Şimdi Ara

!!!! Gözümüz Aydın !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10406279.asp?rdr=1

İKİNCİ el eşya satışı yapılan internet sitelerine ilan verip, parasını almalarına rağmen ürünleri göndermeyen 10 kişilik şebeke çökertildi.

Aydın, Nazilli, Didim Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirlikleri'ne bağlı ekipler, ikinci el eşya satışı yapan sitelere ilan veren kişilerin, alıcılardan parayı aldıkları ancak, ürünleri göndermeyerek dolandırıcılık yaptıkları şikayetleri üzerine harekete geçti. Satılık ilanlarında yer alan ancak, her gün değişen telefon numaralarıyla banka hesap numaralarından yola çıkan ekipler, Didim, Nazilli ve Sultanhisar'da belirlediği evlere 18 Kasım Salı günü eşzamanlı baskınlar düzenledi. Baskında ‘Suç işlemek maksadıyla örgüt kurmak, örgüte üye olmak, örgütlü olarak bilişim sistemlerini kullanıp nitelikli dolandırıcılık yapmak ve haksız menfaat temin etmek’ suçlarından Tayfur Saçlıoğlu (30), Cengiz Demir (25), Ferdi Demir (19), Cengiz Demir (23), Şuayyip Kosvasoğlu (44), Alparslan Yatlı (31), Özgür Özarslan (26), Burhan Yeşilkuş (23), Bayram Özgüven (18) ve Çınar Çağlayan (27) adlı kadını gözaltına aldı. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan zanlılar bugün adliyeye sevk edildi.

Edit : Bu haber Forumdaki kötü niyetli kişilerin kulağında küpe olsun.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RitueL -- 20 Kasım 2008; 16:34:42 >

• Vayyy bea... Nazilliden cikar miymis boyleleri??? :S
    Neyse hic yoktan bu art niyetli insanlara karsi da biseyler yapilabilecegini anlamistir haklarini aramayan arkadaslar...
  • üst konu olsun . ibret olsun .
  • süper akıl parası olsun onlarada diğer niyetine gireceklerede
  • süperr olmuş
  • Hakkını bir sonuç alaman diye aramayan arkadaşlar aramaya başlasalar iyi olur
  • Üst konu olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergenkurt

Üst konu olsun..

+1
  • Bu iyi bir haber.

Sen milleti dolandır bilgisayar başından ve nasılsa bana bişey olmaz de.

Şimdi iyi düşünsünler böyleleri
  • yakalayan sağolsun yakalananlara oh olsun
  • bu haber çok iyi oldu. bu tür dolandırıcılar için.. Özellikle telefon kısmında şikayetler daha çok.
  • tacktuck arkadaşımıza itafen,nazilliden çıkarmıydı ne demek dolandırıcılıgın memleketi dini ırkı olmaz
  • Çok iyi olmuş. %99 sahibi.nden.com üzerinden yapıyorlardır bu işi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgboy

Çok iyi olmuş. %99 sahibi.nden.com üzerinden yapıyorlardır bu işi.

orda get diye bi olay yokmuydu
    güvenli diye biliyorum
  • süper olmuş.
  • sevındım valla , polıslerımıze helal olsun
  • Oooo haber süper yaw :)))
  • İyi olmuş yakalanmaları.Yapanların yaşlarına baktımda 18,19,23,25,26,27 gördüm.Yazık şimdiden hayatlarını çürüttüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 20 Kasım 2008; 23:01:25 >
  • Çok iyi olmuş.

Sakın sahi-bindenden GET dışında alışveriş yapmayın ya da elden çok iyi test ederek yapın.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.