- x
Laptop Wireless Problemi
67 Cevap155602 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

44 Mesaj
27 Kasım 2008; 16:23:56 

Merhaba
Aidata Laptop kullanıyorum. evde kablosuz modem var. Daha önce sorunsuz şekilde bağlandığım kablosuz ağa şimdi bağlanamıyorum. Laptop kablosuz ağları bulamıyor. Windows ağ tanılama '' bu bilgisayardaki kablosuz bağlantı özellikleri kapatıldı '' hatasını veriyor. Laptop üzerinde wireless bağlantıyı açıp kapamak için bir tuş bulunmuyor. tekrar kablosuz bağlantıyı bulmak için ne yapmak gerekir. ?

76 Mesaj
27 Kasım 2008; 16:57:50 

Masa üstünde ağ balantılarıma özellikler diyip bakın devredışımı bırakılmış eger ölese (Etkinleştirin) Hadi kolay gelsin

Gel Gör Şu Halimin Sebebi Sensin................ Be

67 Mesaj
28 Kasım 2008; 5:13:36 

arkadaşım direkt wireless tuşu olmayabilir ama sen biraz daha dikkatli bak belki 2li tuş kombinasyonu falan olabilir..
Örn:fn+f2
gibi..

2788 Mesaj
28 Kasım 2008; 8:11:55 

quote:

Orjinalden alıntı: linkorn31

arkadaşım direkt wireless tuşu olmayabilir ama sen biraz daha dikkatli bak belki 2li tuş kombinasyonu falan olabilir..
Örn:fn+f2
gibi..

53 Mesaj
11 Ekim 2009; 13:34:32 

aynı problemi vista işletim sisteminde görüyorum.. FN tuşuylada aktive olmuyor, aygıt yöneticilerinde de bir problem yok..hatta bazen BIOS tan wiFi kapalı oluyor, ona da baktım orda da bir sorun gözükmüyor..

Ki wireless sorunsuz çalışıyordu , bir anda wireless çalışmamaya başladı..

herhangi başka bir çözümü olabilir mi ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ekim 2009; 14:06:29 

Arkadaşım kablosuz modeminin ip adresinden birkaç ayar değişikliği yaptın mı ?Eğer yaptıysan aynı yere gir ve yaptığın hataları değiştir.Eğer , olmazsa modeminin arkasında kucuk bir nokta gibi bir boşluk olur.Oraya birşey yardımıyla tıklayarak modeminin resmi sitesinden veya kullanma kitapçığından girerek ayarları ayarla.Sana büyük bir yardımı olacaktır .

2707 Mesaj
11 Ekim 2009; 14:21:28 

"bu bilgisayardaki kablosuz bağlantı özellikleri kapatıldı " bu hatayı veriyorsa modemle ilgisi olmaz
modemin ip ayarları değişse bile pc modemi görür
sorun bilgisayarın wireless özelliğinin kapalı olmasından kaynaklanıyor sanırım
arkadaşların dediğini uygulayın
laptop üzerinde "fn" düğmesi ile çalışabilicek, o düğmeyle aynı renkte (genellikle mavi) düğmeler bulunur
genellikle bu özellikler f1,f2 düğmelereine atanmıştır
ya düğmelerin üzerindeki gerekli resmi bulup fn düğmesine basılı tutup aktif edin
ya da tam modeli buraya yazın

Uzaklaştırılmış
11 Ekim 2009; 14:28:42 

quote:

Orijinalden alıntı: AKREPmt.

"bu bilgisayardaki kablosuz bağlantı özellikleri kapatıldı " bu hatayı veriyorsa modemle ilgisi olmaz
laptop üzerinde "fn" düğmesi ile çalışabilicek, o düğmeyle aynı renkte (genellikle mavi) düğmeler bulunur
ya düğmelerin üzerindeki gerekli resmi bulup fn düğmesine basılı tutup aktif edin

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarıma yukarıdaki önerdiğim çözümü yaptırdım.Sorunları kalmadı.Hatanın SS'sini görmeden bu kadar kesin konuşman yanlış olur.

