Şimdi Ara

Cooler Master Real Power Pro serisi 3 yeni güç kaynağını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasa, güç kaynağı ve soğutucularıyla tanınan Cooler Master, Real Power Pro serisi güç kaynağı ailesine üç yeni model daha ilave ediyor. Firmanın 360W, 400W ve 460W güç sağlayan yeni PSU'ları ATX12V V2.31 standardıyla uyumlu olmanın yanı sıra 80 Plus Bronz sertifikasına sahip yani %85'in üzerinde verimlilik değeriyle geliyorlar. Çift 12v rail hattıyla donatılan ve 120mm'lik fan ile soğutulan Real Power Pro serisi yeni güç kaynakları, 5 yıllık garanti ve 100.000 saatlik kullanım ömrüyle kullanıma sunuluyor. Cooler Master'ın yeni güç kaynaklarıyla ilgili olarak henüz net bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• %85'in üzerinde verimlilik iyi bir şey
  • CM'nin zaten bir tek RealPower serisi gerçekten "real (gerçek)". Geri kalan extreme power vs. serileri direk sattıkları kasaların içerisindeki 330W'tan bozma 390W güç kaynaklarından, yani pek de "real" değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okean

CM'nin zaten bir tek RealPower serisi gerçekten "real (gerçek)". Geri kalan extreme power vs. serileri direk sattıkları kasaların içerisindeki 330W'tan bozma 390W güç kaynaklarından, yani pek de "real" değil.

Peak değerleri 390Watt ama şu anda orta seviye kasalar için çok ideal F/P ürünleridir. 4850-70 serisi kartları bile besleyecek güce sahiplerdir.
  • Ben de onu diyorum işte, 330W'lık güç kaynağını 390W diye kutulayıp satınca bir de "RealPower (GerçekGüç)" diye seri çıkarma gereği duymuşlar ayıp olmasın diye

Toplam 12V gücü 18A olan 390W güç kaynağı mı olur, ayıp yahu! High Power 350W'ın bile 12V gücü 23A! O zaman herkes 350W'ları 450W diye kutulayıp satsın nasılsa kullanıcı sadece Watt'a bakıyor dimi?
  • test
  • test
  • test1
  • test2
  • Test3

• test4
  • quote:

Orjinalden alıntı: blckhm

test4

Saksı felan mı düştü
  • paylaşım için teşekürler ama bu test1 test2 test3 test4 saçmalıgı nedir onu anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.