- x
»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü
5875 Cevap458637 Görüntüleme36 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     35 [37] 39 40 41 42 43 44      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1714 Mesaj
17 Nisan 2009; 17:41:03 

quote:

Orjinalden alıntı: ulas2004

Günaydın Takım.....

Emrecim Erkan abininde söylediği gibi seni tebrik ederim ellerine sağlık azmin elinden birşey kaçamazı tastiklemiş oldun

Benimde soracağım Göstergeyi beyaz led yaptım demişsin bu hız gösterge paneli değilmi resmini eklermisin? ve nasıl yaptın beyendinmi?

Hız gösterge paneli evet..Buna beyaz led ilavesi yaptık göstergeyi söküp gayet memnunum en azından sarı aydınlatmadan daha iyi oldu..Fotosunu eklerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legion90 -- 17 Nisan 2009; 17:43:16 >

2012 Kia Pro_Cee'd ConceptSR

1714 Mesaj
17 Nisan 2009; 17:45:15 

quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

Maşallah Emre kardeşim. Bayağı güzel toplamışsın aracı. Yakıştırmışsın hemen herşeyi maşallah.

Sana da hayırlı olsun Hamza'cım. Aracın üstünde de görmek isteriz...

Teşekkürler daha bitmedi işlerimiz..Yaza yeni projeler devam edecek..17 BSA krom jant , Mercekli Ledli Angelli Far , Cam Filmi , ve motorla ilgili bişeyler yapıcaz..Malum 1.6 DOHC lar herşeyi kaldırabilecek bir motor..

1714 Mesaj
17 Nisan 2009; 17:48:57 

Gösterge ve konsolun fotosu..

0

0

1579 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:06:48 

quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

Hamzacım yine bombayı patlattın hay maşallah ellerine sağlık süpperr olmuş

sagol erkan abı tsk ederım dayanamıyorum abı yaa bırsey yapmadan duramıyorum ama cok hos oldu abı arabanın onu.

bırde ıkı sıs farının ortasını tamponun orayı sıyah yapacam abı nasıl gusel olurmu @legion sende soruyordun bı ara bana bunu yarın kısmet olursa onuda yapacam nasılsa elımde bol bol folya var

1714 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:35:01 

quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

sagol erkan abı tsk ederım dayanamıyorum abı yaa bırsey yapmadan duramıyorum ama cok hos oldu abı arabanın onu.

bırde ıkı sıs farının ortasını tamponun orayı sıyah yapacam abı nasıl gusel olurmu @legion sende soruyordun bı ara bana bunu yarın kısmet olursa onuda yapacam nasılsa elımde bol bol folya var

Sana tavsiyem sadece arasını yapma..Tamponun yanlarını da yap..Mayısın ilk haftası yapıcam ben..Şimdi nası anlatsam şaşırdım dur foto ekleyeyim..

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legion90 -- 17 Nisan 2009; 18:35:26 >

1250 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:50:02 

Emre abi araba süper. Emeğine sağlık.

Hamza abi senin farlar da çok yakışmış. İmkanım olursa yaza bende yapmayı düşünüyorum.

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan, SEBAt et.

1579 Mesaj
17 Nisan 2009; 20:31:00 

tsk ederım enes.

emre oda olabılır ama dıkkat edersen bızım tamponla o aynı degıl o shopta yapılmıs heralde ama bakacagız artık

angel resımlerını cektım arkadaslar bakın bakalım nasıl olmus

0

0

1250 Mesaj
17 Nisan 2009; 22:13:25 

quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

tsk ederım enes.

emre oda olabılır ama dıkkat edersen bızım tamponla o aynı degıl o shopta yapılmıs heralde ama bakacagız artık

angel resımlerını cektım arkadaslar bakın bakalım nasıl olmus

0

0

10 numara olmuş. Abi toplam maliyet ne kadar oldu?

