- x
Ücretsiz AppStore uygulamaları ve iTunes hesabı açma [Ana Konu]
130 Cevap209359 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Kasım 2008; 16:23:32 

0

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi yasal olarak ücretsiz dağıtılan AppStore uygulamalarını paylaşacağız. Ama öncesinde bir iTunes kullanıcı hesabına ihtiyacımız var. Önce iTunes'a kredi kartı kullanmadan, ücretsiz kaydolabilmek için yapmanız gerekenleri sıralayacağım, ardından uygulamaları paylaşacağım.
Kırılmış (JailBroken) uygulamaları kurduğunuzda, örneğin "The application iQuran cannot be opened" gibi bir hata alıyorsanız yine ücretsiz her hangi bir AppStore uygulaması yüklemeniz gerekmekte. Yüklemenin ardından sorun ortadan kalkacaktır. Yani her halükarda bir hesap oluşturmak sizin yararınıza.

Gerekenler
iTunes 8 sürümü,
Ömrünüzden 10 dakika,
Uygulamaları kullanabilmek için iPod Touch ya da iPhone.

iTunes 8'den düşük bir sürüm kullanıyorsanız aşağıdan 8 sürümünü indirebilirsiniz.
iTunes 8 indir: http://appldnld.apple.c...Kij7/iTunes801Setup.exe

Hangi sürümü kullandığımı nereden öğreneceğim?
iTunes'dan "Help > About iTunes" menü yoluyla hangi sürümü kullandığınızı öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Kullanmadan Ücretsiz iTunes Hesabı Açma

Sürüm işini hallettik, iPod'um veya iPhone'um da var peki nasıl ücretsiz iTunes hesabı açacağım?
Arkadaşlar hiç gözünüz korkmasın, çok kolay bir yöntemle ücretsiz hesap oluşturabileceğiz. Adım adım anlatacağım.

1. iTunes sol menüden "Store" altında bulunan "iTunes Store"a tıklayın.
2. Sayfanın en altına inin ve "My Store" seçiminizi "Turkey" olarak değiştirin. (Turkey sayfasının açılmasını bekleyin.)
3. Sağ altta bulunan "Top Free Apps" tablosundan herhangi bir uygulamaya tıklayın.
4. Açılan uygulama sayfasındaki "Get App" butonuna tıklayın.
5. Yeni bir hesap oluşturacağımız için açılan penceredeki "Create New Account"a tıklayın.
6. Hoşgeldiniz ekranı açılacak, "Continue" diyip devam edin.
7. Sözleşme ekranında "Şartları ve koşulları okudum, kabul ediyorum."u işaretleyip, tekrar Continue'a tıklayın.
8. Gerekli alanları doldurun ve yine "Continue". (Nereye ne yazacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyin.)
9. En önemli bölüme geldik. Kredi kartı kullanmak istemediğimiz için bu yazıyı okuyoruz değil mi? Açılan kredi kartı seçim ekranında "Payment Method"u "None" olarak işaretleyin. Bu bizim kredi kartı kullanmak istemediğimiz anlamına geliyor.
10. Aşağıdaki "Address" bölümünü doldurun ve "Continue"a basın. (Nereye ne yazacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyin.)
11. Üyeliğinizin tamamlandığını gösteren bir ekran açılacak ve belirttiğiniz mail adresine bir onay maili gönderildiğini söyleyecek.
12. Mailinize gelen onay linkine tıklayıp aktivasyonunuzu tamamlayın. Böylece bir iTunes hesabınız olmuş olacak.

Yukarıdaki adımlar oldukça açık aslında ama yine de anlamadım ben diyorsanız sizin için bir video hazırladım.
Videoda da açıklayıcı olmaya çalıştım. Kutulara yazmanız gerekenleri vs gösterdim. Bazı adımları tekrarlamış olabilirim. Bunun sebebi Türkçe karakter kullanmış olmam. Pratik yapmamıştım, affola.
Yukarıdaki maddelere bakarak yapmaya çalışın, beceremezseniz videoyu indirin.
Videoda mouse imleci çıkmamış, takipte zorluk çekerseniz yukarıdan ilgili maddeye dönüp takıldığınız yerden devam edin.