2707 Mesaj
11 Ekim 2009; 14:33:13 

hatayı arkadaş yazmış
bilgisayarın wireless özelliği çalışmıyor, ve ağ araması yapmıyor
modemle ilgisi yoktur

Uzaklaştırılmış
11 Ekim 2009; 14:39:03 

quote:

hatayı arkadaş yazmış
bilgisayarın wireless özelliği çalışmıyor, ve ağ araması yapmıyor
modemle ilgisi yoktur

Bende diyorum ki aynı sorunu yaşayan arkadaşlara kendi yazdığım çözümü söyledim ve sorunu giderdiler.Bu kadar emin konuşma.

2707 Mesaj
11 Ekim 2009; 14:42:28 

sorun aynı değildir
bilgisayarın wireless özelliği kapalı olan bilgisayara sıfır modem de getirsen girmez
senin arkadaşların sorunu farklıdır

Uzaklaştırılmış
11 Ekim 2009; 14:45:11 

quote:

sorun aynı değildir
bilgisayarın wireless özelliği kapalı olan bilgisayara sıfır modem de getirsen girmez
senin arkadaşların sorunu farklıdır

Neyse burada yapmamız gereken arkadaşlara yardım etmek.Arkadaş iki çözümüde denesin.Hangisi oluyorsa onun kadar bizde mutlu oluruz. . Önemli olan;sorunun çözüme kavuşması.

2707 Mesaj
11 Ekim 2009; 14:47:21 

evet bu mesaja katılıyorum
bak şimdi aynı fikirdeyiz

72 Mesaj
11 Ekim 2009; 14:58:53 

Saolun Beylerbenimdebaşıma aynıolaygelmişti. kafayı yiyecektim 1 haftadır

53 Mesaj
12 Ekim 2009; 14:43:06 

Arkadaslar,

cevaplar icin tesekkur ediyorum fakat dedigim gibi..hic bir kablosuz agi gormuyor laptop..Yani internal olarak wireless i acamiyorum..

FN tusunu denedigimde, kablosuz ag iletisim anahtarini aciniz diyor, yani FN tusuyla acilmiyor, aygit yoneticisinden Wireless link e baktim, o da sorunsuz calisiyor..

Bu arada evde baska bir laptop daha var , sorunsuz wireless modemi ve agi gorup baglaniyorum..

Calismayan laptop TOSHIBA marka ve Vista yuklu..

tesekkurler

53 Mesaj
13 Ekim 2009; 14:22:51 

Gelmiyor mu akliniza bir cozum ?

5 Mesaj
10 Eylül 2010; 17:02:15 

quote:

Orijinalden alıntı: MuratTURAN1977

sağ ol arkadaşım bende yeni bir leptop aldım bir türlü kablosuz bağlanamıyordum yazdığın çözüm işime yaradı teşekkürler!!

1 Mesaj
17 Eylül 2010; 9:21:56 

bende dün aksam bi leptop aldım ama ne wirilessi nede kablolo mademle internete bağlanmadı acaba sorunu nedir?

211 Mesaj
9 Mayıs 2011; 14:35:27 

Bu bilgi cok isime yaradi tesekkurler...

2 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:50:36 

Bende de Aynı Problem Var.. Bir kaç gune Kadar Wireless dan baglantı kurabiliyordum.Bilgisayarı Açtıgımda sağ altta kullanılabilir kablosuz aglar bulundu diyor. Tıklıyorum Ag Bulunamadı Diyor. Ama Cep Telefonundan Wireless ı kullanabiliyorum. Şimdide Kablo ile baglanıyorum. Wireless tuşu açık herşey normal driver da en guncelını yukledım

ACER Aspire 5520

XP Sp3 yuklu..

teşekkürler şimdiden

2549 Mesaj
9 Eylül 2011; 23:58:37 

hayır arkadaşlar bu windows 7 de bir sorun var zaman zaman bende karşılaşıyorum yeni windows yüklemesi yapmadanda düzeltemiyorum.

mesela şuanda başımdaki olay elimde bir laptop var daha yeni win 7 kurdum eksiksiz ama kurulduğundan bu yana ağımı görmüyor sürücülerini güncel yükledim gene görmedi hata ayıklama yaptırdığım zaman windows kablosuz özelliği kapalı diyor
hata buradan kaynaklanıyor ( not : laptop üzerinde kablosuzu açmak için herhangi bir wiraless anahtarı yada fn tuş kombinasyonu yoktur) format atmadan önce giren laptop şimdi girmiyor ben eminimki bir format daha atsam girecek.

