Şimdi Ara

XFX giriş seviyesi sistemler için 1GB bellekli GeForce 9400GT hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından XFX giriş seviyesi sistemler için hazırladığı yeni ekran kartını satışa sundu. Firmanın GeForce 9400GT tabanlı yeni modeli düşük profilli yapısı ile masaüstü bilgisayarların yanı sıra HTPC olarak tanımlanan çloklu ortam bilgisayalarına da göz kırpıyor. 1GB GDDR2 bellek ile donatılan kart 128-bit bellek veri yolu desteğin sahip.

Grafik işlemcisi 550MHz'de, bellekleri ise ise 800MHz'de görev yapan kart 1350MHz'de çalışan 16x paralel işlem birimiyle geliyor. PureVideo HD teknolojisiyle Blu-ray ve HD DVD gibi yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen düşük profilli kart, DirectX 10 ve PCIe 2.0 desteğine ek olarak CUDA&PhysX teknolojileriyle uyumlu olarak çalışabiliyor.

Üzerinde VGA ve DVI konnektörleri yer alan XFX'in düşük profilli yeni ekran kartı Avrupa fiyat listelerine 57 Avro seviyesinden giriş yapmış durumda.

• casper a ekmek çıktı yine
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkyyy

casper a ekmek çıktı yine

Casperde ekmeğe doymadı gitti ekmek düşmanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 27 Kasım 2008; 15:00:26 >
  • Donanımdan anlamayanlar için iyi tuzak doğrusu
  • İŞleri güçleri insanları kandırmak
  • bu kartlar işlemcileri canavar olupta ekran kartından anlamayanlara hitaben ve bu kesmin MB GB zaafından faydalanan casper vestel hp 'ye hitab ediyor. Abi benim 1GB fx 7200 üm var diyenlere. bellekleri ddr kullanıp 4gb yapsalar satış rakamları kırarlar kesin. Hey Allahım...
  • 15,5 gb olsa ben alırdım
  • koskoca şirketler tüketicinin bilgisizliğinden faydalanıp böyle kartlar yapıyor. yazık ve de ayıp...
  • giriş seviyesi ve 1GB saçmalık ötesi anlamayana geçiricekler kartı
  • quote:

ben de sürekli casper a gider yapanlardanım ama biraz dikkat etmek lazım!!!!!!!!!! ne amaçla üretilmiş neye benzio derken üstündeki film kareleri bile bunun büyük ekranlarda çalışacak HTPC ler için olduğunu gösteriyor

yaptığımız yorumlar diğer üyeleri yapacakları iş dahilinde olumsuz etkileyebilir!!!!!!!!!!
  • Anamı boyar babama satarım mantığı

Donanımdan anlayamanları bak bu kart 1 gb all alll diye iyi kandırırlar
  • haklısın özür
    quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

quote:

ben de sürekli casper a gider yapanlardanım ama biraz dikkat etmek lazım!!!!!!!!!! ne amaçla üretilmiş neye benzio derken üstündeki film kareleri bile bunun büyük ekranlarda çalışacak HTPC ler için olduğunu gösteriyor

yaptığımız yorumlar diğer üyeleri yapacakları iş dahilinde olumsuz etkileyebilir!!!!!!!!!!

• Casper bu kartları kullanırsa bence daha çok iş yapar.Kartın 128 bit olması gelecek vaad ediyo az da olsa
  • saçmalık 1gb bellegı ne yapcak bu kart çok merak edıyorum 256 mb yeter bu kart için fazlası gereksız
  • Firmalar madem gereksiz miktarda bellek kullanıyorlar bari yazılım yoluyla bu hafızayı sistem hafızası olarak kullandırsınlarda bi işe yarasın.
  • kart belki düşük seviye ama görünüşü xfx 10 numara yapmış
  • Bildiğin mürdüm eriği olmuş uzay eriği. Yerseniz.
  • ddr2 değilde ddr3 olsa bari
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.