- x
VEITO KARBON INFRARED ISITICI NASILDIR? (Resimli)
195 Cevap88320 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

677 Mesaj
19 Kasım 2008; 21:58:06 

Merhaba arkadaslar asagıda linkini verdigim VEITO KARBON ISITICI hakkında kullanım yada izlenimleri olan varsa lutfen yorumlarınızı bekliyorum diger rakiplerini az cok artık herkes iyi biliyordur fakat tekzende gordum rezistans olayı helezonik sarım degildi. Daha uzun omurlu ve tasarruflu oldugunu idda ediyor, ısıtma ve yansıtmada herhangi bir fark olustururmu bu cihaz? Camı digerlerine gore ince fakat icindeki isitici tel yılan derisi gibi ust uste gecmeli baklava deseni gibi idi yanına cok yakınlasmak ise mumkun degildi, yansıtıcısı parlak ve kaliteliye benziyordu yorumlarınızı bekliyorum

http://www.hepsiburada....ID=17111&sp=brand=veito

Buda farklı dizayn acaba dik durusu yer kaplamamaktan baska islev kolaylıgı saglar mı?

http://www.hepsiburada....productid=evveitocarbon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 9 Aralık 2008; 23:50:40 >

323 Mesaj
26 Kasım 2008; 9:55:36 

ben de bu ürünü merak ediyorum

-------------------------------------------------------------
Referanslarım: Xanu, kritos, siyahbalik
-------------------------------------------------------------
PS3 40 GB, LG 42PX4RV, Sony HT-CT100, LG Champagne

1207 Mesaj
26 Kasım 2008; 16:17:53 

Bu HB daki yorumları okuyunca insanın aklı karışıyor. Bu ürün hafif olması ve dikey kullanılabilmesi dışında başka bir güzelliğe sahip mi ? Bir de fiyatı ufoyla yarışıyor. Alfacell diye markada indirim var. Ben de bu tip ısıtıcı alacakların halen kafasının çok karışık olduğunu düşünüyorum ne dersiniz ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

677 Mesaj
27 Kasım 2008; 8:19:53 

Sayın kok69 dogrusu ben bu yazıyı yazdıktan sonra dikey olanı gidip Tekzen yapı marketten aldım. Gayet guzeldi kullanımım surekli olmadıgı icin dikey olan saga ve sola 45 derecelik acıyla yerden tavana kadar ısıtma gerceklestiriyordu, acıldıktan sadece yaklasık 3 saniye sonra maximum seviyede ısı yaymaya baslıyordu, rezistans sarımı farklı ve yaydıgı isi ise bence en meshurum diyenden bile coktu 2000 watt karsılıgında ortamı cok hızlı ve guzel bir sekilde ısıtıyordu . Kuzey cephedeki 20 m2 14 derece gosteren odayı 30dk. da 18 derceye cıkarabiliyordu genel anlamda memnundum fakat malesef psikloljikte diyebilirsiniz bu cihazda yatay kullanım olmadıgı icin geri vererek Hepsi burada com dan yatay olanı sıprıs ettim. Aslında dikey kullanımda surekli bir isinma aracı gibi dusunsek cok daha iyi sonuclar almak mumkundu ama devamlı kullanmadım dogrusu... Yatay olan hakkından da yorum yapıcam bu tarz ısıtıcı almak isteyen arkadaslar lutfen acele etmesin diyorum cunku bu alet benim gordugum kadarıyla ısıyı cok uzaga yayıyor ve en fazla ısı yayanı diyebilirim bu aksamustu cihaz gelir aksama cihazı degerlendirelim....

0

local://upfiles/268968/9E817A4BD1B04DA6A7419D8CCD7D08CC.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 27 Kasım 2008; 8:20:46 >

677 Mesaj
27 Kasım 2008; 8:34:25 

Rezistans teli cok farklı diger hic bir urunde bu yok. Cam tup ince fakat icindeki tel digerleri gibi sarmal degil adeta bir orgu gibi birbirne gecmeli tamamen tupun icini kaplıyor vede mm. bile bosluk yok. Resmi var asagıda bu ust baslangıc noktası; tupun ustten 2 cm sonra tamamen tupu kaplıyor asagı 2cm kalana kadar.

0

Ekteki dosya (1)

1207 Mesaj
27 Kasım 2008; 11:22:09 

quote:

Orjinalden alıntı: samet007tr

Sayın kok69 dogrusu ben bu yazıyı yazdıktan sonra dikey olanı gidip Tekzen yapı marketten aldım. Gayet guzeldi kullanımım surekli olmadıgı icin dikey olan saga ve sola 45 derecelik acıyla yerden tavana kadar ısıtma gerceklestiriyordu, acıldıktan sadece yaklasık 3 saniye sonra maximum seviyede ısı yaymaya baslıyordu, rezistans sarımı farklı ve yaydıgı isi ise bence en meshurum diyenden bile coktu 2000 watt karsılıgında ortamı cok hızlı ve guzel bir sekilde ısıtıyordu . Kuzey cephedeki 20 m2 14 derece gosteren odayı 30dk. da 18 derceye cıkarabiliyordu genel anlamda memnundum fakat malesef psikloljikte diyebilirsiniz bu cihazda yatay kullanım olmadıgı icin geri vererek Hepsi burada com dan yatay olanı sıprıs ettim. Aslında dikey kullanımda surekli bir isinma aracı gibi dusunsek cok daha iyi sonuclar almak mumkundu ama devamlı kullanmadım dogrusu... Yatay olan hakkından da yorum yapıcam bu tarz ısıtıcı almak isteyen arkadaslar lutfen acele etmesin diyorum cunku bu alet benim gordugum kadarıyla ısıyı cok uzaga yayıyor ve en fazla ısı yayanı diyebilirim bu aksamustu cihaz gelir aksama cihazı degerlendirelim....

