Şimdi Ara

Uydudan internet kaça maloluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
102.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar uydu antenini kullanarak internete bağlanmak için kurulan sistem kaça maloluyor...?

• Arkadaşım adsl bence daha iyi sen adslden şaşma
  • Uydu net olayında Upload/Download şeklinde bir bağlantı düşünüyorsan bence hiç yaklaşma. Bu sistemi büyük firmalar ve banka kullanımında yaygındır. Kısacası bir ev kullanıcısı için oldukça pahalıdır. Fakat sadece Download olayı için kullanacaksan bu uygun olabilir, fakat bu iş için de yine Dial-UP veya ADSL gibi bir internet erişimin gerekmektedir.

Bence Offline Download olayına geç. Hem bişey ödemezsin, hemde işine yarayacak şeyler gelebilir. OpenSky sistemi ile Eutelsat W3 uydusundan Yasal Olmayan Download (Offline Download) olayına geçebilirsin..

Saygılar
  • arkadaşım maliyet çok fazla senn gücün yetmez sanırım boşver evine git sen bi tane 2048 adsl al ooo seni uçurur
  • ya arkadaşlar bu iş için sınırsız ve 2mb bağlantı var mı? adres verirseniz çok sevinirim.
  • sınırsız yok, olsa talan olur zaten havuzlar. olan varsa da servet değerindedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamon

sınırsız yok, olsa talan olur zaten havuzlar. olan varsa da servet değerindedir.

İlginç. bana saçma geldi.
  • mümkündür...
  • peki ben uydu satın almak istesem var mıdır 2.eli filan:)
  • o da mümkündür
  • hocam yüksek müsadenizle bi şiy sorucam ben bu konuda biraz bilgisizim beni aydınlatacak olursanız çok sevinirim. benim bulunduğum yerde adsl olma şansı yok uydudan nasıl bağlanabilirim.Teşekkürler
  • buradan bilgi edinebilirsin
    http://www.netiletisim.net/bentleytelecom.asp

256Kbit/512Kbit: 299$/ay 256Kbit/1024Kbit: 479$/ay

256Kbit/2048Kbit: 769$/ay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizzmma -- 14 Mart 2006; 23:52:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uıuıuı

hocam yüksek müsadenizle bi şiy sorucam ben bu konuda biraz bilgisizim beni aydınlatacak olursanız çok sevinirim. benim bulunduğum yerde adsl olma şansı yok uydudan nasıl bağlanabilirim.Teşekkürler

Öncelikle tşk ediyorum arkadaşım, arama yapıp bu konuyu biraz hortlattığın ama yeni bir topic açmadığın için

Arakdaşın verdiği linke bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

buradan bilgi edinebilirsin

hızın garantisini veriyorlar mi ?
  • biraz pahalı gibi geldi sizcede öyle diilmi?
    quote:

Orjinalden alıntı: doktor x

quote:

buradan bilgi edinebilirsin

hızın garantisini veriyorlar mi ?
  • valla adsl 2048 le bağlantı yapsan bundan ucuza malolur

garanti konusunu da sen araştır
  • ne gerek var ya o kadar para verilir mi?
  • quote:

valla adsl 2048 le bağlantı yapsan bundan ucuza malolur

garanti konusunu da sen araştır

hoca sen adsl 2048'i kontrol ettin mi hic ? gercekten de 2 mbit mi old.nu saniyorsun. Türkiyedeki adsl'in altyapısı tam oturmadan kalkip port dagittilar. kendileri bile 2 mbit'in niye hızının 2 mbit olamadgını aciklayamiyor. Eğer uydudan gercekten 2 mbit ile baglanacaksam o para türkiye sartlarinda normaldir.
  • Uydu İnternet Eve Alıcaksan Köşeyi Dönme Geri Gel Derim Ben =)) Çok Pahalı Ve Eğer Cafe yada Şirket(holding)için Almıyacaksanız Eve Almayı Düşünüyorsan 1mbit yada 2mbit Almanı Tavsiye Ederim
  • kardes sana şunu söylim iyi arastir sonra kafanı duvarlara vurursun

bu bizim Telekomun yaptigi kota sistemleride onlarda mevcut.
    hatta daha kötüsü sadece sana sörf yapman icin bi rakam söyluyolar yanı 300 MB diyelim (GB deil buarada MB)
    senın gercek kotan bu oluyor. 300 MB'tı gecmemek şartiyla internette sörf yapabiliyorsun.
    baglanti hızın 2 mbit felan olıuyor. azıda var yuksegide. bir cok secenek var.

download yaptigin anda 300 MB cok rahat gecilir. sonra paşalar gibi parayi odemek zorunda kalirsin.
    int. şirketinin sana sagladigi yararlardan biride ,hani biz uydudan film, oyun,program vs vs indirdiklerimizi sen yasal üye olup indirebilirsin. avantajı bu.

tabii bunlar sadece benım bildiklerim bi ara bende düşünbüyodum ama sonra vazgectim.
    sen yinede arastir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.