4753 Mesaj
17 Nisan 2009; 22:13:50 

hamza bey siyah taban farlar mukemmel olmus.
sanirim siz yaptiniz.

kisaca bir ozet gecermisiniz:
farin camini ayirmak zor oldumu.
tirnaklimiydi, yapistirmamiydi.
kullandiginiz boya ne boyasiydi.
isiya dayaniklimi, soyulma yaparmi.
cami geri nasil kapattiniz.silikonlami.
saglam oldumu. su gececek gibi bugu yapacak gibimi.

elinize saglik. cok guzel olmus. bende bir yapayim diyorum ama angel degilde mercek attiracam ben.
hayirlisi diyelim.

Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, orada itimat ve itaat vardır;
itimadın ve itaatın olduğu yerde Disiplin;
disiplinin olduğu yerde Huzur;
huzurun olduğu yerde
Başarı vardır...

4753 Mesaj
17 Nisan 2009; 22:20:09 

legion90 arabanin masallahi var. nazar degmesin iyi gunlerde bin.

merak ettigim 0-100 denemesi yaptinizmi. (benim aracta 1.6 16v)

lpg de ilk denememde 14sn ikinci denememde 13.5sn de ciktim.
bu moralimi bozan ilk durum. ikinci durum ise.
arkadasta henuz 10.000de era dizel var du olctuk. ilk deneme 11.5sn ikinci deneme 10.9sn

en kisa zamanda depoyu fulleyip otobana cikacagim. motoru patlatana kadar acacagim.
fakat lpg de 12 ciksa benzindede 10 ciksa eyvallah. ben onu 10 saniyenin altina indiririm ama 13.5 cok sinir bozucu bir durum.

bir arkadasta da elentra 1.6 var. o da gitmemesinden sikayetciymis. servise gorturdum, kayislarini ayarladilar duzeldi diyor. eger bu kadar basitse en kisa zamanda bende gideyim.

sizde durum nedir.

Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, orada itimat ve itaat vardır;
itimadın ve itaatın olduğu yerde Disiplin;
disiplinin olduğu yerde Huzur;
huzurun olduğu yerde
Başarı vardır...

299 Mesaj
17 Nisan 2009; 23:56:04 

Hyundai Accent Admire 1.3
2006 Model - Gri Renk
Klimalı - Ön hava yastıkları var
Tüp yok
55.000 km
Tamamen orjinal
Bagaj kapağında boya var
Sigorta ve Muayene yeni

ARKAŞLAR İLK ARABAMI ALDIM VE SİZDEN FİKİR BEKLİYORUM 14.000 TL YE ANLAŞTIM ACABA PAHALI MI OLDU. ARABA BAKIMLARI YAPILDI NELER TAVSİYE EDERSİNİZ

1714 Mesaj
18 Nisan 2009; 0:07:52 

quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

legion90 arabanin masallahi var. nazar degmesin iyi gunlerde bin.

merak ettigim 0-100 denemesi yaptinizmi. (benim aracta 1.6 16v)

lpg de ilk denememde 14sn ikinci denememde 13.5sn de ciktim.
bu moralimi bozan ilk durum. ikinci durum ise.
arkadasta henuz 10.000de era dizel var du olctuk. ilk deneme 11.5sn ikinci deneme 10.9sn

en kisa zamanda depoyu fulleyip otobana cikacagim. motoru patlatana kadar acacagim.
fakat lpg de 12 ciksa benzindede 10 ciksa eyvallah. ben onu 10 saniyenin altina indiririm ama 13.5 cok sinir bozucu bir durum.

bir arkadasta da elentra 1.6 var. o da gitmemesinden sikayetciymis. servise gorturdum, kayislarini ayarladilar duzeldi diyor. eger bu kadar basitse en kisa zamanda bende gideyim.

sizde durum nedir.

0-100 denemesi 15 defa yaptım hemen hemen 10 saniye civarı..En iyi derecem 9.3 işte..

1714 Mesaj
18 Nisan 2009; 0:09:54 

quote:

Orjinalden alıntı: chelick

Emre abi araba süper. Emeğine sağlık.

Hamza abi senin farlar da çok yakışmış. İmkanım olursa yaza bende yapmayı düşünüyorum.

Teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun..