0

local://upfiles/268968/9E817A4BD1B04DA6A7419D8CCD7D08CC.jpg

Hocam bu modeli tekzenden 149 dan mı almıştınız ? Ben sitesinde bu fiyatı gördüm ama ürün stokda yok yazıyor. Bu üründe alman tasarımı yazıyordu bir yerde. Siz menşeine baktınız mı ? Ayrıca bu dikey modelde 2 kademe yazıyordu. Kaç wattlık kademeleri ? Termostatı var mıydı ?
Kaç metre öteden sıcaklık hissi kayboluyordu ?

Diğer siparişinizde 2000 wattlık mı ? Onun da yorumlarını bekliyoruz.Kusura bakmayın biraz çok sordum ama genelde ürünler hakkında yorum yazan arkadaşlar üstün körü iyi/kötü deyip geçiyorlar. Siz mesela yarım saatlik ısıtma performansını vs. doneleriyle yazmışsınız. Bu detaylara dikkat etmeniz hoşuma gitti. En azından yorumlarınızın rasyonelliği hakkında kuşkum yok.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2685 Mesaj
27 Kasım 2008; 13:45:46 

alet çok güzel ve şık duruyor. performansı da dedikleri gibiyse alınır. fakat bi ısıtıcı için 170ytl çok değil mi arkadaşlar? ufolar zaten pahalı. bunun da aşağı kalır yok.

1207 Mesaj
27 Kasım 2008; 15:17:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Anadolu

alet çok güzel ve şık duruyor. performansı da dedikleri gibiyse alınır. fakat bi ısıtıcı için 170ytl çok değil mi arkadaşlar? ufolar zaten pahalı. bunun da aşağı kalır yok.

Aynı endişe bende de var ! Ufo fiyatına paralel bir fiyatı var ürünün. Fiyat /performans dengesine iyi bakmak lazım. Arkadaşımız kullanıp bir sağlıklı yorum yapar sanıyorum.

Bu arada daha yüksek f/p oranlı alternatiflerinize de açığız.

677 Mesaj
27 Kasım 2008; 22:25:22 

Arkadaslar cihaz geldi malum ben vardiyalı bir iste calısıyorum. Malesef detaylı bir kullanım yapamadım.

Dikey olarak kullandıgım CH2000 modeli Alman LUX firmasının patentini kullanıyor, Made in Turkey, 2 kademe olayı yok dusukten baslayan yuksege dogru duyarlı bir termostatı var, deneme amaclı buyuk bir odaya koydum cihazın 35 m2 lik bir odada 5 m. karsıdan ısısı hissediliyordu. Ama dikey olması karsısına veya 45 derecelik acıyla ısıyı yaymasına alısamamıstım.

Simdi yatay olanı kullanıyorum odanın neresine gecersem geceyim ısınıyorum 20 m2 lik alanda yarın sabah isten geliyorum. Saat 8:00 de detaylı bir sekilde acıklama yapacagım size iyi aksamlar bana hayırlı ısler.... simdi yansıtıcısının ne yaptıgının videosu burda asagıda karanlıkta yaydıgı turuncu ısık karsıyı kaplıyor buda odayı bir anda ısıtıyor tabii..

http://www.speedyshare.com/664878637.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 27 Kasım 2008; 22:29:59 >

677 Mesaj
27 Kasım 2008; 22:29:09 

İste buda resimleri

0

0

Ekteki dosya (2)

677 Mesaj
28 Kasım 2008; 8:49:51 

Hayır yanlısın var lafonsıa ben gece vardiyasına gidecektim son mesajdan sonra 23:30-07:30 arası calısıyordum. O an icin 22:35 te evdeydim. Keske isim rahat diyebilseydim ama Turkiyede rahat is var mı? gece aksam gunduz ananmız aglıyor o konu cok derin o konuya girmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 28 Kasım 2008; 8:50:45 >

1207 Mesaj
28 Kasım 2008; 9:30:28 

Samet hocam bu sabah iş ve çalışma koşullarıyla değilde yeni gelen ürünle ilgili yorum bekliyorduk senden. Bir de dikey ile yatayın birbirlerine göre farklılıklarını da mukayese edersen sevinirim.

Yukardaki mesajından yatay kullanılan model daha geniş bir alanı görüp ısıtıyor diye anladım. Doğru mu ?

677 Mesaj
28 Kasım 2008; 9:41:54 

Koko69 kardes su anda konuyu inceledigini gordum 60 dakikadır calıstıryorum veitoyu 1,5 mt.den termometreyi cihaza tam hizaladıgımda 34 derece, 2,5 mt.den tam hizladıgımıda 27 derece ısı ıletıyor....

Dıs ortam sıcaklıgı yaklasık 10-11 derece kuzey cephe tam izolasyonsuz 20m2 odam ise ilk actıgımda 14 derece idi. 60 dakika sonunda oda 19-20 derece arasına ulastı tabi termometre cihazı tam goren bir yerde degil yoksa yanıltıcı bilgi vermis olurum. Odayı ısıtıyor mu dersen evet ısıtıyor. Ben cihaza 2.5 mt. uzaktayım beni gercektende rahatsız ediyor sıcaklıgı...

Digerlerinden onu ayıran yanı sessiz olusu calısma esnasında hic ses yok ilk acılısta vızıltı vs. ses yok 3 sn. icinde 2000 wattlık ısı iletilmeye baslanıyor zaman kaybı bekleme yok, karbon yapısı rezistansı ve omru (5000 saat), ayrıca reflektor yansıtıcısıda kaliteli almak isteyen arkadaslara tavsiye ederim. Urun hakkında aksi bir sey yazmadigim surece memnunum demektir bilginize... Herhangi bir arıza yada olumsuzlukla karsılasırsam buraya derhal bildiricem herkese iyi isinmalar hoscakalın....

677 Mesaj
28 Kasım 2008; 9:58:16 

quote:

Orjinalden alıntı: koko69

Samet hocam bu sabah iş ve çalışma koşullarıyla değilde yeni gelen ürünle ilgili yorum bekliyorduk senden. Bir de dikey ile yatayın birbirlerine göre farklılıklarını da mukayese edersen sevinirim.