böyle saçma hata verdiği zaman bu işletim sisteminden nefret ediyorum okadar araştırmama rağmen windowstan extradan bu servisin açılabileceği bir bölüm bulamadım

|| Windows7 Kullanıcısı ||
|| İntel Core2Duo E6540 @2,33 GHz
|| His HD4850 1GB GDDR3 || 22" Acer 1920*1080 LeD
|| 2*1 GB Kingstone DDR2 800MHz || CoolerMaster 460W PSU || Askere gittim gelicem 12-2009 || Geldim 03-2011 ||

17 Mesaj
27 Ekim 2011; 0:52:26 

bende de aynı sorun var. UBUNTU 11.10 Linux kurup kurcalarken wireles denetçisini devre dışı bıraktım bilgisayardan. fakat geri gelmedi. denediğimde donanım anahtarı kapalı diyor. donanım anahtarı açık ışığı da yanıyor. defalarca açıp kapadım defalarca değişik kombinasyonlarda reset attım bilgisayara yok. USB stick lere yüklediğim başka versiyon linux lar da vardı onlarla da boot edip başlattım bilgisayarı, o diğer farklı linuxlarda da wifi kapalı gözüküyor fakat donanım anahtarı açık ve ışığı yanıyor. BIOS a girip kapatım açtım wifi yi blue tooth u vs falan. kar etmedi.
access pointi client olarak kullanarak girebiliyorum internete o da kablo LAN dan.
Çözüm bilen önerebilen varsa teşekkürler. sorun sadece OS ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.

93 Mesaj
27 Ekim 2011; 9:39:41 

arkadaşlar benim de bilgisayarım Casper Nırvana NB 15.6 CNA.B940-2K05B marka modelli bir bilgisayar. Ben Format attım yalnız da Wi Fi Driverini yuklememişş. Nerden bulabılırım :S Kablosuz bağlanamıyorum :(

16 Mesaj
27 Ekim 2011; 14:15:35 

Nasıl çözdüğünü paylaşırmısın. Tabi çözebildiysen..

Laptop

104 Mesaj
27 Ekim 2011; 17:18:21 

3 ay once rt204v3 aldim hersey normaldi..dun gece net koptu ( ki cok sik kopma oluyordu) ben de onemsemedim zaten birazdan gelir diye..su anda ethernet ile giriyor, airtiesin usb modemi ile de giriyor, telefondan da girebiliyorum..ama mesela usb modemi takmayinca hicbir agi gormuyor..ayni sekilde sirkette de aglari gormuyor..daha once nasildi bilemiyorum ama aygit yoneticisinde bilgisayarin altinda diger aygitlar-bilinmeyen aygit ve 2 tane temel aygit sistemi unlem halinde..laptop acer 5520, win7 prof 64 bit..driver yuklemeyi denerken de aygit takili olmayabilir diyor. ne onerirsiniz? laptopla ilgili sorun oldugu muhtemel ama darbe almamisken, durup dururken aygit nasil yerinden cikar? laptopu actim yerinden cikan veya saglam durmayan bir parca da yok..durum acil, cevaplarinizi bekliyorum

17 Mesaj
30 Ekim 2011; 2:02:22 

@antisocial77
wifi driverları sağlam ise:
wifi card yerinden çıkmış olma ihtimali ( 1/1000 000) genelde mandallı ya da vida ile yerine sabitlenmiş olurlar. yine de çıkarıp yerine tekrar takıp deneyebilirsiniz.
wifi card hatası 50% , anakarta pci controller hatası 50% . kartınızı başka bir laptopda deneyerek çalışıp çalışmadığını daha çabuk öğrenebilirsiniz, ya da başka bir wifi card ödünç alıp deneyebilirsiniz. eger problem çalıştığından emin olduğunuz bir wifi card takılıyken de devam ediyorsa, laptopun garantisi sürüyorsa garantiye gönderebilirsiniz. aksi takdirde USB Wifi ler ile ya da Access Pointleri client modda kullanarak ethernet vasıtasıyla ağa/internete bağlanabilirsiniz.

herşeyden önce işletim sisteminizin ve driverların sağlam olduğundan emin olmanızı tavsiye ederim. mümkünse formatlayıp temiz bir işletim sistemi kurup driverları baştan yükleyin. ama elinizde kartı başka bilgisayarlarda deneme şansı varsa, format o kadar önemli değil.

