Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha montaja başlamadım aslında. sırf sana demo yaptım desem yeridir. aux kablosu, usb şarj kablosu, video kablosu bilgi ekranı şapkasının ucundan içeri alınacak. yalnızca bugün şu bagajdan video kablosunu nasıl taşırım diye küçük bir keşif yaptım.. çok zor olacak .. yani kameranın park lambası, geri vitesten kameraya enerji almak sorun olmayacak ta, video kablosu o kanallardan nasıl kılavuz olmadan geçecek? valla bilemiyorum şimdi daha büyüyor gözümde. yani konsola kadar getirsem video kablosunu o muhitte birkaç kızılderili hilesi yaparım da, iş oraya kadar görünmeden getirmek olacak.. ama ille de kendim yapacağım..
  • işten ben onuda soracaktım sana. kamera kablosunu nasıl taşıdıgını merak ediyordum. umarım çok uğraştırmaz seni.
    kablolarıda ekran şapkasından sokmak güzel fikir. bu arada araçlarımızda aynı renkmiş. ben şeytan kırmızı sanıyordum seninkini.

ben park sensörünü kendim takmıştım. uğraşmak güzel oluyor. aynı kameradan alıp bende başlıcam montaja. ama ben gps almıcam sadece ekran alıp sabitlicem.
  • Merhaba Arkadaşlar. Bende aranıza yeni katıldım. Dün itibariyle Pejo 206 sw 1.4 hdi aldım. 2006 model. forumu okudum okudum çok yoruldum. bana biraz yardımcı olursanız sevinirim. aracımda 2 airbag var. arka camlar manuel. aldığım adam arabayı hiç bilmiyiyodu. arka bagaj camını bile nasıl açıldığını bilmiyodu öyle öyle 2 sene kullanmış. ayrıca hiç bişey de yaptırmamaış. öncelikli olarak benim yaptırmam yapmam gerekenler nelerdir. eski aracımda cc vardı. cc işi son olarak ne oldu. yol bilgisayarı yok. nasıl yapabiliriz. cd çalar yok. navigasyonlu bi cd çalar mı yoksa transmitle mi dersiniz. park sensoru yok. geri kameralı bir park sensörü taktırsam sabit ekran işi nasıl olur. abes dururmu. yani genel olarak araca bişeyler yapmak istiyorum. ufak ufak parçaları alsam yaza doğru hepsi biter diyorum. herkesin keyfi farklıdır evet ama bende ilk defa böyle şeyler yapacağım. araclarıma hiç bakmamıştım. halbuki elim iyi işler. her türlü tamirattan da anlarım. söylediğiniz herşeyi deniycem. yanlız masrafalı olanlar uzun sürecetir temin etmesi.

• Birde Şöyle bi sistem buldum. bunu getirte bilirmiyiz. işimize yarar mı? kablo belasından kurtulmak için. ayrıca ben muştayım. burda usta yok. 15 gün sonra ankaraya geleceğim. gelmişken bana yardımcı olacak varsa görüşelim. en azından kendimin yapamayacaklarını yaptıralım. şu konya işini de halledelim gerekirse.
    link buhttp://www.aliexpress.com/product-gs/509057140-Central-Multimedia-Peugeot-206-car-dvd-gps-navi-stereo-autoradio-Radio-RDS-ISDBT-DVBT-optional-in-wholesalers.html
    bu alet güzele benziyor türkiyede kaç para bilmem ama kablo dağınıklığı yok en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: rejo

Birde Şöyle bi sistem buldum. bunu getirte bilirmiyiz. işimize yarar mı? kablo belasından kurtulmak için. ayrıca ben muştayım. burda usta yok. 15 gün sonra ankaraya geleceğim. gelmişken bana yardımcı olacak varsa görüşelim. en azından kendimin yapamayacaklarını yaptıralım. şu konya işini de halledelim gerekirse.
    link buhttp://www.aliexpress.com/product-gs/509057140-Central-Multimedia-Peugeot-206-car-dvd-gps-navi-stereo-autoradio-Radio-RDS-ISDBT-DVBT-optional-in-wholesalers.html
    bu alet güzele benziyor türkiyede kaç para bilmem ama kablo dağınıklığı yok en azından

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-peugeot-206-cc-gps-dvd-orjinal-kargo-58248595/detay
    gibi birşey düşünüyorsan fiyatı bu civarlarda..

• hocam ben araca ilk olarak ne yaptırayım. valla bugun muşta araç çalışmadı. sanki akü bitik gibi. aracı aldık masraf başladı valla. cc istiyorum. yol bilgisayarı istiyorum.
  • önce akü al.. sonrasına bakarız..
  • arkdaslar 2011 206+ confort aracımın surucu koltugundan asırı derecede ses gelıyor 6 kere servıse gıttım olmadı. baska servıse gıttım olmadı cozum bulamadım aracım garantısı devam edıyor ama cozum bulamıyorlar bır turlu 2 gun sonra aynı ses gelıyor daha once boyle sorun yasayan veya bılgısı olan varsa cevaplarını beklıyorumm . . .
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar. Bende aranıza yeni katıldım. Dün itibariyle Pejo 206 sw 1.4 hdi aldım. 2006 model. forumu okudum okudum çok yoruldum. bana biraz yardımcı olursanız sevinirim. aracımda 2 airbag var. arka camlar manuel. aldığım adam arabayı hiç bilmiyiyodu. arka bagaj camını bile nasıl açıldığını bilmiyodu öyle öyle 2 sene kullanmış. ayrıca hiç bişey de yaptırmamaış. öncelikli olarak benim yaptırmam yapmam gerekenler nelerdir. eski aracımda cc vardı. cc işi son olarak ne oldu. yol bilgisayarı yok. nasıl yapabiliriz. cd çalar yok. navigasyonlu bi cd çalar mı yoksa transmitle mi dersiniz. park sensoru yok. geri kameralı bir park sensörü taktırsam sabit ekran işi nasıl olur. abes dururmu. yani genel olarak araca bişeyler yapmak istiyorum. ufak ufak parçaları alsam yaza doğru hepsi biter diyorum. herkesin keyfi farklıdır evet ama bende ilk defa böyle şeyler yapacağım. araclarıma hiç bakmamıştım. halbuki elim iyi işler. her türlü tamirattan da anlarım. söylediğiniz herşeyi deniycem. yanlız masrafalı olanlar uzun sürecetir temin etmesi.