Yukardaki mesajından yatay kullanılan model daha geniş bir alanı görüp ısıtıyor diye anladım. Doğru mu ?

Aslında kullanım saatinin dolmasını bekliyordum da o yuzden yazmamıstım

Simdi yatayla dikey arasında soyle bir fark var dikey olan direk karsıyı vede 45 derece sagı vede 45 derece solu asagıdan tavana kadar bir bolgeyi kapsayarak oda boyunca ısıtıyor. Yatay olan ise tamamen sagı onunu solu tarıyor vede 45 derece yukarı 45 derece asagı dogru tarıyor vede uzanıyor bilmiyorum insallah acılarla aran iyidir. Baska izahati zor zaten o yuzden bilemiyorum kafanda canlandırabildin mi?

Yatay olanı ben daha cok begendim diyebilirim. Ama dikey olanı pek kullanmadım Veito İstanbulu aradıgımda Muhendis biri idi yanılmıyorsam dikeyide cok iyi bir sekilde anlatmıstı, benim kullandıgım oda yatay kullanıma elverisli oldugundan iade ettigimide zaten belirtmistim. Sonuc olarak bir tane daha ihtiyacım olsa uzayda olanı degilde yine bundan cekinmeden alırdım. İleride gorecez kalitesini saglamlıgını bakalım neyse hoscakal soruların olursa yine yanıtlarım hoscakal!

677 Mesaj
28 Kasım 2008; 10:09:24 

Yatay olanın nereyi kapsadıgı karanlık odada cekmis oldugum videoda daha net olarak gozlemleniyor

http://www.speedyshare.com/664878637.html odanın kenar bir yerinden tum karsıyı goruyor goren yerede uzaklıkla dogru orantılı hatırı sayılır bir ısı yayıyor olay bu. Ama bir 1.5 mt. yakınında bir yerde durusanız rahatsızlık veriyor.

1207 Mesaj
28 Kasım 2008; 10:43:02 

Samet hocam verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Anlaşılan o ki ilk izlenimlerin çok müsbet. 5000 saat ömrü olduğunu garanti belgesinde ya da kitapçığında mı yazıyor ? Ben bu markayı zaten direkt ufoyla kıyaslıyorum. Çünkü anlaşılan kalite ve fiyat olarak o markanın ürünlerine rakip. Ufolarda 12 000 saat ömürlü diye ( clasic modeli için ) okumuştum forumda yanılmıyorsam. Ufonun 5000 saat ömürlü modeli hangisi onu öğrenip bir de fiyat kıyaslaması yapmak lazım. Off kendimi çok araştırmacı gördüm

Bazı arkadaşlar altı üstü bir ısıtıcı ne uğraşıp duruyorsunuz diyebilir ama bu pahalı ortamda ( enerji fiyatları özellikle ) 40 kere düşünüp bir kere karar vermek gerekiyor diyorum.

677 Mesaj
28 Kasım 2008; 11:00:12 

ufo icin flament omru

http://www.ufotr.com/forum/forum_posts.asp?TID=670

Veito icinse buradan 5000 saat sorunsuz calısma garantisi var ama ne derecede arkasında durur onu bilemem.

http://www.hepsiburada....id=evveitocarbon#tablnk

Bence tabikide arastıracaksınız yoksa piyasada o kadar farklı urunler varki reklamda donen ornegin kmtl reklamdan bıktırıyor kurtlar vadisi aksamlarında ama ne derece kanthal rezistans kullanılıyor hangi markada hangi seride bunlar muamma. Bende cok arastırdım konuyu ve en sonunda herkesten farklı bır ıs yaptım ve veıto aldım ılk ızlenımlerım guzel oldugu yonunde ama ılerısı ıcın gorecez. Bence siz en iyisi ufoyu zaten az cok biliyorsunuz, civarınızda Tekzen var ise gidin dikeyine bakın oradan eger begenirseniz hepsiburadadan yatay olanı alabilirsiniz. Veito yatay fiyat olarak 2000 watt + ayak hediyeli 155,76 YTL bonus card 6 taksit kargo ucreti yok hepsiburadada. Ufo 1800 watt ufo line http://www.hepsiburada....ctid=evufoline1800ayakl 184,89 YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 28 Kasım 2008; 11:04:16 >

256 Mesaj
28 Kasım 2008; 18:39:33 

cihazın içerisindeki tel degıl...ıcerısınde carbon ozellıgı olan bı maddeden yapılmıs ip var... ayakkabı bagcıklarını anımsatan bir sarıma sahip...tasarımı Alman ama made in Turkey :)
guzel tarafı acılır acılmaz hemen ısıyı veriyor...diğer ısıtıcılar gıbı flamentin kırmızıya donmesını beklemenız gerekmıyor...gordugu noktayı ısıttıgı ıcın bu konuda dıger markalardan farklı bır ustunlugu yok...ama kettle ı guzel

1207 Mesaj
5 Aralık 2008; 17:15:46 

Samet hocam cihazla ilgili yorumunda geçen zaman içinde bir değişim var mı ? Bir de bu veito ıstıcıları kullanan başka arkadaşlar yok mu yorum yapacak , izlenimlerini aktaracak ?