9270 Mesaj
30 Ekim 2011; 7:32:03 

Laptoplarda 3 sekilde wireless acilip kapanabilir.
Birincisi acma kapama dugmesi
ikincisi fn+ tus kombinasyonu
ucuncusu Laptopunuz ile verilen laptopu kontrol eden ana programlar ile.

Siz bunlardan 2 tanesini denemissiniz... laptopun ana programini deneyen oldu mu?
atk dedigimiz laptopun FN tusunu aktive eden driverini yuklediniz mi? Bu driver olmadan FN tusu calismayabilir....

Böyle adminler olduğu surece forumda hiç kimseye yardim edilmez. Bir cok forumda bilen kisinin birakmasinin nedenisiniz. Cahil cuhela adamlarla ugrasin durun. Artik dolandirici ve cahil insan kaynayan bir forumdur donanimhaber...

103 Mesaj
26 Kasım 2011; 9:10:45 

Bende de aynı sorun var ve sinir oldum artık iyice..Benim problemim tam olarak bağlantının oyun oynarken eya dosya indirirken kopması..Driver güncelledim,yeni format attım modem kablları falan herşey tamam ama gel gör ki hala kopuyor kafayı yiecem.Modemi fabiraka ayarlarına döndürsem tekrar kursam acaba sorun düzelir mi?Denemekte fayda var..Olumlu sonuç alırsam paylaşırım sizlerle..

[img]http://c1111.hizliresim.com/r/f/j377.png[/img]

15 Mesaj
26 Kasım 2011; 10:14:58 

@exeter 'e katılıyorum

genelde kenarda köşede bulunan wifi açma kapama düğmesi içeriden kırılabiliyor kapalı kalma sebebi buda olabilir

50 Mesaj
1 Aralık 2011; 10:24:37 

arkadaşlar bendede benzer sorun var laptopu açınca 20-30 saniye wiraless görüyor internete bağlanıyor sonra kapanıyor sağ alttaki wiraless çubuğu çarpı işaretli hiçbir ağ bulamıyor

567 Mesaj
1 Aralık 2011; 14:43:12 

dizüstünüzde bir yazılım eksikliği var kısa yol tuşlarınız çalışması ile ilgili. Fn + F2 diyelim misal, eğerki o yazılım yüklü değilse çalışmaz. Bilgisayarınız üretici sitenizde bu yazılımı bulabilirsiniz.

SİSTEM: WİNDOWS 8.1 PRO ORJ. / i7 3970X, EVGA GTX TITAN Z, OCZ VERTEX 3 480 GB SSD,COOLMASTER HAF 932,4*4 16 GB DDR3 2000 MHZ/CREATİVE SOUND BLASTER RECON 3D /LOGİTECH Z906 / LOGİTECH G510 -G600-G700S /İPHONE 5 - İPHONE 5S GOLD/İPAD AİR/APPLE TV3/XBOX 360 GEARS OF WAR EDİTİON/LG 42LM660S

154 Mesaj
29 Ocak 2012; 0:57:46 

dostlar aynı sorun bende de var grundig nb 1010 model notebook da aynı sorunu yaşıyorum. w 7 starter yüklü yeni format attım değişen bir şey olmadı. tüm driverlerı, touc padi ve diğer bütüm yazılımları güncelledim. canı isterse giriyor vanı istemezse yok sorun aynı. aynı makine bir açtığımda nete giriyor bir açtığımda girmiyor. anlamadım.

fn+f2 ile kablosuz u açıyorum makinenin sağ alt köşesinde kablosuz ışığı yanıyor ama saat kesmesinin yanında kablosuz işaretinin üzerinde kırmızı çarpı var. makine şu anda hiç bir kablosuz ağı gçremiyor. evde başka makine ve cep tel ile lablosuza bağlanabiliyorum.

ne menm bir sorunmuş arkadaş kaç gündür uğraşıyorum çözemedim.

1927 Mesaj
11 Şubat 2012; 21:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: 386sx25

dostlar aynı sorun bende de var grundig nb 1010 model notebook da aynı sorunu yaşıyorum. w 7 starter yüklü yeni format attım değişen bir şey olmadı. tüm driverlerı, touc padi ve diğer bütüm yazılımları güncelledim. canı isterse giriyor vanı istemezse yok sorun aynı. aynı makine bir açtığımda nete giriyor bir açtığımda girmiyor. anlamadım.

fn+f2 ile kablosuz u açıyorum makinenin sağ alt köşesinde kablosuz ışığı yanıyor ama saat kesmesinin yanında kablosuz işaretinin üzerinde kırmızı çarpı var. makine şu anda hiç bir kablosuz ağı gçremiyor. evde başka makine ve cep tel ile lablosuza bağlanabiliyorum.

ne menm bir sorunmuş arkadaş kaç gündür uğraşıyorum çözemedim.

ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR...

Kablosuz Ağ Bağlantısı Özelliklerinin Kablosuz Ağlar sekmesinde Kablosuz ağ ayarlarını yapılandırmak için Windows'u kullan kutucuğunu tiklenmiş şekilde göreceksiniz. O tik i kaldırıp tamama basın. Daha sonra burayı tekrar açıp o kutucuğunu tekrar tikleyin ve tmm a basıp onaylayın. Artık ağları görecektir. Bu sorun tekrar başınıza gelirse her defasında bu şekilde çözmeniz gerekir.

2. bir çözümde ise aygıt yöneticisinden wireless adapter ı buluyorsunuz ve orada sağa tıkalyıp özelliklere girdiğinizde güç yönetimi sekmesine tıklayıp oradaki gerektiğinde bunu kapat diyen tiklenmiş kutucuktaki tik i kaldırıyorsunuz.

http://sicak-firsatlar.blogspot.com

1059 Mesaj
11 Şubat 2012; 22:15:46 

quote:

Orijinalden alıntı: metbey

ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR...

Kablosuz Ağ Bağlantısı Özelliklerinin Kablosuz Ağlar sekmesinde Kablosuz ağ ayarlarını yapılandırmak için Windows'u kullan kutucuğunu tiklenmiş şekilde göreceksiniz. O tik i kaldırıp tamama basın. Daha sonra burayı tekrar açıp o kutucuğunu tekrar tikleyin ve tmm a basıp onaylayın. Artık ağları görecektir. Bu sorun tekrar başınıza gelirse her defasında bu şekilde çözmeniz gerekir.

2. bir çözümde ise aygıt yöneticisinden wireless adapter ı buluyorsunuz ve orada sağa tıkalyıp özelliklere girdiğinizde güç yönetimi sekmesine tıklayıp oradaki gerektiğinde bunu kapat diyen tiklenmiş kutucuktaki tik i kaldırıyorsunuz.

Hocam tam olarak tarif eder misiniz? Bulamadım valla.

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün

10 Mesaj
12 Şubat 2012; 12:42:33 

ben şu ana kadar bu şekilde kullanıyorum zaten ve artık bu işlemi yapmaktan bıktım pc yi her kapatıp actımda bu işlemi yapıyorum yani demem o ki mesala gece pc yı kullandım sonra kapattım sabah kalktımda pc yı actım ve aynı işlemi tekrardan yapıyorum tiskindim artık kesin bir çözümü yokmu bu işin???

araştırmadan bir işe kalkışma önüne çıkacak olan sorunları kaldıramaya bilirsin!!!

381 Mesaj
6 Mart 2012; 23:54:19 

bendede şöyle bir sorun var. Yeni aldığım lenova laptopumla arkadaşımın evindeki kablosuz bağlantıyla sorunusz girerken kendi evimdeki kablosuz bağlantıyla giremiyorum. normal masa üstünde sıkıntı yok direk bağlantı olduğu için ama laptopda görüyorum bağlan diyorum bağlanmıyor bir türlü.Sorun modem midir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 6 Mart 2012; 23:58:28 >

12743 Mesaj
7 Mart 2012; 0:08:03 

quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

bendede şöyle bir sorun var. Yeni aldığım lenova laptopumla arkadaşımın evindeki kablosuz bağlantıyla sorunusz girerken kendi evimdeki kablosuz bağlantıyla giremiyorum. normal masa üstünde sıkıntı yok direk bağlantı olduğu için ama laptopda görüyorum bağlan diyorum bağlanmıyor bir türlü.Sorun modem midir sizce?

mac fılıtremesı dıye bısı olmalı modemın ara yuzunde ..onu kaldırırsanız baglanmsı gerkeır ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

12743 Mesaj
7 Mart 2012; 0:09:31 

quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

bırde sıfreleme wpa ıse wpa 2 yı secın ve wpa 2 den sıfreleyın modemı ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

