Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: w0nderkid

Merhaba 15-16 bin tl civarında bir para ile araç almayı düşünüyoruz bu fiyata alınabilecek en iyi araç bu sanırım tasarımını zaten beğeniyordum kullanıcılardanda yorum almak istedim.
    Clio ve Albea gibi rakiplerinden çok daha iyi araç bence ama siz ne diyorsunuz önerir misiniz bu arabayı? İyi kaçıyormu mesela.

kaçıyor mu derken beklentinize bağlı 1.3 ü ağır bulanlarda var serii bulanlar da onun için tam anlamıyla birşey diyemem ama albea dan daha seri ve oturaklı diyebilirim.
    Hangi motoru düşünüyorsunuz 1.3 1.6 1.5 dizel
  • grishnakh kullanıcısına yanıt
    Dostum jantlarını güle güle kullanman dileğiyle, şimdiye kadar gördüğüm admire a en çok yakışan jant modeli sanırım çok güzel duruyor aracın beyaz olmasıda önemli tabi. Bu arada dikkatimi çekti sizde benim gibi oldukça titiz biri olmalısınız aracı 18.000 tl.ye almışsıız bu araçların piyasasına göre oldukça yüksek bir rakam ödemişsiniz ama sanırım tıpkı benim gibi kafam rahat olsun temiz olsun varsın 1.500-2.000 tl. fazla olsun demişsiniz diye düşünüyorum. Jantlar 14" sanırım bende 15" istiyorum nasıl memnun kaldınız mı ve hangi marka model nereden kaça temin edebiliriz paylaşabilirsen sevinirim. Ben ist.dayım avcılar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rk34

quote:

Merhaba 15-16 bin tl civarında bir para ile araç almayı düşünüyoruz bu fiyata alınabilecek en iyi araç bu sanırım tasarımını zaten beğeniyordum kullanıcılardanda yorum almak istedim.
    Clio ve Albea gibi rakiplerinden çok daha iyi araç bence ama siz ne diyorsunuz önerir misiniz bu arabayı? İyi kaçıyormu mesela.

kaçıyor mu derken beklentinize bağlı 1.3 ü ağır bulanlarda var serii bulanlar da onun için tam anlamıyla birşey diyemem ama albea dan daha seri ve oturaklı diyebilirim.

1.5 crdi zaten kaçma falan derken aslında şakayla karışıktı. Clio ve Albea dan daha oturaklı sanırım asıl önemli olanda bu

• niyomania kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim guzel yorumun için.
    Baya titizimdir arabayi aldigimda orijinal km'si 47700'du. Bu yüzden biraz pahali oldu Allah'a şükür hic bir sikinti cikartmadi araba.
    Jantlari lastiklerle beraber 175 65 R14 ölçülerinde Bridgestone bayisinden aldim. Araba 1cm yukseldi iyi de oldu. Herhangi bir sorun olmadi sürtme vs gibi. jantin markasi Carre-434. Takim fiyatini 600tl'ye aldim. İnternette 570tl civarinda.

• quote:

quote:

quote:

1.5 crdi zaten kaçma falan derken aslında şakayla karışıktı. Clio ve Albea dan daha oturaklı sanırım asıl önemli olanda bu

Tabi diğerlerine göre daha oturaklı ve bana kalırsa serii bir araba. Dizellerin 3 silindir olmasından dolayı korkuyorlar biraz farklı bir motor yapısı var ama öyle her dk sana sorun çıkartır baş edemessin diye birşey yok bileni bulup işi ona yaptırırsan hiç canını sıkmaz her dizel motor gibi masrafı aynı yani.Tutulmamasının sebebi şehir içi çok yakması bu da tabi taksiciler tarafından hoş karşılanmadı.
    Bildiklerim böyle başka sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi diğerlerine göre daha oturaklı ve bana kalırsa serii bir araba. Dizellerin 3 silindir olmasından dolayı korkuyorlar biraz farklı bir motor yapısı var ama öyle her dk sana sorun çıkartır baş edemessin diye birşey yok bileni bulup işi ona yaptırırsan hiç canını sıkmaz her dizel motor gibi masrafı aynı yani.Tutulmamasının sebebi şehir içi çok yakması bu da tabi taksiciler tarafından hoş karşılanmadı.

