- x
Bluetooth kulaklıktan müzik dinlemek... Artık Mümkün...
38 Cevap29281 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

409 Mesaj
18 Kasım 2008; 18:19:18 

1. Bluetooth Kulaklığı Iphone ile eşleştirin,
2. Arama bölümüne gelip *#305# yada *#307# çevirin,
3. Önce kulaklıktan sonra iphone dan cevaplama tuşuna basın,
4. Ses Kaynaklarına Basın(Audio Sources), kaynaklardan önce Iphone a sonra bluetooth aygıtınızın adına basın,
5. Şimdi home butonuna basarak springboarda geçip, ister IPOD unuzu ister youtube ister bir oyun açıp dilediğinizi dinleyin.

IPHONE 2G 2.1 FW ile denenmiştir.

Fakat siz birşey dinlerken, arayan olursa telefon çalmayacak, ama cevapsız arama olarak çıkacaktır.
Kapatmak için yine arama bölümüne gelip herhangi birşey çevirin ve aramayı bitirin...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

1548 Mesaj
18 Kasım 2008; 18:47:39 

hocam ses kaynakları dediğn olay nedir onu anlayamadım

519 Mesaj
18 Kasım 2008; 20:51:54 

Vay vay inan fake bir haber bekliyordum şimdi müzik dinliyorum kulaklığımdan :) harika çok çok teşekkürler
Tıkıt tıkır çalışıyor artık bir tane sterio bluetooth kulaklık alabilrim

2787 Mesaj
18 Kasım 2008; 21:18:25 

Ben yapamadım ? Nasıl olacak bu ?

*#305# çeviriyorum fakat akrana uyarı gelip kapanıyor..

skoda turkey / detailing turkey

151 Mesaj
18 Kasım 2008; 22:13:02 

Yok oyle bisey bosuna ugrasmayin, denemediginiz sagda solda duydugunuz uydurma haberleri de bomba haber gibi paylasmayin.

1134 Mesaj
18 Kasım 2008; 23:01:51 

quote:

Orjinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Vay vay inan fake bir haber bekliyordum şimdi müzik dinliyorum kulaklığımdan :) harika çok çok teşekkürler
Tıkıt tıkır çalışıyor artık bir tane sterio bluetooth kulaklık alabilrim

stereo mu???
çok enteresan, bunu mailbox aracılı ile yapıyorlardı, bende denemiştim, tek hoparlörden çok net olmayan müzik sesi gelmişti, ama dinlenecek kalitede değildi..

Doğru düzgün stereo müzik dinlemek için ipod ve iphone a uyumlu A2DP protokolunu destekleyen, bluetooth transmitter dongle almalısınız..

409 Mesaj
19 Kasım 2008; 0:53:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Iphonist
Yok oyle bisey bosuna ugrasmayin, denemediginiz sagda solda duydugunuz uydurma haberleri de bomba haber gibi paylasmayin.

burada olmayan bişeyi, denemediğim bişeyi, uydurma bişeyi paylaşacak kadar; aptal ve tecrübesiz değilim. denenmiştir yazdık görmüyo musun???

409 Mesaj
19 Kasım 2008; 0:55:59 

quote:

Orjinalden alıntı: ilkker

hocam ses kaynakları dediğn olay nedir onu anlayamadım

iphone ekranında ingilizcesi "AUDIO SOURCES" olan bir buton çıkacak (ingilizce kullandığımdan türkçe iphone da ne çıktığını bilmiyorum ama ses kaynakları gibi bişey olmalı)

409 Mesaj
19 Kasım 2008; 0:58:48 

quote:

stereo mu???
çok enteresan, bunu mailbox aracılı ile yapıyorlardı, bende denemiştim, tek hoparlörden çok net olmayan müzik sesi gelmişti, ama dinlenecek kalitede değildi..
Doğru düzgün stereo müzik dinlemek için ipod ve iphone a uyumlu A2DP protokolunu destekleyen, bluetooth transmitter dongle almalısınız..

tabii ki bluetooth kulaklığının kalitesine bağlı, ama ben çin malı bi kulaklıktan hiç de fena olmayan bi performans alıyorum şu an. mailbox aracılığı ile yapılıyo dediğin herhalde voicemaille yapılan yöntem... emin ol bu çok daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdemirci -- 19 Kasım 2008; 1:03:06 >

409 Mesaj
19 Kasım 2008; 1:03:30 

quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan
Ben yapamadım ? Nasıl olacak bu ?
*#305# çeviriyorum fakat akrana uyarı gelip kapanıyor..

firmware ile alakalı olabilir mi acaba ben 2.1 FW de problemsiz çalıştırıyorum, bir çok arkadaş da yaptı.
numarayı çevirdiğinde arama tuşuna bastığında telefonuna bir arama geliyomuş gibi olması lazım.

323 Mesaj
19 Kasım 2008; 1:36:13 

Ekrana uyarı geliyor bazılarında bende olduğu gibi acaba 305 ten başka bir rakam mı olmalı?

