Şimdi Ara

Media Markt Optimum/Yenisahra 27 Kasım Perşembe 06'da açılıyor... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
34.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz önce geldim, alışveriş merkezi kalabalık değildi keza mediamarkt da öyle. benim ilgimi çekecek uygun fiyatlı bir ürün göremedim sadece maxtor harddiski alıp almama konusunda kararsız kaldım. iyi ki almamışım. zaten problemlii olan yenisahra trafiği yağmurun etkisiyle de iyice çökmüş arabayla gidicekler bunu göze alıp gitsinlerç.
  • bence haftaici oldugu icin kalabalık degil heralde. haftasonu olsun tıklım tıklım olur.
    palladium'da haftaici bombos oluyor ama hafta sonu ancak bodrum 4. katta park
    edilecek yer bulunabiliyor, kalabalık oluyor.

mediamarkt ise avrupa'da boyle dandik bir acılıs yapsa sansasyon olur...
    bence son birkac ayın en iyi acılısı Ankara Batıkent Vatan'daydı. Helal olsun!
  • Dün gazetede dağıttıkları insertü gördüm, inanamadım.
    Electroworld'ün normal satış fiyatları bile bu fiyatlardan daha iyi

örn: maxtor 1 TB viaport mağazalarında 219 YTL, bunlar açılışa özel 222 YTL yapmışlar.
    Kingston 4 Gb usb bellek viaport' ta 15 YTL bunlar 17 YTL ye sözüm ona kampanyalı satıyorlar. (Geçen hafta Viaport'tan maxtor ile beraber almıştım)
    Siemens A140 dect telefon neredeyse 5 senelik telefon heryerde 29 YTL ye satılan eski telefonu 39 YTL ye kampanyalı (!) satıyorlar.

Insertte dikkatimi çeken bir ürün olmamasına rağmen teknoloji merakımdan ötürü fiyatları inceledim ve mağazayı gezmeye gittim.

Öğlen mağaza bomboştu kampanyalı diye yutturmaya çalıştıkları ürünler hala duruyordu (insanlar akılandı sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okangurcan -- 27 Kasım 2008; 14:22:54 >

• Tam bir Fiyasko.....

Bence bu adamlar bütün parayı Yavuz Bingöl'e vermişler, açılış yapmaya paraları kalmamış.

Inserte 1 tane ürün gördümkü fiyatı LG notebook.

Telefon, lenovo notebook, kapaktaki televizyonda ben bir fırsat göremedim.

Bence bu forumun sıcak fırsatlardan kaldırmak lazım, birşey değil bu soğukta oraya birşey var zannedip gidenin sıcak p..p..su buz kesecek

• valla süperdi bugün.bizim bakkala insertteki coreduo lu asusu,kendime de mikrodalga fırını almak için gittim.sabah 8 gibi oradaydım.önce e-5 teki ellinde mediamarkt tabelalı görevlileri görünce dedim millet fena akın etmiş dandik coreduo bile bulamiycaz.neyse araba park etmek dert oldu vs. sonra uzun uğraşlar sonucu mağazaya girdim.yine güvenlik barikatları 7-8 sıralı dmirler ama tek fark kimse yoktu 1 kişiye 3 güvenlik görevlisi düşüyordu.bu adamlar milleti keriz sandı heralde .ama yine de barikatlar arasında kahve bardakları gece bir grubun beklediğini gösteriyordu.içeri girdiğimde herkes pazar arabası gibi peşine bir plazma takmış sürüklüyordu.ama hala bol miktarda vardı.
  • bırı buz pateni yapabilirsiniz demis buz sahasimi var ve fiyati nedir ?
  • Media markt'tan yeni geldim.
    Ürünlerin çoğu satılmamış.Broşürdeki sınırlı sayıdaki ürünlerin çoğu yerinde duruyor.
  • saat 1'de gidebildim vizelerimden dolayı,ps3 alıcaktım ama kalan son kampanyalı ürünüde benden 2dk önce başka biri almıştı acaip sinirlerim bozuk
  • az önce cnntürkteki habere göre pek ilgi görmemiş açılış nerde eski milletin birbirini ezdiği günler
  • Evet buz paten pisti var alışveriş merkezinin ama ücretini sormadım. Alışveriş merkezi çok kalabalık ama ilgi medya markt için değil. En alt kattaki teknosa outlet yarın ps3 için kampanya yapıcakmış. Fiyat ne civarda olur ta bilmiyorum.
  • benim vatndaşımın artık cebinde akrep var... demekki neymiş öyle fiyatları indiriyom alın bi mağaza deyip hakiki indirim yapamayanlara vatandaş cebinde evcilleşmiş akrep dolaştırarak cevap verirmiş...
  • buranın yerini tarif edecek var mı? e5 de nerden giriliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: iorfa

buranın yerini tarif edecek var mı? e5 de nerden giriliyor?

e-5 den kadıkoy yönüne dogru ilerle metro grosmarketi gecer gecmez benzincinin yanından gireceksin zaten e-5 uzerınde direk ...

onun dışında acılışta dikkate deger hiçbir ürün yoktu ..bende gittim sabah 9.00 da tabiki birşey almadım
  • ps3 999 ytl 80gb+3oyun yeni fiyati
  • hiç gitmeyin otoparkını açmamışlar açılış yapıyormuş . arabam ve üzerim başım çamur deryasında çamur oldu. 5 para etmez resmen milletle dalga geçiyor kendilerini bir halt zannediyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: jade

Evet buz paten pisti var alışveriş merkezinin ama ücretini sormadım. Alışveriş merkezi çok kalabalık ama ilgi medya markt için değil. En alt kattaki teknosa outlet yarın ps3 için kampanya yapıcakmış. Fiyat ne civarda olur ta bilmiyorum.

Cebit'te yaptıgı gibi bir kampanya yaparsa 40gb ps3 icin 699ytl olur diye dusunuyorum.
  • Biz gittik restoranımıza koymak için ucuz lcd aradığımızdan 1,333'den Philips LCD'yi aldık, normal bi alışeriş gününde media markt ümraniyedede bu kadar insan oluyor, yanlız Panasonic PX80 plasma 1700 iyi fiyatdı, gözüm kalmadı diyemem. Media markt otoparkına değil alışveriş otoparkını tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim, asansörle en üst kata çıkıp malı alıp aşağı indirmek kolay, media markt otoparkı dedikleri yer saçma sapan bi yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kastore -- 27 Kasım 2008; 19:42:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kastore

Biz gittik restoranımıza koymak için ucuz lcd aradığımızdan 1,333'den Philips LCD'yi aldık, normal bi alışeriş gününde media markt ümraniyedede bu kadar insan oluyor, yanlız Panasonic PX80 plasma 1700 iyi fiyatdı, gözüm kalmadı diyemem. Media markt otoparkına değil alışveriş otoparkını tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim, asansörle en üst kata çıkıp malı alıp aşağı indirmek kolay, media markt otoparkı dedikleri yer saçma sapan bi yer.

gerçektende çok saçmaydı,bugün oraya koydum arabayı bileime kadar çamurda yürümek zorunda kaldm
  • quote:

Orjinalden alıntı: sercan_beser

ps3 999 ytl 80gb+3oyun yeni fiyati

bu fiyat ne zamana kadar geçerli acaba biliyormusun?? 80gb ps3 peşindeyim çünkü
  • 8. mağza Bursa mağzası bomba gibi gelicek çok yakında,ümraniye gibi açılış olucak :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.