Şimdi Ara

Nanya, AMD'nin Shangai işlemcileri için hazırladığı RDD2 bellekleri duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bellek çözümleri üzerine çalışan Nanya, AMD'nin geçtiğimiz hafta duyurduğu 45nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Shangai kod adlı Opteron işlemcilerle kullanılmak üzere yeni bellek modülleri hazırladı. 2GB ve 4GB'lık iki ayrı kapasitede hazırlanan
    NT4GT72U4ND0BV ve NT2GT72U4ND0BV kod adlı bellekleri modülleri 800MHz'de çalışıyor ve 1.8v geriliminde CAS6 zamanlamalarıyla çalışıyor.
    ECC (Error Correction Code) desteğine de sahip olan Registered DDR2 modüllerinin fiyatı hakkında henüz herhangi bir açıklama da bulunulmadı.

• Ülkemizdeki online satış sitelerinde pek rastlanmıyor ama bir çok anakartın uyumlu ram listesinde yeralan bir marka.
    Maşallah ram'in üzerinde hiç boşyer bırakmamışlar, resmini gördüğümüz 4GB modelidir herhalde, ilginç bir görünüşü var, kasasının yan kapağı şeffaf olan arkadaşlar tercih edebilir
  • eskiden rd ram olayı vardı fiyastları yüzünden yaygınlaşamamıştı onun tekrarı gibi bişi heralde ama o zamanın rd remleri zamanının ramlerinden çok r,daha hızlıydııı
  • RDD3 RDD4 ...

bitmez.
  • ilk defa ismini duydum ama bakalım
  • RD ram ile alakasi yok Registered ddr2'den RDDR2.server sistemlerde kullanilir, shangai de server islemci olduguna gore pek bizi ilgilendirmiyor fiyatlari yuksektir.
  • Şu xdr olayınada bir el atsalardı iyi olurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

ilk defa ismini duydum ama bakalım

fx57 yanlış yazmış sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 21 Kasım 2008; 9:28:40 >
  • baslık dogru [konuda kullanımdan ötürü] ama cidden komedi bir durum, insan bi sasırıyor
    rdd2
    ddr2
  • fx57 'in doğal hali kızamayız o yoğunlukta 1-2 harf yanlış yazsa ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.