409 Mesaj
19 Kasım 2008; 1:41:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Lammez11
Ekrana uyarı geliyor bazılarında bende olduğu gibi acaba 305 ten başka bir rakam mı olmalı?

deniyorum problem yok ama siz gelen uyarıyı da tam olarak yazar mısınız araştırayım? bir de *#307# dener misiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdemirci -- 19 Kasım 2008; 2:07:45 >

1548 Mesaj
19 Kasım 2008; 18:24:54 

bende şöyle yazıyor.kontör bilgisi için 9333 ü arayın.acaba başka bir eklenti yada program gerekiyor olmasın hocam.sen de belki böyle bir uygulama kuruludur biz de yoktur.olabilir mi?

409 Mesaj
20 Kasım 2008; 2:33:28 

quote:

Orjinalden alıntı: ilkker
bende şöyle yazıyor.kontör bilgisi için 9333 ü arayın.acaba başka bir eklenti yada program gerekiyor olmasın hocam.sen de belki böyle bir uygulama kuruludur biz de yoktur.olabilir mi?

çok enteresan. benim telefon 2.1 fw yüklü iphone 2g. turkcell hatlı. bi çok kişide de problemsiz çalışıyo.

1548 Mesaj
20 Kasım 2008; 6:24:04 

bendeki de 2.1 ama 3g

803 Mesaj
20 Kasım 2008; 10:47:39 

Hocam hattı çıkarıp bir denermisin bana hattan gibi geldi ama yada turkcell varsa o hattı takıp ir dene gene olmazsa 3g'den diyeceğim ama sanmam.

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam, donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!...

47 Mesaj
20 Kasım 2008; 12:08:11 

quote:

Orjinalden alıntı: vdemirci

1. Bluetooth Kulaklığı Iphone ile eşleştirin,
2. Arama bölümüne gelip *#305# yada *#307# çevirin,
3. Önce kulaklıktan sonra iphone dan cevaplama tuşuna basın,
4. Ses Kaynaklarına Basın(Audio Sources), kaynaklardan önce Iphone a sonra bluetooth aygıtınızın adına basın,
5. Şimdi home butonuna basarak springboarda geçip, ister IPOD unuzu ister youtube ister bir oyun açıp dilediğinizi dinleyin.

IPHONE 2G 2.1 FW ile denenmiştir.

Fakat siz birşey dinlerken, arayan olursa telefon çalmayacak, ama cevapsız arama olarak çıkacaktır.
Kapatmak için yine arama bölümüne gelip herhangi birşey çevirin ve aramayı bitirin...

ben *#305# veya 307 olarak denedim [ işlem gerçekleştirilemedi bilinmeyen hata ) diye bir uyarı veriyor telefonum 2G 2.1 versiyon

409 Mesaj
20 Kasım 2008; 12:27:25 

ya arkadaşlar çok üzgünüm çalışmayanlar için, ama yabancı fourmlardan da takip ettiğim kadarıyla, sebebi bulunamayan bi problem bu. bazılarında çalışıyo bazılarında çalışmıyo.

turkcell olup da çalışmayan varsa büyük ihtimalle sim kartın eskiliği veya yeniliği ile ilgilidir.

bu yöntemi deneyen arkadaşlar; yöntemin çalışıp çalışmadığını, iphone özelliklerini, hatlarını yazabilirler mi, böylece belki problemi görürüz.

9 Mesaj
20 Kasım 2008; 16:32:29 

*#305# call yaptığımda;
1 numaralı arayandan bir çağrı geldi, kabul ettim ve çalışıyor.

Iphone 2G 2.1 fw
Turkcell Faturalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKANBK -- 20 Kasım 2008; 16:32:16 >

1456 Mesaj
20 Kasım 2008; 17:48:19 

iphone 3g ile olmadı 2g ile oldu. teşekkürler.

http://ogulcanozugenc.com

2787 Mesaj
20 Kasım 2008; 20:46:22 

Benim 3G de olmadı maalesef..16GB beyaz vodafone hatlı 2.1 versiyonlu..

skoda turkey / detailing turkey

2548 Mesaj
28 Kasım 2008; 16:45:25 

ses kalitesi nasıl peki?

409 Mesaj
28 Kasım 2008; 16:56:32 

quote:

Orjinalden alıntı: bodrum
ses kalitesi nasıl peki?

Bluetooth kulaklığının ses kalitesine bağlı...

3 Mesaj
2 Ocak 2009; 19:55:26 

elimde hp ipaq 514 var acaba buna uygun stereo bt kulaklık var mı varsa birisi önerebilirmi bişeyler.

st.mnc

2066 Mesaj
2 Ocak 2009; 20:45:58 

iphone 2g 2.2 versiyonda yaptım enfes oldu. çift kulaklıklı bluetooh kulaklığım var..

644 Mesaj
31 Ocak 2009; 14:44:54 

iPhone 3G 16 GB trcell hattım var...
bluetooth kulaklık bile almadım, musikii dinleyemem diye...
bluetooth kulaklıkların stereo olanlarının bile var olduğunu bilmiyordum bu topic'i görünce...

