- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
TRAMER DEN ARACINIZIN KAZA GEÇMİŞİNİ SORGULAMA
409 Cevap1283355 Görüntüleme44 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

345 Mesaj
20 Kasım 2008; 23:48:04 

arkadaşlar merhaba. ben bu durumu yeni öğrendiğim için benim gibi bilmeyen arkadaşlara yardımı olur düşüncesiyle sizlerle paylaşmak istedim.
link te aracınızın şasi no su plakası veya plaka tc kimlik nosuyla sorgulama yapıp daha önceki sigortalarını ve kazalarını görebiliyorsunuz. aracının geçmişini iyice öğrenmek isteyen bakbilir. ayrıca herhangi bir kazada sizin suç oranınız da görülüyor.

http://www.tramer.org.t...ar.mxx?cmd=sorgulamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slytech -- 21 Kasım 2008; 2:22:19 >

Citroen C4 Grand Picasso

685 Mesaj
21 Kasım 2008; 10:14:12 

Teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: slytech

arkadaşlar merhaba. ben bu durumu yeni öğrendiğim için benim gibi bilmeyen arkadaşlara yardımı olur düşüncesiyle sizlerle paylaşmak istedim.
link te aracınızın şasi no su plakası veya plaka tc kimlik nosuyla sorgulama yapıp daha önceki sigortalarını ve kazalarını görebiliyorsunuz. aracının geçmişini iyice öğrenmek isteyen bakbilir. ayrıca herhangi bir kazada sizin suç oranınız da görülüyor.

6754 Mesaj
21 Kasım 2008; 10:35:49 

Teşekkürler

Navigasyon inceleme,karşılaştırma test videolarım

PM sadece arkadaşlarıma açık!

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 10:36:06 

ben de güncelleyim diyordum başlığı... iyi oldu birileri cevap yazdı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slytech -- 21 Kasım 2008; 10:35:46 >

Citroen C4 Grand Picasso

2129 Mesaj
21 Kasım 2008; 11:32:35 

teşekkürler,
peki kazada bizim hatamız yoksa yani kasko yada trafik sigortamız karşı tarafa ödeme yapmamışsa kazaya karıştığımız burada görünüyormu?

* AMD phenom II X6 1090T * MSI 970A-G46 * PNY Quadro 600 * Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz * 1.5TB SeaGate Sata3 * Corsair Carbide 300R *
* PackardBell TS11HR 2630qm 2,00 Ghz*8gb DDR3*2GB Nvidia GT540M *

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 11:55:39 

görünüyor hocam kasko rücü oranı gibi bişey var. sigortacı arkadaşlar daha iyi bilir ama. orada yüzdesi 0(sıfır) olarak görünüyorsa sanırım siz suçlu değilsiniz veya kasko hasarsızlık bozulmadı anlamına geliyor..

Citroen C4 Grand Picasso

4165 Mesaj
21 Kasım 2008; 11:58:44 

Teşekkürler. Akşam babam gelince bizim araca da bakayım

1712 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:00:56 

Çok yararlı bir link ,teşekkürler

1.4 120 Hp 2009 Lancia Delta Beyaz

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:04:21 

2. el araç satın alırken eğer aracın şasi nosu öğrenilebilirse aracın kazaları takip edilebilir...

Citroen C4 Grand Picasso

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:08:36 

bende vesileyle bazı şeyler sormak istiyorum bilen arkadaşlara özellikle sigortacı arkadaşlara. kasko poliçesi sorgulatırken araçlarda hasar nedenleri görülüyor. tramer de araştırdım ama bulamadım bir türlü. mesela çarpma-çarpılma-devrilme hangi kapsam içinde yani ben aracı duvara sürttüm bu çarpma mı oluyor yada park halinde kaza şeklinde mi yorumlanıyor..

Citroen C4 Grand Picasso

1501 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:49:14 

Güzel paylaşım teşekkürler

-2

Biri bunu açıklayabilir mi
şimdi benim araca ne olmuş? :S

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:54:13 

hocam kırmızı renkli yere gir

Citroen C4 Grand Picasso

1501 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:58:04 

Nası yani anlamadım :S
Ben aracımın plakasını falan sildim resimden öyle koydum foruma :S

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 12:59:40 

kırmızı renkli yerde aracın sigorta bilgileri var en altta kazası olup olmadığı görülüyor..bunu hem kasko sorgulamadan hemde trafik sorgulamadan görebilirsiniz...kırmızı renkli yer senin kendi tarayıcından o sayfada gireceksin biz giremeyiz buradan hocam....