1579 Mesaj
18 Nisan 2009; 8:56:05 

Günaydın Takım------------

quote:

Orjinalden alıntı: chelick

10 numara olmuş. Abi toplam maliyet ne kadar oldu?

sagol enescım tsk ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Nisan 2009; 9:08:07 >

1579 Mesaj
18 Nisan 2009; 9:02:10 

quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

hamza bey siyah taban farlar mukemmel olmus.
sanirim siz yaptiniz.

kisaca bir ozet gecermisiniz:
farin camini ayirmak zor oldumu.
tirnaklimiydi, yapistirmamiydi.
kullandiginiz boya ne boyasiydi.
isiya dayaniklimi, soyulma yaparmi.
cami geri nasil kapattiniz.silikonlami.
saglam oldumu. su gececek gibi bugu yapacak gibimi.

elinize saglik. cok guzel olmus. bende bir yapayim diyorum ama angel degilde mercek attiracam ben.
hayirlisi diyelim.

tsk ederım ozan.
far camını ayırmak cok kolay oldu farlar yan sanayı oldugu ıcın hıc zorlanmadım tornavıda ıle kastırarak cıkardım
hem tırnaklı hem yapıstırma far camları
ozel bı boya degıl normal bıldıgın mat sıyah sprey boya sanmıyorum kalkacagını kalkarsada yıne sokerız sorun degıl yanı
evet camı seffaf slıkonla tekrardan yapıstırdım aslında bende daha kalıtelı bı malzama var ama yarın bırgun tekrar sokmek ıcab ederse sokerken kırmayalım dıye onunla yapıstırdım.
sanmıyorum su kacacagını buguda yapmaz heralde.

tekrardan tsk ederım.mercek olayını kendın yapamayabılırsın mercek ısı rısklı cunku mercegı ıyı ayarlayıp yerını kesemezsen farın cop olur haberın olsun.

benım su anda sıkıntım su farlar ısıgı dagıtıyor gıbıme geldı ıcınde angeller var ya ıster ıstemez cızgılerın onunu kapatıyor bu da dagılmaya yok acıyor bakalım bugun far ayarını yaptıralım ne olacak gorecegız

1579 Mesaj
18 Nisan 2009; 9:05:02 

arkadaslar malıyet soyleleyım

ıkı adet far kore malı------------------------90 lıra
sprey boya ve ıkı adet angel ledlı----------20 lıra
ceko seffaf slıkon buyuk tup----------------3.50 lıra
total----------------113.50 lıra

tabı bırde bedelı odenmeyen benım el emegım var

454 Mesaj
18 Nisan 2009; 10:58:30 

legion90 @ Göstergeler güzel olmuş ama bazı yerleri biraz daha fazla bazı yerleri biraz daha az aydınlatıyor gibi. Resimden dolayımı öyle yoksa azda olsa aydınlattığı yerler arasında fark varmı?

1579 Mesaj
18 Nisan 2009; 19:53:59 

erkan abının arabanın far karartma ve arka stop kızartma olayı arkadaslar bugun yaptık benım cok hosuma gıttı bakalım sız begenecekmısınız benım arabadan gusel oldu desem yerıdır yanı cunku araba beyaz oldugu ıcın farlar daha on planda durdu

0

buda erkan abının kendısı ve arabası arkadaslar

0

0

0

0

haa bu arada sımdıde sıs farı karartma olayı var bılgınız olsun demedı demeyın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Nisan 2009; 19:58:56 >

454 Mesaj
18 Nisan 2009; 21:47:05 

Erkan abi hayırlı olsun süper yakışmış arabaya...

Ama bu arada Alacağınızda olsun ben yokum orda

1 Mesaj
18 Nisan 2009; 21:51:18 

arkadaşlar herkese iyi aksamlar 2 ay once admira 1.3 16 binde 14500 e ilk arabamı aldım degişen boyanan parçası yok fiyatı nasıl sizce,genelde sehir içi kullanıyorum ankarada aractan memnunum herkese tesekkurler

1250 Mesaj
18 Nisan 2009; 22:22:23 

Süper olmuş Erkan abi. Hamza abi de bayağı marifetliymiş.

