Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?
166 Cevap121724 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Kasım 2008; 18:16:27 

Evet arkadaşlar bir kızın sizi sevdiğini hareketlerinden,sözlerinden nasıl Anlarsınız?

3324 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:20:08 

kız eğerki seviyorsa ,gelir konuşur...

ama çekingense arkadaşlarını devreye sokar..

gözlerine bakar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 24 Kasım 2008; 18:20:26 >

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

Uzaklaştırılmış
24 Kasım 2008; 18:23:29 

quote:

Orjinalden alıntı: :Fatih:

kız eğerki seviyorsa ,gelir konuşur...

ama çekingense arkadaşlarını devreye sokar..

gözlerine bakar..

Tamam da Gözlerime zaten bakıyor başka neler olabilir?
Yardımlarınızı bekliyorum...

294 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:26:10 

sürekli seninle konuşmak ister.

580 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:30:37 

Gözlerine farklı bakar , farklı güler , sebepli sebepsiz iletişim kurmaya çalışır , eğer mükemmelliyetçi bi kızsa hatalarını ve eksiklerini açık açık söylemekten çekinmez (kırıcı olabiliyor bazen ) çünkü hoşlandığı adama yakıştırmaz , cevabını verdiğinizde de alınganlık yapabilir , trip atabilir ..

4021 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:43:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Arda.

Gözlerine farklı bakar , farklı güler , sebepli sebepsiz iletişim kurmaya çalışır , eğer mükemmelliyetçi bi kızsa hatalarını ve eksiklerini açık açık söylemekten çekinmez (kırıcı olabiliyor bazen ) çünkü hoşlandığı adama yakıştırmaz , cevabını verdiğinizde de alınganlık yapabilir , trip atabilir ..

Oha Lan Ben Okadar Yakışıklı mıyım...
Bütün Bu verdiğin şeyler 1-2 kız için uymuyor diğerleri

3324 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:44:26 

quote:

Orjinalden alıntı: kucuk

quote:

Orjinalden alıntı: Arda.

Oha Lan Ben Okadar Yakışıklı mıyım...
Bütün Bu verdiğin şeyler 1-2 kız için uymuyor diğerleri

yuhh ne diyeyim valla bilmiyorum

adam kendine nasıl pay çıkarmış

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

265 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:45:55 

hepsi hikaye eger bir kızın seni sevdigini anlamak istiyorsan hissedersin sevdigini

!!!ULTİMATE SURVİVAL!!!
!!!BEAR GRYLLS!!!
!!!DİSCOVERY CHANNEL!!!

1123 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:50:06 

arkadaşlarıyla konuşurken sana bakarak salak salak güler...evet budur olay.

Fenerbahçe! Sadece bu takımı seviyorum; diğerlerini aşağılamadan, bahane bulmadan...

13 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:50:44 

her kız farklı bir şekilde belli eder
herkezin kendi tarzı vardır sonuçta
nasıl erkekler farklıysa kızlarda farklıdır
artık kız dediğimiz şeyinde insan olduğunu öğrenmemiz lazım
hepsi bir birinin aynısı değil

15721 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:51:10 

Yazdıgınız hepsi bilindik bilgiler

''sana bakar durur demişsiniz''

Daha somut şeyler bekliyoruz...

159 Mesaj
24 Kasım 2008; 18:54:05 

trene bakar gibi bakar

3027 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:10:27 

bende bu soruya yanıt bulamadım yıllardır...hala düşünüyorum bu kız benden hoşanıyor mu diye?..
(hep aynı kız hakkında düşünmüyorum tabii yıllardır )

802 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:11:46 

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa666

hepsi hikaye eger bir kızın seni sevdigini anlamak istiyorsan hissedersin sevdigini

heeeeeeççç öle değil.

Bu soruyu o kıza sormadığın sürece asla anlıyamazsın. Başıma birçok olay geldi olmaz dediğim o kadar çok şey olduki. Ne düşündüklerini kimse bilemez. Seninle oynuyoda olabilir seninle ilgilenmioda olabilir ama sormadan öğrenemezsin.

Hatırlarım benimle hiç ilgilenmeyen bi çıktığıma dayanamayıp herşeyi anlattım. Veee kızın benim 15 dk hissettiklerimi anlatmamdan sonra ben seni seviorum demesi bende epeyyy bi şoke etkisi yaratmıştı. Belli olmuo yani.

2006'lıyıg...