Ben bir kaç yerde kumtel troya , alf , cendix ve ufo ürünlerine baktım. Bu dördü arasında en tatmin edici olan ufoydu. Ama açıkcası ufonun 3000 wattlık modeli bile 3 metrede belli belirsiz ısıtıyordu . Bu samet hocamın izlenimlerine göre veito daha uzak mesafelerde etkili ısıtma yapıyor. Nasıl oluyor bu iş anlamadım Bir kamyon veito alacağım bu gidişle

677 Mesaj
5 Aralık 2008; 20:07:03 

Uc metreden hicbir his olusturmadı mı sizde ilginc? Koko69 arkadasım metreyi elime aldım ve kesin olcum yaptım bu sefer oda ilk sıcaklıgı 15 derece idi baslarken buna gore ben 2.5 metreden aletin yansıtıcısının tam karsısından 27 derece sıcaklık olcumu yaptım, 3 metrede ise termometre 23 derce sıcaklık gosteriyor vede sıcaklık hıssı azalıyor tabi 4 m de ise 20 derece okudum termometreyi. Bu oda gercekten cok soguk oluyor cihaz acıkken 20 metre odanın neresinde olursam olayım usumuyorum. Kullanan pek yok galiba onu bilemem ama ufodan bir extra farkıda rezistans ses olayı yok 3 sn. icinde hazır bekleme derdi de yok ama ben devamlı kullanmıyorum bunuda biliyosunuz gunde toplamda en fazla 4 yada 5 saat kullanıyorum. Ve bir farklı teshısım daha var cihazın koruyucu kafesine 3-5 cm. yaklastırıyorum elimi 2 sn. kadar tutamıyorum cekmek zorunda kalıyorum digerlerinde ise daha fazla tutabiliyorsun elini

677 Mesaj
5 Aralık 2008; 20:23:45 

Birde termostat olayına gelirsek termostat arasında 5 farklı serit halinde kademe var ve 3le 4 un tam kesistigi noktada 4 dak 5 sn calısma - 4 dak 36 sn. durma, 4 dak calısma - 4 dak. 40 sn. durma gibi bir sonuc cıktı bugun ama dıs ortamda cok soguk degil hatırlatayım.

1531 Mesaj
6 Aralık 2008; 21:43:29 

quote:

Orjinalden alıntı: samet007tr

Birde termostat olayına gelirsek termostat arasında 5 farklı serit halinde kademe var ve 3le 4 un tam kesistigi noktada 4 dak 5 sn calısma - 4 dak 36 sn. durma, 4 dak calısma - 4 dak. 40 sn. durma gibi bir sonuc cıktı bugun ama dıs ortamda cok soguk degil hatırlatayım.

siz veito nun dikey olanını da kullandınız sanırım,hepsiburada da yazılana göre sadece dikey olanda termostat var.
sizce dikey olanın termostatının devreye girmesi iyi ve yeterli miydi?
edit:yataylarda da varmış...termostat konusunu biraz daha açabilir misiniz rica etsem.çocuğun odasında gece kullanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 6 Aralık 2008; 21:50:08 >

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4

677 Mesaj
6 Aralık 2008; 23:59:52 

Arkadasım reklamında yazan digerlerinden %30 daha tasarruflu kelimesi dogru ama nasıl bır mantık var isin icinde dimi? Termostat olayı bu alette biraz farklı dusunulmus soyleki cihazın gostergesinde bes ayrı kademe var. Sanki zaman rolesi gibi diycem ama tam bi isim veremiyorum icerisinde termostat mı var yoksa zaman rolesi mi? Bunu musteri hizmetlerine soracam bayramdan sonra calısması ıse yaklasık olarak asagıdakı oranlarda oluyor;

1. Kademede %10 calısıp %90 duruyor.
2. Kademede %30 calısıp %70 duruyor.
3. Kademede %50 calısıp %50 duruyor.
4. Kademede %70 calısıp %30 duruyor.
5. Kademede %90 calısıp %10 duruyor.

Bence buda ilginc bir ozellik ornegin diger termostatlar oda ısısına gore durup calıstıklarından odayı ıstenılen ayara (dereceye) getirmeden durmazlar, bunda ise calısma aralıgını sen belirliyorsun ister full ac ister yarı yarıya ac bu sana kalmıs ama maksat odayı belırlı bır sıcaklıkta tutmak ıse 3.4. ve 5. kademe daha ıyı sonuc verir tabi buda bir gercek. Senin kullanma sekline gore alet calısyor kısacası....

quote:

Orjinalden alıntı: tyll

siz veito nun dikey olanını da kullandınız sanırım,hepsiburada da yazılana göre sadece dikey olanda termostat var.
sizce dikey olanın termostatının devreye girmesi iyi ve yeterli miydi?
edit:yataylarda da varmış...termostat konusunu biraz daha açabilir misiniz rica etsem.çocuğun odasında gece kullanmayı düşünüyorum.

677 Mesaj
7 Aralık 2008; 0:09:09 

http://www.hepsiburada....uctid=evrositell1600inf

Bakınız hepsiburada Rositell infrared ıstıcıda aynı sistemi kullanmıs gibi gorunuyor yanlız ordaki cihaz 1600 Watt vede kullanımı nasılsdır hicbir yorumum yok ama benim nahsettigim zaman ayaraı bunda da aynı sekilde galiba urun acıklamasının alt kısmında tuketim bilgileri veriliyor bakın benim anlatmak istedigimin aynısı

Tüketim Bilgileri:

Durmaksızın çalışan ısıtıcı 1,6 Kw elektrik harcar 1 saatte ancak termostatlı olan enerji tasarruflu cihazımızda termostat nedeni ile yarı yarıya enerji harcanır.

1.konumda bu cihaz 10 dk çalışır 20 dk. kapalı kalır bu da bir saatte = Cihazın gücü X 0,33 KW
2.konumda bu cihaz 15 dk çalışır 15 dk. kapalı kalır bu da bir saatte = Cihazın gücü X 0,50 KW
3.konumda bu cihaz 20 dk çalışır 10 dk. kapalı kalır bu da bir saatte = Cihazın gücü X 0,66 KW
4.konumda bu cihaz sürekli çalışır, yani hiç durmaz bu da bir saatte = Cihazın gücü X 1,00 KW

Kw elektrik ücreti 0,22 ytl civarındadır. Yanı cihaz tüm gün 2 konumunda çalışırsa 12 saatte 2 ytl civarnda bir tüketim yapılmaktadır.

Rositell hakkında herhangi bilgim yok fakat calısma perensibi olarak aynı sekilde calısıyor bilginize...