299 Mesaj
19 Nisan 2009; 0:29:59 

2006 Model - Gri Renk
Tüp yok
55.000 km
Tamamen orjinal
Bagaj kapağında boya var
Sigorta ve Muayene yeni

ARKAŞLAR İLK ARABAMI ALDIM VE SİZDEN FİKİR BEKLİYORUM 14.000 TL YE ANLAŞTIM ACABA PAHALI MI OLDU. ARABA BAKIMLARI YAPILDI NELER TAVSİYE EDERSİNİZ

5 Mesaj
19 Nisan 2009; 0:37:25 

Yaw abi bendede 1.6 16 v Beyaz admire var benide alırmısınız guruba

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_27845911/tm.htm]drive your way
[

1093 Mesaj
19 Nisan 2009; 10:25:31 

quote:

Orjinalden alıntı: hakanotuken

2006 Model - Gri Renk
Tüp yok
55.000 km
Tamamen orjinal
Bagaj kapağında boya var
Sigorta ve Muayene yeni

2006 için normal fiyatmış. Alacaksan hayırlı olsun...

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

771 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:45:12 

arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar....

yeni farları beğenen beğenmeyen herkese teşekkür ederim

eksik olmasın Hamza kardeşimin büyük emekleriyle aracımızı daha güzel bir hale getirdik.Rabbim ona her zaman daha güzellerini nasip eder inşallah..Allah razı olsun kardeşim hakkını helal et..

Emre verdiğin cevaplar için sanada çok teşekkür ederim..yalnız; vites kolunun kenarındaki tırnaklarını kesmişsin onu anladım ama vites koluna başka bir kısalttma türü bişey yaptın mı onu tam olarak anlıyamadım

evet arkadaşlar bu Hamza varya bunun yüzünden bu sene erkenden açtık modifiye ve tuning sezonunu.....
şimdi sırada xenon far ve 16 inç jant lastik uygulaması var.. jant olarak Lenso MW modelini büyük ihtimalle alıcam..önceki sayfalarda Hamza koymuştu...plasesinde de yine o modele benzeyen başka bir jant var o biraz daha ucuz..ama Lenso çok fena muhtemelen onu alıcam kısmet olursa

aaa Hamzacım bu arada senin jantın aynısını bugün bereçe giderken sağda OTO PRATİK var orda gördüm varmış yani piyasada haberin olsun

771 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:50:39 

quote:

Orjinalden alıntı: koruycu

aramıza hoşgeldin kardeş arabalarımız aynıymış kaç model senin ki..
umarım katılımcı olursunuz

771 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:54:22 

sizde hoşgeldiniz..aracı gayet makul fiyata almışsınız hayırlı olsun..aracın bakımları falan yapımışsa benim size önerim aracın keyfini sürün sürün sürün
quote:

2006 Model - Gri Renk
Tüp yok
55.000 km
Tamamen orjinal
Bagaj kapağında boya var
Sigorta ve Muayene yeni

771 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:57:36 

hayırlı olsun kardeş sizde oldukça uygun almışsınız.km.side çok düşükmüş samanlıktamı saklamışlar bu arabayı yahu..güle güle kullanın..
quote:

Orjinalden alıntı: onur_ank

arkadaşlar herkese iyi aksamlar 2 ay once admira 1.3 16 binde 14500 e ilk arabamı aldım degişen boyanan parçası yok fiyatı nasıl sizce,genelde sehir içi kullanıyorum ankarada aractan memnunum herkese tesekkurler

1579 Mesaj
20 Nisan 2009; 8:56:23 

Günaydın Takım Arkadaşlarım...........

Aramıza Hoş geldin arkadasım aracınızın fıyatı gayet normal gule gule kullanın allah kaza bela vermesın

quote:

2006 Model - Gri Renk
Tüp yok
55.000 km
Tamamen orjinal
Bagaj kapağında boya var
Sigorta ve Muayene yeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 20 Nisan 2009; 8:57:36 >

1579 Mesaj
20 Nisan 2009; 8:59:53 

quote:

Orjinalden alıntı: ulas2004

Erkan abi hayırlı olsun süper yakışmış arabaya...