Hayırlı olsun.Güle güle kullan.....

• s.a arkadaşlar 15.000limite peugeot 206 nın hangi modeli alınabilir lpg li
  • arkadaşlar cc işini nasıl hallettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

arkadaşlar bu araç alınırmı ve kaç para verilmelidir
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-lpg-li-206-xs-125-bin-km-de-73630549/detay/

Mehmet sorular şunlar;
    -2 kapı mı? 4 kapı mı?
    -düz vites mi otomatik mi?
    -diesel mi benzinli mi? lpg li diye sorduğuna göre bu sorunun yanıtı benzinli diyoruz..
    -motor hacmi ne kadar büyük olmalı?

mesela ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-206gti-sinifinin-en-dolu-ve-en-dirisi-72792307/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukyus -- 7 Şubat 2012; 13:39:33 >

• quote:

arkadaşlar cc işini nasıl hallettiniz

1.4 HDi 2006 SW MemoTech in aracı var ankarada bir ustanın yardımı ile hallettik. Gayet üzel kullanıyor kendisi. Son duyumlara göre CC taktırdıktan sonra dünya turuna çıktı deniyor

Ankara-Konya da yapan ustalar var yakın illerde iseniz yardımcı olmaya çalışırız.
  • Arakdaşlar ikinci el bölümüne de açıcam konu ama buradan da ihtiyacı olan varsa paylaşmak istedim. Elimde aracımda kullandığım temiz ses sistemi parçaları var. 7-8 aylık ürünler.

-Kicker DS 650.2 Mid takımı (Bass-crossover-tweetleri içinde sorunsuz) 130 tl

-Infinity Ref5020CS Midler
    (Bass var sorunsuz kutusu ve kapakları mevcut - crossover ve tweet yok) 100tl

-Pioneer 16cm tek yollu yuvarlak coaxial hoparlör (kutusu ve kapakları duruyor) 75tl

-206 için özel kesilmiş yanlışım varsa affola 18mm mdfden bagaj pandizotu (siyah ince halı kaplama) ve Pioneer 6973 oval hoparlörler (kutusu yok ama kapakları üstünde herhangi bir sorunu yok-hoparlörleri akustik için arka camı kapatmayacak şekilde kaldırdım. Iso ucuna bağladım ve kolay sökülebilir şekilde.) 200tl

Pazarlık yapmayı ne alırken ne satarken pek sevmem.
    Ankara dışına Ptt ile kapıda ödemeli ve istenilen kargo firması ile öndeirm yapılır. İstenilen siteden Get açılır. Ankara da elden teslim mevcutdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEUC

Teşekkürler arkadaşlar, peki Istanbul Anadolu yakasında ikamet eden yok mu? Anadolu yakasında iyi bir özel servis bulamıyorum.

Hocam Kartal oto sanayide Yıldırım Peugeot var. Ben son bakımlarımı orada yaptırdım ve çok memnun kaldım.

Hepsi peugeottan alışveriş yaptım, hiçbir sorun yaşamadım ama yıldırım peugeot'a giderseniz ellerinde hemen hemen her parçanın orjinal ve yan sanayisi var, hangisini isterseniz onu kullanıyorlar.
    Erhan Usta gerçekten işinde iyi.

Gitmeye karar verirseniz ben de önceden arayabilirim ustayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEUC

Teşekkürler arkadaşlar, peki Istanbul Anadolu yakasında ikamet eden yok mu? Anadolu yakasında iyi bir özel servis bulamıyorum.

Hocam Kartal oto sanayide Yıldırım Peugeot var. Ben son bakımlarımı orada yaptırdım ve çok memnun kaldım.

Hepsi peugeottan alışveriş yaptım, hiçbir sorun yaşamadım ama yıldırım peugeot'a giderseniz ellerinde hemen hemen her parçanın orjinal ve yan sanayisi var, hangisini isterseniz onu kullanıyorlar.
    Erhan Usta gerçekten işinde iyi.

Gitmeye karar verirseniz ben de önceden arayabilirim ustayı.
  • Arkadaşlar 17inch O.Z Superturismo jantı takıcam o yüzden orijinal 206 RC jantlarımı ve lastiklerimi satıyorum. Detaylar linkte:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-cok-temiz-206-rc-jant-lastik-73805404/detay/

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Arkadaşlar 17inch O.Z Superturismo jantı takıcam o yüzden orijinal 206 RC jantlarımı ve lastiklerimi satıyorum. Detaylar linkte:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-cok-temiz-206-rc-jant-lastik-73805404/detay/

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı****

cc leri sattın mı

• quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

cc leri sattın mı

Yok onları kışlık lastiklerimle kullanmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.