Şimdi Ara

BFG, AGP ekran kartı kullanıcılarına ücretsiz PCIe terfisi sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan BFG, AGP platformundaki kullanıcılara ücretsiz terfi imkanı sunuyor. Kullanıcılar BFG tarafından hazırlanan çalışır vaziyetteki AGP uyumlu ekran kartlarını BFG'ye yollayarak yerine fiyat farkı vermeksizin BFG tarafından belirlenen PCIe x16 uyumlu güncel bir ekran kartı alabiliyor hatta 50$'lık fark ile BFG'nin daha yüksek performanslı modellerini de tercih edilebiliyor. BFG'nin değişim programı çerçevesinde sağladığı model bazlı güncelleme alternatifleri şu şekilde;

• BFG de kriz yok sanırım

Beleş kart dağıtıyorlar

• Oldu mu şimdi ???

Bu aslında kriz yok değil, kriz olduğundan yapılan bir pazarlama stratejisi olsa gerek...
  • Aynısını galaxy yapsada bende FX5200'den kurtulsam.
  • Hocam tebrik ediyorum bfg'yi gerçekten kutlarım.Sistem upgrade için müthiş bir kampanya Ben firmanın ismini daha önce hiç duymamıştım ama bfg ekran kartları olan arkadaşlar bütçeleride elverirse sistem upgrade için güzel bir fırsat olur Bu arada fx57'yede teşekkür ederiz.....
  • Türkiye'den alınan kartlar için geçerli midir acaba ?
  • Hocam büyük ihtimalle geçerlidir.Ama yinede siz bir sitesine bakın derim ...
  • abi bu nedir ya cidden çok iyi birşey aynısı sapphiredede olsa ne iyi olur
  • BFG gerçektende kral marka bende 290GTX BFG den almayı düşünüyorum
  • müthişte normalde bfg kullanan çok az vardır. zaten olanda değiştirmeyi düşünmez, yani bundan haberi bile yoktur. bu yüzden çok az değiştirilir. ama aslında mükemmel kampanya.
  • Yeni alınacak kartı BFG almak lazım o zaman.. ilerde platform değiştiğinde işimize yarasın bare..
  • Böyle bişiyi yapmasının sebebi sadece cevre toplamak kullanım süresini artırmak marka isminin duyulmasını sağlamaktır. Basarıyorda.
  • Firma dediğin böyle olur !
  • Bunun ticareti bile yapılır. Al 10 tane agp kart ikinci elden
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertekin

Aynısını galaxy yapsada bende FX5200'den kurtulsam.

Hocam onu geri almamak için üstüne para bile verirler
  • aslında çok iyi bir kampanya , zamanın en iyi agp kartlarından birini alıyorsunuz zamanın en iyi oyunlarını rahatlıkla oynuyorsunuz tamam artık değiştirmem gerekiyor derken bu kampanya ile günümüz oyunlarını yine rahatlıkla oynayabiliyorsunuz böyle firmalardan almak gerekiyor aslında kartları..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.