Citroen C4 Grand Picasso

2583 Mesaj
21 Kasım 2008; 13:09:35 

benm aracımın sağ camını kırmışlardı park halindeyken o bile görünüyor ama ben kaza yaptıktan 40 gün sonra internete veri aktardılar yani sistem biraz yavaş

2134 Mesaj
21 Kasım 2008; 13:33:40 

teşekkürler.

549 Mesaj
21 Kasım 2008; 13:49:53 

Sigortacılar Tc kimlik no, şasi no vs. olmadan sadece plaka ile bilgilere ulaşabiliyor.

1080 Mesaj
21 Kasım 2008; 14:02:32 

bizim araba çıkmıyor hiç bu tür sorgulamalarda.trafik cezası için yaptığım sorgulamalardada çıkmıyor.hayalet gibi mübarek

telefonu hiç çalmayan a-sosyallerin dernegi

787 Mesaj
21 Kasım 2008; 14:11:46 

Teşekkürler.

345 Mesaj
21 Kasım 2008; 14:26:18 

quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

Sigortacılar Tc kimlik no, şasi no vs. olmadan sadece plaka ile bilgilere ulaşabiliyor.

hocam buna da şükür diyoruz artık

Citroen C4 Grand Picasso

1760 Mesaj
21 Kasım 2008; 18:08:25 

paylasım için teşekkürler

5464 Mesaj
21 Kasım 2008; 18:31:41 

http://www.tramer.org.t...uQuery.mxx?c=query&nS=E

tutanak sorgulama işinize yarayabilir. bi çok bilginin 1 ile kaza bilgileri varsa görülebiliyor

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

2178 Mesaj
21 Kasım 2008; 18:32:53 

Belki bilenler vardır benim de bulduğum birşey:

ARAÇ KASKO DEĞERİ SORGULAMA

http://www.gib.gov.tr/index.php?id=1207

345 Mesaj
3 Aralık 2008; 22:50:53 

arkadaşlar geçen gün bi arkadaş bi araba bulmuş satın alacak.. dedim ki plaka ve şasi numarasını al bi soruşturalım TRAMER den dedim.. arkadaş satıcıya sormuş şasi nosunu alabilir miyim diye. adam demiş sana vermem ya sahte ruhsat çıkarırsan... biz kazası var mı araştıralım diye sorduk ama siz olsanız ne yapardınız adamın yerine...

Citroen C4 Grand Picasso

1437 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Altay Han
4 Aralık 2008; 13:27:31 

araç bilgilerini girerek sadece kendi yaptırdığımız dönemleri görebiliyoruz. benden önceki araç sahibinin sigorta şirketi farklı ise önceki dönemler araç geçmişi görünmüyor.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Aralık 2008; 13:51:24 

@zEDİRE

Plaka ve motor no sunu yazınca tum aracın geçmişi çıkıyor...

871 Mesaj
4 Aralık 2008; 14:41:28 

konuyu yeni gördüm ve bende ''bi bakayım benim araca'' dedim,demez olaydım... sinirlerim bozuldu..

2 yıl önceki poliçemle ilgili bir hasar durumu vardı(şuan poliçemi yaptırmış olduğum şirket değil).
hasar park halinde çarpma sonucu yan aynanın kırılması ve aynanın kapıya çarpması neticesinde kapı boyasının çok ufak bi miktarda çıkmasıydı. ama daha önceden de bagaj kapağında 1 cm'lik minik bi çukurluk vardı, yaptırmışken orayı da ekliyim diye düşündüm ve kaskoyla işi hallettim.

ve şimdi tramerden bu hasarla ilgili gördüğüm şey: 1 hasar kaydı bulundu. 2 hasar nedeni var.birincisi park halinde çarpma,ikincisi de ''çarpma-çarpışma-devrilme''. tek bir hasar için iki tane neden ve ikincisi çok can sıkıcı,gerçekdışı.. bunun müsebbibi de önceki şirketin o dönemde aracı inceleyip rapor yazmış olan uzmanı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zooropa -- 4 Aralık 2008; 14:47:17 >

