Şimdi Ara

PROJEKSİYON KULLANICILARI FUN CLUB (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
12
Favori
68.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam , sevgili TW9000W kullanıcıları.. kumanda üzerindeki 2d - 3d tuşu ne işe yarıyor :)) 3d film izledikten sonra 2d ye basıyorum ekranın bulnıklığı gidiyor ama perdede ekranın yarısı görünüyor. düzelmesi için her seferinde menüye girip 3d seçeneklerinden ( kapalı olsa da ) 3d cinsini yan yana dan otomatige çevirmem gerekiyor.. :) normali mi bu
  • O tuş,eğer menüde 2D 3D dönüşümü "AÇIK" ve 3D Formatı "OTOMATIK" de ise izlediğiniz 2D filmleri 3D ye dönüştürmek için kullanılıyor.
  • Tşkler dostum

İlk bakışta ben de öyle düşündüm ama kullanma klavuzunda tam tersi gibi anlatılmış :) sen de bir bak istersen , herhalde yanlış anladım. Demek ki her seferinde menüden 3d yi açık ya da kapalı hale getirmekten başka çare yok. zahmetli bir yol. Son olarak.. yan yana 3d formatını otomatik anlamıyor.. manuel yan yana haline getiriyorum. dolayısı ile seçeneklerdeki otomatiğin bir anlamı kalmıyor :) görüntüyü aktaran media playerdan olabilir tabi. Bir de 3d filmi segredip işin bittiği zaman 3 d yi kapatmak yetmiyor 2 d ye geçmek için.. Ayrıca 3d formatını yan yana olarak seçmiştiniz ya.. onu da tekrar "otomatik" olarak seçmeniz gerekiyor.. yoksa 2 d formatında ama sadece ekranın yarısını görüyorsunuz.

Ya daaaaa benim alet bozukkk :))
  • Kimse projeksiyon almıyor mu artık?
    Alanlar da tecrübelerini paylaşabilirler
  • Ben geçenlerde Epson tw 5900 siparişi vermiştim siparişi değiştirip TW6000 aldım ürünün gelmesini bekliyorum benide ekleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicodin

Ben geçenlerde Epson tw 5900 siparişi vermiştim siparişi değiştirip TW6000 aldım ürünün gelmesini bekliyorum benide ekleyebilirsiniz

eklendiniz
  • Arkadaşlar merhaba;

Epson EH-TW5000 projeksiyon cihazımı satıyorum.
    Tüm kutu ve aksesuarları ile birlikte verilecektir.

Ürün ilk geldiğinde tavana asılmıştır ve bir daha ellenmemiştir.
    207 saatte tertemiz cihazdır.

İlgilenenler PM lütfen.
  • Günaydın.
    İkinci el ilanımla ilgili link aşağıdadır.

İKİNCİEL LİNK
  • Aralıktan bu yana yeni projeksiyon alan yok mu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

Aralıktan bu yana yeni projeksiyon alan yok mu yani?

Aldım hocam aldım.
    Kızma :)

TW9000 aldım.
  • Projeksiyon odamın duvarlarını karartmam için ne önerirsiniz arkadaşlar.. Boya ,duvar kagıdı , v.s. renk siyah çok mu bogar.. nasıl matlık elde edebilirim parlama yapmaması için.. teşekkürler
  • @bilgeolun ;
    Hem 80 hemde 103. sırada ismim geçiyor.
    80. yi silebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rccol -- 11 Nisan 2013; 13:28:49 >
  • Sony vpl dx 120 hakkinda goruslerinizi alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekleyin arkadaşlar yıllardan beri projeksiyon kullanırım orta segmentdeki kullanmadığım cihaz kalmadı diyebilirim 3lcd de çok kullandım dlp de şimdi ise artık uzun bir süre lg pa70g kullanacam gibi cihazdan çok memnunum cihazı tv olarakta kullanıyorum sinema içinde kısaca projeksiyon bir başkadır
  • az önce bi konuda 3d projeksiyon olduğunu gördüm sonra araştırdım lg nin pasif gözlüklü projeksiyonu olduğunu duydum bazı evlerdeki fotoğrafları gördüm iyiden iyiye ilgimi çekti bu konuyu artık takip edicem
  • Merhaba arkadaşlar. Son 3 aydır inanılmaz bir kararsızlık içerisindeyim. Projeksiyonlar ile ilgili acizane araştırmalarım sonucunda LG PA72g vb. led projeksiyonlardan almayı planlıyorum. Fakat İstanbulda inceleme yapabileceğim hiçbir yer bulamadım maalesef.. LG 47LM 615S TV ile LG PA72G arasındayım.. Ne de olsa insan hiç görmediği bir şeye 1400 lira vermekten çekiniyor. LG LED serisi (özellikle PB70G, PA72G) projeksiyon sahibi bir arkadaşımız günlük kiralamayı düşünür ise PM aracılığı ile benimle irtibata geçsin lütfen. Ücretini fazlaca ödemeye hazırım.
  • bilgeolun kullanıcısına yanıt
    aldım toshiba dlpxp2 benide ekleyin lütfen
  • murat_toshiba dlpxp2 kullanıcısına yanıt
    Kulübe hoşgeldin
  • benide eklerseniz sevinirim panasonic at6000
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.