şimdi 3G ile nasıl ayar çekliyo?

Dünyada 10 tip insan vardır, binary bilenler ve bilmeyenler...

5002 Mesaj
1 Şubat 2009; 21:19:46 

quote:

Orjinalden alıntı: oksit

iphone 2g 2.2 versiyonda yaptım enfes oldu. çift kulaklıklı bluetooh kulaklığım var..

3g de nasıl yapılır acaba bilginiz varmı... ben verilen kodlar ile arama yaptığımda unknown application uyarısı veriyor... acaba 3g için ayrı bir kod mu var...

3736 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:07:34 

arkadaşlar burada sadece kulaklıkla müzik dinleniyor diyor stereo ses alınıyor mu yoksa mono mu ?

986 Mesaj
2 Şubat 2009; 16:09:04 

A2DP yok bir kere stereo olması imkansız.

3736 Mesaj
4 Şubat 2009; 19:22:48 

ad2p yazılmsal olrak yok kardeşim imkansız falan değil

986 Mesaj
4 Şubat 2009; 23:47:30 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinxy -- 5 Şubat 2009; 0:09:24 >

9 Mesaj
5 Şubat 2009; 0:32:23 

Ilk denemede olmadı fakat 2. denemede calıstırabildim. Yalnız 3 farklı bluetooth kulaklıkla denedim ses kalitesi çok kotu . Ad2p olayını çözemezlerse bluetooth transmitter almak şart oldu ama Turkiyede bulunmadığından malesef yurt dışından sipariş etmek gerekiyor .

IPHONE 2G 2.2 FW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kociro -- 5 Şubat 2009; 0:33:13 >

85 Mesaj
5 Şubat 2009; 13:49:16 

:) denemiş de çalışıyormuş da google'da arama yaparsanız bu konunun sadece Türkçe forumlarda tartışılan bir uydurma olduğunu görürsünüz. Facebook'da resmi arkadaşına gönder, neler olacağını gör aldatmacasının bir diğer versiyonu...

409 Mesaj
12 Şubat 2009; 0:45:14 

quote:

Orjinalden alıntı: karabeyefe
:) denemiş de çalışıyormuş da google'da arama yaparsanız bu konunun sadece Türkçe forumlarda tartışılan bir uydurma olduğunu görürsünüz. Facebook'da resmi arkadaşına gönder, neler olacağını gör aldatmacasının bir diğer versiyonu...

yahu forumlarda ne komik insanlar var yaaa...

arkadaş; sana denendi çalışıyo diyoruz, yukardaki mesajları da okursan deneyen ve çalıştıran bi sürü insan görebilirsin...
böyle bi yalanı uydurdup ne çıkarım olabilir sence??? bi düşün???

ben aylardır kullanıyorum. deneyip kullanıp teşekkür eden bi sürü de insan var. niye kendini komik duruma düşürüyosun bilip bilmeden???

Allah sen ve senin gibileri ıslah etsin...

5002 Mesaj
13 Şubat 2009; 22:01:12 

quote:

Orjinalden alıntı: vdemirci

yahu forumlarda ne komik insanlar var yaaa...

arkadaş; sana denendi çalışıyo diyoruz, yukardaki mesajları da okursan deneyen ve çalıştıran bi sürü insan görebilirsin...
böyle bi yalanı uydurdup ne çıkarım olabilir sence??? bi düşün???

ben aylardır kullanıyorum. deneyip kullanıp teşekkür eden bi sürü de insan var. niye kendini komik duruma düşürüyosun bilip bilmeden???

Allah sen ve senin gibileri ıslah etsin...

sayın @vdemirci ben 3G de çalıştıramadım verdiğiniz kodları arama yaptığımda hata veriyor... ne yapmamız gerekiyor...

409 Mesaj
24 Mart 2009; 21:31:22 

quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

sayın @vdemirci ben 3G de çalıştıramadım verdiğiniz kodları arama yaptığımda hata veriyor... ne yapmamız gerekiyor...

maalesef 3g ve bazı 2g lerde neden çalışmadığı ile ilgili bi fikrim yok, araştırıyorum, eğer bulabilirsem bilgi vereceğim.

25 Mesaj
15 Ocak 2010; 15:07:02 

apt.dmytro.me
arkadaşlar bu sourceyi cydia ekleyince a2dp enabler yükleyebiliyorsunuz. yükledim ama şimdi bluetooth kulaklığım olmadığı için deneyemedim.

962 Mesaj
15 Aralık 2010; 18:21:40 

JB yapılmadan bluetooth kulaklıkla müzik dinlenmiyor mu?

Astra 1.4 Turbo Teknik Gri

1 Mesaj
13 Nisan 2011; 13:56:05 

Arkadaşlar SAMSUNG F480 ile nasıl dinleyebiliriz bilgisi olan arkadaşlar yazsın ltf ..... Yok mu şu garibe yardım edebilecek bi hayır sever

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » Bluetooth kulaklıktan müzik dinlemek... Artık Mümkün...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391