Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar bende hyundai accent almayı düşünüyorum ancak 2001-2002 1,3 lx in fiyatı ile 2005-2006 admire 1,3 arasında nerdeyse hiç fiyat farkı yok. kayseride 2005 admire buldum 13000 ytl temiz klimalı.pazarlığı bile vardı istanbulda 12000 e bile var. aradım baktırdım. ancak 2000 lx e müşteri oldum. kayseride 11750 den istanbulda 10750 den aşşağı yok. admire lerin fiyatı ninin bu kadar düşük. 130-140 kg ağırlık farkı var. çekişe veya yakıta etkisindenmi.yoksa modellilerin vergisindenmi. birde bu arabaların fiyatı neden 10000 destek noktasının altına düşmüyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: husam190e

slm arkadaşlar bende hyundai accent almayı düşünüyorum ancak 2001-2002 1,3 lx in fiyatı ile 2005-2006 admire 1,3 arasında nerdeyse hiç fiyat farkı yok. kayseride 2005 admire buldum 13000 ytl temiz klimalı.pazarlığı bile vardı istanbulda 12000 e bile var. aradım baktırdım. ancak 2000 lx e müşteri oldum. kayseride 11750 den istanbulda 10750 den aşşağı yok. admire lerin fiyatı ninin bu kadar düşük. 130-140 kg ağırlık farkı var. çekişe veya yakıta etkisindenmi.yoksa modellilerin vergisindenmi. birde bu arabaların fiyatı neden 10000 destek noktasının altına düşmüyo

sızın buldugunuz admıreler ya km yuksektır ya cok temız arabalar degıllerdır ılla bırsey vardır temız admıreler 14.000 ytl den baslıyor 1.3 ler.Milenyum kasaların fıyatlarıda o cıvarda zaten dahada ucuzunu arama.senın buldugun admireler dısel olupta km lerı ucmus olmasın dıkkat et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 26 Kasım 2008; 14:13:10 >

• bende hmlyzc arkadaşa katılıyorum,arabayı daha yeni aldım 2005 14000 ytl ye hemde fiyatı çok iyi
    diyerek aldım sebebi km az ve araba temiz olduğun dan bu fiyatın altındakiler tahminime göre
    ya kazalıdır yada km yüksektir alırken dikkatli olmak lazım ben çok araştırdım Türkiye'nin
    her yerinden fiyat aldım temiz arabalar 14 000 ytl nin altında değil.
  • arkadaslar dikkatimi cekti.
    havalandirma ayarinda on cama ufleme kademesindeyken kontagi actiginizda A/C devreye giriyor.
    sizdede oluyormu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

arkadaslar dikkatimi cekti.
    havalandirma ayarinda on cama ufleme kademesindeyken kontagi actiginizda A/C devreye giriyor.
    sizdede oluyormu.

EVET OZAN AYNI SEKILDE BENDEDE KLIMA ACILIYOR KENDI KENDINE.OYLE OLMAZSA CAMIN BUGUSU ALINMIYOR ZATEN YAA KLIMA ACILINCA 1 DAKIKA SURUYOR ACILMAZSA COK UZUN SURUYOR VE DOGRU DUZGUN GITMIYOR BUGU
  • ben once anlam verememistim fakat sonra caktim durumu. arizali saniyordum. cunku onceki aracimda boyle birsey yoktu.

birde aklima gelmisken. ben aracin neresinde yapiskan, logo, tanitim vs.. varsa soktum ve birguzel temizledim. arka camda bir amblem vardi, sokerken ne kadar dikkatlide olsam rezistansi da beraber kaldirdi. komple sokmedi ama ust tabakayi aldi. dolayisiyla benim rezistanslarin en ustteki 2 si calimiyor, ortada iletkenligi olmayinca ustteki ikisi isinmiyor. gorus olarak bir etkisi yok, alttakiler isini iyi yapiyor fakat kafam takildi neticede. aradaki iletkenligi saylamanin bir yolu varmidir.

bu durum arka camdaki filmi sokmek isteyenlerin, veya sokme mecburiyeti gerekenlerinde buyuk derdi. film komple rezistansi soker valla.
    acaba bunun bir yolunu bilen varmi.
  • arkadaslarim benim yurtdisina cikma durumum var, aniden gidebilirim, fakat olurda gidersem burayi ve buradakileri unutmayacagim.
    elimden geldigince girip paylasima devam edecegim.

kesin birsey yok fakat, gorusemezsek saglicakla kalin.

en iyi aksamlar. en guzel paylasimlar diliyorum.

Ozan
  • Güle Güle
  • rezistansla ilgisi yok değil mi :)

quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

arkadaslarim benim yurtdisina cikma durumum var, aniden gidebilirim, fakat olurda gidersem burayi ve buradakileri unutmayacagim.
    elimden geldigince girip paylasima devam edecegim.

kesin birsey yok fakat, gorusemezsek saglicakla kalin.

en iyi aksamlar. en guzel paylasimlar diliyorum.

Ozan
  • arkadaslar ben bundan 3 yıl önce 97 accent ls almıştım ve geçen hafta sattım 8250 ye. bugünde bi tane 2005 accent aldım 1.3 benzinli (klimalı 4 cam otamatik modeli) arabada degişen yada boya yok fiyatı ise 12700. accent almak isteyen arkadaslara şunu diyecem bu arabalar verdiginiz parayı fazlası ile hakediyor.
  • hayırdır ınsallah ozan kardes yaramaz bı durum yoktur ınsallah.ne dıyelım gule gule gıt.buraya yaptıkların ıcın tsk ederım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersin51

arkadaslar ben bundan 3 yıl önce 97 accent ls almıştım ve geçen hafta sattım 8250 ye. bugünde bi tane 2005 accent aldım 1.3 benzinli (klimalı 4 cam otamatik modeli) arabada degişen yada boya yok fiyatı ise 12700. accent almak isteyen arkadaslara şunu diyecem bu arabalar verdiginiz parayı fazlası ile hakediyor.

hayırlı olsun arkadasım araban.cok cok cok gusel bı rakama almıssın araban kac km de.vede bu kadar ucuz almanın bı sebebı varmı eger varsa soyle de ınsanların kafası karısmasın
  • Arkadaşlar benim aracın fanını son devirde bile açsam çok yavaş üfürüyor. Acaba fanda bir sorun mu var.
  • Benide ekleyebilirmisiniz.
    2005 1.3mpi
    Buz grisi
    ANKARA
  • ozan abi hayırdır yaramaz bir durum yoktur umarım

ersin51 accent admire"niz hayırlı olsun gerçektende parasını çokça hak ediyor
  • YENI GELEN ARKADASLAR ARAMIZA HOS GELDINIZ
  • hoşgeldiniz forumumuza paylaşıma devam
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmettr

Benide ekleyebilirmisiniz.
    2005 1.3mpi
    Buz grisi
    ANKARA

• arkadaşım aynı sıkıntı bendede var servise gidince gösterecegim...

quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

Arkadaşlar benim aracın fanını son devirde bile açsam çok yavaş üfürüyor. Acaba fanda bir sorun mu var.

• Merhaba arkadaşlar. 3 gündür uğrayamadım foruma. Herşey yolunda anlaşılan. Ozan abi yurtdışına çıkıyor heralde. İnşallah kötü bi durum yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ice_crashed
    Güle Güle

tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.