1531 Mesaj
7 Aralık 2008; 9:02:06 

çok ayrıntılı yazmışsınız,çok teşekkürler.
bayram sonrası Veito nun 2000 Watt olanından alacağım büyük ihtimalle,
bizim apartmanda gece 23:00 ile sabah 04:00 arasında kalriferleri söndürüyorlar,güya tasarruf yapıyorlar.odada DOW xps ile izolasyon da var ama oda kuzey-batıda olunca çabuk soğuyor.
anlattığınız bu termostat düzeni tam bana göre.
bayramdan sonra bende görüşlerimi yazarım sanırım.

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4

677 Mesaj
7 Aralık 2008; 17:45:56 

quote:

Orjinalden alıntı: tyll

çok ayrıntılı yazmışsınız,çok teşekkürler.
bayram sonrası Veito nun 2000 Watt olanından alacağım büyük ihtimalle,
bizim apartmanda gece 23:00 ile sabah 04:00 arasında kalriferleri söndürüyorlar,güya tasarruf yapıyorlar.odada DOW xps ile izolasyon da var ama oda kuzey-batıda olunca çabuk soğuyor.
anlattığınız bu termostat düzeni tam bana göre.
bayramdan sonra bende görüşlerimi yazarım sanırım.

Onemlı degil dostum ne demek ayrıntılı yazmak zorundayım cunku kafalarda soru ısaretı bırakmak ıstemıyorum oyuzden elımden geldıgınce anlasılır vede kolay bır sekılde ızahate calsıtım yararlıda olacaktır. Bu cıhazı alırsanız sızınde yorumlarınızı buraya beklıyorum hoscakalın...

Herkese iyi bayramlar arkadaslar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 7 Aralık 2008; 17:47:11 >

114 Mesaj
13 Aralık 2008; 17:50:33 

Bu dikey olan modeli yukarıya doğru ne kadar yüksekliğe ayarlanabiliyordu ? Sitelerine de baktım. Birşey yazmamışlar.

Enteresandır. Yatay olan modellerde sitesinde yok.

677 Mesaj
14 Aralık 2008; 0:20:47 

quote:

Orjinalden alıntı: tephas

Bu dikey olan modeli yukarıya doğru ne kadar yüksekliğe ayarlanabiliyordu ? Sitelerine de baktım. Birşey yazmamışlar.

Enteresandır. Yatay olan modellerde sitesinde yok.

Arkadasım boyut olarak ısıtıcı boyu kadar kızaklı bir sekilde yukarı dogru yukselebiliyor, yani toplam boyu boyu 1.60 cm. kadar olabiliyor. Yatay olanı hepsiburada da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 14 Aralık 2008; 15:20:57 >

114 Mesaj
14 Aralık 2008; 19:37:57 

@samet007tr

Sağolasın.

Rez. bozulması durumunda sadece rezistansın fiyatını biliyormusunuz.?

677 Mesaj
14 Aralık 2008; 20:14:54 

quote:

Orjinalden alıntı: tephas

@samet007tr

Sağolasın.

Rez. bozulması durumunda sadece rezistansın fiyatını biliyormusunuz.?

Onemli degil. Hayır o konu hakkında pek bir bigi sahibi degilim fakat bulundugum yerde 5 tane servisi var 5000 saat omru var diye biliyorum.

114 Mesaj
14 Aralık 2008; 20:28:15 

Öğrenmeden almamak lazım. 5000 saat maks. ömür ise çok da fazla değil. 150 TL lik ısıtıcıya 100 TL rezistans parası isteyebilirler.

100 Mesaj
19 Aralık 2008; 21:07:36 

Bu ısıtıcı inanılmaz.. Yüksek doğalgaz faturalarından şikayetçi olduğum için, 60 metrekarelik evimi ekonomik ısıtmanın bir yolunu arıyorum.. Bu konuyu okuyunca hemen bir tane bu ısıtıcıdan sipariş ettim ve şu an çok memnunum, gerçekten parasının hakkını veriyor, ben diğer ısıtıcılardan ayrılan özelliği söndükten sonra ortam sıcaklığının hala aynı kalması yani sıcaklık geçici değil.. Fatura üzerindeki etkisini bilemem onu ay sonunda göreceğiz ancak verim konusunda bir şüpheniz olmasın, tavsiye ederim..

http://ornitorenkweb.blogspot.com

216 Mesaj
21 Aralık 2008; 16:00:10 

bu ısıtıcıyı alalı iki gün oldu. özellikle dikey olarak tasarlanmış olması harika bişey çünkü diğer ayaklı ısıtıcılara göre çok az yer işgal ediyor. ısıtıcıyı kullanmadığınız zamanlarda evin bir köşesine koyduğunuzda gözü tırmalamıyor. görüntüsüyle diğerlerine on çeker. ısıtma konusunda da başarılı çabuk ısınıyor ve de çabuk ısıtıyor. termostatıyla da çalışma sıklığını rahatlıkla belirleyebiliyorsunuz. ben bu ısıtıcıyı sadece sabahları ve havanın çok soğuk olduğu zamanlarda kombiye taviye olarak kullanıyorum ama tek başına 2o m2 lik bir odayı rahatlıkla saunaya çevirebilir. ekonomik olup olmadığını ise fatura geldikten sonra anlayacağım.

751 Mesaj
25 Aralık 2008; 10:49:40 

Ben de infrared bir ısıtıcı almak istiyorum ve burada yazılanları gördükten sonra Veito markasını araştırmaya başladım. Markanın teknik yetkilisinin dediğine göre 2000w resistans fiyatı 25 ytl, 2500w ise bundan %5-%10 daha pahalı.

2000w'lık yatay ve dikey model arasında, dikeyde olan devrilme emniyeti dışında teknik bir fark yok.

Termostat olayı zaman değil sıcaklık ilkesine göre çalışıyor. Ancak, diğer tüm ısıtıcılarda olduğu gibi çok hassas bir ısı kontrolü beklememek gerek.