Video bilgileri
Uzunluk: 04:37
Boyutlar: 1116 x 728 px [HQ 1:1 boyut]
Büyüklük: 19.955 KB (Bu kalitedeki bir video için oldukça iyi bir boyut.)
Sıkıştırılmış dosya boyutu: 11.372 KB (Rar)
Tür(Codec): FLV
Bağlantı (3'er MB'lık 4 parça): Parça 1 İNDİR, Parça 2 İNDİR, Parça 3 İNDİR, Parça 4 İNDİR
Tıklayıp direk bana ait hosttan indirebilirsiniz. FTP olduğu için bekleme, kod doğrulama vs yok. :)

Hesap oluşturma buraya kadar. Bundan sonrasını AppStore uygulamalarına ayırıyorum.
Paylaşacağım uygulamaları bizzat deniyorum, denemediğim uygulamayı paylaşmıyorum. Gerçekten kullanılmaya değerse buraya ekliyorum.
En azından şimdilik böyle. Kullandığım uygulamalar tükendikten sonra tüm ücretsiz aplikasyonları paylaşmaya devam ederiz.

En sevmediğim şey sömürmek arkadaşlar.
Eğer yararlanıyorsanız bir teşekkür edebilirsiniz. Veya birşeyler yazarak konuyu daha aktif hale getirebilirsiniz. Bu egomu tatmin etmek için değil, gerçekten işe yarayıp yaramadığını görebilmem için gerekli.

Daha da önemlisi, sizler de paylaşabilirsiniz. Paylaşmaktan zarar gelmez. Uygulama hakkında bilgi veremiyorsanız dahi sadece ismini söyleyip incelememi isteyebilirsiniz. Ben inceler eklerim gerekirse.
Karşılıklı faydalanabileceğimiz bir konu olur umarım.

Uygulamalar aşağıdaki iki mesaja eklenecek. Bunu takip eden ilk mesajda benim denediğim uygulamalara, ikinci mesajda ise denemediğim ama varlığından haberdar olmanızı istediğim diğer uygulamalara yer vereceğim.

Ücretsiz Uygulamaları Nereden ve Nasıl indireceğim?

Aşağıdaki uygulamalara, iTunes AppStore'da arama yaparak ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken bulduğunuz uygulamaya tıklamak ve "GetApp" demek. Eğer giriş yaptıysanız uygulama direkt olarak inecektir, eğer giriş yapmadıysanız giriş yapmanız istenecek. Yukarıda anlattığım yöntemle almış olduğunuz hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ve uygulama Application sekmesine iniyor.

Daha sonra iPod ya da iPhone sekmesine gelip "All Applications" (ya da isteğe göre bir kısmını) seçerek senkronluyorsunuz (SYNC).

Veya bir diğer alternatif, cihazınızdaki AppStore uygulamasına girerek arama yapıyor yine aynı şekilde kullanıcı girişi yaparak uygulamayı direkt olarak cihaza kurabiliyorsunuz.
Seçim sizin.

Not: İnceleme ve anlatımlar bana aittir. Eğer başka bir forum ya da blogda yayınlamak istiyorsanız kaynak belirterek alıntı yapabilirsiniz. Eğer yapılan işe saygınız varsa bir de alıntı yaptığınız bu konuya link verebilirsiniz. :)
Replica_Gun_Snatch

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Uzaklaştırılmış
18 Kasım 2008; 16:25:37 

Ücretsiz AppStore Uygulamaları [a]
Test ettiğim ücretsiz AppStore uygulamalarını bu mesajda paylaşıyorum. Neden ikiye ayırdığımı yukarıda belirtmiştim.
En yenisi en üstte!

Adrenaline Pool Lite
Güzel bir bilardo oyunu.

Deezer
Her telden istasyon bulabileceğiniz mükemmel bir radyo uygulaması. Nasıl ücretsiz olduğu hayret konusu.

Black Mamba Lite
Güzel bir yarış oyunu. Kontrollere alışmanız biraz zaman alabilir ama eğleneceğinize eminim.

Discover
Bu uygulama ile cihaz içindeki klasör ve dosyaları kontrol edebiliyorsunuz. En güzel özelliği ise Wireless üzerinden tıpkı bir USB diskmiş gibi veri depolayabiliyorsunuz. Hızıyla dikkat çekiyor. Denemelisiniz.

Facebook
Harika bir uygulama. Tabi Facebook kullanıcısı iseniz ve daha önce Safari ile Facebook'ta gezdiyseniz bu programın değerini anlarsınız. Vazgeçilmezlerim arasında. ;)

Football 09
Menajerlik türü bir oyun, tam olarak çözememiş olsam da futbol tutkunlarının hoşuna gidebilir. Oldukça detaylı bir uygulama.