1437 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Altay Han
4 Aralık 2008; 15:18:05 

quote:

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

@zEDİRE

Plaka ve motor no sunu yazınca tum aracın geçmişi çıkıyor...

hem trafik hem kasko sorgulamasını bu şekildede denedim, sadece kendi sigorta poliçem çıkıyor.
kırmızı olan yeri tıkladığım zaman en altta hasar durumu başlığı var. eğer buradaki bilgiler aracın tüm geçmişini kapsıyor ise bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedire -- 4 Aralık 2008; 15:18:09 >

1231 Mesaj
4 Aralık 2008; 23:23:14 

hasar hakkında nasıl bilgi edinecez?plaka ve şasi noyu girdim bendne önceki sahibinde hasar var dosya numarası hasar tarihi ihbar tarihi falan çıktı ama kim kime vurmuş yada ne olmuş yazmıyo?

bunu nasıl öğrenecez?

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

3433 Mesaj
4 Aralık 2008; 23:32:08 

quote:

Orjinalden alıntı: slytech

bende bilmiyordum yazdığın iyi oldu..
bazen buraya konu açılınca daha önce verilmişti demek belki saçma olur diye düşünüyorum..çünkü illaki bilmeyen birisi çıkar
konu açılsın yani bunu demek istedim..
nasıl olsa 25.sayfaya gidip ordan yok oluyor konular

135 Mesaj
4 Aralık 2008; 23:38:22 

arkadaşlar aracınızın nasıl bir kazaya karıştığını herhangi bir sigorta şirketine gidip öğrenebilirsiniz. bende aylar önce forumda gezerken tramer i buradan öğrendim ve sorgulattım çarpma-çarpışma-devrilme yazıyordu başımdan kaynar sular dökülmüş gibi oldum ertesi gün gidip bir sigorta şirketin de sorgulattım ve araca arkadan çarpıldığını tamponun değiştiğini ayrıca başka bir olaydan dolayıda ön camın değiştiğini öğrendim.

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2001 TOYOTA COROLLA SOL 1.6 110 HP

1677 Mesaj
5 Aralık 2008; 12:52:39 

Aslında sahip olduğunuz veya sahip olmak istediğiniz aracın kaza geçmişini sırf bu tür sitelere bakarak kesinleştirmek yanlış. Tamammm , en kolay tramer sitesi üzerinden varsa aracın kaza yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz ancak kayıtlara işlenmeyen kazalarda olabiliyor..

Kendimden örnek vereyim ; El frenini çekmeyen bir transit benim aracın sağ tarafından girdi. Sağ ön ve arka kapı belden aşağı komple boyalı. Ancak transit sahibi kaskoyu devreye sokmadan bütün hasarı cebinden karşıladığı için kayıtlarda bu kazaya dair en ufak veri yok. Yani siteye güvenerek benim araca bakan kişi tertemiz kazasız bir araba sanar. Oysa aracı alacak kişi eğer ayrıca ustaya göstermez ve ustada anlamaz ise sağ tarafın komple boyalı olduğunu bilmeden alacaktır.

Opel Corsa D 1.4/AT Twinport Enjoy

345 Mesaj
5 Aralık 2008; 17:19:44 

quote:

Orjinalden alıntı: maniavolkan

Aslında sahip olduğunuz veya sahip olmak istediğiniz aracın kaza geçmişini sırf bu tür sitelere bakarak kesinleştirmek yanlış. Tamammm , en kolay tramer sitesi üzerinden varsa aracın kaza yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz ancak kayıtlara işlenmeyen kazalarda olabiliyor..

Kendimden örnek vereyim ; El frenini çekmeyen bir transit benim aracın sağ tarafından girdi. Sağ ön ve arka kapı belden aşağı komple boyalı. Ancak transit sahibi kaskoyu devreye sokmadan bütün hasarı cebinden karşıladığı için kayıtlarda bu kazaya dair en ufak veri yok. Yani siteye güvenerek benim araca bakan kişi tertemiz kazasız bir araba sanar. Oysa aracı alacak kişi eğer ayrıca ustaya göstermez ve ustada anlamaz ise sağ tarafın komple boyalı olduğunu bilmeden alacaktır.

haklısın hocam. ustaya götürmeden kesinlikle alınmaz araba. dediğin türden şeyler olabilir. ama fikir edinmek için araştırma ysapılabilir. ustaya veya ekpertize boşuna para vermemiş olursun.

