Şimdi Ara

GeForce 180.70 beta sürücüsü indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Big Bang II olarak tanımlanan 180 serisi GeForce sürücü ailesinin WHQL sertifikalı ilk temsilcisi olan versiyon 180.40'ı yeni duyuran Nvidia cephesinden yeni bir sürücü haberi daha geldi ve 180.70 sürüm numaralı yeni beta sürücüsünün indirilebilir olduğu bildirildi.

Her ne kadar sürücü Nvidia tarafından henüz yayınlanmış olmasa da gün ışığına çıkmış durumda. GeForce 6, 7, 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarıyla uyumlu olan GeForce 180.70 beta sürücüsü PhysX 8.10.13 yazılımını da içeriyor.

GeForce 180.70 beta sürücüsünü indirmek için;

- GeForce 180.70 beta (Windows XP 32bit)

- GeForce 180.70 beta (Windows XP 64bit)

- GeForce 180.70 beta (Windows Vista 32bit)

- GeForce 180.70 beta (Windows Vista 64bit)

• Helâl, adamlar deli gibi çalışıyorlar. WHQL daha dün çıktı yahu.
  • bu ne yavv hergün ekran kartı sürüçüsü yüklüyoruz
  • lol
  • Yalnız bu kriz iyi oldu adamlar deli gibi optimize ediyorlar 8800gt im ile cod 5 oynarken sanki konsol daymışım gibi hissettim herşey full 1680x1050 yürü be takılma yok atlama yok ...
    Bu aralar konsol almayı düşünüyordum vazgeçtim gibi bişey oldu yani!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gprs78 -- 22 Kasım 2008; 1:26:29 >
  • gprs78 8800GT'nin cod5'i full çalıştırması süper bendede 8800GT'nin cod5 performansını merak ediyodum saol
  • Bilgisayarcıya gittim adama ikinci el 9800gtx - 4850 falan varmı dedim adam ne gerek var dedi senin kart şu an her oyunu kaldırır dedi . Adamda 2600 pro mu ne vardı full oynuyorum diyodu cod5 i tabi düşük çözünürlüktür illaki.
  • vallahi yüksek çözünürlükte tüm kalite ayarları yüksekken 8800 gt ile bahsettiğin şekilde performans alabileceğini sanmıyorum, bende 9800 gtx var ve senin kadar başarılı değil ilginç.
  • vallahi yüksek çözünürlükte tüm kalite ayarları yüksekken 8800 gt ile bahsettiğin şekilde performans alabileceğini sanmıyorum, bende 9800 gtx var ve senin kadar başarılı değil ilginç.
  • Aynı mesajı 3 kere yazmışsın,her neyse oyunda tek faktor ekran kartı değildir,işlemci ve bellek te etki eder performansa.
  • Açıkçası hiçbir ayar yapmadım çözünürlük 1024x768 4x aa idi ben 1680x1050 yapıp AF yide kökledim.
    Sistem imzamda var , ayrıca 64bit xp kullanıyorum. driver 180.40 Açıkçası bende şaşırdım. Bukadar performans beklemiyordum yani adamların üzerine mouse ile gidince çok rahat vuruluyor yani cod4 de olduğu gibi hedefi adamın üzerine götürsem bile sekme söz konusu değil. Deniz çıkartması falan artık oynamayı bıraktım sadece izledim. 22lcd de var haliyle. Adamların önünde saygıla eğiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gprs78 -- 22 Kasım 2008; 9:29:23 >
  • teşekkürler
  • Elinize kolunuza sağlıkda bu nvidia ya ne oldu böyle çır çır olmuş gibi sürekli bişiler çıkartıyor
  • Bu driver'ın farkı neymişki? Kurmaya bile değmez bence.
  • hadi bakalım 180.90 wqhl bekliyoruz
  • deniyecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

Bu driver'ın farkı neymişki? Kurmaya bile değmez bence.

aynen katılıyorum
    ben 178.24 ten 180.48 geçtim bi hız farkı göremedim,bundada bişi fark edeceğini sanmıyorum
  • yuh be! biz daha en son geçenlerde yayınlanan onaylı full sürüm 180.48 için şöylemidir böylemidir iyimidir kötümüdür diye soruşturup duruken karar verememişken 180.70'i çıkardılar başımıza hay allahım sen bizi koru...
    Şimdi arkadaşlar 180.48 için açılan kendi konusunda da açık seçik bahsettim bu sürücülerin 8800GT ama özellikle 9600GT cephesinde getirisi götürüsü nedir ne değildir lütfen bir açıklayın rahatlayalım.. Hadi yani GTX2xx veya 9800 serisi bir kartımız olsa gözümüz kapalı 180.xx sürücüleri kurarızda ama 8800-9600 serisi olunca işler değişebiliyor.. 180.48 için 8800GT sahiplei kartın ısısında artış yaptı diyor bunun aslı nedir?. Kimisi performasn artışı oldu diyor bazıları azalış yaptı diyor kurarken sorunlar çıktı diyenler var...
  • gözünüz aydın GeForce 6, 7, 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarıyla uyumlu . 8800 serisi altında ekran kartı olanlar sevinsin =)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.