Şimdi Ara

Airties RT-205 Kullanıcı Adı Şifre Tanıtımı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni internet almış biri kablosuz modemine kullanıcı adı ile şifresini nerden tanıtıyordu ?

192.168.2.1 adresinden giriş yapıyoduk sanırım ama devamında nerde nereye gircem adım adım söylerseniz sevinirim.

• kullanıcı adı tanımını zaten airties in özelliklerinden yapıyorsunuz şifreyide 192.168.2.1 girdiğinizde ilk yazdığınızı kabul eder yada airties özellikler menüsünden ayarlayabilirsiniz
  •  Airties RT-205 Kullanıcı Adı Şifre Tanıtımı ?

burada şifre yeri boş kalacak tamama tıkla

burada sol sütundaki ADSL sekmesine tıkla 3 atlsekme acılacak ADSL ayarlarına tıkla gördüğün ekran gelecek cerceve içine aldığım yeri tıkla

artık buradada kullanıcı adın ve şifreni girersin:)
  • Mükemmel bir tanımlama,teşekkürler.
  • rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Independent22 -- 29 Kasım 2008; 23:36:17 >
  • meraba arkadaşlar ..bnm problemim yeni aldığım airties rt 205 kablosuz modemimi kurdum bütün ayarlarını yaptım bağlantı sağlandı , yanlız internet erişimi yok explorera tıkladığmda türk telekomun bi hata raporu çkıyo karşıma hatalı kullanıcı adı ve/veya şifre diye.. kullandığm servis sağlaıyıcı ttnet değil ( türknet kullanıyorum) kulanıcı adı şifre bölümüne ne yazacağm otomatik oalrak @ttnet ekliyo.. ne yapmalym yardmcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Independent22

burada şifre yeri boş kalacak tamama tıkla

burada sol sütundaki ADSL sekmesine tıkla 3 atlsekme acılacak ADSL ayarlarına tıkla gördüğün ekran gelecek cerceve içine aldığım yeri tıkla

artık buradada kullanıcı adın ve şifreni girersin:)

vcl1nin üzerüne tıklayın ya da düzenle seçeneğini basın (yapamayanlar mesaj atabilir)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.