Airsoft silahlar
167 Cevap89176 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<      [2]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

943 Mesaj
19 Kasım 2008; 16:16:35 

küçüklüğümden beri eski bir hatsanım vardı hey gidi hey
ilkokulda ortaokulda bayağı haşır neşirdim ahşap dipçik ağırdı zar zor kaldırıyordum ilkokuldayken
bu arada şehirde büyümedim heryerde kullanabiliyordum rahat rahat
ilerde iyi birtane daha alıcam bakalım bi refaha ulaşayımda hayat yolunda gerisi için sıra var daha...

Tüm Mimari Proje , Modelleme ve Animasyon Hizmetleri
Metraj ve Keşif Hesapları
İnşaat Taahhüt , Konut Üretimi ve Satışı

3325 Mesaj
19 Kasım 2008; 16:20:59 

quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

quote:

Orjinalden alıntı: guenen

quote:

Orjinalden alıntı: recaro

videodaki alet 340fps hızında. arkadasın aldıgı 80ytl lık sılah bu hızda deıldır. bu aletler 100-120 dolar cıvarı satılıyor yurtdısında bende almayı dusunuyorum ama nasıl getırtıcem karar veremedım. 1 model begendım 430fps hızında http://www.crw-airsoft....tal-by-agm031-983-p.asp

Ruhsat gerekiyor mu bunun için?

Hayır oyuncak statüsündeler

Yukarda ruhsat mevzu falan geçmiş de... Belli bir fpsden sonra mı gerekiyor acaba?

We are all just prisoners here, of our own device.

2590 Mesaj
19 Kasım 2008; 16:23:57 

Onların bahsettikleri airsoft değil bizim alabileceğimiz 120 140 dolar arası 340 400 fps aralığındaki tam metal veya metal plastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * Deniz * -- 19 Kasım 2008; 16:24:15 >

813 Mesaj
19 Kasım 2008; 16:31:33 

quote:

İsteyen arkadaşlar alabilse airsoft buluşma bile yaparız

@blacklotus

İstersen sen yeni bir klup açabilirsin şuan birtek sende var

Ekleme:İmla

yok be ben pek anlamam o işlerden.

2590 Mesaj
19 Kasım 2008; 17:20:54 

Gazlı bir airsoft MG42 fiyatı 1500 dolar fakat gerçek gibi
İzlemenizi tavsiye ederim
http://www.youtube.com/watch?v=Ur9rjjcRZdE

1418 Mesaj
19 Kasım 2008; 18:07:21 

peki mermileri nereden temin ediliyor mermi fiyatı nedir ?

Dibe vurmak bir haftasonu eğlencesi değildir,
Lanet olası bir seminer değildir,
Herşeyi kontrol etmeyi bırak,
Kendi haline bırak, Olsun !

2590 Mesaj
19 Kasım 2008; 18:13:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Seko

Yatagun dan temin edilebiliyor 27 lira 2000 adet

http://www.yatagun.com....lection%20BB%20=&ID=822

453 Mesaj
19 Kasım 2008; 21:47:56 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Seko

Yatagun dan temin edilebiliyor 27 lira 2000 adet

http://www.yatagun.com....lection%20BB%20=&ID=822

hoooppp mermi dedinmi H&N Hallow Point 5.5mm kutusu 30 ytl
pahalı ama bunca zamandır kullandığım en iyi mermi

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Kasım 2008; 21:53:44 

silahlar sadece yurtdışındamı var?

3137 Mesaj
19 Kasım 2008; 22:06:00 

Airsoft silahı alacaksanız model seçmenizde yardımcı olabilirim.Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum.Hatta bizim ekibin videoları linkteki sitede var: www.airsoft.nl

Encinaar

2590 Mesaj
19 Kasım 2008; 22:28:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Ata

Airsoft silahı alacaksanız model seçmenizde yardımcı olabilirim.Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum.Hatta bizim ekibin videoları linkteki sitede var: www.airsoft.nl

Türkiyedeki gümrük problemi işi bozuyor.Bir G3 alsam geçip geçmeyeceği belli değil.Şuan düşünmüyorum gerçi dolar kuru yüksek

3137 Mesaj
19 Kasım 2008; 22:41:03 

quote:

quote:

Türkiyedeki gümrük problemi işi bozuyor.Bir G3 alsam geçip geçmeyeceği belli değil.Şuan düşünmüyorum gerçi dolar kuru yüksek

Airsoft silahları, havalı tüfeklerden çok daha düşük atış gücüne sahip olduklarından dolayı ruhsat gerektirmiyorlar.Fakat görünüşleri itibariyle çok gerçekçi olduklarından gümrüğe takıldıklarında sorun olabiliyormuş.Gidip silahın ne olduğunu izah etmek gerekiyormuş...