DigiDrummer Lite
Resimden de anlayabileceğiniz gibi drum çalıyorsunuz. iPod Touch'da değil belki ama iPhone'da bulunmalı. Arkadaşınız gitar çalarken sahil kenarında kızların gözüne girmenin bir diğer yolu iPhone ile çalınan drum'dır. Bu bilgiyi herkes vermez.

Dikkat!
Düzenleniyor... İlk fırsatta ekran görüntüleri, açıklamalar ve listenin devamını ekleyeceğim. Şu sıralar yoğunum. Siz bunlarla başlayabilirsiniz. Replica_Gun_Snatch

Uzaklaştırılmış
18 Kasım 2008; 16:27:42 

Ücretsiz AppStore Uygulamaları [b]
Test etmediğim ya da sizin paylaştığınız ücretsiz AppStore uygulamalarını bu mesaja ekliyorum.
En yenisi en üstte!

Free Translator
Türkçe dışında 10'un üzerinde dilde cümle çevirisi yapabilen şahane bir uygulama. İngilizceniz varsa deneyebilirsiniz.

Remote

Touch Hockey: FS5

MazeFinger

Castles Lite
Strateji türü bir oyun. Meraklısına...

Trace

ZooZBeat

JellyCar

Backgrounds

Live Poker

Dikkat!
Düzenleniyor... İlk fırsatta ekran görüntüleri, açıklamalar ve listenin devamını ekleyeceğim. Şu sıralar yoğunum. Siz bunlarla başlayabilirsiniz. Replica_Gun_Snatch

781 Mesaj
19 Kasım 2008; 14:48:35 

2g ipod touch kullananlar için cidden iyi olucak Beklemekteyiz.

Tek yol : Göztepe!
Gencligimin Katilisin!

102 Mesaj
20 Kasım 2008; 20:49:49 

Çok program var hangi birini yazacağımı şaşırdım. Hepsini yazamadım ama benim beğendim oyun ve programları yazdım.
Programlar:
Pockettouch: Müzik kontrol
Bossprefs: Sistem özelliklerini açıp kapayabilirsiniz
Converter: Ölçüm birimlerini birbirine dönüştürüyor
Slovoed: Sözlük
Bookself: Kitap okumak için
Readdledocks: Birçok dükümanı açabiliryor. Pdf uzantılı dosyalar için en iyisi diyebilirim.
Lockdown: Şifreleme programı. İstediğiniz uygulamanın açılışına şifre koyabilirsiniz.
Carpenter: Bi nevi su terazisi
Formulas, Maths tool, Myphysics: Çeşitli hesaplamalar, matematik ve fizik formulleri bulunan programlar.
Chemtouch: Periyodik tablo. Öğrenciler için güzel programlar
Starmap: Yıldız haritası
Wififofum: Çevrenizdeki kablosuz ağlar hakkında bilgi verir
ifitness,Gymgoallite: Kaslarınızı çalıştırabileceğiniz hareketleri gösteriyor.
mylite: El feneri
Myfootball: Maç skorlarını görebilirsiniz.

Oyunlar:
B-gammon: Tavla oyunu. Favori oyunum
Vegas Pool: Bilardo oyunu. Babamın favori oyunu. Elinden alamıyorum ipodu.
Rsoccer09: Futbol oyunu 100 mb civarı güzel bi oyun.
Asbahalt4: Araba yarışı. Oyuna girerken ağzınız açık kalıyor resmen. Hadi be olamaz böyle bişey diyorsunuz. Sonra sadece video oldunu anlıyorsunuz.
Cro-mag: Taş devri arabalarıyla yarış yapıyorsunuz.
Enigmo: Çok güzel bi oyun. Su damlalarını şişeye doldurmaya çalışıyorsunuz.
Cubicman: Güzel bi oyun.
Parkinglot: Arabayı park ettiği yerden çıkarmaya çalışıyorsunuz. Hafızayı biraz kullanmanız gerekebilir. Klasik bi oyun
Sudoku: Sanırım bilmeyen yoktur

781 Mesaj
21 Kasım 2008; 2:21:46 

Ah be abi o kadar hepsi ucretli

Tek yol : Göztepe!
Gencligimin Katilisin!

