Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O ekranı nasıl aldınız ben bir türlü almayı başaramamıştım
  • doğru ekran doğru..panik yapma
  • valla nasıl aldığımı bende pek anlayamadım :)) aynısından bir tanede 45 ingiliz sterlinine var. Kafama kargo takıldı. Alırken global.ebay.com sitesinden seçtim ücretsiz kargo yazıyordu satın alma ekranında ürün bedeli haricinde birde kargo masrafları için ne kadar para yollayacağımı soran bir ekran gördüm oraya 0.01 yazdım bakalım ne olacak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

arkadaşlar 206 plus hdi 24000 liraya alınabilir mi nakit para

sıfırını o paraya alman mümkün değil nakit felan farketmez adamlar zaten nakit satıyor 25700 e paketsiz sordum arkadaşımdan bende 1.4 21800e aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

sıfırını o paraya alman mümkün değil nakit felan farketmez adamlar zaten nakit satıyor 25700 e paketsiz sordum arkadaşımdan bende 1.4 21800e aldım...

Şansımızı deniyecegiz olmadı benzinli alabiliriz acaba siz aracınızı nerden aldınız
  • Sıfır 206+ plus alacak arkadaşlar;
    İmkanlarınızı zorlayabilirseniz dizel almaya çalışın.Asla pişman olmayacaksınız.
  • kesinlikle katılıyorum sedat abiye. sonra 4 sene sonra pişman olabilirsiniz ben gibi. kutu gibi araba 32 kuruş yakar mı sehırıcınde?
  • yuh..ne yakıyor öyle görkem

bir depoyla 1100 devirdim 2 hafta önce..ayrıca ortalama genelde 4,8 kalıyor..5 olmuyor yani.şehiriçi dahil.sanırım mükemmel kullanıyorum

5 lt olsa bile 15 kuruş yakar,gerisini siz hesap edin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

aldığım serviste lpg taktırsam garanti dışı bırakırlar mı
  • abi benzin yılbasında costugundan berı sakin kullanıyorum. eskısehır gıbı bı yerde 8 9 lt yakıyo sehırıcı. o da zaten 32 krs yapıyo. yapabılcegım hıc bişey yok şehirdısında kasarsam 5 lt yı yakalıyorum ama öle de yol bıtmıyo.

senın arac dızel ltde de cok cok az yakıyo. bıde murat soledı de senın kullanımında normaldır sanırım o mıktar
  • evet.sakin kullanırım..benim arabayı alan yaşadı.tertemiz,bastın mı da hakkını veren bir motorum var
  • sıfır araba parası ıstıyosun be abi sen de yaa alan nası yaşasın
  • yok 19 a vermiştim askerden önce.sıfır parası sayılmaz.boru değil full yani feline
  • feline kısmına katılıyorum boruyla bırlıkte benzınlı olunca benımkını öldürüyolar. 16ya alan satan olmaz
  • Görkem senin araba hakikaten çok yakıyormuş. Benim sedan geçen ay Konya da (otomatik klima hep açık) 7.4 lt yakmıştı sadece şehir içi. Şehir dışı da geçenlerlerde 1000 km civarı gittim geldim. Genelde 100-110 arası (bazen 130-140 gittiğim de oldu) ortalama 6.1 lt yaktı klima yine hep açıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbar43 -- 5 Ekim 2010; 8:58:54 >
  • benzinli arabayla 1000 civarı nasıl gittiniz?
    800 normalde, 1000 civarı imkansız bence..ben 1150 yaptım dizelle.6 lt yaktıysa 800 falan yapar..depo 50 lt değil mi?
  • selam aranızzda yeniyim bikaç sorum olacaktı.
    1) benim aracım 2006 x-dessing modeli ben bu kara kedime yol bilgisayarı yapmak istiyorum yapabilirmiyim?
    2) yapabilirsem işe nerden nasıl başlamalıyım?
    3)bu iş için bana yardımcı olabişlecek birileri varmı?
    4)ben samsunda ikamet ediyorum ankarayadda zaman zaman giidiyorum ordan nasıl temin edebiliriz parçaları? şimdiden çok teşekkür ederim..
  • 50 lt lik bir depo ile 5,0 lt/100 km lik bir ortalama yakıt tüketimi tutturulduğunda, 1000 km teorik olarak mümkün bir değerdir. teorik olarak mümkündür ama realite öyle midir? aslında evet.

önceki haftasonu ankara-istanbul arasında 206 feline triptronik aracımla elde ettiğim veriler teorinin pratikte de elde edilebileceğini öngörüyor.

ortalama yakıt tüketimi 5,3 lt/100 km. 90 km sabit hızda 2 kişi ve normal dolulukta bir bagaj.

3,70 tl/lt lik benzin bedeli üzerinden hesap yapalım.

5,3 lt/100 km tüketim ortalamasında km başına yakıtınız 0,053 lt dir. bu da size 0,053 x 3,70 lira = 0,196 krş luk bir tüketim bedeline denk gelir.

100 km de yakıtınız 100 km x 0,196 krş = 19,61 tl yapar.

fatih/fındıkzade - batıkent/ankara arasını 445 km olarak ele alırsak

445 km X km başına 0,196 krş = 87,22 tl yapar

çok basit bir hesapla 50 lt deponuz tamamen boş olduğu varsayılırsa 50 lt hacim X litre başına 3,70 tl benzin = 185 tl ye doluyorsa

87,22 liraya 445 km yol yapan bir araç 87,22 tl X 2 = 174,44 tl ye 890 km yol katedebilir 10,56 tl tutarında bir benzinde hala deponuzda olur.

1000 ye yakın bir mesafe aşağı yukarı 900 km.. ama 1000 km değil. arada 100 km fark var.

çokda benzin canavarı sayılmaz hatta ekonomik bile denebilir. üstelik benzinli, triptronic bir araç için.. varın manuelinin %10 daha tasarruflu oluşunu siz ekleyin üzerine..

http://www.dailymotion.com/video/xf2r4p_206-feline-otomatik-yehirlerarasy-o_auto

• güzel inceleme olmuş.elinize sağlık
  • teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.