Encinaar

308 Mesaj
19 Kasım 2008; 22:58:57 

Ata ben tabanca almak istiyorum böyle görünümü de şık bi model olsun istiyorum varmı şöyle en fazla 150 civarı önerebileceğin?

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.Tıklamazsanız da paşa gönlünü bilir..hıh!

2590 Mesaj
19 Kasım 2008; 23:58:58 

quote:

Orjinalden alıntı: holojen patates

Ata ben tabanca almak istiyorum böyle görünümü de şık bi model olsun istiyorum varmı şöyle en fazla 150 civarı önerebileceğin?

Tabancalar gümrükten kolay geçebilirler.Otomatik tüfekler biraz dikkat çekiyor.Satıcıyla anlaşıp üstüne toys yazdırmak lazım daha farklı önemlerde alınabilir.Turuncu uç falan

3984 Mesaj
20 Kasım 2008; 0:17:37 

quote:

Menzili hakkında bir fikrim yok 40 50 metre atar herhalde belki daha fazladır.

Bir video koyayım

http://www.youtube.com/watch?v=8bvNEhS36JA

Oha. Ne olmuş bu boncuklu tabancalar böyle. Ben hastasıydım bunların. İlk boncuklumu 99 senesinde almıştım. Deprem öncesi yazın gölcükte, mahallede müthiş savaşlar yapardık ve çok eğlenirdik. Abim ben ve diğer arkadaşlar. Deprem sonrası 1 sene Eskişehirdeydim. Orada en pahalı tabancamı 8 milyona mı ne almıştım sene 2000. Birde pompalı almıştım mahalledeki ilk ve tek pompalı benimdi. savaşlarda iyi kovalıyordum korkarlardı bunlar gelme diyorlardı sonra sene 2001 tekrar gölcük. 5'e giderken de baya savaş yapardık burdaki arkadaşlarla. Sonra 6'ya geçtim ne boncuk kaldı ne tabanca.

Arkadaş aktiviteleri bile oluyor demiş. Birkaç video alabilir miyiz? airsoft'a girdim ama üyelik istedi konulara bakamadım.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

3984 Mesaj
20 Kasım 2008; 23:13:39 

Şu videodakinin fiyatı ne kadardır? İlla dışarıdan mı getirteceğiz? Türkiye de var mıdır? Bizim eskiden küçük poşetlerde aldığımız boncuklar küçük mü gelir? İlle özel boncuk mu almak zorundayız? 2000 tanesi 27ytl çok çok çok fazla değil mi fiyatı? 2000 taneyi 2 günde bitiririm ben.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

136 Mesaj
20 Kasım 2008; 23:38:14 

beyler sorum komik gelebilir belki sizlere mazur görün.

örneğin tavşan avlayacağız diyelim 200-300 ytllik bir silah işimizi görür mü, görürse ne önerirsiniz? kaç m menzii olur bu fiyatta bir silahın? aeg mi önerirsiniz gazlı mı? yoksa bu silahlar benim istediğim amaca uygun değil mi?

Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil..

541 Mesaj
20 Kasım 2008; 23:40:49 

100 metreden araba kaportası delmesi biraz zor ve airsoftla havalı silah/ tüfekler farklıdır

airsoftlar elektirikli olur ve boncuk tabancası dediğimiz tabancalarınki gibi mermileri vardır ve adıda bb dir
havalı tüfekler de tüplü ve tüpsüz ikiye ayrılıyor onların mermilerinin adıda pellettir havalı tüfeklerle şaka yapmayın çok tehlikelidir airsoftlarda yakın atışlarda ciddi zararlar verebilir

airgunturk.com adresindeki buluşmalara katılabilirsiniz ben geçtiğimiz pazar gittim gayet keyifliydi havalı tüfekler silahlar airsoft silahlar mevcuttu

3984 Mesaj
20 Kasım 2008; 23:44:29 

quote:

Orjinalden alıntı: fenerlee_1907

örneğin tavşan avlayacağız diyelim 200-300 ytllik bir silah işimizi görür mü, görürse ne önerirsiniz? kaç m menzii olur bu fiyatta bir silahın? aeg mi önerirsiniz gazlı mı? yoksa bu silahlar benim istediğim amaca uygun değil mi?

