Şimdi Ara

TELEDÜNYA HD SET TOP BOX Cihazı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
48.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam, iki TV'ye de dijital yayın zaten ulaşıyor olacak. Dijital yayını kart deşifre edecek.
    Ben cihazdan cihaza modülü takıvermeyi tercih ederim. Öteki türlü kumanda kalabalığı da iyice artacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 22 Ekim 2015; 21:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhuttra

Arkadaşlar Bende kablo TV kablosu, evde ki 4 televizyona dağılıyor. Sadece bir televizyonda Teledünya cihazı var. Ikinci bir cihazı almak İstediğim zaman sadece abonelik Başına 1 adet cihaz alınabildiğini söylediler. Aboneliğini iptal ettiren birinden cihazı alıp ikinci televizyona takmam Teknik olarak mümkün müdür?

bir işe yaramaz. her cihaza bir abonelik veriliyor. misal ben iki cihazla aboneyim birine geçen altın sinema paketi açtırdım. hemen açtılar. diğerinde bu kanallara abone değilsiniz diyor.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Zaten önceki cevaplardaki "kart" konusundan durumu tahmin ettim.
  • Methaba arkadaslar, binanin karsisina kablotv kutusu takildi basvuru yaptik bugun gelecekler ama birkac sorum var yardimci olursaniz sevinirim.

1- binada merkezi uydu sistemi var dairenin sigorta panelinden odalara dagiliyor ve 3 odada tv izleniyor bunlar anladigim kadariyla merkezi sistemin kablosuna bagliyormus bu durumda çanaktan gelen sinyal kesilecek mi?

2- bir odada hd kutu ile izlenirken diğer odalarada yayin ulasirmi diger 2 tvde sd yayin olsada olur cok onemli degil ve bunu saglamak icin ekstra bir isleme gerek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam Neta 8900 cihazı kullanan varsa bununla ilgili bilgi verebilecek olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkanc -- 31 Ocak 2016; 21:53:35 >
  • TELEDÜNYA NETA 8800, NETA 8900, NEXT HC-12, POZİTEK 1600C UYGUN FİYATA TEMİN EDİLİR, SORUNSUZ AZ KULLANILMIŞ CİHAZLARDIR, E-TİCARET KULLANARAK CİHAZ SATIYORUM KARGO DAHİL 50 TL'YE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

SATIN ALMAK İSTEYENLER 0531 015 25 38 WHATSAPP YOLUYLA ULAŞABİLİR.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.