Aynı yetkilinin söylediğine göre, yatay ve dikey arasında, ısıtma performansına göre bir farklılık yok. Dikey modeli tasarlama sebepleri, taşıma kolaylığı sağlamak.

Benim dikey 2000w model için bulabildiğim en ucuz fiyat, havale ile ödeme ve ücretsiz kargo 144,53 YTL.

http://www.sanalmagaza....3&Pid=9&ProductID=70708

Bu ısıstıcı ile ilgili kullanım tecrubelerinizi ve diğer markalarla karşılaştırmaları burada paylaşırsak herkese faydalı olur sanırım.

Kolay gelsin.

114 Mesaj
25 Aralık 2008; 11:38:49 

Rezistansı pahalı değilmiş. İnfraredler 35..60 TL arasında değişiyor.

44 Mesaj
26 Aralık 2008; 9:22:14 

samet007tr arkadaşımıza teşekkür ederim..sayesinde güzel bir ısıtıcıya sahip olduk..

Ben bu zamana kadar 1200 BTU klima ile ısınıyordum 30 m2 alanda..klimamız arıza yaptı servis tamire aldı. değişim olabileceği bilirtilerek 15-30 gün sürebileceği belirtildi..hemen arıştırmaya başladım..sizin yaorumları okuyunca..hemen tekzene gittiim ürünü gördüm..diğer markalar da vardı..hepsini ayna anda açtırdım..bu ürün anında ısındı diğerleri ise daha kendini ıstmaya çalışıyordu..Bu ürünün kademeli ve termostatlı seçenekleri vardı.Ben termostatlıyı aldım..Tekzende birtek dikey modeli var..Yatay la dikey arasında performans farkı varmıdır bilemiyorum..Ama tasarımı çok şık ve hafif..ufak mekanları anında ısıtıyor..koridorda denemesini yaptım..kitapçığında 1,5 önünde birşeyin olmamaıs gerektiği yazıyor..Ben cisimleri yakma riski olduğunu anladım..

Tekrar teşekkürler..

751 Mesaj
26 Aralık 2008; 17:24:49 

Ben de dikey modeli, linkini verdiğim yerden 149 ytl 6 taksit, kargo ödemeden ve cep radyosu hediye şeklinde aldım. Bu akşam deneyip yorumlarımı yazarım.

1207 Mesaj
26 Aralık 2008; 18:07:57 

Veito kullanıcıları dostluk klubünü yakında açabilirsin samet hocam. Dün ben de siparişi geçtim nihayet. HB bakalım kaç günde teslim edecek merakla bekliyorum.

751 Mesaj
26 Aralık 2008; 20:26:43 

Şu an bu mesajı yazarken bir taraftanda yeni ısıtıcı ile ısınıyorum. Görünümü gayet şık, işçiliği de kaliteli. Daha önce infrared ısıtıcı kullanmadım ama, ısıtması eski quartz ısıtıcılardan fersah fersah üstün. Eğer diğer bir infrared ısıtıcı ile karşılaştırma imkanım olursa izlenimlerimi burada yazarım.

Ayrıca sanal mağaza sitesinden de memnun kaldım. Kargoda ısıtıcının başına bir şey gelmesinden korktuğum için elden teslim almak istedim. Onlarda elden teslim alamayacağımı ama İstanbul Anadolu yakasında oturduğum için kendi araçları ile teslim edebileceklerini söylediler. Gerçekten de bu gün kendi araçları ile ürünü adresime teslim ettiler.

677 Mesaj
27 Aralık 2008; 2:02:50 

@SaB_
@nyomoto
@coyote
@steep
@koko69

Arkdaslar hayırlısı olsun sıcak gunler gecirmeniz dilegiyle bence iyi bir secim yaptiniz insallah hep beraber verimli bir sekilde ısınırız. İcap ederse fun da acarız dimi anasını satiiim İzolasyonu orta veya iyi olan arkadaslar bence cok daha fazla memnun kalacaktır.

koko69 arkadasım cihazdan memnun kalacagına ınanıyorum. Hepsiburada ile engec 3. gun sende olacaktır hayırlısı olsun...

Yine bir calısma ornegi vereyim su anda bende evimin en soguk odasında kullanmaya devam ediyorum. İnanmak guc ama girdigimde odanın sıcaklıgı 6 Cº ve oda Sibirya gibi 20m² 1-1.5 saat icinde normal yasanılacak hale getiriyor tabi bu odada izolasyonun ''i''si bile soz konusu degil devamlı kullanım yapmadıgım icin pc basındayken calıstırdıgım icin tam yorum yapamam. Bence yinede en iyisi diye ezberletilenden tek eksigi plastik kalitesi ama ote yandan artı taraflarıda var ornegin 1.5-2 metre etrafını sıcaktan bunalta biliyor, 3-3.5 mt ye kadar ısıyı iletiyıor, ses yok, en guzeli termostatı cevir 3 e kadar say hazır Alman Lux firmasından patentli ısınması ve yansıtmasıda cok iyi bence pisman olunacak bir urun asla degil ama tabi diger kullanan arkadaslarında test ve gorusleri cok onemli

Birde benim icin onemli bir yanı daha var diger muadilinin kotu olmadıgını biliyorum fakat onun reklam yaparak hak ettiginden %30-%40 daha pahalıya satıldıgını, sanki dunyada bir tek bunun teknolojisinin mukemmel oldugunu sanarmıscasına satıldıgını ve halkımızında bunu almaya mecburmuscasına bırakıldıgını biliyorum iste burda cıkıs iyi bir arastırmadan sonra bu cihaz oldu, yeniliklere ve riske her zaman acık olmak gerekiyor bazen.... Herkesten farklı bir is yaptım ve su anda pisman degilim cihazı gelip gorenlerde iyi is yaptıgıma kanaat getiriyor bunu nerden bulduguma isminin tuhaf olmasına karsın yaptıgı ise sasıryorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 27 Aralık 2008; 2:02:41 >

