Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: chelick

quote:

Orjinalden alıntı: Sakkaroz01

Krom degil ama aliminyuma benzeri var. Ben gecen yıl hepsiburada com dan almistım.

Bi fotoğraf ekleme imkanınız var mı? Hepsiburada da örnek olarak başka model var.

evet resım eklersenız bızde dusunebılırız bakalım nasıl duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

bir şey soracağım
    admirelerde bagaj kapağında halı benzeri bişey yok diğer arabaşarda var bizimkilerde ise teneke

o ses ve goruntu benıde ayar edıyor ama ben daha once dogana muzık sıstemı yaptırdıgım yerde doganın bagajnın ıcını yaptırmıstım cok gusel olmustu orjınal gıbı duruyordu ılk fırsatta gıdıp bunuda yaptıracagım
  • bagaj ıcının resmı varmıs ekleyım bakın arkadaslar

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü
  • bagajı bilmemde sensörlere bittim
  • güzel olmuş abi bagaj
    quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

bagaj ıcının resmı varmıs ekleyım bakın arkadaslar

• quote:

Orjinalden alıntı: cmert

bagajı bilmemde sensörlere bittim

NASIL YANII
  • ilk defa kuş serisinde park sensörü gördüm, hoşuma gitti

quote:

NASIL YANII
  • O ARABADA PARK SENSORU 4 CAM OTOM.SUNROOF.DERI DOSEME IKI TAKIM XENON V.S V.S BIR SURU SEY VARDI COK UGRASMISTIM ONUNLA AMA SONUNDA SATTIM GITTI ALAN ADAM HAYRINI GORSUN 89 MODEL DOGAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 3 Aralık 2008; 19:40:46 >
  • valla kardeş araba doğan değil doğancedes olmuş tabi alana da hayırlı olsun fakat senin gibi bir satıcı bulamadım ona
    yanarım hangi arabamı alsam toplamak aksesuar dizmek bana kalıyor aldığım adamlar arabasının özelliğini dahi
    bilmiyor yani anlayacağınız kullandımız arabayı çoğu ezbere kullanıyor.
    quote:

O ARABADA PARK SENSORU 4 CAM OTOM.SUNROOF.DERI DOSEME IKI TAKIM XENON V.S V.S BIR SURU SEY VARDI COK UGRASMISTIM ONUNLA AMA SONUNDA SATTIM GITTI ALAN ADAM HAYRINI GORSUN 89 MODEL DOGAN

• Arkadaslar bayram rehavetimi çöktü? foruma kımse ugramıyor artık.
  • Arkadaslar bayramınızı kutlar,ailenizle ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenzi dilerim.
  • Bende Herkesin Mübarek Kurban Bayramını Kutlar Sağlıklı,Neşeli ve Huzurlu Bayramlar Geçirmelerini Temenni Ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Çelik -- 5 Aralık 2008; 15:52:23 >
  • herkesin bayramını kutlarım.
  • ozan abi gitti herhalde yurt dışına sesi soluğu çıkmıyor.
  • Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun, kazasız belasız bir bayram geçirmeniz dileğiyle...
  • butun form arkaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutlarım
  • HERKESİN KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM ARKADAŞLAR.BAYRAMDA HERKESE ARABASIYLA ALLAH KAZASIZ BELASIZ GEZMEK NASİP ETSİN
  • Herkesin bayramı şimdiden mubarek olsun arkdaşlar artık bende sizleyim.. 2004 Accent Admire 1.3 Beyaz...
  • hoşgeldiniz resim bekleriz resim
    quote:

Orjinalden alıntı: jarhead

Herkesin bayramı şimdiden mubarek olsun arkdaşlar artık bende sizleyim.. 2004 Accent Admire 1.3 Beyaz...

• hamza abi doğan"a bagaj halısını kaça yaptırmıştın acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.