16-17 en fazla vereceğimiz için en iyi araç Accent gibi geldi bana o yüzden düşündük yoksa Astra falan da alınabilirdi ama Accent daha hoşuma gidiyor ilgilendiğin için teşekkürler hocam

• grishnakh kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum, bayramdan sonra tatile çıkıcam kısmetse izin dönüşü ilk iş hemen bir carre-434 satan jantçı bulmak olacak. Yeni jant-lastiğinle sana iyi sürüşler diliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

16-17 en fazla vereceğimiz için en iyi araç Accent gibi geldi bana o yüzden düşündük yoksa Astra falan da alınabilirdi ama Accent daha hoşuma gidiyor ilgilendiğin için teşekkürler hocam

Rica ederim hakkınızda hayırlısı olsun.

• Arkadaslar merhabalar, bende 1.3 admire

almayi dusunuyorum bir arkadastan; 2005 model 50 bin km de 19 bin istiyor fiyati uygunmu? Ses yalitiminin iyi olmadigini, yalitiminin tasaruflu old. soyluyorlar kisacasi tavsiye edermisiniz? Simdiden Tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: saglik06

Arkadaslar merhabalar, bende 1.3 admire

almayi dusunuyorum bir arkadastan; 2005 model 50 bin km de 19 bin istiyor fiyati uygunmu? Ses yalitiminin iyi olmadigini, yalitiminin tasaruflu old. soyluyorlar kisacasi tavsiye edermisiniz? Simdiden Tesekkur ederim.

Temizliğine bağlı kardeş ama o fiyata araba 0 gibi olması lazım.
  • Tampon plastik kisminda boya varmis siz memnunmusunuz araban izdan? Piyasaya baktim fiyat genelde boyle ama... Temizse kac a alinir?en fazla kac tl eder

• quote:

Tampon plastik kisminda boya varmis siz memnunmusunuz araban izdan? Piyasaya baktim fiyat genelde boyle ama... Temizse kac a alinir?en fazla kac tl eder

Tamponlar önemli değil siz yine 18,500 gibi anlaşabilirsiniz bana kalırsa madem çok temiz en azından kafanız rahat olur km de düşük. Uzun süre binebilirsiniz.
  • saglik06 S kullanıcısına yanıt
    araç çok temiz olabilir km.side düşük ama 1.6 2006 sının fiyatı max. 19.000 tl. eder yani 1.3 12v 2005 ine verilmez bence acele etme net ten sahibinden falan araştır sabırlı ol aracı aldıktan sonra evladın gibi olur pişman olma sonra

• Ilginiz alakaniz icin sagolun.

Hocam yalniz dediginiz fiyata araba bulamadim genelde 22 binin Ustu uygun bir araba bulur paylasirsaniz sevinirim.

• saglik06 S kullanıcısına yanıt
    dostum acil araç alacaksan bişey diyemem benim acelem yoktu sabırla araştırdım 6 ay kadar kafama yatanı aldım sonra keşke şu bu demedim çok şükür.

öncelikle hangi şehirdesin başka ilden araç alırmısın belirtebilirsen forumdaki arkadaşlarla bizde araştırabiliriz sonra bunların otomatik-güvenlik paketi gibi extraları var fiyatı etkiler mesela lpg li olanlara hep montaj+işletme masrafını ekler satıcı.

Aslinda pek acelem yok; ekim ayina kadar alsam iyi olacak, illa su marka olacak diye bir sartim da yok, masrafi olmayacak satarkende zorlanmayagim bir araba olsa yeter . Ankara da bulursam benim icin iyi olacak.

• Size bahsettigim arabayi 19 bine satmis.hayirlisi bakalim.

• Siz arabanizdan memnunsunuz sanirim n zaman aldiniz km kactaydi ne kadara aldiniz?

• quote:

Aslinda pek acelem yok; ekim ayina kadar alsam iyi olacak, illa su marka olacak diye bir sartim da yok, masrafi olmayacak satarkende zorlanmayagim bir araba olsa yeter . Ankara da bulursam benim icin iyi olacak.

şimdi üstün körü bir bakındım sahibindene dediğin gibi ankarada fiyatlar uçmuş bence başka şehirlere bakman daha mantıklı

170460413 ilan no sahibinden de bu araç gözüme çarptı balıkesirde ama bakmaya değer 20.000 tl. yazmış sıkı bir pazarlıkla 19.000 tl. lere inebilir belki

tabi ekime kadar ne araçlar düşer hiç acele etme bence 1- 2 ay sonra arabaların ciğerini bilen bir donanımla çık satıcının karşısına adamın bilmediği özelliklerden bahset araçla ilgili şaşırsın yani eğer bir cinlik varsa aklında vaz geçsin malum bu araçlar era çıkana kadar taksicilerin gözdelerindendi.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.