424 Mesaj
21 Kasım 2008; 19:22:26 

Arkadaşim eminmisin böyle olduğundan,yarim saattir uğraşiyorum none kismina Adress girince direkt olarak kart bölümlerinede o adress gidiyor,sonrada kart numarasini girmemizi istiyor anlam veremedim açikcasi

Eğitim Birliği : MANİSA, ALAŞEHİR

Usta Birliği : BALIKESİR, EDREMİT

Sınıf : İkmal / Kısa dönem Er

105 Mesaj
23 Kasım 2008; 23:10:03 

20sinde değisti abi bu isstem sitede bir kişinin bu konuda bir bilgisi yok çözüm bulabilece arkadas yokmu abi? hayır millet çözüm bulamadıgı gibi fikrinide yazmamıs haberiniz mi yok yani bumudur?

876 Mesaj
23 Kasım 2008; 23:52:34 

Ellerinize sağlık hocam.Herkesin katkısyla güzel bir başlık olacak inşallah.

432 Mesaj
25 Kasım 2008; 17:29:47 

offf bu sistem değişmiş yaaa nası yapcazz şimdi birileri açıklayabilir mii
bu arada başka birinin hesabını kullansak nolur kiii nası olsa free uygulamaları indiricezz

SİYAH ÖLÜM
BEYAZ YASAM

Geleceği düşünerek kuskulanmak yersizdir, Cünkü gelecek düsünsekte düşünmesekte gelecektir. ;)

455 Mesaj
29 Kasım 2008; 19:31:25 

dostum benim itouchu amerikadan aldım simdi turkiyeden american i tunes sayfasını acıyom amerikan itunesiten uygulama yuklemeye calışıyorum ama sizin bilgisay6arınızın bu uygulamalı yukleme yetkisi yoktur diyo onu nasıl hal ederim ...
ben amerikadaki itunesten uygulama indirmek istiyorum cunki TR icerigi cok yetersiz

In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman.

In God We Trust & God Bless America

432 Mesaj
6 Aralık 2008; 13:35:17 

yaw biri hesap alamayanlar için bi hesap alsada herkes kullansa olmaz mı ben alamıyorum hesap :S

SİYAH ÖLÜM
BEYAZ YASAM

Geleceği düşünerek kuskulanmak yersizdir, Cünkü gelecek düsünsekte düşünmesekte gelecektir. ;)

123 Mesaj
7 Aralık 2008; 15:01:02 

hesap aldım. itunes store dende sorunsuzca indiriyorum. Applications sorunsuzca iniyor applicationsda indirilenleri görebiliyorum ama sync dedigimde bir ipod un içine aktarılmıyor all applications diye bir şey cıkmıyor bir türlü kafayı yedirtti bu ipod...

432 Mesaj
7 Aralık 2008; 16:09:22 

pc den indiriosun sanırım ipod tan indirmeyi dene bide bence

SİYAH ÖLÜM
BEYAZ YASAM

Uzaklaştırılmış
11 Aralık 2008; 15:49:57 

Arkadşlar konuyla ilgilenemedim kusura bakmayın.
Bayram şu bu telaşı derken kaldı öylece.
Sorularınıza yanıt vermeye çalışayım;

@teknolocix, Paylaştığın uygulamalar için teşekkürler ancak aralarında ücretli uygulamalar var. Bu başlıkta ücretsiz aplikasyonları paylaşmaya özen göstereceğiz.
@hesap açma sistemi çalışmıyor diyenler, evet arkadaşlar bu sistemin önüne geçildi. Artık bu yöntem ile hesap açılamıyor. Facebook Remeem ile açılıyor deniyor ama denemedim.
@kuzey_16, Eğer aplikasyon iTunes'a yüklendiyse all aplications seçeneği çıkması lazım. Hiç mi uygulama göremiyorsun? jağner'in de söylediği gibi iPod'dan indirmeyi dene bakalım bir de.

Boş bir vaktimde yarım kalan işi tamamlayacağım. ;)

450 Mesaj
11 Aralık 2008; 18:09:02 

arkadaşlar intelliremote nin pc kurulumunu bilen varsa paylaşırmı, deli etti beni ya

123 Mesaj
12 Aralık 2008; 1:22:19 

sevgili dostlar ücretsiz hesap alma işini kolayca hallettim.versiyonumu 1.1.5 den 2.0 yükselttikten sonra ancak applications görebiliyorsunuz. ben bunu bilmiyordum emegi gecen arkadaslara teşekkürler ... bir müddet daha 2.0 versiyonda kullanıcam ipod'umu daha sonra son versiyona gecerim...

