Şimdi Ara

----- 207 SW OUTDOOR -----bilgi ve paylaşımlar---- (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
11
Favori
116.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcgc

quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

Arkadaşlar aracın km dolmayıp bakım senesi dolduğu için bakım vakti geldi 20000 km de dizel 2012 model ne kadar tutar acaba serviste?

2012 model 38000 km. aracımı nisan ayında yaptırdım; 365 TL tutmuştu. yalnız şansıma o ara %20 işçilik indirimi vardı.

Alıntıları Göster
    merhabalar geçen temmuz ayında mazda 323 1993 model aracımı üstüne bir miktar para vererek peugot 207 sw outdoor aracla takas ettim aracım 200.000'de 1.6 hdi dizel bir arac.Aracla henüz uzun yola çıkmadım ama şehir ici fazla gezdiğim icin otobanda ufakta olsa test etme fırsatım oldu.Araç ağır oldugundan dolayı yolda gerçekten insana güven hissi veriyor.test etmek amacıyla virajlara biraz sert girdim ama arkada ufak bile bir savurma olmadı.çekiş olarak mükemmel, aracımın içi kabalık oldugu halde kalkışlarda araba patiye vuruyor.Daha önce hiç peugot almamıştım, cevremdekiler peugot'a binilmez derlerdi ama benim aracımı görüp bindikten sonra hepsinin fikirleri değisti.henüz uzun yola gıtmedım ama agustos sonuna doğru 500-600 km yol gidicem inşallah bir sorun cıkmaz.Herkeze iyi tatiller diliyorum :) :) :)

• ben 2012 den beri kullanıyorum, araci kullanmak oldukca zevkli. bagaji arka koltuklari vs cok kullanisli. uzun yolda da rahat edersiniz hem yakit hem de kullanis olarak.
  • ben 2012 den beri kullanıyorum, araci kullanmak oldukca zevkli. bagaji arka koltuklari vs cok kullanisli. uzun yolda da rahat edersiniz hem yakit hem de kullanis olarak.

araciniz hayirli olsun, gule gule kullanin!
  • quote:

ben 2012 den beri kullanıyorum, araci kullanmak oldukca zevkli. bagaji arka koltuklari vs cok kullanisli. uzun yolda da rahat edersiniz hem yakit hem de kullanis olarak.

araciniz hayirli olsun, gule gule kullanin!
    teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan207

teşekkür ederim :)
    Merhaba arkadaşlar

yaklaşık 4 aydır 2009 benzinli otomatik 207sw outdoor kullanıcısıyım. Aracım 111 binde

Ankaradaki yetkili servislerden hangilerini önerirsiniz 10bin bakımı için? Birde fiyatları ne kadar?

Bir de aracımla kasislere girdiğimde yada bozuk yollarda takır tukur sesler geliyor sanırım sol ön taraftan böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
  • ahmet hasan kullanıcısına yanıt
    slm Ahmet bende araca navigasyon taktırmayı düşünüyorum en uyumlu hangisidir acaba 207 sw autodor 2012 benzin
  • selam arkadaslar,

Var mi 207sw outdoor hakkinda yorum yapabilecek kimse? 2009md 155binde bi arac var. Yorumlariniza gore hareket edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

selam arkadaslar,

Var mi 207sw outdoor hakkinda yorum yapabilecek kimse? 2009md 155binde bi arac var. Yorumlariniza gore hareket edicem.

2012 den beri kullanıyorum, oldukca memnunum. hem yakit hem de kullanim olarak cok iyi bir araba bence.
  • 2012 martında 2010 model preminum outdooru 19000 kmde aldım.. Şimdi 92000de. 89000 de triger devirdaim ve alternatör kayışını yeniledim.. İki ay öncede orjinal aküsü bitti.. Bunlar dısında rutin bakım dışı ampül harici değiştirdiğim sıkıntı çıkaran bir parçası olmadı. Beş yıl daha binerim diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezodo

2012 martında 2010 model preminum outdooru 19000 kmde aldım.. Şimdi 92000de. 89000 de triger devirdaim ve alternatör kayışını yeniledim.. İki ay öncede orjinal aküsü bitti.. Bunlar dısında rutin bakım dışı ampül harici değiştirdiğim sıkıntı çıkaran bir parçası olmadı. Beş yıl daha binerim diye düşünüyorum..
    Yaklaşık 1 haftadır bu arabayı inceliyorum. Sayfalardır okuyorum pek kötü yorum yok iyice arabaya ısındım ancak ilanlarda çok fazla araç yok malesef :(
  • canerxcaner C kullanıcısına yanıt
    cok fazla piyasası olan bir arac degil. dediginiz gibi kronik sorunu yok ve genelde herkes memnun. hem yakit, hem kullanim, hem de ozellik olarak piyasada cok alternatifi olmadigindan insanlar satma ihtiyaci duymuyorlar sanirim. ben de aracimi 4 yasindan sonra degistirmek icin bir arastirma yapmistim, outdoor ozelliklerinde ve fiyat araliginda sevecegim mantikli bir araç bulamamistim.
  • quote:

cok fazla piyasası olan bir arac degil. dediginiz gibi kronik sorunu yok ve genelde herkes memnun. hem yakit, hem kullanim, hem de ozellik olarak piyasada cok alternatifi olmadigindan insanlar satma ihtiyaci duymuyorlar sanirim. ben de aracimi 4 yasindan sonra degistirmek icin bir arastirma yapmistim, outdoor ozelliklerinde ve fiyat araliginda sevecegim mantikli bir araç bulamamistim.
    Merhabalar,