3221 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:13:30 

yanına geldimi saçıyla oynar

Vatan Borcu;Şırnak Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı İl Jandarma Karakolu

Uzaklaştırılmış
24 Kasım 2008; 19:13:36 

Taciz ederim Şaka şaka

1135 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:18:09 

Hiç bi kız benı sevmez o yüzden anlayamam

Donanımhaber Hukukçular Platformu

763 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:20:38 

quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

yanına geldimi saçıyla oynar

kesinlikle doğru...

1492 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:25:48 

Seni sevdiğini her hareketinden anlarsın da.. niye sevdiğini asla anlayamazsın!! Önemli olanda budur zaten.

855 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:29:29 

quote:

Orjinalden alıntı: erkan7307

Seni sevdiğini her hareketinden anlarsın da.. niye sevdiğini asla anlayamazsın!! Önemli olanda budur zaten.

çok doğru

159 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:32:28 

quote:

Orjinalden alıntı: LveL

Evet arkadaşlar bir kızın sizi sevdiğini hareketlerinden,sözlerinden nasıl Anlarsınız?

birini tanımak için onunla savaşmalısın. pasif durma korkma. insan sevdiğinden korkmaz.

4534 Mesaj
24 Kasım 2008; 19:58:40 

quote:

Orjinalden alıntı: GODIVA

quote:

Orjinalden alıntı: LveL

birini tanımak için onunla savaşmalısın. pasif durma korkma. insan sevdiğinden korkmaz.

Yürü beee

I want you to remember the one man who beat you.

3024 Mesaj
24 Kasım 2008; 20:34:02 

381 Mesaj
24 Kasım 2008; 20:35:19 

554 Mesaj
24 Kasım 2008; 20:43:53 

quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

http://www.uzmantv.com/...landigini-nasil-anlarim

Yani neymiş? Eğer kız size yakın bir yerde oturuyorsa sizden hoşlanıyodur

0 Mesaj
24 Kasım 2008; 20:47:23 

kendisine sorar öğrenirim

2978 Mesaj
24 Kasım 2008; 20:48:57 

quote:

Orjinalden alıntı: Fyrad

Niye la?Üzüldüm bak şimdi.

3684 Mesaj
24 Kasım 2008; 20:54:39 

Merve

Seni Seviyorum Herşeyim Birtanem ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Tuna# -- 29 Ekim 2009; 0:53:44 >

751 Mesaj
24 Kasım 2008; 21:04:39 

Bana sürekli bakıyodum Senden hoşlanıyorum dedim olmaz ark. kalalım dedi bu ola 2 saat önce oldu

Lost - Supernatural - Smallville - The Vampire Diaries - Dexter - Spartacus - Glee - Chuck - True Blood - Fringe - FlashForward
The Event - Lost Girl - The Lost Room - V - How I Met Your Mother

"I will not die at the hand of a fucking slave."
"I am a free man!"

Je suis etudiant a Hacettepe University

3139 Mesaj
24 Kasım 2008; 21:07:45 

E artık onuda anlıyamıyorsanız daha ne deyim

iğrenç bi espiri yapın.Muhtemelen tek o gülecektir

Uzaklaştırılmış
24 Kasım 2008; 21:08:12 

quote:

Orjinalden alıntı: imdat çekici

Noktayı kodu.Tuvalette gitti problemi klozete attı üstüne etti sifonu çekti.NOKTA

1586 Mesaj
24 Kasım 2008; 21:09:21 

Selam naber, kız sen beni mi seviyosun, bakmalar falan?

2445 Mesaj
24 Kasım 2008; 21:11:20 

scarfaceten bi sözle cevap veriym isterseniz.THE EYES CHICO,THEY NEVER LIE(gözler dostum,onlar asla yalan söylemez).
gerçektende bakışlar çok belli ediyo özellikle kız biraz salaksa direk gel ye beni bakıyo.

ama en güzel yöntem alkole vurcan kızı bak bakiym hiç bi sır kalıyomu.lise son sınıfta balo gecesinde sınıfta nbi kız üstüme tırmandı ve normalde bunu ölse yapmiycak biridir

XBOX 360 GT: madman1436//// Besiktas manyagi///// Romanya ve Amerikayla sormak istedikleriniz konusunda yardimci olabilirim.

1135 Mesaj
25 Kasım 2008; 17:00:08 

quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

quote:

Orjinalden alıntı: Fyrad

Niye la?Üzüldüm bak şimdi.