432 Mesaj
15 Aralık 2008; 18:47:44 

peki biri hesap alamayanlar için bi hesap alsa .... sorun olur mu yada hesabını paylaşsa

SİYAH ÖLÜM
BEYAZ YASAM

3793 Mesaj
19 Aralık 2008; 19:23:37 

Çok sağol çok yardımcı oldun.Bu arada arkadaşın yöntemini harfi harfine yaptım ve hesabım açıldı.İpod Touch 2Gnin gelmesine 1 hafta var şimdiden hesabımı aldım uygulamaları indirdim şimdi birtek gelince yüklemek kaldı.Tekrar teşekkürler.

Gölge Mavisi Golf 1.4TSI 122HP Man. Highline----2004 Ford EXPLORER 4.0V6 Fully Loaded(Satıldı.. =( )----2005 Ford MUSTANG 4.0V6(O şimdi çok uzaklarda...)
Uygun fiyatlı Steam oyunları için.... https://www.g2a.com/r/ihakan
İstanbul Technical University/Southern Illinois University Edwardsville-Industrial Engineering

249 Mesaj
22 Aralık 2008; 15:26:09 

Merhaba... Bu uygulamaları iPOD Nano 4. nesile indirebiliyor muyuz? Veya Nano 4. nesile ücretsiz olarak indirilebilecek birşeyler var mı iTunes store'da?

Sokak hayvanları için bahçenize bir kap su koyun lütfen...

5190 Mesaj
28 Aralık 2008; 16:32:23 

ben hesap açtım ama ücretli uygulamaları indiremiyoruz sanırım?

seat ibiza 1.6 stella kırmızı

Nokia c6-01
İpod Touch 4. nesil beyaz

3793 Mesaj
28 Aralık 2008; 16:57:02 

quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

ben hesap açtım ama ücretli uygulamaları indiremiyoruz sanırım?

Ücretli uygulamalar için cihazın 1G ise JB yapmalısın 2G ise parayla almalısın.Tabi istersen

Gölge Mavisi Golf 1.4TSI 122HP Man. Highline----2004 Ford EXPLORER 4.0V6 Fully Loaded(Satıldı.. =( )----2005 Ford MUSTANG 4.0V6(O şimdi çok uzaklarda...)
İstanbul Technical University/Southern Illinois University Edwardsville-Industrial Engineering

432 Mesaj
30 Aralık 2008; 16:59:22 

nası aldınız şu hesabı yha ....

SİYAH ÖLÜM
BEYAZ YASAM

349 Mesaj
21 Ocak 2009; 21:57:29 

Bazı oyunlar (kendi seçtiğim ) inmiyor neden ? bir türlü anlayamadım!

Ayrıca hesap almak çok kolay be 1 dakikamı almadı!

AMD Phenom II X6 1055T / ASUS M4A89GTD Pro USB3 / Kingston 4GB DDR3 1333 MHZ / HIS HD5850 / Samsung SH-S223C 33X / WD 3.5 inch 1TB / XIGMATEK Pure Black Edition 700+80W / Asus MS238H 23" Full HD LED / Windows 7 Home Premium Türkçe

167 Mesaj
31 Ocak 2009; 14:12:31 

arkadaşlar ben pc den indirdim itunes a oyunlar yüklendi ama sync dediğimde ipod a aktarmıyor ipodda ise aplications die bi seçenek bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

876 Mesaj
1 Şubat 2009; 22:51:05 

quote:

Orjinalden alıntı: Ice_Sh@dow

arkadaşlar ben pc den indirdim itunes a oyunlar yüklendi ama sync dediğimde ipod a aktarmıyor ipodda ise aplications die bi seçenek bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

iTunes ve iPod Touch'ın sürümleri neler? iTunes 7.7 veya üstü yüklü olmalı.Aynı zamanda iPod Touch için de 2.x.x firmware sürümünü kullanmanız gerekiyor.Yoksa yükleme yapamazsınız.

398 Mesaj
10 Şubat 2009; 22:44:24 

arkadaşlar yeni sistemde nasıl hesap alacağız. kredi kartı ve US adresi girdim. kredi kartınız bu adresle eşleşmiyor dedi. ne yapmalıyım?

