Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
691.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ona bakarsan ısıtmalı ayna yok diyo manuelde.bu adamlar zaten ne ürettigini bilmiyo:)
  • Aaah ah bide ben bi 206+ sportium alabilsem
  • nesi varmış arkadaş bu sportiumun yahu
  • devir ve ısı göstergesi geliştirme çalışmalarımdan bir resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acarcim -- 12 Eylül 2010; 20:04:08 >
  • sportium un hiç bir özelliği yok.klasik pug işte,malzemeden çal eline para geçtikçe tamamla:)
  • PEUGEOT 206 + PLUS 1.4 HDİ COMFORT MODELİNE GÖRE, SPORTİUM VERSİYONUNDA İLAVE OLARAK;

GÜVENLİK :

***Stil ve Güvenlik paketi (ABS, ön yolcu hava yastığı, ön sis farları,gövde renkli kapı kolları, yan aynalar ve yan koruma çıtaları)
    ***Yan hava yastıkları ve arka kafalıklar (Stil ve Güvenlik paketini gerektirir)

DIŞ TASARIM :

***Sportium Paketi (Arka Spoiler, Alüminyum vites topuzu, Alüminyum kapi eşikleri, Alüminyum arka bagaj çıtası,
    Özel Sportium paspaslar, Sportium logosu, Alüminyum yakıt deposu kapağı)
    ***15" Alüminyum jantlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURGUTREİS06 -- 13 Eylül 2010; 14:24:16 >
  • servis park senörüne montaj dahil 100 tl diyor spoilera da 300 tl diyor.montajida geçmeliymiş geçmeli nasıl oluyor?
  • şu cc işi için bu hafta içi randevu alıcam
  • Olmayacak cc söylüyorum size
  • murat abi bence olur çünkü peugeot fransa sitesine baktığında 206+ dizel modeli için (1.4 70 hp) cruise control var diye gösteriyo olmazsa sizin eski 206 lar olmaz

edit: bir de f1 sis farının videosunu yollayacaktın ne oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemoandcemo -- 14 Eylül 2010; 2:07:27 >
  • Koray, inşaallah bu hafta cc olayında pozitif bir gelişme olur.
  • PEUGEOT 206 + PLUS 1.4 HDİ
    COMFORT ve SPORTİUM TEKNİK ÖZELLİKLERİ

MOTOR:
    Hacim (cc) 1398
    Maksimum Güç (hp/dd) 70 / 4000
    Maksimum Tork (Nm/dd) 160 / 2000

PERFORMANS:
    Maksimum hız (km/saat) 166
    0-100 km/saat'e ulaşma (saniye) 13.8

YAKIT TÜKETİMİ ve EMİSYON:
    100 km'de şehir içi yakıt tüketim (litre) 5.4
    100 km'de şehir dışı yakıt tüketimi (litre) 3.5
    100 km'de karma yakıt tüketimi (litre) 4.2
    Karbon Dioksit (CO²) salımı (gr/km) 110
    Yakıt tankı (litre) 50
  • 206plusta 0-100 süresi yükselmiş mi? eskilerde; dizellerde 13,2 benzinlilerde 12,7 diye hatırlıyorum ama..
  • vites oranları daha uzun,sanırım o yüzden daha hantal ama 15 inc jant var birde.yol tutuş konusunda arabanın iz genislıgi eskisinden fazla oldugu için daha iyi.hatta esp ye ihtiyaç duyulmadan zorlanan ender arabalardan yorumunu okumuştum.cc konusunda umutluyum,olmazsa bu sefer fabrikaya kesin mail atıcam
  • sedat bey,cc olayını burası çözerse bi hafta sonu izmirde sizinkini de yaparız,ben çok umutluyum
  • Bu sabah itibariyle Özgür kardeşimin ziyaretine gittim.İnşaallah bu cuma günü tezkeresini alacak.
    Forumdaki bütün arkadaşlara selamı var.
  • özgür bi geliyo hepimizin arabasında cc var.:)
  • Diyorum o CC olmayacak
  • bugun yetkili servise gittim.bu yol bilgisayarini ve cc sordum.yol bilgiyasarinin sıfır maliyeti yaklaşık 600tl civari.cc ise hiç bir yetkili serviste ypılmıcagini peugeot ysakladigini söyledi.sonradan takılanlarda sorun yaşiyorlarmiş.ama dişarda yaklaşık 400-500 tl maliyetine taktırabilirsiniz dedi.bilginize..
  • ya dışarda nerde taktıracaz onu öğren.ben parasına razıyım.ayrıca yetkili servisler takıyo ancak beceremeyince yasak diyo.gerçektende yasak
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.