- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?
69 Cevap15428 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

506 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:01:07 

Heroes´u cok izleyip gelmissin demeyin ciddi bir sey konusmak istiyorum , böyle dünyada özel yetenekleri olup saklayanlar ya da saklamayip bizim duymadigimiz var midir ? Acaba kendimizi mi kandiriyoruz sadece filmlerde olur bu diyerek , yoksa gercekten bu filmlerde mi olur , ne düsünüyorsunuz ? Özel güc derken , resim cizme yetenegi ya da asiri zekadan bahsetmiyorum , bildigimiz süper kahramanlarin yapabildikleri cinsten ?

0

725 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:02:00 

ben aslında bir uzaylıyım desem

10614 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:03:39 

Babam, Heman'ın amca oğlu.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

1090 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:03:50 

Özel güçleri olan vardır ama bizim sandığımız gibi bir özel güç değildir bence daha farklıdır. Mesela hisleri daha kuvvetli insanlar gibi ya da daha farklı enerjileri olan insanlar gibi olabilir bence.

5080 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:05:19 

İlkokulda bi arkadaşımda bu tür hayalleri çok kurardı hatta büyüyünce avuçlarının içine kablolar döşeyip ellerinden ateş püskürtmeyi bile düşünüyordu..Şimdi napıyordur kim bilir en iyi ark. larımdan biriydi

113 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:05:21 

"ben osurmadan s*çabiliyorum" espirisi hala yapılmamış dh formdan düşüyor

7960 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:05:27 

Kendi açtığı siteyi hackliyebiliyor.

0

205 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:05:37 

Bilim adamlarını şaşırtan 'Buzadam'

Adı Win Hof. Hollandalı. Ona "Buzadam" diyorlar: Çırılçıplak buz dolu küvetin içinde saatlerce kalıyor; üzerine sadece şort giyip çıplak ayakla Kuzey kutbu'nda yarım maraton, yani yaklaşık 21 kilometre koşuyor; kutup buzullarıyla kaplı dondurucu soğukluktaki suda 80 metre yüzerek Guiness Rekorlar Kitabı'na giriyor...

Soğuğa dayanıklı olduğunu 20 yıl kadar önce fark eden 48 yaşındaki Buzadam" Hof, doktorları şaşırtmaya devam ediyor. Hof, son olarak ayağında şort ve üzerinde kısa kollu gömlek olduğu halde Everest'e tırmandı. Olağanüstü şartlarda yaşayabilen insanlarla ilgili araştırma yürüten Dr. Ken Kamler, "Everest'e tırmanan bazı kişiler, ilki başarmak peşinde koşar ve çeşitli olumsuzluklar eşliğinde tırmanır veya yarıda bırakırlar. Ama Hof'un neredeyse çıplak tırmandığını duyunca kulaklarıma inanamadım. Nasıl yapıyor bilmiyorum. Doğrusu Hof akıl almaz biri" diye konuştu.

alıntı.

4033 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:05:48 

beyin dalgalarım ile insanların kafalarını patlatıp tekrar yerine dikebiliyorum

367 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:07:13 

Bu konu bu dizinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor

Atletico Madrid

5656 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:08:51 

discovery de vardı böyle program..hata bir türkde vardı eşref miydi neydi..gözleri doğuştan kör ama o çevrede olan her şeyi çizebiliyor...

Eşref Armağan (d. 1953, İstanbul) doğuştan görme engelli Türk ressam. Yaşamı boyunca görmediği nesnelerin maket modellerine parmak uçlarıyla dokunarak onları başarıyla resmedebilmiştir. 'The Colors of Darkness' isimli ödüllü belgesele konu olmuştur. Ayrıca Real Super Humans isimli belgeselde de aynı şekilde kendisinden ayrıntılı bir biçimde bahsedilmektedir. Hiç görmediği nesneleri dokunduktan sonra resmedebilme yeteneği nedeniyle Harward Üniversitesi nöroloji bilim dalından profesörler kendisinin beyin fonksiyonlarını incelemiş,bunun sonucunda Eşref Armağan'ın bir nesneye dokunduğunda beynindeki görülen cisimlerin algılanması ie ilgili bölümün harekete geçtiğine şahit olmuşlardır. Hakkında ünlü İngiliz bilim dergisi 'New Scientist'te makale yayınlanan Armağan yaşamını İstanbul'da kendisi gibi görme engelli eşiyle beraber sürdürmektedir. 1994 senesinde senesinde Joan Eröncel isimli otuz sene evvel Türkiye'de evlenmiş Amerikalı bir hanım ile tanışır. Joan, onun eserlerinin mükemmelliği karşısında hayran olur ve ona yardım etmeye karar verir. Hatta onun adına bir internet sitesi açar (tıklayınız) Şu an yenilenmiş bir sitesi daha bulunmaktadır