1 Mesaj
18 Mart 2012; 2:25:01 

allah razi olsun. eskiden u formlar ne kdar gereksiz diye dusunurdum.basa gelmeyinje anlasilmiyor. deell marka laptopta kizim oynarken kapatmis wirelesi. burasini tesaduf okumasam bulamasdim.bende fn +f2 uzun basarak hallettim.tekrardaan allah razi olsun

60 Mesaj
1 Nisan 2012; 14:41:33 

Fişi çekip bataryayi söküp 10 dakika bekleyelim. Sonra pili takip bilgisayarı açın düzeliyor... Benim vista yüklü hp böyle duzeldi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

105 Mesaj
8 Ağustos 2012; 7:23:11 

selamlar tplink modemim var wireless şuan toshiba laptop kullanıyoruz ve ağı hiç bir şekilde görmüyor ve internette bağlanmıyor modemin arayüzünüde açamıyorum format attım gene aynı ne yapmam gerek benim bilgim yetmedi bu wireless işine arayüz açsam belki yapcam ama genel sıkıntı laptop neti görmüyor

731 Mesaj
16 Ağustos 2012; 18:57:45 

Arkadaşlar Bugün Her Zamanki Gibi İnternetteydim Fakat Bir An Yerimden Kalktım ve Bilgisayarın olduğu odadan dışarı Çıkyorken Ekrana Bir Simge geldi Dikkat Etmedim Geldiğimdi Wifi Bağlantısı Kesilmişti Ve hiç Bir Bağlantı Görmüyorsu Sorun giderme Yaptım Ve Şu hata Mevcut " Kablosuz Özelliği Kapalı, Yerel ağ Bağlantısı Düzğün Çalışmıyor" Fn + F2 tuşuna bastım ayriyeten ayrı bir tuş vardı ona bastım nafile Yalnız bir şey dikkatimi çekti Fn+F2 Yapında Bluetooth da anktifleştiriliyordu ama şimdi ikisine Off görünüyor kaç defa basmama rağmen Sistemi Geri Yükledim oda Olmadı Yardımınızı Bekliyorum PC: Asus N51Vn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Ağustos 2012; 19:00:17 >

28625 Mesaj
16 Ağustos 2012; 19:05:22 

quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Arkadaşlar Bugün Her Zamanki Gibi İnternetteydim Fakat Bir An Yerimden Kalktım ve Bilgisayarın olduğu odadan dışarı Çıkyorken Ekrana Bir Simge geldi Dikkat Etmedim Geldiğimdi Wifi Bağlantısı Kesilmişti Ve hiç Bir Bağlantı Görmüyorsu Sorun giderme Yaptım Ve Şu hata Mevcut " Kablosuz Özelliği Kapalı, Yerel ağ Bağlantısı Düzğün Çalışmıyor" Fn + F2 tuşuna bastım ayriyeten ayrı bir tuş vardı ona bastım nafile Yalnız bir şey dikkatimi çekti Fn+F2 Yapında Bluetooth da anktifleştiriliyordu ama şimdi ikisine Off görünüyor kaç defa basmama rağmen Sistemi Geri Yükledim oda Olmadı Yardımınızı Bekliyorum PC: Asus N51Vn

"ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR...

2. bir çözümde ise aygıt yöneticisinden wireless adapter ı buluyorsunuz ve orada sağa tıkalyıp özelliklere girdiğinizde güç yönetimi sekmesine tıklayıp oradaki gerektiğinde bunu kapat diyen tiklenmiş kutucuktaki tik i kaldırıyorsunuz. "

yazıyı okudun mu ?

731 Mesaj
16 Ağustos 2012; 19:06:48 

okudumda 1.sınin Bulamadım yerlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Ağustos 2012; 19:10:24 >

28625 Mesaj
16 Ağustos 2012; 19:11:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

okudumda 1.sınin Bulamadım yerlerini

teamviewer ID PW yolla bakayım.