Uzak mesafeden tavşanı öldüreceğini sanmıyorum. Gözüne falan gelmeli ki ölsün ama o da kötü olur. Acı çektirirsin hayvana. Senin boncuklu değilde havalı tüfek alman lazım. Ki o ne kadar etkili olur, menzili nedir bilmiyorum.

Son, başlangıçtı...

453 Mesaj
20 Kasım 2008; 23:50:05 

quote:

benim tüfeğimle (hatsan torpedo150th) 380 ytl civarı iyi bir mermin varsa N&H veya gamo 70-80 mt den trafik levhalarını delebiliyorum/kiremit delep geçiyor/çöp konteynerlerini delebiliyorum mahallede delik olmayan cöp konteyneri kalmadı tavşan da öldürebilirsin
@lazrails çöp konteynerleri ve trafik levhalarını deldiğine göre araç kaportasınıda delebilir derim

Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK

3137 Mesaj
21 Kasım 2008; 0:02:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Şu videodakinin fiyatı ne kadardır? İlla dışarıdan mı getirteceğiz? Türkiye de var mıdır? Bizim eskiden küçük poşetlerde aldığımız boncuklar küçük mü gelir? İlle özel boncuk mu almak zorundayız? 2000 tanesi 27ytl çok çok çok fazla değil mi fiyatı? 2000 taneyi 2 günde bitiririm ben.

150$ civarı olsa gerek.

quote:

Ortalama bir havalı tüfek 0.50g kurşun ile 1000 küsür fps kızıyla atış yapar.Airsoft silahı ise 0.20g boncuk ile taş çatlasa 700fps hızında atış yapar.

Encinaar

453 Mesaj
21 Kasım 2008; 0:08:19 

quote:

quote:

150$ civarı olsa gerek.

quote:

Ortalama bir havalı tüfek 0.50g kurşun ile 1000 küsür fps kızıyla atış yapar.Airsoft silahı ise 0.20g boncuk ile taş çatlasa 700fps hızında atış yapar.

tansiyon yayını daha yeni değiştirdim 5.5mm mermi ile 2200 fps değer alıyorum(yayın kutusunun üzerindeki değer) yanlız silahın sesi çok fazla çıkıyor sanki gerçek silah gibi çok tok.

2590 Mesaj
21 Kasım 2008; 0:21:58 

Tamamı plastik olan bir airsoft silahından ne kadar performans alınabilir

1317 Mesaj
21 Kasım 2008; 0:23:23 

quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

quote:

quote:

150$ civarı olsa gerek.

quote:

tansiyon yayını daha yeni değiştirdim 5.5mm mermi ile 2200 fps değer alıyorum(yayın kutusunun üzerindeki değer) yanlız silahın sesi çok fazla çıkıyor sanki gerçek silah gibi çok tok.

yayı ne kadar aldın hocam acaba? 150th yerıne daha ucuz bırsey alıp yayı degıstırsem 2000 kusur fps lere gelırmı yıne? ucuz yollu bı durbunlu ama kalıtelı yıne hatsan olabılır.

-Engineer-

453 Mesaj
21 Kasım 2008; 0:51:50 

yay 120 ytl+işçilik 40 ytl verdim aslında ben de yapardım ama adam bana söylemeden takmış
tabii ki daha ucuzunu alabilirsin.yayını da değiştirebilirsin. yayı bulmak biraz zor oldu her silahın yayını değiştiremezsin uygun yay bulman zor olur. ısparta yalvaçtan bir arkadaş vasıtasıyla getirttim
ama alıcağın silah çelik namlu ve yivli olmasına dikkat et
aparat rayının olmasına da dikkat et sonradan ek masraf çıkartma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@k@r -- 21 Kasım 2008; 0:55:24 >

1317 Mesaj
21 Kasım 2008; 0:58:14 

alacagım zaman marka modelı sana bıldırırım gorusunu alırım hocam saolasın

-Engineer-

3137 Mesaj
21 Kasım 2008; 1:00:18 

quote:

Tamamı plastik olan bir airsoft silahından ne kadar performans alınabilir

Soru mantıksız ama yinede cevap vereyim;

Airsoft silahlarının belli parçaları metal olmak zorundadır.Bunların dışında modele ve markaya göre parçalar plastik ya da metal olabiliyor.Mesela Tokyo Marui diye bir marka var.Piyasanın en eskilerinden.Full metal iç aksam kullanmıyor.Classic Army var.O da öyle.Piyasaya sonradan giren markalar genelde full metal iç aksam kullanmaya başladı.Maksat metal ile insanları kandırmak.Çoğunda Belli kullanım sonrasında sorun çıkıyor.Motoru bozuluk ya da eski performansından uzaklaşıyor.Atış mekanizması dışında metal olan parçalar ise performans ile alakasızdır.Diğer yandan belli bir atış gücünün üstüne çıkmak içni metal parçalara ihtiyaç vardır.Örneğin ortalama bir airsoft silahı 300-330 fps güce sahiptir.Çinliler 400-450fps atış hızına sahip tamamen metal silahlar yaptılar.Fakat satıcılar bu silahlara garanti vermiyor.Yollamadan önce 1 şarjör atış yapıyorlar.Atarsa yolluyorlar.Sorun olursa geri almıyorlar ya da tamir etmiyorlar.Ama 300fps'nin üstüne çıkmak istiyorsanız değişmesi gereken parçalar olacaktır.Sadece yay değil.Yayın bağlı olduğu piston, bazı çarklar...vb parçalar değişmek zorundadır.Yüksek atış gücüne dayanabilmesi için kaliteli metal malzeme kullanılıyor...Mesele bir 300fps'lik bir M4'ü 550fps yapmak için 200-300$ arası bütçe gerekir.Zaten modifiye için belli başlı 2 marka var.Bir tanesi pek çok kullanılmayan silahlar için parça yapar.Diğeride Systema.Piyasadaki modifiye parçalarının %90'ı ve bence en güveniliri bu markaya ait.

Özetle plastik ya da metal fark etmez.Önemli olan hangi performansı beklediğiniz.Çok yüksek fps değerine sahip olmak fark yaratmaz.Asıl husus atış mekanizmasının hangi markanın parçalarından oluştuğudur.Buna göre silahın vadesi aşağı yukarı hesaplanabilir.

quote:

yayı ne kadar aldın hocam acaba? 150th yerıne daha ucuz bırsey alıp yayı degıstırsem 2000 kusur fps lere gelırmı yıne? ucuz yollu bı durbunlu ama kalıtelı yıne hatsan olabılır.

Airsoft silahı 200fps'ye dayanmaz.Hele ki ucuz bir şey hiç dayanmaz.Zaten 2000fps airsoft kavramına aykırı.Maksat canlı öldürmek değil

Encinaar

453 Mesaj
21 Kasım 2008; 1:12:34 

quote:

alacagım zaman marka modelı sana bıldırırım gorusunu alırım hocam saolasın

rica ederim seve seve yardımcı olurum
@Ata
arkadaş havalı tüfeğin fps sini 2000 e çıkarabilirmiyim demek istemiş airsoftların değil

333 Mesaj
5 Ocak 2009; 2:25:16 

merhaba

paintball için silah arıyordum karşıma airsoft lar çıktı bikaç video buldum ancak kimse paintball mermisi kullanmıyor ya da kullanılmıyor mu anlyamadım halbuki yanında boyalı mermi veriyorlar ama acaba boyalı derken rengi var diyemi onu da anlayamadım :) .

Sorum bu silahlarla paintball oynanır mı ya da oynayan bilen deneyen var mı:)?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

altta örnek linkler var

http://www.superyaa.com...n_detay.aspx?UrunID=367

http://urun.gittigidiyo...FT-GUN_W0QQidZZ14735549

9908 Mesaj
26 Ocak 2009; 9:40:11 

Bende satabilirim

http://neveryetmelted.com/wp-images/SteyrHS50.jpg

benim oyuncak da bu 50 calibrelik helalinden 50000$ isterim

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

4094 Mesaj
26 Ocak 2009; 13:02:52 

o ilk verilen m4 boncukmu atıyo bilyemi? bide otomatikmi ben sniper tarzı bişey almak istiyorum 100tl civarı varmı öneriniz???

ist.sirkeciye gidebiirm

4507 Mesaj
8 Mart 2009; 23:06:46 

Bu tarz airsoft oyuncakları istanbulda temin edebilcegimiz neresi var arkadaşlar?