1281 Mesaj
27 Aralık 2008; 21:55:33 

evet beyler az önce bu cihaazın dikey olanını aldım ve 10 m2 odamda kullanmaya başladım ve şuan en kısık ayarda çalışıyor yaklaşık olarak 2 dk çalışıp 5 dk duruyor sonra bir daha çalışıyor oda sıcaklığı 16 dan 22 dereceye geldi 1,5 saat içersinde, hiç ses yapmıyor.anında ısıtmaya başıyor ve eliniiz kesinklikle 50 cm daha yakın bir kaç sn tutamazsınız oda ısısını stabil tuttunuğunu söyleyebilirim.şuan ilk izlenimlerinden memnunum resimlerini de koyacağım oldukça estetik ve çok yer kaplamıyor

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

1281 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:17:33 

tekzende 149 ytl access 6 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 27 Aralık 2008; 23:01:37 >

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

334 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:18:44 

arkadaşlar öncelikle veitolarınız hayırlı olsun,iyi günlerde ısının .benim kafama takılan bir konu var,acaba bu veito sadece karşısındaki alanı mı ısıtıyor yoksa bulunduğu mekanı komple ısıtma özelliği var mı?bir de termostatlı ve kademeli anahtarlı olmak üzere iki model satılıyor.siz hangisini tercih ettiniz;avantajlarını ve dezavantajlarını da belirtebilirseniz gerçekten çok makbule geçer.zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

akıllı insan her söylediğini düşünür,ancak her düşündüğünü söylemez.

1281 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:29:27 

quote:

Orjinalden alıntı: imamen

arkadaşlar öncelikle veitolarınız hayırlı olsun,iyi günlerde ısının .benim kafama takılan bir konu var,acaba bu veito sadece karşısındaki alanı mı ısıtıyor yoksa bulunduğu mekanı komple ısıtma özelliği var mı?bir de termostatlı ve kademeli anahtarlı olmak üzere iki model satılıyor.siz hangisini tercih ettiniz;avantajlarını ve dezavantajlarını da belirtebilirseniz gerçekten çok makbule geçer.zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

tabi ilk önce ışığı gördüğü yer ısınıyor ama daha sonra ısının eşyalarda aldıkları ısıyı yaymaya başlıyorlar.farkı çok sessiz çok şık yer kağlamıyor açılır açılmaz ısıtmaya başlıyor ve ben minumum kademede kullanıyorum 1 saatte 18 den 23 dereceye çıktı sıcaklık bende dikey termostatlı bir modeli var kendi kendine açılıp kapanıyor şuan gayet memnunum

SAMSUNG GALAXY S III

1281 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:35:20 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 27 Aralık 2008; 22:58:16 >

SAMSUNG GALAXY S III

1281 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:58:07 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 27 Aralık 2008; 23:00:23 >

SAMSUNG GALAXY S III

11 Mesaj
28 Aralık 2008; 1:04:19 

Bende bugün Tekzenden dik olan modelini satın aldım...Daha önce hiç infrared ısıtıcı kullanmamıştım...Model olarak gayet şık, az yer kaplıyor...Gayte güzel ısı veriyor...Yukarıda belirtildiği gibi termostatın içinde bir zaman rolesi yok bence çünkü evin ısı farkı olan odalarında denedim ve ayarın bildiğimiz ısıya duyarlı bir termostat olduğunu gördüm....Tek bir odada yalnız başına ısınma aracı olarak yada ısıtması olan evlerde ek ısıtıcı olarak rahatlıkla kullanılabilir...Fiyat 149 ytl. bonusa 3 taksit...Hepsiburada fiyatı 169 ytl ama daha fazla taksit imkanı var....

334 Mesaj
28 Aralık 2008; 13:39:30 

quote:

Orjinalden alıntı: locke78

tabi ilk önce ışığı gördüğü yer ısınıyor ama daha sonra ısının eşyalarda aldıkları ısıyı yaymaya başlıyorlar.farkı çok sessiz çok şık yer kağlamıyor açılır açılmaz ısıtmaya başlıyor ve ben minumum kademede kullanıyorum 1 saatte 18 den 23 dereceye çıktı sıcaklık bende dikey termostatlı bir modeli var kendi kendine açılıp kapanıyor şuan gayet memnunum

zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim,iyi günlerde ısının

334 Mesaj
28 Aralık 2008; 13:41:56 

quote:

Orjinalden alıntı: mirabilis78

Bende bugün Tekzenden dik olan modelini satın aldım...Daha önce hiç infrared ısıtıcı kullanmamıştım...Model olarak gayet şık, az yer kaplıyor...Gayte güzel ısı veriyor...Yukarıda belirtildiği gibi termostatın içinde bir zaman rolesi yok bence çünkü evin ısı farkı olan odalarında denedim ve ayarın bildiğimiz ısıya duyarlı bir termostat olduğunu gördüm....Tek bir odada yalnız başına ısınma aracı olarak yada ısıtması olan evlerde ek ısıtıcı olarak rahatlıkla kullanılabilir...Fiyat 149 ytl. bonusa 3 taksit...Hepsiburada fiyatı 169 ytl ama daha fazla taksit imkanı var....

foruma üyeliğiniz ve veitonuz hayırlı olsun

1281 Mesaj
28 Aralık 2008; 15:32:23 

ni dimek insanlık öldümü canım

SAMSUNG GALAXY S III

216 Mesaj
28 Aralık 2008; 16:01:54 

Dikey olanını yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Çok memnunum. İnfrared ısıtıcı alacak olan arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum.

11 Mesaj
28 Aralık 2008; 17:14:10 

quote:

Orjinalden alıntı: imamen

foruma üyeliğiniz ve veitonuz hayırlı olsun

Aslında yeni değil üyeliğim ama ilk mesajım teşekkürler...

