Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: babaerkan

xenon Monza extreme H4 Kısa 8000 K

Abi xenonlar kaça mal oldu?
  • Erkan senin 16 larda güzel duruyor..Bu arada 205 taban çok geniş olduğu için kasislerde çamurluğa sürtüyor dimi davlumbaza değil yani..16 alayım bende o zaman her nekadar gönlüm 17 de olsada Bu arada xenonlar çok güzel..Sislere de tavsiye ederim gecemi gündüz yapıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

masallah masallah allah kaza bela vermesın cok gusel gorunuyor araba yıkamada yaptırmısız

eyvallah abicim Amin cümlemize.. soldaki farın balastına yer bulana kadar belim koptu valla

arabayı kendim şöyle üstten bi yıkadım kurulamadım bile
    Enes 190 liraya aldım..montaj bana ait

Emre sağolasın sırada sisler var tabiki 16 inç her zaman söylüyorum bizim arabalar için en ideali..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaerkan -- 23 Nisan 2009; 21:59:57 >

• bu arada akşamüstüde bizim bir abinin atölyesinde yeni vites topuzu-körüğü ve vites çubuğunun modifiyesi çalışmasını bitirdim az önce
    karanlık oldu onun için resimlerini yarın koyucam..vites çubuğunu oksijenle ısıtıp 2cm kadar öne eğdim,vites topuzunuda içten kurtardığı kadar delerek max.seviyede aşağıya inmesini sağladım böylece vitesin boyu epey kısaldı.ayrıca çubuğu öne de alınca vitesin duruşu ve konumu çok tatlı oldu(artık 2,4 ve geriye taktığımda vites arka koltuğa gitmiyor..)tabi birde benim viteste az bişey boşluk vardı komple mekanizmayı söküp sözüm ona ustayım diye geçinenlerin yapamadığınıda orjinalinden daha sağlıklı ve sağlam bir biçimde yaptık.

• quote:

babaerkan
    bekleriz Ahmet kardeşim ne demek bunlar bahane dostluklar baki..

bu org. sayesinde iki tane aslan gibi kardeşim dostum oldu(HAMZA-ULAŞ )

Internete giremediğim için yazamıyorum affola...

Erkan abi sende bizim dostumuz büyüğümüz çok değerli bir abimiz oldun Allah bozmasın abi..
    Görüşemediğim yazamadığım herkese çook selamlar.
  • quote:

quote:

masallah masallah allah kaza bela vermesın cok gusel gorunuyor araba yıkamada yaptırmısız

eyvallah abicim Amin cümlemize.. soldaki farın balastına yer bulana kadar belim koptu valla

arabayı kendim şöyle üstten bi yıkadım kurulamadım bile
    Enes 190 liraya aldım..montaj bana ait

Emre sağolasın sırada sisler var tabiki 16 inç her zaman söylüyorum bizim arabalar için en ideali..

Hayırlı olsun demeyi unuttum abi. İnternetten bakıyorum da fiyatlara 500-600 TL gibi MTEC ler. Monza'nın kalitesi nasıl?

• Bizim 2004 modellerin pazarda 12000 tl ye satılırken , milletin 12000 tl verip 2001 clio almasına fitil olmuyorum desem yalan olur.
  • takım Günaydın...

Hayırlı olsun demeyi unuttum abi. İnternetten bakıyorum da fiyatlara 500-600 TL gibi MTEC ler. Monza'nın kalitesi nasıl?
    Monza kalite olarak MTEC lerin hemen peşinden gelen bir marka
  • buyrun vitesin yeni konumları

1.vites

• 2.vites

• Günaydın arkadaslar,yarın arabanın fren balatasını değitırcem, dısarıda değıstırmek servisın yarı fıyatına mal oluyor.Dısarıda degıstıren arkadaslar bır sorun yasadımı ? ses ,fren mesafesının uzaması gıbı, yoksa memnunlar mı? bır sorun yoksa 2 kat fıyat vermemın anlamı yok.
  • buda BOŞ

• üstadım ben bir hafta önce değiştirdim önceki sayfada yazmıştım
    balata FERRE marka 20 lira güzel..orjin balatada 55 lira
    quote:

Orjinalden alıntı: Sakkaroz01

Günaydın arkadaslar,yarın arabanın fren balatasını değitırcem, dısarıda değıstırmek servisın yarı fıyatına mal oluyor.Dısarıda degıstıren arkadaslar bır sorun yasadımı ? ses ,fren mesafesının uzaması gıbı, yoksa memnunlar mı? bır sorun yoksa 2 kat fıyat vermemın anlamı yok.
  • quote:

üstadım ben bir hafta önce değiştirdim önceki sayfada yazmıştım

Cevap için teşekkürler,arabadan anlayan ve arabasına bakan bir arkadasın güzel demesi yeterli,benim tek endişem ses olur mu? yoksa fren mesafesınde uzama olur mu konusuydu buda ortadan kalktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sakkaroz01

quote:

üstadım ben bir hafta önce değiştirdim önceki sayfada yazmıştım

Cevap için teşekkürler,arabadan anlayan ve arabasına bakan bir arkadasın güzel demesi yeterli,benim tek endişem ses olur mu? yoksa fren mesafesınde uzama olur mu konusuydu buda ortadan kalktı

birebir aynı olmayan parçaların orjinallerinden çoğu zaman daha iyi çıktığı kendi tecrübelerimle sabittir
    yalnız şunu unutma balatalar ilk takıldığında alışana kadar frenlerin zayıf olacaktır..aklında olsun..100-200 km yol yaptıktan sonra kendini bulur

• FERRE'yi bilmiyorum ben Valeo takmıştım. Orjinalinden pahalıydı. Erkan amcanın da dediği gibi ilk 100 km.'de çok dikkatli olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

FERRE'yi bilmiyorum ben Valeo takmıştım. Orjinalinden pahalıydı. Erkan amcanın da dediği gibi ilk 100 km.'de çok dikkatli olun.

eyvallah yeğenvites topuzunu naptın taktın mı??bak ben ne yaptım

• O kadar uğraşamam ya ben.

Taktım vites topuzunu ama körük aşağıda kaldı. Japonla yapıştıracağım...
  • dur abıcım hemen japona dayanma yaa bı goster bakalım bıze nedır ne degıldır koruk asagıda kalmaz onun tırnakları vardır orda.aynı topuzları bızde taktık oyle bırsey olmadı
  • quote:

dur abıcım hemen japona dayanma yaa bı goster bakalım bıze nedır ne degıldır koruk asagıda kalmaz onun tırnakları vardır orda.aynı topuzları bızde taktık oyle bırsey olmadı

Hamzacım yetişşşşşş

bir iş yaparken japonla çalışmayı hiç sevmiyorum..küçücük bir hatada geri dönüşü olmuyor

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.