Öyle işte ne biliyim

Donanımhaber Hukukçular Platformu

2825 Mesaj
25 Kasım 2008; 17:06:05 

Ne bakıyon lan de anlarsın

İt Ötükende gezmekle Kurt olmaz !

0 Mesaj
25 Kasım 2008; 17:22:09 

quote:

Orjinalden alıntı: imdat çekici

aynen böle olur işte acaba bana bakıomu ayaklarında kendini ele verir

Uzaklaştırılmış
25 Kasım 2008; 17:25:36 

Yapılan araştırmalarda bir kız hoşlandığı birini görünce hafif toparlanma çabasına girermiş. Şöle saçını falan düzeltirmiş,gözünü hafif hafif kaçırırmış,yüzünü vs. düzeltirmiş. Bunlar varsa hoşlanıyordur. Hoşlanıyorsa senden elektrik almış ve sevebilir anlamına geliyormuş

182 Mesaj
25 Kasım 2008; 17:44:57 

quote:

Orjinalden alıntı: mâlênâ

Yapılan araştırmalarda bir kız hoşlandığı birini görünce hafif toparlanma çabasına girermiş. Şöle saçını falan düzeltirmiş,gözünü hafif hafif kaçırırmış,yüzünü vs. düzeltirmiş. Bunlar varsa hoşlanıyordur. Hoşlanıyorsa senden elektrik almış ve sevebilir anlamına geliyormuş

katılıyorum ama şöylede bişe var.daha sonra fazla yakınlaşma olduğu zaman bu hisler azalıyo sanki yaw

2 Mesaj
25 Kasım 2008; 23:02:06 

anladığını sanarsın ama bilki bir kızın seni sevdiğini daha doğrusu gerçekten sevdiğini hiçbirzaman anlayamazsın.bazı arkadaşlar demişler 'seni görünce kendine çeki düzen verir,haeyacanlanır vs' .doğrudur bu tür şeylere itirazım yok ama bu bahsedilen şeyler sevgi ifadesinden ziyade karşı cinse hoş görünmek yada onu elde etmek için gösterilen hareketlerdir.bu yaşıma kadar bunu gördüm bunu yaşadım.e tabi gerçekten sevildiğine inanan arkadaslar vardr buna fazla itiraz edemem ama sonuçta azınlık olarak görüyorum bu şanslı arkdslrı.ha ben buna inandımmı? evet vaktiyle çok inanmıstım ama çok inanırsan hayalkırıklığında bi okadar büyük oluyo.. herkes aynı sonuçla karsıylasmıyo bunu biliyorum ama bu mesele oyle karısık bişe ki gün geliyo karsındakinin seni sevdiğini hissetsen bile bu seferde 'kim daha çok seviyor' replikleri alıp başını gidiyo.

1277 Mesaj
29 Ekim 2009; 0:43:40 

aa hort olmadı, cezan gelir yakında

3189 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:04:01 

quote:

Orijinalden alıntı: sNaP_21

bende bu soruya yanıt bulamadım yıllardır...hala düşünüyorum bu kız benden hoşanıyor mu diye?..
(hep aynı kız hakkında düşünmüyorum tabii yıllardır )

Erkeklerin asırlar boyunca cevabını bulamadıkları soru işte bu.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

2270 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:10:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Bana sürekli bakıyodum Senden hoşlanıyorum dedim olmaz ark. kalalım dedi bu ola 2 saat önce oldu

bana da aynısı oldu dedim arkadaş kalamam sevdiğim bir kişiyle... kötü mü yaptım acaba ?

11460 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:25:26 

Kızların genel yapıyısı, erkekleri de kız arkadşaları gibi görürler, gülümsediklerinde ya da konuştuklarında sakın sizden hoşlandığını falan düşünmeyin, bunu düşünen erkeklerin yüzde 90 gibisi olunca sonuç olarak "arkadaş kalalım , ben seni arkadaş olarak görüyorum " gibi sözler işitirler. Kızın size günaydın deyip gülümsemesi onun sizden hoşlandığı anlamına gelmez. Bunu normal bir medeni davranış gözüyle görürler. Kızların erkek olan arkadaşlarını yıllar sona arayıp seni özledim demesi de ondan hoşlandığı anlamına yine gelmez.

698 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:27:17 

anlamanın tek yolu kendisine sormaktır...

2746 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:31:29 

Hort iyimiş

3684 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:33:38 

o kadar da sildim msjı ne kadar ceza alırım ?