edit sylar yawww adamım beaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 17 Kasım 2008; 21:08:54 >

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4-Ipad Mini-Surface Pro 3---Business Administration and Marketing, Helsinki-Finland

1573 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:12:19 

quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Kendi açtığı siteyi hackliyebiliyor.

0

839 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:12:23 

öyle bişey olsa sen peygamber misin diye sorarlar adama bazı duyuları daha duyarlı ya da güçlü olabilir ancak daha fazlası olabileceğine inanmıyorum

Go Long, Go Deep, Go State!

128 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:17:11 

frodo ve onun seçilmiş aşmış yürümüş gidip gelmiş kainatın gö......ne parmak atmış hocaefendi hazretleri varya daha ne olsun ama tabi adamlar evrensen kafa kağıtlarında dünya yazıyormu onu da bilemicem

!!sosyal mesaj yok!!

3757 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:19:08 

quote:

Orjinalden alıntı: symbi@n

Özel güçleri olan vardır ama bizim sandığımız gibi bir özel güç değildir bence daha farklıdır. Mesela hisleri daha kuvvetli insanlar gibi ya da daha farklı enerjileri olan insanlar gibi olabilir bence.

+++++++++

83 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:24:48 

sanmam

159 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:27:03 

olabilir de olmayabilir de

3927 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:28:35 

yokturrrrrrrrrrrrrr

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...

6158 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:39:29 

Ben şu Cris Angel'a çok şaşıyorum,aklım ermiyor yaptıklarının numara olabileceğine.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Kasım 2008; 21:39:30 

edwird in dedesi çok feci balgam atar eğer özel yetenek sayılırsa

68 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:50:03 

Star tvde verildi bir çocuk ev dükkan camı vs. dikkatlı baktığında gözlerinden çıkan gizemli bir şua ile camları kırıyordu hatta ailesi cam parası ödemekten muzdaripdiler.Bu olay gerçektir.

530 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:55:06 

Ajdar var

ADLARIYLA GÜNEŞİ YÜKSELTENLER
Ben birşey tavsiye edeceksem..Önce kendim denerim..Eğer gerçekten sorun yoksa tavsiye etmeye devam ederim

1399 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:56:53 

Kaşık bükenler-zihin gücüyle bardak kıranlar-hatta bulutların yerlerini değiştiren adamlar var

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2008; 21:58:36 

quote:

Orjinalden alıntı: enl600

Star tvde verildi bir çocuk ev dükkan camı vs. dikkatlı baktığında gözlerinden çıkan gizemli bir şua ile camları kırıyordu hatta ailesi cam parası ödemekten muzdaripdiler.Bu olay gerçektir.

Videosu falan varmı?Varsa izleyelim.

68 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:59:17 

Levitasyon olayı ile uçuyorlar nekadar doğru meçhul.

67 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:00:56 

olmaz olurmu eşeğe ayıya dönüşen çok inasan gördüm

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

(-C-İT--FF-ROHFF-Sniper-)

5647 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:01:52 

duyduklarımı söylüyorum sadece
america'da 1 ada varmiş böyle özel gücleri olan insanları oraya koyup orda eğitiyorlarmiş felan
özel güc derken mesela söyle örnek verim
adam kagit parayı eliyle kıvırıp masanın üstüne atiyor ve masanın üstündeki o kagidi beyin gücüyle hareket ettirir bu tarz adamlar galiba
duyduklarim bunlar

Benim hakkımda her ne düşünüyorsan kendine sakla. Yoksa ben sana birşey saklarım...

2780 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:05:48 

gelecekte olcagindan supem yok

1612 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:06:22 

peygamber mucizilerini biliyormusun
onlarda bir insandı düşün bakalım

6158 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:10:18 

quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

Sen başlı başına bir mucizesin zaten.