216 Mesaj
28 Aralık 2008; 18:40:58 

arkadaşlar bu veıto denilen ürün Trabzonda cemsan firması tarafından üretilmektedir..
http://www.cemsan.com.tr/

Amcam samsun-bafrada bu firmanın bayiliğini yapıyor..Şu ana kadar bir kez şikayet almadım hiç bir ürününde dedi bana..veıto - cemsan aynımı dedim..% 100 aynı dedi çünkü orada üretiliyor..özellikle veıto diye bir isim bulmuşlar cemsan denseydi kaç kişi önyargısız bakardı olaya siz düşünün..yanlız amcam evinde ve işyerinde kullandığını ve ufoyla asla kıyaslanmayacağını söyledi hem ısıtma gücü hemde elektrik tüketimi olarak..

bende alıyorum yarın İnşallah tabi amcamdan değil biraz fazla fiyat çekti :D ben bilgileri aldım yeter..bu arada amcam müthiş titiz biridir inciğinden boncuğuna kadar inceler bir ürünü öyle satar..

Allah a emanet olun ..

HYUNDAİ İ20 1.4 CVVT SELECT - KYMCO SUPER 8 - KADIRGA KD-125

1281 Mesaj
28 Aralık 2008; 19:57:21 

netice olarak son derece kullanışlı ve ev iler için gayet uygun ve şık bir ürün

SAMSUNG GALAXY S III

677 Mesaj
28 Aralık 2008; 22:56:05 

quote:

Orjinalden alıntı: SORMA_NEDEN

arkadaşlar bu veıto denilen ürün Trabzonda cemsan firması tarafından üretilmektedir..
http://www.cemsan.com.tr/

Amcam samsun-bafrada bu firmanın bayiliğini yapıyor..Şu ana kadar bir kez şikayet almadım hiç bir ürününde dedi bana..veıto - cemsan aynımı dedim..% 100 aynı dedi çünkü orada üretiliyor..özellikle veıto diye bir isim bulmuşlar cemsan denseydi kaç kişi önyargısız bakardı olaya siz düşünün..yanlız amcam evinde ve işyerinde kullandığını ve ufoyla asla kıyaslanmayacağını söyledi hem ısıtma gücü hemde elektrik tüketimi olarak..

bende alıyorum yarın İnşallah tabi amcamdan değil biraz fazla fiyat çekti :D ben bilgileri aldım yeter..bu arada amcam müthiş titiz biridir inciğinden boncuğuna kadar inceler bir ürünü öyle satar..

Allah a emanet olun ..

Isıtma gucune ve tuketimine ok. Bende cok yakından inceliyorum biraz reklama gitseler digerini sollayabilir bile amcadan kıyak gorememissin ama hepsiburadada yatay ve dikey oarak mevcut hayırlısı olsun...

272 Mesaj
30 Aralık 2008; 12:18:22 

arkadaşlar anlaşılan o ki burada bayağı veito kullanıcısı olmuş
ben yeğenimin odasına bu aletten almayı düşünüyorum
oturduğu yer marmaris (yani çok soğuk bir yer değil)
ama odası çatı katı olduğundan ders çalışırken odayı ısıtmak gerekiyor.
veitonun dikey olanını almaya karar vermiş gibiyim, ama kullanıcılardan bahsettiğim şekilde kullanıma uygunmu onun yorumlarını almak istiyorum.
gündüz zaten çalışmayacak hafta sonları ve akşamları 2-4 saat arası çalışacak
tüm odanın ısınmasına gerek yok çalışma masasının etrafını ısıtsın yeter.
tek sorun dikeyle yatay arasında kararsız kalmam belirttiğim kullanıma sizce hangisi uygun
dikey olan daha estetik göründü gözüme hem yer sorunuda yok.
kullanıcılardan yorumlarını bekliyorum.
sıcacık günler...

ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ
SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZKİ
HER YOLUN SONUNDA ÖLÜM OLSADA
SEVENLERİ KİMSE AYIRAMAZKİ...

1382 Mesaj
31 Aralık 2008; 11:49:20 

Arkadaşlar burdaki olumlu yorumlarınızdan dolayı bugün bu sobadan bende aldım...gerçekten sıcaklığı iyi yalnız camında bir çıkıntı var bu nedir acaba sizin aldıklarınızdada varmı...

Düzeltme: Veito'ya gönderdiğim maile cevap yazmışlar
Merhaba Orhan bey,

O çıkıntı rezistansın vakum noktası. Içerisindeki hava o noktadan vakumlanarak gaz dolduruluyor. Dolum işleminden sonra ısıtılarak kapatılıyor. cihazınızı güvenle kulllanabilirsiniz.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan44 -- 31 Aralık 2008; 12:32:31 >

1281 Mesaj
31 Aralık 2008; 23:13:40 

quote:

Orjinalden alıntı: oozgurel

arkadaşlar anlaşılan o ki burada bayağı veito kullanıcısı olmuş
ben yeğenimin odasına bu aletten almayı düşünüyorum
oturduğu yer marmaris (yani çok soğuk bir yer değil)
ama odası çatı katı olduğundan ders çalışırken odayı ısıtmak gerekiyor.
veitonun dikey olanını almaya karar vermiş gibiyim, ama kullanıcılardan bahsettiğim şekilde kullanıma uygunmu onun yorumlarını almak istiyorum.
gündüz zaten çalışmayacak hafta sonları ve akşamları 2-4 saat arası çalışacak
tüm odanın ısınmasına gerek yok çalışma masasının etrafını ısıtsın yeter.
tek sorun dikeyle yatay arasında kararsız kalmam belirttiğim kullanıma sizce hangisi uygun
dikey olan daha estetik göründü gözüme hem yer sorunuda yok.
kullanıcılardan yorumlarını bekliyorum.
sıcacık günler...

üstadım gönül rahatlığı ile kullanabilrisin kesinlikle odayı ısıtıyor benden başka alan arkadaşlarımda var onlarda çok memnun kaldı sonuçta ben firmanın adamı değilim sadece nihai son kullanıcıyım