1 buçuk senedir 2009 model 1.6 hdi outdoor kullanıyorum, bakım dışında servise gitmedim çok şükür, genel olarak araçtan memnunum.
    Sormak istediğim birşey var diğer kullanan arkadaşlara, triger setini kaç km'de değiştiriyorsunuz? Yetkili servisler 10 yıl/ 180.000 km diyorlar ama özel servisler 90-120-150 bin km gibi farklı farklı söylüyorlar. Kararsız kaldım, aracım 145 bin km'de hiç değişmedi.

• hserdark kullanıcısına yanıt
    evet bakim klavuzunda dediginiz gibi hatirliyorum. bence sonuna kadar beklemek yerine musait bir zamanda degistirmeniz iyi olur.
  • Steyşın vagon arabalarda dikkatimi çeken bir araba. Özellikle panaromik cam tavanlı modelleri çok güzel görünüyor.

Altı diğer arabalardan yüksek sanki bir arazi aracı gibi. Böyle olması yol tutuşu etkiliyor mu?

Ayrıca 32 bine 2005 üstü honda jazz bulmak bile zorken, bu arabanın 2011 lerinin 37-39 arası bulunması garip değil mi? Terslik nerede.
  • Jazz'da kullanmış biri olarak. Jazz daha yumuşak süspansiyon sistemine sahip benzinli olmasına rağmen az yakan bir araç. Yol tutuş outdoorda daha iyi fakat süspansiyon oldukça sert. Bagaj kullanımı , yerden yüksek oluşu en büyük artısı. Dizeli var bende.2010 preminum outdoor 105000 kmde . fırınlı ocak bile taşıdım. Çok kullanışlı az yakan,çok satılmadığından pek bilinmeyen sağlam bir araba. Jazz yıllardır üretimde klubü bile var. Bence jazın yüksek fiyatı köpük.
  • 207 sw 2010 trendy modeli araci 71000 km aldim cok memnun kaldim daha sonra 10 km yaptiktan sonra abime sattim ve premium outdoor 2011 84000 km olan suanki aracimi aldim an itibari ile 90400 km deyim.oncelikle bu araclar piyasa az ancak bilen aliyor 1.6 90 hp (trendy) ve 1.6 92 hp (premium outdoor) hdi motor secenegi var 1.6 120 beygirlik benzinli secenegi bilmiyorum bu araclarin km niye az diyenler var evet piyasada genelde temiz ve km az araclar altinda olumsuz bir neden aramamak lazım.yola gidisi cok guzel performans super.trendy paketi daha seri sebebi daha hafif premium outdoor 92 beygir ancak 1430 kg ve sasesi yukseltilmis suv tipi verilmis camurluk ustu kaplamalar felan jip tipi var .yakiti uzun yolda 19 kr sehir ici 230-250 kr araliginda kullandiginiz yolun egimine gore degisir trendy 15 inc jant 2 hava yastigi 2 cam otomatik sis fari ve yol bilgisayari premium outdoor cam panoramik 4 cam otomatik 4 hoparlör 6 hava yastigi dijital klima yari deri koltuk far sensörü yagmur sensorü ses yalitimi 16 inc jant( 205 55 16 ) yukseltilmis sase 2016 haziranda 43000 aldim trendy 35000 sattim piyasa bu aralikta orjinal degisensiz araclar

• Merhaba arkadaşlar
    Sahibindeki ilanlarda 207 SW 1.6 VTi Outdoor Otomatik için yakıt tüketim değerleri Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı) 5,7 lt / 7,3 lt şeklinde. Şehir dışı şehir içinden fazla görünüyor? Gerçekten böyle mi yoksa bilgiler mi yanlış girilmiştir sizce?

örnek ilan linki 2009 model:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2009-model-hatasiz-lpg-li-peugeut-outdoor-1.6-vti-366387524/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fellini

Merhaba arkadaşlar
    Sahibindeki ilanlarda 207 SW 1.6 VTi Outdoor Otomatik için yakıt tüketim değerleri Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı) 5,7 lt / 7,3 lt şeklinde. Şehir dışı şehir içinden fazla görünüyor? Gerçekten böyle mi yoksa bilgiler mi yanlış girilmiştir sizce?

örnek ilan linki 2009 model:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2009-model-hatasiz-lpg-li-peugeut-outdoor-1.6-vti-366387524/detay/

zannetmiyorum, bana mantıksız geldi. belki tam tersi olabilir.

• https://www.ultimatespecs.com/tr/araba-teknik-ozellikler/Peugeot/25543/Peugeot-207-SW-Outdoor-16-VTi-120.html

----- 207 SW OUTDOOR -----bilgi ve paylaşımlar----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezodo -- 28 Kasım 2016; 14:5:57 >

• Doğru bilgiler bunlar
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.