586 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:37:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

Kızların genel yapıyısı, erkekleri de kız arkadşaları gibi görürler, gülümsediklerinde ya da konuştuklarında sakın sizden hoşlandığını falan düşünmeyin, bunu düşünen erkeklerin yüzde 90 gibisi olunca sonuç olarak "arkadaş kalalım , ben seni arkadaş olarak görüyorum " gibi sözler işitirler. Kızın size günaydın deyip gülümsemesi onun sizden hoşlandığı anlamına gelmez. Bunu normal bir medeni davranış gözüyle görürler. Kızların erkek olan arkadaşlarını yıllar sona arayıp seni özledim demesi de ondan hoşlandığı anlamına yine gelmez.

Bencede haklısın. Çok yakın davranıyorlar, özellikle gerçekten samimi ve sıcak bulduklarıyla. Ben hiç kimseyle çıkmıyorum ama okuldaki kızlara en yakın olan erkekte benim. Şimdi gidip birine teklif etsem arkadaş olarak görüyorum diyecek, haklıda. Ben bu yaşıma kadar kızlar hakkında bir şey öğrendiysem önce arkadaş olup sonra teklif etmeyeceksin, ilk dakkadan basacaksın teklifi abaza gibi. En geçerli yol bu. Ben şuana kadar hep önce arkadaş olup birbirimizi tanıyıp daha sonra teklif etme taraftarıydım, kesinlikle bu yol en geçersiz ve etkisiz yol dediğim gibi arkadaş olmadan direk teklif edeceksin. Örneğin; okulun ilk günü, taşındığınız sokaktaki ilk gününüz vb. ilk görüşte biraz bakıcaksın kızın gözünün içine gözgöze geleceksin sonra gidip teklif edeceksin yoksa arkadaş olarak görüyorlar.

"-Adalet diye birşey yok.. Bu dünyada yok"
( Spartacus )

1104 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:47:51 

Kızlara güven olmaz abi 1haftadır hatunun tekiyle bakışıyouz kız nişanlı çıktı iyimi

586 Mesaj
29 Ekim 2009; 1:58:45 

quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

Kızlara güven olmaz abi 1haftadır hatunun tekiyle bakışıyouz kız nişanlı çıktı iyimi

"-Adalet diye birşey yok.. Bu dünyada yok"
( Spartacus )

2 Mesaj
29 Ekim 2009; 18:53:28 

verir bu en kesin sevme belirtisidir

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."Mustafa Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 13 sa. 16 dk. kadarı kaldı.
29 Ekim 2009; 18:54:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ülkümkızılelma

verir bu en kesin sevme belirtisidir

sen öyle mi yapıyorsun?

3684 Mesaj
29 Ekim 2009; 18:55:37 

Anlamam, odunun tekiyim

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

5520 Mesaj
29 Ekim 2009; 18:55:48 

quote:

Orijinalden alıntı: GökaLp.

quote:

Orijinalden alıntı: kickergls

993 Mesaj
29 Ekim 2009; 18:59:58 

Konuyu tam okumadım ama sürekli seninle konuşmak ister, yalan atmaz ve sevdiğini hissettirir.

219 Mesaj
29 Ekim 2009; 19:05:24 

kızı tuvalete çekerim ve sabahlara kadar sevişiriz

de te fabula narratur!

0 Mesaj
29 Ekim 2009; 19:05:53 

Bi kızın seni sevip sevmediğini anlamak için onun gibi düşünebilmek gerekli bazen seninle bi konuşması sana bakışı senin yanında ki halleri aşıkken midene bi değişik ağrı sağlanır kalbin çok hızlı atar beynin hep meşguldur yha işte kız da yanındayken bu hallere giriyorsa sen yokken normalse işte o kız seni seviyor demektir ....

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2009; 19:09:54 

quote:

Orijinalden alıntı: cankayac

quote:

Orjinalden alıntı: mâlênâ

katılıyorum ama şöylede bişe var.daha sonra fazla yakınlaşma olduğu zaman bu hisler azalıyo sanki yaw

Evet yaw azalıyor yakınlaştıkça

521 Mesaj
29 Ekim 2009; 19:37:45 

bütün kızlar ilişki başlamadan önce farklıdır, o yüzden şöyle yaparsa seviyordur demek bence yanlıştır.
ilişki başladıktan sonra hepsi aynıdır ama, aynı sözler, aynı beklentiler