4476 Mesaj
10 Şubat 2009; 23:45:28 

arkadaşlar accountım var,ama ipod touch 2G'de appstoreda bi şey indiriyorum,loading yaparken,accountınız sadece itunes turkish de kullanmak için diyor!ipodumu yurt dışından aldım aceba neapmam lazım?

psn: AlanZ_7z

28 Mesaj
18 Şubat 2009; 15:11:21 

Video mu uçmuş ben mi öyle görüyorum?

www.ahmetalpbalkan.com

54 Mesaj
23 Şubat 2009; 14:51:56 

açıklaman için teşekkürler çok işe yaradı

yarin artik bugündür

1144 Mesaj
2 Mart 2009; 10:49:51 

I touchdan app store girdigimde ingilizce olan dilin almanca oldugunu gordum ve bende de "turkiyeden giris yaptiniz"uyarisi cikiyor.

116 Mesaj
7 Mart 2009; 18:45:46 

applestore'dan ücretsiz indirdiğim uygulamalar şimdi çalışmıyo neden olabilir acaba,uygulamaları touch tan indirdim.

Biri çıkıp gelse, her şey yalan dese
Bu kapalı sensiz mezar olur bize
Gittiğin yerlerden yer tut optik başkan
Unutmayacağız seni son holigan.

3793 Mesaj
7 Mart 2009; 19:10:17 

quote:

Orjinalden alıntı: sensible13

applestore'dan ücretsiz indirdiğim uygulamalar şimdi çalışmıyo neden olabilir acaba,uygulamaları touch tan indirdim.

iPodun versiyonu 2.0 veya üstüdeğilse çalışmaz.

116 Mesaj
7 Mart 2009; 19:17:26 

zaten verisyon 2.2.1 ilk baştan çalışan oyun ve programlar şimdi çalışmıyor.tıklıyom simgeye başlar gibi oluyo sonra geri atıyor

116 Mesaj
8 Mart 2009; 15:51:26 

arkadaşlar flood yapmak değil niyetim,ama bu soruna yardım edecek biri yok mu?

1144 Mesaj
9 Mart 2009; 15:03:53 

Bende de aynı sorun var hatta JB yapıp yüklediğim uygulamalar bile açılmamıştı sonra restore yapıp JB'yi sildim.

1498 Mesaj
12 Mart 2009; 13:53:23 

quote:

Orjinalden alıntı: sensible13

arkadaşlar flood yapmak değil niyetim,ama bu soruna yardım edecek biri yok mu?

benimde çözemediğim bir durum.2 kere başıma geldi,restore etmekten başka çare bulamadım.

ASUS M5A97 R2.0 EVO - AMD FX-8120 / Contac 21 - GSkill Ripjaws 2x4gb 1600mhz - Sapphire Radeon HD3870 - OCZ Agility 3 120gb - OCZ StealthXStream 600Watt - Cooler Master Centurion CAC T05 - Microsoft Wireless Desktop 3000 - Samsung 2232BW - Altec Lansing VS2421

2860 Mesaj
14 Mart 2009; 11:54:21 

itunesa uygulama yüklüyorum ama iphonea atarken belge yok diyor.ücretsiz uygulamayıda atamıyorum.nasıl yapabilirim?

fc: 3926-6344-9030

838 Mesaj
26 Mart 2009; 1:45:03 

arkadaşlar hesabı açtım. herşey çok güzel.
lakin benim touch 1.1.5 sanırım
2.x.x sürümlerine nasıl yükselticem.
summary sayfasında 2.2.1 e yükseltmek için yazı var , fakat yanındaki update e tıkladığımda 9.95 dolar çıkıyor. yani paralı. yükseltmeyi başka türlü nasıl yapabilirim

Pentax K200D
Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II | Pentax SMC-DA 50-200 mm f/4-5.6 ED| Pentax SMC-M 50mm f/1.7 | Jupiter 37A - 135mm f/3.5 | Pentax D-BG3 Battery Grip

33 Mesaj
5 Nisan 2009; 0:36:28 

Senin ipod 1. nesil olan mı? Ondan olabilir, apple daki amcalar nasıl para kazanırız diye düşünmüşler taşınmışlar ve ana versiyon updateleri yapmışlar. Benimkide 2.x.x versiyonunda yazın 3. versiyon çıkamaz ona update için de 9.95 para vermek gerekecekmiş. Henuz net olmamakla birlikte ipod touch 2g versiyonunda hali hazırda bulunan bluetooth ozelligide aktif hale gelebilir miş.