Golf VI 1.4 TSİ

54 Mesaj
29 Aralık 2009; 15:50:14 

quote:

Orijinalden alıntı: :::KR@L:::

quote:

quote:

150$ civarı olsa gerek.

quote:

kardeş 2200 fps ye nasıl çıkardın 5.5mm lik tüfeğin gücünü? kaç kişi birleşip o yayı takabildiniz ? tüfeği kurarken başkaların dan yardım alıyormusun ?

saygılarımla

2020 Mesaj
21 Mart 2010; 16:01:37 

quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Bu tarz airsoft oyuncakları istanbulda temin edebilcegimiz neresi var arkadaşlar?

Hort

712 Mesaj
1 Nisan 2010; 13:34:05 

http://forum.donanimhab...mpage_1/f_/key_//tm.htm

Airsoft grubumuz.Silah getirtebiliyorum yurt dışından her türlü...

186 Mesaj
1 Nisan 2010; 13:41:36 

Bu airsoft ürünlerin kaplaması metal mi ? birebir orijinal silahla aynı ağırlık ve boyutlarda mı? yoksa plastik mi ?
Bende satın alacağımda.

Satılık Steam Hesabı ( L4D, The Orange Box, CS:Source , HL2:Deathmatch, HL:Source ) - Nakit 50 TL
http://forum.donanimhaber.com/m_47262005/tm.htm

681 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
West 
1 Nisan 2010; 14:04:49 

havalı tüfek hakkında sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz bu arada hatsan tavsiye etmem arkadaşlar alacaklara duyurulur

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#33914736

Ne zaman çağırdın da gelmedik?

201 Mesaj
28 Mayıs 2010; 19:42:19 

www.uncompany.com

jing kong markasını tercih edin hem çeşit hem sağlamlık garantisi bir çok tanıdığım bu markayı tavsiye etti bana fiyatı uygun birde dboys diğerleri ya beş para etmez yada çok uçuk fiyatlarda

ηєfяєtє ѕєωgι∂єη ∂αhα ¢σк güωєηιяιм ¢üηкü ηєfяєtιη ѕαhtєѕι σℓмαz!!!

AMD Phenom II X4 Quad-Core 955 3.2GHz 8MB AM3 938p Black Edition // Asus M4A87TD/USB3 AMD 870 DDR3 2000MHz Sata3 16x AM3 // KINGSTON 4GB DDR3 1333MHz CL9 Dual Kit // SAMSUNG 1TB 7200Rpm SATA2 32MB // MSI N460GTX Cyclone 1GD5/OC GTX460 1GB 256Bit GDDR5 16x // ASUS Vento TA-M21 Gaming Mid Tower Siyah // OCZ Fatal1ty Serisi 550W Modüler Güç Kaynağı

2706 Mesaj
30 Temmuz 2010; 9:08:46 

arkadaşlar airsoft silahlar en fazla kaç metreden kağıt delebilir? eğer deliyorsa kaç fps liktir ?

ekleme
200fps = şu kadar metreden deler
300fps= şu kadar metreden deler gibi yazarsanız sevinirim merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 30 Temmuz 2010; 10:07:01 >

Pasif Antisosyal

698 Mesaj
27 Şubat 2011; 0:10:24 

Hort :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3 Mesaj
27 Mart 2011; 23:52:23 

öncelikle herkeze mrb arkadaşlar airsoft hakkında pek bilgim yok fakat 10 senedir havalı tüfek kullanıyorum hatsandan tutunda eser'e kadar bir kaç kezde gamo kullandım türkiye gibi bir ülkede havalı tüfegi bilmemek olmaz tabi :D namı deger yerli malı HATSAN varken... hatsan hakkından çok önyargı var evt zamanında çok hatalar yaptı çok basit tüfek yaptılar ama şimdi dünyaya kafa tutuyor üstelik yeni modelleri bir görseniz agzınız açık kalır... detaylı bilgi : http://www.hatsan.com.tr/hatsan_airguns.asp
bu arada havalı tüfeklerde hiç bir şekilde ruhsat vs istenmiyor tek gereken adınza düzenlenmiş fatura...
airsoft gibi basit tüfekler degil özellikle paraşüt vermi sayesinde yakın mesafede tehlikeli yerlere ateş edildiginde %60 öldürme riski var...

detaylı bilgi isteyenler ve ya sorusu olanlara burdan yardımcı olabilirim... SAYGILAR...

http://www.facebook.com...oup.php?gid=25730088849

YA KÜLE DÖNÜŞECEKSİN YADA GÜLE...

