Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: chelick
    Hayırlı olsun. Güzel görünüyor.

tesekkur ederim, darisi size.
  • quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan
    arkadaşlar GÜNAYDIN...
    hayırlısıyla ankaradaki işimizi halledip geldik..

ozan 14 olmasına rağmen jantların yakışmış aracına hayırlı olsun.yalniz sana bizimkiler gibi orta kapı direklerinide siyaha kaplatmanı tavsiye ederim daha asorti olur

cok dusundum, taksammi takmasammi ama dedigin gibi 14 ama kotu durmadi. bu yeter zaten fazlasinda gozumyok.

orta diregi siyah yapmayi dusundum ama benim camlarda film olmadigindan bu halde kotu olur. hem film cekmeyide dusunmuyorum.

sirada stoplari kirmiziya arka siside siyaha cevirecem. bizim burda seffaf kirmizi bantla yapiyorlar film ceker gibi. gecen gun kuzenin civicine yaptirdik guzel oldu. boya dokuluyormus.

• quote:

Orjinalden alıntı: mcake±
    Hayırlı olsun [cLone]:: . Valla arabanın rengine güzel gitmiş.

Erkan "orta kapı direklerini de siyaha boya" ne demek ya? Anlamadım...

tesekkur ederim, adanayi gezdim en guzeli buydu bunu aldim ama cuk oturdu.
  • orta direk camlarda film olmasada güzel durur bence daha öncede beyaz şahinlere çok yaptım film falan yoktu o zamanlar..ayrıca araba beyaz olduğu için arka cama aç-kapa perdelerden takarsan film varmış gibi kararır aracın içi..
  • quote:

orta direk camlarda film olmasada güzel durur bence daha öncede beyaz şahinlere çok yaptım film falan yoktu o zamanlar..ayrıca araba beyaz olduğu için arka cama aç-kapa perdelerden takarsan film varmış gibi kararır aracın içi..

merhaba;

bizim admire nin ara camlarına tam uyum saglayacak perde (ince tül gibi olanlardan) boşluk olmayacak şekilde nasıl nerden temin edebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

a d a n a n ı n i n c i s i

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü

/>

şimdiye kadar adana nın incisi benim araçtı ama şimdi senki olmuş

• quote:

hadi bakalım hayırlı olsun abicim..benimde kapılara el atmam lazım bendende sesler gelmeye başladı artı arka pandizottanda geliyor..kapıları sökmüşken o yeni aldığın izalasyondanda yaptınızmı??bu arada nasıl oldu ses olarak bişeyler farkettimi

kapı izalasyonu için ne kullanıyorsunuz ve ne gibi işlemler yapıyorsunuz.
  • çok komik olacak ama ben uzun farı yakamadım sadece kısa yanıyor elimle tutunca uzun yanıyor bırakınca kısaya geçiyor. Birde benzinli (tüpsüz) 1.3 2006 admire kilometrede ne kadar yakar bileniniz var mı?
  • quote:

çok komik olacak ama ben uzun farı yakamadım sadece kısa yanıyor elimle tutunca uzun yanıyor bırakınca kısaya geçiyor. Birde benzinli (tüpsüz) 1.3 2006 admire kilometrede ne kadar yakar bileniniz var mı?

Far kolunu kendinize doğru çekmeyin. İleri doğru itin. O zaman uzun farlar devreye geçecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: H.SAHİN

quote:

orta direk camlarda film olmasada güzel durur bence daha öncede beyaz şahinlere çok yaptım film falan yoktu o zamanlar..ayrıca araba beyaz olduğu için arka cama aç-kapa perdelerden takarsan film varmış gibi kararır aracın içi..

merhaba;

bizim admire nin ara camlarına tam uyum saglayacak perde (ince tül gibi olanlardan) boşluk olmayacak şekilde nasıl nerden temin edebilir.

genelde bütün oto aksesuarcılarında bulunuyor..alırken azami dikkat edilmesi hereken kural,arka camın üst tarafından boyunun ölçülüp ona göre alınması..çünkü üst taraf alt bölümden daha dar oluyor..bu şekilde en uygun ölçüdeki perdeyi alabilirsiniz

• Takım GÜNAYDIN.....

HERKESE HAYIRLI İŞLER...
  • Hamza nerelerdesin abicim sen
    bak herkes buralarda bi sen yoksun bak ararım haaa
  • Günaydın Takım..........

ben geldim arkadaşlar nasılsınız.

ne tehdıt edıyon abı yaa korkarım ben boyle seylerden

abı sorma yaa depoda calısıyodum dun raf falan yapıyorum benım burda bıraz ısler karısacak ılerıkı gunlerde.benım dukkanın arka tarafındakı dukkandakı adamları hava parası verıp dukkandan cıkarıyoruz aradakı duvarı yıkıp dukkan buyuyecek onun ıcın on hazırlık yapıyorum dukkan bırbırıne gırmesın dıye ondan dolayı gıremıyordum dun.
    ama bugun buralardayım cunku adamın yok bugun depoya ınemıyorum

• ooo hayırlı olsun abicim ama işin zorlaşacak anlaşılan...Allah kolaylık versin abicim
  • sagol abıcım evet ısım bayagı zorlasacak ılerıkı gunlerde
  • Hamzacım panjurlarda bi gelişme varmı
  • yok abı yaa alamadıkkı panjur yapalım hıc yardımcı olmuyorsun bana yaa

dur ıyı aklıma getırdın bugun bı calısma yapayım ben onunla ılgılı ama ıste panjuru alacak adam yok bı bakalım
  • abı ıcıne ızgara nerden buluruz varmı aklında onunla ılgılı bırsey
  • bana yakın bi yerlerden alınacaksa bişeyler yapmaya çalışırım abicim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

abı ıcıne ızgara nerden buluruz varmı aklında onunla ılgılı bırsey

aklıma karaköy geliyor ama nalburlardanda bulubaliriz diye düşünüyorum Hamzacım
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.