356 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:10:33 

quote:

Orjinalden alıntı: OldNightDisco

Heroes´u cok izleyip gelmissin demeyin ciddi bir sey konusmak istiyorum , böyle dünyada özel yetenekleri olup saklayanlar ya da saklamayip bizim duymadigimiz var midir ? Acaba kendimizi mi kandiriyoruz sadece filmlerde olur bu diyerek , yoksa gercekten bu filmlerde mi olur , ne düsünüyorsunuz ? Özel güc derken , resim cizme yetenegi ya da asiri zekadan bahsetmiyorum , bildigimiz süper kahramanlarin yapabildikleri cinsten ?

0

Charles Manson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yander -- 17 Kasım 2008; 22:10:49 >

Intel® Core™ i7-980X // Asus Sabertooth X58 // CORSAIR XMS3 6GB // Asus Geforce GTX 780 DIRECTCU II OC // Corsair SSD 240 GB // 2x3 Caviar Green // Asus 27" SA950D // Samsung 26" LN26C450

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2008; 22:13:09 

quote:

Orjinalden alıntı: THESİMPSON

Ajdar var

Yıh Yıh Yıh

2594 Mesaj
17 Kasım 2008; 22:14:08 

Bundan bir kaç sene önce ailemle ormanda bir araziye gitmiştik. Annemin bir akrabası götürmüştü bizi oraya. Ben daha önceleri böyle şeylere inanmazdım. Ama adam gözlerimin önünde bardakları filan oynatıyordu. Çok ürpermiştim.

1465 Mesaj
17 Kasım 2008; 23:34:38 

quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Kaşık bükenler-zihin gücüyle bardak kıranlar-hatta bulutların yerlerini değiştiren adamlar var

kaşıgı bnde büküorm ne war onad özel yetenek değil sadece hilesi war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sproob -- 17 Kasım 2008; 23:34:49 >

COMINGSOON
Açık Tribünden ya,davulcu

281 Mesaj
17 Kasım 2008; 23:57:11 

keşke olsa özel güç falan ne güzel olurdu

350 Mesaj
18 Kasım 2008; 0:02:31 

özel güç diye birşey yok. ilizyon var.

GO "F" YOURSELF
since 2005

453 Mesaj
18 Kasım 2008; 0:04:45 

rocco var ....

2711 Mesaj
18 Kasım 2008; 0:11:35 

quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

Peki ya geleceğin olucağından şüphen varmı

2394 Mesaj
18 Kasım 2008; 0:12:15 

Ben ossuruğumu istediğim şekilde ayarlayabiliyorum. Mesela istersem ses çıkarmamasını istersem kokmamasını istersem ikisini birden yapmamasını sağlayabiliyorum.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

25 Mesaj
18 Kasım 2008; 2:47:04 

benim babam herşeyi biliyo. mesela; senin okul(üniverste) bitmez dedi. 6 yıldır bitmiyo.
korktuğum konu ise şu "senden bi b*k olmaz" diyo. YA ONUDA BİLİRSE :S

110 Mesaj
17 Haziran 2013; 15:18:45 

Ben olduğunu düşünüyorum. Ben şöyle bir bakış açısı sunayım size. Bildiğimiz gibi bir çok film var bu tür özel güçlere sahip karakterler içeren. Örnek olarak Spider-man,Hulk, Wolwerine, (sadece aklıma gelenler)vb. Sürekli bu tarz filmler izletiyorlar bize ve bizde filmleri izledikten sonra keşke böyle şeyleri bende yapabilsem tarzında düşünüyoruz. (Düşünmeyen de olabilir tabi ben düşünürdüm açıkçası) Ben bunu yapmalarındaki amacın bize böyle şeylerin olmadığını sürekli beynimize tekrarlatmak olduğudur bence. Sürekli bize bu tarz filmleri izletiyorlar ve sürekli bizde keşke keşke diye düşünmeye ve beynimize gerçekte böyle şeyler olamayacağı düşüncesini sokuyoruz. Bence bu bilinçli yapılan bir durumdur. İnsanların böyle düşünmesini sağlayarak belki de gerçekten özel olan kişileri normal bir insan kılmayı sağlıyorlar. Bu konudaki düşüncem bu benim :)

71 Mesaj
17 Haziran 2013; 15:19:58 

benim amcaoğlu ağzından ateş çıkartabiliyo

cibili cibili cibili şak şak şak şak vicco

1102 Mesaj

[26 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

17 Haziran 2013; 15:27:21 

Benim var ama söylememem ,gerek dindar insanların inancı için, gerekse kıskançlık,özentilik sonucu çıkabilecek kaosa sebep olmamak için yasaklandı.