731 Mesaj
16 Ağustos 2012; 19:15:05 

2.Aşamayı denedim Pc yeniden başlattım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 16 Ağustos 2012; 20:32:53 >

731 Mesaj
16 Ağustos 2012; 19:22:02 

BİR PROGRAM ENGELLİYORMUŞ DEVRE DIŞI BIRAKTIK SORUN YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 17 Ağustos 2012; 1:43:15 >

72 Mesaj
17 Ağustos 2012; 2:13:03 

Bendede aynı sorun vardı windows mobilty centerden ağ aramayı aktif hale getirmiştim. Klavyedeki kısa yol tuşu işe yaramamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

http://img820.imageshack.us/img820/1169/26955469.png

HP PAVILION YENİ DV6 SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ | 3114ET
CPU: i5 560m 2.66 Ghz | Ram: 4GB Samsung DDR3 1333 Mhz | HD: 500 GB 7200 RPM | ATI 1GB HD 5650 Ekran kartı |5/1 Kart okuyucu | Parmak izi okuyucu | HP Web Kamerası | 3 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 15,6" 16:9 Ekran |Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R |6 Hücreli Lityum İyon pil |Windows 7 Premium - 64 Bit

2 Mesaj
28 Ağustos 2012; 14:56:33 

Arkadaşlar Bende Bu Konu Üzerinde 1-2 Yıldır Araştırma Yapıyorum Ve Sonunda Buldum ... Çözüm İçin Bana Msj Atablrsiniz

<Not>>>>>::::Kendimde Denedim Oldu

29 Mesaj
2 Eylül 2012; 17:58:31 

merhabalar aynı sorun bendede var fakat arkadaşın anlattığı w7 yide Kablosuz Ağ Bağlantısı Özelliklerinin Kablosuz Ağlar sekmesini blamıyorm

1 Mesaj
12 Kasım 2012; 17:27:24 

Selamın ALeyküm ArkadasLar Kendi Pc'im Masaüstü Modem Hem Kablolu Hem KAblosuz Olarak Kullanıyorum Mesaj Nasıl GÖndereceğimi BUlamadım K.bakmayın Böyle Yazdım Benim Sorunum Kablosuz Wirelessde Leptopdan Bağlandığım İcin İlk Defa Bi Problemle Karsı Karsıya Geldim Wirelessi Görüyor Bağlanıyor Ama 10 Dk Sonra Geri Kapatıyor Neti Gördüqü Halde Acmıyor Telefonumdan Bağlandığımda Hic Bi Sıkıntısı Yok Acil Yardımınızı Bekliyorum..

190 Mesaj
18 Kasım 2012; 23:35:39 

arkadaşlar bilgisayara format attım eskiden wlan düğmesi hemen açılırdı ışığı yanardı pc açıldıgı zaman ama artık düğmeye basmam gerekiyor,bunu eski konumuna nasıl getirebilirim acaba

3 Mesaj
25 Mayıs 2013; 10:13:51 

ya arkadaşlar benim klavye bozuk laptop ağ ve paylaşım merkezinden açılmıyomu lütfen yardım edin kablosuz ağ bağlantısını etkinleştiremmk istiyorum başka bişi istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytullahberkay -- 25 Mayıs 2013; 10:13:57 >

351 Mesaj
25 Mayıs 2013; 14:18:58 

quote:

Orijinalden alıntı: beytullahberkay

ya arkadaşlar benim klavye bozuk laptop ağ ve paylaşım merkezinden açılmıyomu lütfen yardım edin kablosuz ağ bağlantısını etkinleştiremmk istiyorum başka bişi istemiyorum

Bilgisayar modemi görmüyor mu? Modemi bilgisayara tanıtın. Bir CD,USB filan vermişlerdir yanında.

3 Mesaj
25 Mayıs 2013; 22:19:31 

ya onu demek istememiştim şimdi benim klavyem bozuldu kablosuz ağ bağlantım etkin deyil onun açma yolu varmı lütfen yardım edin

Bu mesajda bahsedilenler: @personalcomputer

3 Mesaj
25 Mayıs 2013; 22:22:19 

quote:

Orijinalden alıntı: personalcomputer

Bilgisayar modemi görmüyor mu? Modemi bilgisayara tanıtın. Bir CD,USB filan vermişlerdir yanında.

ya onu demek istememiştim şimdi benim klavyem bozuldu kablosuz ağ bağlantım etkin deyil onun açma yolu varmı lütfen yardım edin

351 Mesaj
26 Mayıs 2013; 17:16:26 

quote:

Orijinalden alıntı: beytullahberkay

Kablosuz bağlantıyı klavyeyle açıyorum diyorsanız, ya yeni bir klavye alın, ya da fare ile "Ağ ve Paylaşım Merkezi"ne girin ve bir ağa bağlan deyin. Yönergeleri izleyin.