Neyse sonuç olarak ana versiyon olduğu için bu parayı istiyorlar sanırım.

838 Mesaj
11 Nisan 2009; 15:08:59 

quote:

Orjinalden alıntı: CatZilla

Senin ipod 1. nesil olan mı? Ondan olabilir, apple daki amcalar nasıl para kazanırız diye düşünmüşler taşınmışlar ve ana versiyon updateleri yapmışlar. Benimkide 2.x.x versiyonunda yazın 3. versiyon çıkamaz ona update için de 9.95 para vermek gerekecekmiş. Henuz net olmamakla birlikte ipod touch 2g versiyonunda hali hazırda bulunan bluetooth ozelligide aktif hale gelebilir miş.

Neyse sonuç olarak ana versiyon olduğu için bu parayı istiyorlar sanırım.

evet hocam 1. nesil olan.
bunu bu parayı vermeden yükseltebilmemizin bir yolu yokmu?

Pentax K200D
Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II | Pentax SMC-DA 50-200 mm f/4-5.6 ED| Pentax SMC-M 50mm f/1.7 | Jupiter 37A - 135mm f/3.5 | Pentax D-BG3 Battery Grip

33 Mesaj
11 Nisan 2009; 15:21:53 

Ben denemedim doğrusu, itunes üzerinden olmaz diye tahmin ediyorum. Ama bu bir tahmin. Başka yolları varmı bakmak lazım. Belki illegal bir yöntem mevcuttur.

3793 Mesaj
11 Nisan 2009; 16:00:18 

İnternetten indirdireceğiniz bir firmware ile bedavaya versiyon yükseltebilirsiniz.

838 Mesaj
11 Nisan 2009; 21:37:32 

quote:

Orjinalden alıntı: lonely_man

İnternetten indirdireceğiniz bir firmware ile bedavaya versiyon yükseltebilirsiniz.

hocam ben yapamadım malesef.
2.x.x sürümlerinden birini indirdim( tam hatırlamıyorum hangisiydi)
itunes ile shifte basarak yüklemeye başladım, fakat error verdi. br kaç kez denedim fakat olmadı,
gene mecbur 1.1.5i yükledim.
nasıl yapacağım konusunda yardımcı olurmusunuz.

Pentax K200D

51 Mesaj
6 Mayıs 2009; 23:33:59 

Ya benim ipod da apple store diye birşey yok 1 sene oldu alalı , tuneste applications var ama ipod touch da AppStore diye birşey yok

LÜTFNE YARDIM EDİN DELİRTTİ BU İPOD BENİ

3793 Mesaj
8 Mayıs 2009; 18:44:13 

Update yapın gelir. Bu arada herşey için konu açmayın.

1402 Mesaj
12 Mayıs 2009; 12:04:56 

İTunes'a üye oluyorum ama onaylama maili gelmiyor arkadaşlar iki farklı maille denedim olmadı neden olabilir?

1839 Mesaj
20 Mayıs 2009; 11:08:09 

Eline sağlık dostum teşekkürler...

3195 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:30:13 

Hımm yeni gördüm, paylaşım için teşekkürler. Buradan Aypod şuffıl için uygulama ve benzeri şeyler mevcut mu?

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

14 Mesaj
20 Haziran 2009; 15:37:12 

arkadaşlar bana onay maili gelior tıklıorum lakin yinede onaylanmıor ne sorun war anlamadım mail geldikten sonra o adrese tıklamaktan başka yapcağım bişi mi var :-)

216 Mesaj
26 Temmuz 2009; 9:17:46 

ya ben payment method kısmındayım orda none yok kafayı yicem.

edit: tamamdır hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Children_oF_BodoM -- 27 Temmuz 2009; 1:21:09 >

Asus N56VZ

361 Mesaj
28 Temmuz 2009; 16:01:17 

quote:

Orijinalden alıntı: cemsea

arkadaşlar bana onay maili gelior tıklıorum lakin yinede onaylanmıor ne sorun war anlamadım mail geldikten sonra o adrese tıklamaktan başka yapcağım bişi mi var :-)

aynen,

bende de aynı problem var :(:(:(

mail'deki linke tıklıyorum..başka bir sayfaya gidiyor..ama active edildi veya verify edildi diye bir şey yazmıyor!!

ondan sonra itunes'u kapatıp tekrar açıyorum..

sign in yapmaya çalışıyorum ama hesabınızın verify edilmesi gerekiyor diyor hala!!!