"Geçmiş hatalarınızı unutun. Başarısızlıklarınızı unutun. Şu anda yapacağınız dışındaki herşeyi unutun ve onu yapın."

Uzaklaştırılmış
17 Haziran 2013; 15:43:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

İlkokulda bi arkadaşımda bu tür hayalleri çok kurardı hatta büyüyünce avuçlarının içine kablolar döşeyip ellerinden ateş püskürtmeyi bile düşünüyordu..Şimdi napıyordur kim bilir en iyi ark. larımdan biriydi

Vaay mücahit nasılsın kardeşim, iyisindir inşallah? Şu an bir maden işletmesine girdim ve çalışıyorum kardeşim, ellerimden ateş püskürtmeme gerek kalmadı, zaten sıcaktan artık ateşi hissetmiyorum. Elimle sıcak kömürü parçalıyorum karşim o kadar yani.

Sen napıyon eçoluk çocuk?

487 Mesaj
17 Haziran 2013; 15:51:54 

Psişik güçleri olan insanlar var ve medyumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:03:45 

Ben 7.-8. sınıfa giderken avatar izlerdim toprak ,ateş ,su bükmeye çalışıyordum.Böyle odaklanıp bir şeyler yapmaya çalışıyordum gerçekten inanmıştım ama olmadı.

17 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:10:19 

Parapsikolojik Yetenekleri Olan İnsanlar Gerçekten Vardır Ve Bu İnsanlar Suyu Bir Anda Isıtıp Soğutmadan, Rüzgarı Kontrol Etmeye Kadar Çoğu Şeyi Yaparlar...

28 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:20:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

duyduklarımı söylüyorum sadece
america'da 1 ada varmiş böyle özel gücleri olan insanları oraya koyup orda eğitiyorlarmiş felan
özel güc derken mesela söyle örnek verim
adam kagit parayı eliyle kıvırıp masanın üstüne atiyor ve masanın üstündeki o kagidi beyin gücüyle hareket ettirir bu tarz adamlar galiba
duyduklarim bunlar

evet doğru olabilir bu işle uğraşan insanlar var

23 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:23:29 

messi

1055 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:24:58 

Yok ya olur mu öyle şey

803 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:25:14 

Acı hisleri doğuştan olmayan, soğuğu hissetmeye, aşırı zekilik falan var.

Tanrı diktatör( mü )dür dostum.

Uzaklaştırılmış
17 Haziran 2013; 16:29:26 

Sen alacağın parayla o kadar plan yaparsın, manitasıdır, sinemasıdır, gezmesidir, kafesidir vs artık tontonlaşmış, garibim gözüne gözlük takmak zorunda kalmış nur yüzlü haliyle gelir der ki

- Oğlum parana dokunma bende kalsın, der bir tane de mini minnacık bir iğne sokar tüm planların alt üst olur

İşte bu onların özel gücüdür

479 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:29:47 

Bazen insanların aklımı okuyabildiğini düşünüp içimden ayıp değil mi lan dediğim oluyor

Man is the cruelest animal.

3502 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:31:57 

Osurarak insanları öldürebiliyorum.Sayılır mı?

Breaking Bad|Game of Thrones|Fringe|Gotham|Sleepy Hollow|Sherlock|Doctor Who|Leyla ile Mecnun
Zeus!!!Your son has returned.I bring the destruction of Olympus!
Let us hunt those who have fallen to darkness.
League of Legends TR : Lethium

DH Marksman Grubu

224 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:35:52 

0

Ondokuz Mayıs Üniversitesi - İlk ve Acil Yardım
ATT & Paramedik
İphone 5

360 Mesaj
17 Haziran 2013; 16:37:54 

google a inanılmaz sihirbaz dynamo yaz ve izle. adam camdan bile geçiyor