Citroen C4 Grand Picasso

387 Mesaj
14 Ocak 2009; 23:42:55 

yetkili serviste ve özelde expertiz ne kadar

27 Mesaj
15 Ocak 2009; 0:46:13 

Başıma gelen bir olayı anlatayım.. Ankara'da yetkili bir satıcı aynı zamanda servis olan yerde 2. el bir araç baktık, temiz, hatasız elimde ekspertiz raporu var dedi ilgili bayan. Biz de güvendik, pazarlığı da yaptık, ertesi gün satış yapılacaktı.. Allahtan yeni bazı araçların şasi numarası ön camda yazıyor. Her ihtimale karşı onu da not aldık.. Akşam evde sorguladığımızda aracın kazalı çıktığını öğrendik. Biraz daha deşince hasarın bedelinin 2000TL civarı olduğunu öğrendik. Telefonla durumu anlattım inanmadılar, başka kazayı kendi kaskosundan yaptırmıştır gibi garip bir açıklama yaptılar. Daha sonra aracı servise alıp tekrar kontrol edeceklerini durumu bildireceklerini söylediler. Ama ne arayan oldu ne soran. Araç hala sitesinde hatasız olarak satışta..

Kaza ile ilgili daha derin araştırma yapmak isteyenler için bir ipucu, çoğu sigorta firması internet sayfasına kaza sorgulama koyuyor. Yani poliçeden sigorta şirketini bulup poliçe numarası ile firmanın sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. Ben bizzat kazaya karışan diğer aracın sahibinin cep telefonuna kadar ulaştım.. Böyle bir nimet varken kullanmamak ayıp olur..

3 Mesaj
18 Şubat 2010; 13:54:09 

arkadaşlar herkese merhaba.benim aracım 2006 model ve 2006 dan bu yana tam 9 kere kaza yapmış görünüyor tramerde.:)fakat hiç kazası yok.yani sadece sağ kapının çizikten dolayı boyanmasını saymazsak.tooplam bu kazaların maliyetide 10000 tl görünüyor.lakin bu hasarların hepsini kendim yaptım.olanalr eynen şöyle 4 defa pilastik tmpon değişimi.2 defa tampon rötuşu.1 defa sağ kapı boyanması.2 defa jan değişimi.soruyorum size bunların hangisi kaza olarak tanımlanabilir.kapı haricinde.bu arada kapıda macun yok göçük düzeltmesi sonucu olusan boya catlağından dolayı kapının boyanması mevzusu.şimdi ben bunları satacağım adama nasıl anlatacağım.

6036 Mesaj
18 Şubat 2010; 14:12:17 

Bi de Türkcell'in böyle bir hizmeti var. Hasar yazıp boşluk bırakıp plakayı yazıyorsun 5664'e gönderiyorsun cevap geliyor. Avanatjı sadece plakadan sorgu yapılabiliyor.

Örnek : HASAR 34XX1234 --> 5664'e gönder.

http://www.mcssoft.net/...&TkvmAy=08&TkvmYil=2009

Şasi no olmadan sorguladığı için, eğer araba kaza yapmış sonra plaka değişmiş ise doğru sonuç gelmez ama piyasada ikinci elde satılan arabalar çok eski model değillerse genelde plaka değişimi çok olmuyor.

Paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisozyurt -- 18 Şubat 2010; 14:13:23 >

5916 Mesaj
18 Şubat 2010; 20:33:22 

yararlı bir link olmuş

1700 Mesaj
18 Şubat 2010; 21:56:17 

iki sene önce kaskom vardı sürekli bakardım burdan kasko nun süresi bitince ben de bırakmıştım bakmayı ve siteyi bile unutmuşum gerçekten yararlı bir link.özellikle kasko acentelerinde bazen yaptık abi kaskonu diyorla bi kaç evrak cıktısı alıp veriyorlar sakın anladanmayın bu linkten bakın kontrol edin bi hocamız bi keresinde aynı böle bi olayla karşılaşmış kaskosunun yapılmadığını da ikinci sene başka bir sigorta şirketinden tekrar kasko yaparken anlamış hasarsılık indirimi neden yapmadınız diyince olay orda patlamış sonra mahkeme ye felan verecekti ama tayini cıktı sonra ne oldu bilmiyorum

1033 Mesaj
19 Şubat 2010; 14:19:35 

konu hortlamış ama çok istifade ettim. tşk.

www.mscsi.net
Lpg interface,programming,tuning
Lpg ayar kabloları.

