Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı Bahar Sabahları...
  • Günaydın Takım.....
  • günaydınlar..
  • Arkadaşlar Needdiniz Ses yok kimseden
  • buralardayız Ulaşım naaptın bana dediğin işi halledebildin mi
  • aloooo bende burdayım meydanı bosmu buldunuz kardesımmmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulas2004

Resim bu arkadaşlar...

Ulaş bey lütfenwww.navking.com internet sitesine üye olunuz ve yeni haritalar ile birlikte EDS (Elektronik Denetleme sistemi) kameralarını indiriniz. Navking Route 66 Navigasyon Sistemlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

• quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

aloooo bende burdayım meydanı bosmu buldunuz kardesımmmm

ya Hamzacım nabıcaz bu panjur işini..olmazsa Ulaşa benim panjuru veriyim onunkinide ben alıp kesip biçiyim kafama göre..bi panjura bu kadar da para verilmez yauvvff
  • hişşşş elemana bak ajan gibiymiş...taa nerden bulmuş Ulaşı
  • quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

quote:

aloooo bende burdayım meydanı bosmu buldunuz kardesımmmm

ya Hamzacım nabıcaz bu panjur işini..olmazsa Ulaşa benim panjuru veriyim onunkinide ben alıp kesip biçiyim kafama göre..bi panjura bu kadar da para verilmez yauvvff

tabı sen ısın kolayını buldun verım ulasa benımkını ulasınkını alım kesım bıcım ne gusel hamza ne yapacak dıye hıc dusunmuyorsun ama.]]

hakkaten haa adam ajan heralde.ulas etıket oldun kardesım haberın olsun sen yakında tv ye falanda cıkarsın hadı bakalım hayırlı olsun

• yok be abicim senin içinde aynı şey Ulaştanda alsam sonuçta başka panjur yok ki orjinali doğrıycaz.Ulaş benim ki gibi olanları beğeniyor ya onun için dedim,bunu doğrıycağıma Ulaşın işi görülsün hesabıbence sende doğra gitsin abicim ilerde arabayı satarsan gerekirse alırsın yan sanayisini çakarsın gider
  • yada ben yapıyım ortaklaşa kullanırız
  • quote:

yada ben yapıyım ortaklaşa kullanırız

tamam sen yap ortak kullanalım once ben kullanırım ama haberın olsun

• al be abicim senin olsun senden kıymetlimi
  • eyvallah abıcım buyuksun
  • hocam bugun aldık arabayı trafık takıpte-servıste-kaportacıda bı sorun cıkmadı.tek kusuru sol camurluk degısmıs.fordun ustune 7 verdık.arabayı babam kullanıcak emeklı adam uzun sure bıner.benım dıkkatımı ceken ustunde tatarini marka sıralı sıstem lpg var.ben daha once duymamıstım.aranızda kullanan varmı?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GÜRCAN99

arkadaslar merhaba 2005 accent 1.6 admıre almaya karar verdım.fıyat 11.500 araba temız.sızce fıyat olarak nasıl?arabalarınızın performansından memnunmusunuz?tavsıye edermısınız sıralı sıstem lpg varmıs ustunde tupte bı problem cıkıyormu?yedek parcası pahalı mı?degerlı tavsıyelerınıze ıhtıyacım war aranıza katılmak ıcın.sımdıden tesekkurler. . .

üstad merhaba,bu aracın 2005 olduğundan eminmisin???
    aracın km.sini ve kaporta durumunu belirtebilirsen(değişen-boya) daha detaylı bişeyler söyleyebiliriz.bende de aynı araç var ve bu fiyat hiç mantıklı gözükmüyor,eğer taksi çıkması veya büyük kazalı bir araç değilse zaten kimseye bişey sormaya gerek yok gidip direk al derim..her türlü memnun kalıcağın bir araç olacağından emin olabilirsinama ben ısrarla bu aracın fiyatının normal bir araç için mantıklı olmadığını ısrarka yeniliyorum

• hayırlı olsun aracınız..
    bende de tartarini sıralı sistem var.duymadığım dediğin bu marka bu sektördeki en kaliteli markadır.sadece otogaz sistemlerinde olmayıp bütün dünyaya doğalgaz dahil olmak üzere ekipman ve sistem üreten italyanın dev şirketlerinden bir tanesidir.
    hyundai arabası ile de çok uyumludur.baban rahat rahat binsin kazasız belasız sürüşleri olsun
  • quote:

eyvallah abıcım buyuksun

eyvallah abicim.sizin gibi kardeşlerimin yanında küçüklük kimsede olmaz zaten..
  • Takım günaydın....
  • Günaydın Takım......

erkan abı ulas benım bas hızmete hazır dun aksam kabını kuculttum marangoz arkadasla bırlıkte sabahtan berıde dosemesını yapıstırdım cok cıks oldu buyrun resımler

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.