jack67

Momotech naptın kardeş ekran geldimi bu hafta seninkininde gelmesi gerekiyordu.Neyse bende taktım en sonunda ekranı. oleyyyy :)
    Orjinal 206dan çıkma olduğu için tam yerine oturdu.

Yok kardeş gelmedi henüz beklemedeyim PTT yi aradım Baş müdürlüğü bizim sokağın postacısını çağırdılar telefonda konuştum bakacakmış bakalım bekliyorum :))) Hayırlı olsun kardeş seninki inşallah bende kavuşurum :)).

quote:

Orijinalden alıntı: cıdalı

Memotech, güle güle kullan.Kaça mal oldu ve nerde yaptırdın? Ben de düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Hepsiburada dan sipariş ettim kendim monte ettim. Ürünün fiyatı 20 TL ve yanında 7 TL lik lastik tamir spreyi hediyeli :)) 13 TL ye bedava bir ürün gibi geldi bana üstelik kargo da ücretsiz.

quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY
    @Memotech

Acaba kol dayaması armster marka orjinal kol dayaması mı?Fotoğraflarını koyabilir misiniz acaba buraya?

Markası Brillante diye geçiyor orijinal ürün değil. Fotoğrafları ekliyorum az sonra.kol

quote:

Arka camların açma-kapama düğmelerinin yerinin resmini ekleyebilir misiniz? bakalım olur mu bu ürün sizinkine sanki tahminlerime göre sizin arabalarınıza da sıkıntı çıkartmadan olacak gibi.

Kullanımı çok daha keyifli oldu sağ kol çok boşta kalıyormuş önceden :)) Eski arabamda orijinalinden vardı çok güzeldi bunda eksikliğini çok hissettim. Şimdi o sorunuda çözdüm.

• evet bizim arka elektrikli cam kumandalarını perdeleyecek gibi.. hayır döşemeci yapsa bile kumadaları epey bi perdeler. bizim kumandaların yeri çok biçimsiz.. ne arkada oturanlar için ne de sürücü için kullanışlı değil. neyse hiç olmamasından iyidir.. yine de elinizdeki çok şık görünüyor.. güle güle kullanın, kazasız belasız...
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.