Şimdi Ara

Donanım Haber, teknoloji sitesi dalında Bilişim Hizmet Ödülü'nü aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
14.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji üreten bir Türkiye sloganıyla 1971 yılında yola çıkan ve alanında en büyük sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenli olarak gerçekleştirdiği Bilişim Hizmet Ödülleri'nin bu yılki sahipleri belirlendi.
    Bilişim'08 etkinli çerçevesinde gerçekleştirilecek 25. Bilişim Kurultayı kapsamında, Basın, Medya, Sanal Müze, Spor, Sağlık ve Bankacılık gibi çeşitli kategorilerde bilişimi en iyi kullanan ve sağlayan kuruluş, firma ve kişilere verilecek ödüllerden biri de en iyi teknoloji sitesi olarak Donanım Haber'e verildi.

Türkiye'nin kulvarındaki lider yayın organlarından biri olan Donanım Haber, kurulduğu günden bu yana üye ve okuyucularına en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Üst yönetimi, editöryal kadrosu, programlama-tasarım ekibi ve forum yönetimiyle profesyonel bir yapılanma ekseninde yoluna son sürat devam eden Donanım Haber, elde edilen bu başarıda önemli rol üstlenen üye ve okuyucularının istek ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarına başladığı yeni projelerini de yakında devreye sokarak Türk internet kullanıcısına hızlı, kaliteli ve güvenilir içerik hizmeti vermeyi sürdürecektir.

Türkiye Bilişim Derneği tarafından verilen Bilişim Hizmeti Ödülleri'nin bu yılki sahiplerinin tam listesi şu şekilde;

- Teknoloji sitesi: DONANIM HABER

- Internet haber sitesi: NTV MSNBC

- Alışveriş sitesi HEPSİBURADA

- Kitap Sitesi: KİTAP YURDU

- Spor sitesi: SPORDA BUGÜN

- Video sitesi: PİKNİKTUBE

- Sanal müze: CUMHURBAŞKANLIĞI MÜZE KÖŞK

- Televizyon programı: BİLİŞİM DÜNYASI

- Sektörel dergi: CHIP

- Banka: GARANTİ BANKASI

- Sağlık kurumu: BAYINDIR HASTANESİ

- E-devlet sitesi: DİGİTAL DEVLET

- Yerel yönetim: ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

19-21 Kasım'da Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'ün himayesinde " Yakınsama- convergence" sloganıyla Ankara Sheraton Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Bilişim '08 etkinliği çerçvesinde Bilişim Hizmet Ödülleri verileceği gibi, İletişim Teknolojileri, E-Dönüşümle Gelecek, Enerji Sektöründe BT'nin yeri, Çevreci Bilişim, e-Oyun, Açık Kaynak Ülke Deneyimleri: Türkiye İçin Bir Gelecek mi?, Uzaktan Eğitim, Savunma Sanayii, Ulusal Yazılım Endüstrisi ve Küresel Rekabet, İnternet Güvenliği, Afette Bilişim, Mobil Numara Taşınabilirliği, Özürlüler ve Bilişim, Matematiksel Bilgisayar Dili: Türkçe, Bilişim Stratejisi, İnternet Yönetişimi, e-Noter, e-İmza gibi konular da ele alınacak.

Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenecek Bilişim '08 etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için;http://www.tbd.org.tr/

• DH Ailesini tebrik ediyorum
  • tebrikler

• Başarılarınızın devamını dilerim tebrikler
  • Tebrikler
  • Hakedilmiş bir ödül. Tebrik ediyorum.
  • Ben olmasam biraz zor alırdınız.

Tebrikler.

• t3brikül müteharririn vel muteallikul donanimhaber..Şükranul Bilişim.
  • DH'yi tebrik ediyorum başarıyı kendime mal ediyorum

İşin şakası tabiki bu forumda emeği geçen binlerce insan varki hakkı yenemez bile onların
  • Tebrikler. Beklenen birşey dahada ilerleyecektir bunlar...
  • Böle bir foruma dahada iyileri yakışır.

Bir Ödül Daha..
  • gerçekten büyük başarı tebrikler dh
  • Türkiye değilde Diğer Yurt dışı ödüllerine layık bir platform.
    Tebrikler DH.
  • impressive!!
  • Tebrikler , Başarınızın devamını dilerim
  • tebrikler.
  • yürrü bee
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.