motion tween nedir bana yardım edermisiniz !!!!!
3 Cevap1951 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

125 Mesaj
23 Kasım 2008; 14:42:13 

arkadaşlar flash cs3 programını yeni kullanmaya başladım fazla bilgim yok bana motion tween hakkında bilgi verirmisiniz ne işe yarar bu özellik
yerdım eden akadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kendini Hesaba Çek , Hesaba Çekilmeden Önce

418 Mesaj
23 Kasım 2008; 17:58:38 

buradan öğrenebilirsiniz iyi çalışmalar.
quote:

Orjinalden alıntı: miraclees

arkadaşlar flash cs3 programını yeni kullanmaya başladım fazla bilgim yok bana motion tween hakkında bilgi verirmisiniz ne işe yarar bu özellik
yerdım eden akadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Laptop Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri-Web Tasarım..
REFERANSLARIM
hiçkimsee@öztin@arda811@winter@Akisse77@Geforcemx@hrnayn@electroneox @Sueño Diseño@wireless_hacker@azimbilgisayar@ghost recon advanced@Giuly@SKYSOL!D@gronyar@AthloN @mtnckr

17 Mesaj
26 Kasım 2008; 13:21:57 

Motion Tween hareket ettirmek istediğin nesneler için kullanılan bir flash öğesidir.

Önce hareket ettireceğin nesneyi ekliyorsun flasha sonra temelineye gelip zaman çizelgesinde hareket süresinin ne kadar olacağına bağlı olarak bir yere fare ile sağ tıklayarak Insert Keyframe ile bir frame ekliyorsun. En son eklediğin frameye tıkladıktan sonra nesneyi hareket edeceği yerin sonuna kadar sürüklüyorsun. En son tüm frameyi seçip fare ile sağ tıklayarak Create Motion Tween diyorsun ve önizleme için CTRL+Enter kombinasyonu kullanarak sonucu inceliyorsun.

TurkSecurity.Org İnternet ve Bilişim Hizmetleri

125 Mesaj
27 Kasım 2008; 0:22:46 

arkadaşlar sağolun çok makbule geçti

Kendini Hesaba Çek , Hesaba Çekilmeden Önce

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Web Tasarım - Programlama] » Tasarım ve grafik » Web Tasarım ve Hazır Kodlar » motion tween nedir bana yardım edermisiniz !!!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234