333 Mesaj
28 Mart 2011; 0:10:09 

quote:

Orijinalden alıntı: crazytrk

öncelikle herkeze mrb arkadaşlar airsoft hakkında pek bilgim yok fakat 10 senedir havalı tüfek kullanıyorum hatsandan tutunda eser'e kadar bir kaç kezde gamo kullandım türkiye gibi bir ülkede havalı tüfegi bilmemek olmaz tabi :D namı deger yerli malı HATSAN varken... hatsan hakkından çok önyargı var evt zamanında çok hatalar yaptı çok basit tüfek yaptılar ama şimdi dünyaya kafa tutuyor üstelik yeni modelleri bir görseniz agzınız açık kalır... detaylı bilgi : http://www.hatsan.com.tr/hatsan_airguns.asp
bu arada havalı tüfeklerde hiç bir şekilde ruhsat vs istenmiyor tek gereken adınza düzenlenmiş fatura...
airsoft gibi basit tüfekler degil özellikle paraşüt vermi sayesinde yakın mesafede tehlikeli yerlere ateş edildiginde %60 öldürme riski var...

detaylı bilgi isteyenler ve ya sorusu olanlara burdan yardımcı olabilirim... SAYGILAR...

http://www.facebook.com...oup.php?gid=25730088849

tmm da bu dediğin şirket airsoft silahımı üretiyor. paraşütlü havalı tüfek ne işime yarıcak yapsın airsoft silahı piyasaya koysun bir , açlık var etrafta. şurda yurt dışında 100-200 dolarlık silahlar Türkiye de 1 milyar gibi fiyatlara satılıyor. Önce hatsan bir airsoft silahı yapsın öyle gelsin buraya.

3 Mesaj
28 Mart 2011; 0:36:30 

ben airsofta silahıyla ilgili olarak yazmadım bunu önceki yazılarda havalı tüfek ile ilgili soru sormuşlar ona cvp verdim airsoft silahı gibi basit şeylerle ugraşmaz hatsan...

YA KÜLE DÖNÜŞECEKSİN YADA GÜLE...

1481 Mesaj
29 Mart 2011; 0:57:10 

otomatik m4ler var boncuk - metal mermi atan çok beğendim valla

L337

453 Mesaj
14 Haziran 2011; 18:41:38 

quote:

Orijinalden alıntı: :::KR@L:::

satayım mı
50-60 m civarında çöp konteyneri/tafik levhaları/tuğla/briket/ bilimum malzemeleri delebiliyorum

anaaa

437 Mesaj
14 Haziran 2011; 18:43:50 

İstanbul'dayım ve şu Company midir nedir o siteden alsam sorunsuz bir şekilde elime ulaşır mı?

Veya İstanbul'da bulabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Yoo Shin -- 14 Haziran 2011; 18:46:38 >

Naruto / Naruto Shippuuden / Death Note / Oda Nobuna no Yabou / Hellsing / Highschool DxD/New / Basilisk / Sword Art Online / Gintama / Kaichou wa Maid-sama / Mirai Nikki / Highschool of the Dead / Sukitta Ii na yo / Elfen Lied / Kuroko no Basket / Chuunibyou demo koi ga Shitai / Nisekoi / Tonari no Kaibutsu-kun

5 Mesaj
15 Haziran 2011; 16:45:52 

Arkadaşlar peki fiyatlar hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz rica etsem???

Türkche değil,TÜRKÇE konuş...

281 Mesaj
15 Haziran 2011; 17:12:19 

Wolfteam daki C-95 silahı satın almak istiyorum.. böyle birşey var mı ?

