Şimdi Ara

Kingston, DataTraveler 150 serisine 64GB kapasiteli yeni bir USB bellek ekledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bellek ve depolama çözümlerinde endüstrinin lider isimlerinden Kingston, DataTraveler 150 serisi USB bellek ailesini yüksek kapasiteli yeni bir model ile genişletiyor.

Firmadan gelen bilgilere göre seriye 64GB'lık yeni bir model daha ilave ediliyor. Kendi boyutundaki en yüksek kapasiteli USB bellek çözümlerinden biri olduğu ifade edilen Kingston'ın yeni modeli ile özellikle yüksek boyutlu dosyaların yedeklenmesi veya taşınması noktasında kullanıcılara kolaylık sağlanması amaçlanıyor.

Windows (2000 veya üstü), MacOS X (10.3 veya üstü), Linux kernel 2.6+ gibi işletim sistemleriyle kullanılabilen 64GB'lık USB belleğin 177$'lık yurt dışı etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulduğu bildiriliyor.

• Allamışlar boyamışlar yeni modeli çıkarmışlar... Benim King den ağzım yanı... 64 GB yi kaç saatte kopyalar acaba ??
  • o kadar para verilmezki kardeşim 177$ çok o paraya 2 tane 250 harıcı alırım hemde 2.5"
  • türkiyede halen 16 gb usb bellek bile bulmak zor 64 gblar ne zaman geli,r acaba?
  • belleğin kapasitesi kadar, okuma ve yazma hızı da çok önemli çok yavaş bir okuma ve yazma hızına sahipse kullanışlı olacağını hiç mi hiç sanmıyorum benim için en önemli özellik hızdır
  • 32ler zor bulunuyor ve fiyatı yavaş düşüyor.Keşke bunlar hızlı yaygınlaşıp fiyatı düşse.
  • 720p ve 1080p olayına girdik sayılır. Beklenilen gelişme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnRkRkMn

o kadar para verilmezki kardeşim 177$ çok o paraya 2 tane 250 harıcı alırım hemde 2.5"

Bu dediğin bu parayla şu notebook u alacağıma bu masaüstü bilgisayarı alırım gibi birşey olmuş..

Boş ve gereksiz bir yorum..
  • 64gb USB 2.0 hızıyla doldurulması biraz uzun sürebilir. O yüzden USB 3.0 a uyumlu olmayan usb bellek alınmamalı. Mümkünse USB 3.0 a uyumlu olan usbler beklenmeli. Yoksa onca para boşa gidebilir.
  • 200 tl'ye 1 TB harici bellekler var, çin işi min işi..

gereksiz ve o paraya yazık..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.