12366 Mesaj
19 Şubat 2010; 14:55:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ruge

bizim araba çıkmıyor hiç bu tür sorgulamalarda.trafik cezası için yaptığım sorgulamalardada çıkmıyor.hayalet gibi mübarek

Aynen benimkide

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

50 Mesaj
20 Şubat 2010; 13:13:38 

Bilgi için Teşekkürler kardeş

---==-°° ÑE MUTLU TÜRKÜM DİYENE°°-==---

4079 Mesaj
20 Şubat 2010; 13:36:15 

arkadaşlar ben bu siteden kasko seçip baktım kayıt bulunamadı yazıyor bu araç kazasız anlamında mı yoksa kasko görünmüyor mu? www.tramer.org.tr/ktt/k...uQuery.mxx?c=query&nS=E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanea_06 -- 20 Şubat 2010; 13:38:55 >

1488 Mesaj
21 Şubat 2010; 17:16:30 

ben 2008 de kaza yapmıstım ve arkadan carpmıstım. karsı tarafın hasarını benim sigortam ödemişti. faakat kazayı bu linkte göremiyorum
tam olarak nerede belirtiliyor

23 Mesaj
24 Şubat 2010; 12:03:26 

Teminat Bilgileri
--------------------------------------------------------------------------------

Araç Başına Maddi Teminat: 15.000 Kişi Başına Tedavi Teminatı: 150.000 Kişi Başına ÖlümSakatlık Teminatı: 150.000
Kaza Başına Maddi Teminat: 30.000 Kaza Başına Tedavi Teminatı: 750.000 Kaza Başına ÖlümSakatlık Teminatı: 750.000
Tarife Prim Tutarı: *** Alınan Net Prim : ***
Gider Vergisi: ***
Güvence Hesabı : ***
THGF: ***
Brüt Prim: ***

İndirimler / Sürprimler
--------------------------------------------------------------------------------

Hasarsızlık İndirim Yüzdesi: 10 Hasarlılık Sürprim Yüzdesi: 0 Gecikmeden Dolayı Sürprim Yüzde: 0
Z.K-Taşımacılık ind. Yüzdesi: 0 Tarife Basamak Kodu: 5

arkadaşlar bu nedemek oluyor bunun gibi daha bir süürü var lütfen cvp...

23 Mesaj
24 Şubat 2010; 14:38:38 

Teminat Bilgileri

Araç Başına Maddi Teminat: 10.000 Kişi Başına Tedavi Teminatı: 100.000 Kişi Başına ÖlümSakatlık Teminatı: 100.000
Kaza Başına Maddi Teminat: 20.000 Kaza Başına Tedavi Teminatı: 500.000 Kaza Başına ÖlümSakatlık Teminatı: 500.000

İndirimler / Sürprimler

Hasarsızlık İndirim Yüzdesi: 0 Hasarlılık Sürprim Yüzdesi: 50 İl plaka indirim yüzdesi: 10
Z.K-Taşımacılık ind. Yüzdesi: 0 Tarife Basamak Kodu: 1

nedir anlamadım bide araba 1.6 vtec 5 kapı ama burda 1.6 ies 4 kapı gözüküyor

2601 Mesaj
24 Şubat 2010; 14:49:19 

quote:

Orijinalden alıntı: seruis

nedir anlamadım bide araba 1.6 vtec 5 kapı ama burda 1.6 ies 4 kapı gözüküyor

İes lerde de vtec teknolojisine sahip motor var fakat dohc vtec olan değil.Dohc vtec olanlar vtec vti 160hp.

Bu arada 96-99 arası vtec var ve 99modellerde sadece hb var vti da.