Intel Core Ivy Bridge i5 3230QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type

Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
7 gün 7 sa. 21 dk. kadarı kaldı.
15 Haziran 2011; 17:12:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

Airsoft G3

http://www.airsoftpost....4_222&products_id=28748

Aman abicim bide tutukluk yapar airsoft olsa bie adı G3

196 Mesaj
15 Haziran 2011; 17:40:20 

Bizim mahalleye yakın yerlerde silahçılar var acaba buralarda Airsoft satılır mı ki? Vitrinlerinde acayip otomatik silahlar var belki bazıları Airsoft'tur. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? Ben de bir tabanca almak istiyorum açıkçası. Bu Airsoft olayını burada öğrendim ve çok hoşuma gitti bir tane edinsem çok iyi olur.

"Bütün dünya Roma'nın.." "Öyleyse Roma'yı yıkacağız!" dedi Spartaküs.

23 Mesaj
15 Haziran 2011; 17:53:06 

bu silah boncukmu atıyor

Üzümlü Av Tüfekleri

http://www.elektronikbul.com

Uzaklaştırılmış
15 Haziran 2011; 18:22:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ipsizneco

bu silah boncukmu atıyor

Evet hocam, http://www.dealextreme....bullets-2900-pack-23551

Bende bi glock 26(yaylı) almayı düşünüyorum dealextremeden ama stoğa girmedi aylardır, bir şey delmeye niyetim yok öyle duracak
http://www.dealextreme....pistol-bb-gun-toy-40143

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FeysteBirVidyo -- 15 Haziran 2011; 18:23:55 >

632 Mesaj
27 Haziran 2011; 1:13:20 

beyler şunu alsak geçer mi gümrükten? ucu turuncu.
http://shop.ehobbyasia....soft-aeg-jg-g608-2.html

2419 Mesaj
27 Haziran 2011; 2:00:09 

Bende alacağım GG'de 150 tl ye M83 var ancak nasıldır bilmiyorum...Satıcının yorumları da olumlu

Gülmese de yüzümüz, Beşiktaş'tır son sözümüz!

Samsung & PlayStation & Sony |||PSN:keko97tr&Steam:AskorozBJK&GameCenter:AskorozTR

556 Mesaj
30 Haziran 2011; 13:25:34 

m83 lere para verip hobiye başlamadan canınızı sıkmayın.
Airsoft meselesi, çok para+çok emek+ çok sabır gerektiren bir olay. Ayrıca, sırf "elimde metal bir oyuncak olsun" diye alınabilecek bişey değil.
Airsofta merak saldıysanız, Türk Airsoft forumlarına üye olun. Her hafta toplanırlar üç aşağı beş yukarı, oyunlara misafir olarak gidin, görün, sonra karar verin.
Havalı silahlarla karıştırmayın. Airsoft "replika"- oyuncak demeniz gerek.
Son olarak, o yurtdışı sitelerde gördüğünüz fiyatların üzerine, kallavi kargo ücretleri koyacaksınız. Uzuuun süre gelmesini bekleyeceksiniz.
Tabi, geldikten sonra hissedeceğiniz haz paha biçilemez =D =D =D

Şöyle bir Harmandalı çalsa... Sussa cihan...
Kalbim,zeybekcesine atsa...

1366 Mesaj
1 Eylül 2011; 14:11:00 

Konuya devam :D ben almak istiyorum bence tabanca almak daha iyi tüfeği alıp gezemezsin :D ben olsam tabanca alırdım köye falan giderdim napıcan m4-a1i :D nerene koyucan onu :D ayıp seni terörist diye vururlar :D bence en iyisi tabanca ne kadar bu tabancalar

1612 Mesaj
1 Eylül 2011; 14:20:04 

Madem konu uplandı bende airsoftlarımı paylaşmaktan geri kalmayayım.İşte G3 ve AKs-74u:) Çinden geldi kendileri.Birton gümrük uğraşısı ardından odamda yerlerine geçebildiler.Neyseki pilli airsofları yurdumuza sokmak daha kolayca.Gazlı olanlar için emniyetti prosedürdü uğraş dur.

PS4-PSVITA-PS3
PSN:erki45grenade

1366 Mesaj
1 Eylül 2011; 15:39:40 

http://www.e****.com.tr..._slug=havali-tabancalar bunlardan alsak olurmu ben öyle şişe falan vurucam

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2011; 7:40:06 

bi oyuncağa okadar para vereceğime gidip kurusıkı alırım daha iyi