------------------------

bir başka sorum da (yeri burası mı bilemiyorum ama),

bendeki 1G touch içerisindeki (versiyonu 2.2.1 bu arada) itunes'a tıkladığımda wifi bağlı iken,

"itunes'a bağlanamıyor - itunes bu ülkede desteklenmiyor" diey bir yazı çıkıyor!

(dil inglizce ve bölge usa ikende aynı durum, Türkçe ve Türkiye iken de aynı durum)

...what goes around; comes around!

3914 Mesaj
30 Ağustos 2009; 19:46:32 

Yahu neden onay vermiyo bu Apple. Başlıcam şimdi sövmeye.

Bi yardım edin arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knotaqram34 -- 30 Ağustos 2009; 20:00:25 >

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

38 Mesaj
29 Eylül 2009; 12:13:55 

bu hesap nası aktif ediliyor bilen varsa anlatsn lütfennn.aktivasyon linkine tıklıyorum bişey olduu yok one moment dio sürekli bekliyorum

193 Mesaj
6 Ekim 2009; 19:32:50 

selamlar
4-5 gün önce ipod nano 4. Nesil 8GB modelinden aldım
ilk defa ipod kullandığım için herşeyi yeni yeni öğreniyorum
ilk sorum:
itunes store USA da bedava oyunlar buldum fakat indirmek istediğim zaman üyelik istiyor
üyelik alacağım zamanda kredi kartı mutlaka istiyor eski anlatımlarda "NONE" seçeneğide var ama güncel üyelik almada
bu seçenek kaldırılmış
bunun yerine kredi kartı vermeden nasıl üye oluruz
içi boş kredi kartı kayıtlı olmayan bir paypal hesabı çözüm olabilirmi?

Uzaklaştırılmış
6 Ekim 2009; 20:50:04 

yoo none seçeneği hala duruyo

4194 Mesaj
6 Ekim 2009; 20:56:07 

quote:

Orijinalden alıntı: musty26

selamlar
4-5 gün önce ipod nano 4. Nesil 8GB modelinden aldım
ilk defa ipod kullandığım için herşeyi yeni yeni öğreniyorum
ilk sorum:
itunes store USA da bedava oyunlar buldum fakat indirmek istediğim zaman üyelik istiyor
üyelik alacağım zamanda kredi kartı mutlaka istiyor eski anlatımlarda "NONE" seçeneğide var ama güncel üyelik almada
bu seçenek kaldırılmış
bunun yerine kredi kartı vermeden nasıl üye oluruz
içi boş kredi kartı kayıtlı olmayan bir paypal hesabı çözüm olabilirmi?

evet bende none seçeneğini bulamıyorum. illa bişey seçeceksin. none yok.

bu arada bende de nano 4.nesil var. ama ben ona uygun ücretsiz oyunları bulamamıştım. acaba nerde, yazar mısın?

MacBook Pro 15" 2010 - iPhone 5S 16GB

13 Mesaj
8 Ekim 2009; 19:33:07 

bende üyelik açmak istedim ama none seçeneğini bulamadım.kredi kartı bilgilerimi girsem bana ne gibi bir zararı olabilirki ?
yani herhangi bir üyelik ücretimi alıyorlar ?
yoksa başka bir ücretmi çekiyorlar

1173 Mesaj
8 Ekim 2009; 19:53:12 

quote:

Orijinalden alıntı: bahakaya

bende üyelik açmak istedim ama none seçeneğini bulamadım.kredi kartı bilgilerimi girsem bana ne gibi bir zararı olabilirki ?
yani herhangi bir üyelik ücretimi alıyorlar ?
yoksa başka bir ücretmi çekiyorlar

Sonuçta milyonlarca kişinin kredi kartı bigileri sistemde saklanıyor, herhangi bir zararı olmaz, program oyun vs. satın almadıktan sonra para falan çekmezler

2 Mesaj
17 Ekim 2009; 17:06:44 

lütfen hesap açan biri telefon numarasını versin.kafayı yemek üzereyim hesap açtım mail'ime gelen maili açıp onaylamak istiyorum ama açılan sayfada ""
One Moment Please.

Connecting to the iTunes Store.

Loading

If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or Windows Task Bar.""
yazısı çıkıyor.i tunes açık ama bu yazı çıkıyor ne yapacağımı bimiyorum lütfen birileri yardımcı olsun...