Sistem:Pentium G3258(4.0Ghz)+Noctua C14,Asus Maximus VII Gene,4x4GB GSkill RipjawsX 1600cl9,Evga GTX480 SC,4xMemoright FTM Plus 60GB(Raid0), Samsung 322GJ(oyun diski),İn win Dragon Slayer+Thermaltake 750W modüler+Samsung 226cw+Razer Lachesis+A4tech x7-800+Razer Galiathus Fragged Speed Edition(Large)+Sunbeam Rheobus Fan Kontrol
Yedekler: 2GB G.Skill RipjawsX 1600-cl9 + WD velociraptor 300gb
Araç: Nissan Sunny B14 SR20DE
Sistem: Pioneer 80 prs +Audison Bit-One +DLS scandinavia 6/2 midbass+Focal TN53K+Focal pc165(rear)+JL 12w7 +Audison Voce 5.1k(bit-in)+Audison srx3+Audison SFD41+Stinger 1F kapasitör+Stinger 4awg+A.S.S. 0awg Altyapı+DLS ultimate sl5.5 Rca(srx3)+ Van del hull, in acoustic kablolar

3686 Mesaj
24 Şubat 2010; 16:06:40 

Biz buradan ayrıntıları göremeyiz..Esas bilgi sigorta şirketlerinin sorgulamasında çıkıyor..

1 Mesaj
25 Şubat 2010; 20:51:58 

35 eey 19 plakalı aracın hasar durumu nedir

24 Mesaj
28 Şubat 2010; 14:51:27 

Teminat Bilgileri

Araç Başına Maddi Teminat: 5.000 Kişi Başına Tedavi Teminatı: 50.000 Kişi Başına ÖlümSakatlık Teminatı: 50.000
Kaza Başına Maddi Teminat: 10.000 Kaza Başına Tedavi Teminatı: 250.000 Kaza Başına ÖlümSakatlık Teminatı: 250.000

İndirimler / Sürprimler

Hasarsızlık İndirim Yüzdesi: 0 Hasarlılık Sürprim Yüzdesi: 50 İl plaka indirim yüzdesi: 0
Z.K-Taşımacılık ind. Yüzdesi: 0 Tarife Basamak Kodu: 1

bundan ne anlamalıyım arkadaşlar? bu araç kaza yapmış mı yapmamış mı?

58 Mesaj
18 Mart 2010; 19:46:29 

arkadaslar bu siteyide inceleyebilirsiniz.

www.motaport.com

547 Mesaj
4 Mayıs 2010; 18:20:15 

İnternetten araba bakıyorum, almadan önce hasarlarını kendim öğrenmek istiyorum Acaba nasıl öğrenebilirim sadece plakadan. Telefonla öğreniliyo ama turkcell veya vodafon hattım olmadığı için öğrenemiyorum. Sadece nette plakayla hasar geçmişini öğrenebilir miyim?

238 Mesaj
4 Mayıs 2010; 18:39:24 

quote:

Orijinalden alıntı: mecsoft

arkadaslar bu siteyide inceleyebilirsiniz.

www.motaport.com

bir sorgulama 5 tl.

ne saçma ya bu bilgileri neden bedava yapmazlar? Sanki dosya arşivi odasından 1 saatte buluyorlar

emniyet kemerinizi takınız,hız yapmayınız

6952 Mesaj
4 Mayıs 2010; 19:03:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Ragıp Ozan

bir sorgulama 5 tl.

ne saçma ya bu bilgileri neden bedava yapmazlar? Sanki dosya arşivi odasından 1 saatte buluyorlar

Üye olunca 50tl'lik kredi veriliyor,uzun süre yeter sanırım.Zira 10 sorgulama beleşe geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 4 Mayıs 2010; 19:06:32 >

2010 Golf 1.4 TSI Highline Manuel 160hp. Fırtına Grisi

238 Mesaj
4 Mayıs 2010; 19:13:51 

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Üye olunca 50tl'lik kredi veriliyor,uzun süre yeter sanırım.Zira 10 sorgulama beleşe geliyor.

0 (sıfır) kredi ile başlıyor boşu boşuna üye oldum

emniyet kemerinizi takınız,hız yapmayınız

275 Mesaj
4 Mayıs 2010; 20:01:57