Ama bu arada Alacağınızda olsun ben yokum orda

yaa ulas aslında yaa sımdı eee sey kem kum falan.

vallahı ugrasıyorduk ya farlarla fılan vallahı benım hıc aklıma gelmedı ulascım yaa kusura bakma

ama ben dedım erkan abıye gelsın arayalım dıye bos ver falan dedı dermısım

1579 Mesaj
20 Nisan 2009; 9:04:30 

quote:

Orjinalden alıntı: koruycu

sende hos geldın arkadasım aramıza arac modelını nerde yasadıgını yazarsan ozan (@clone) geldıgı zaman senıde lısteye ekler

1579 Mesaj
20 Nisan 2009; 9:08:26 

quote:

Orjinalden alıntı: onur_ank

sende hos geldın onur arkadasım aramıza aracın hayırlı olsun arabanın kac model oldugunu soylersen bızde ona gore ıyı yada pahalı almıssın dıyelım aktıf olman dılegı ıle

771 Mesaj
20 Nisan 2009; 9:08:26 

takım GÜNAYDIN....

ya sorma Ulaşçım aslında benim aklımda bizim iş bittikten sonra akşam toplanmak vardı lakin bizim anneyi akşam götürme işi çıktı hatta üç defa Hamzanın yanında aradı o yüzden böyle kaldık

neyse abicim en kısa zamanda telafi ederiz şu jant-lastik işinide bir halledeyim..ikinizide gözlerinizden öptüm

1579 Mesaj
20 Nisan 2009; 9:13:17 

quote:

eksik olmasın Hamza kardeşimin büyük emekleriyle aracımızı daha güzel bir hale getirdik.Rabbim ona her zaman daha güzellerini nasip eder inşallah..Allah razı olsun kardeşim hakkını helal et..

Emre verdiğin cevaplar için sanada çok teşekkür ederim..yalnız; vites kolunun kenarındaki tırnaklarını kesmişsin onu anladım ama vites koluna başka bir kısalttma türü bişey yaptın mı onu tam olarak anlıyamadım

evet arkadaşlar bu Hamza varya bunun yüzünden bu sene erkenden açtık modifiye ve tuning sezonunu.....
şimdi sırada xenon far ve 16 inç jant lastik uygulaması var.. jant olarak Lenso MW modelini büyük ihtimalle alıcam..önceki sayfalarda Hamza koymuştu...plasesinde de yine o modele benzeyen başka bir jant var o biraz daha ucuz..ama Lenso çok fena muhtemelen onu alıcam kısmet olursa

aaa Hamzacım bu arada senin jantın aynısını bugün bereçe giderken sağda OTO PRATİK var orda gördüm varmış yani piyasada haberin olsun

sagol erkan abıcım elımızden gelenı ardımıza koymadık ıste allah sendende razı olsun abı begendıgıne sevındım ve bende cok begendım

abı jantların fıyatını bı ogrenseydın keske yaa.sanada alırdık bı takım onlardan

771 Mesaj
20 Nisan 2009; 9:43:05 

valla abicim o jantlar basit bir janta benzemiyor bence bayağı bir para isterler ona sen uygun bulduğuna bakma orda da bir jant gözüme kestirdim ama kapalıydı.

1714 Mesaj
20 Nisan 2009; 10:29:31 

quote:

Vites koluna başka bi kısaltma yapmadım ya sadece yanındaki tırnakları kestim..

771 Mesaj
20 Nisan 2009; 10:35:33 

eyvallah Emre sağolasın

1579 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:32:13 

modıfıyeyı sevmeyen arkadaslar neden modıfıye konusu olmadıgı zaman burda gelıp adam gıbı paylasım yapmıyorlar merak edıyorum.

1714 Mesaj
21 Nisan 2009; 0:35:49 

İyi geceler arkadaşlar.Gününüz geceniz güzel geçsin..

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 9:06:25 

Takım GÜNAYDIN......

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 9:39:32 

arkadaşlar dün akşam yeni jant-lastikleri arabamıza takabildik..buyrun

0

Ekteki dosya (1)

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 9:42:28 

devam

0

0

Ekteki dosya (2)

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 9:44:51 

dün bu iş için işyerinden 3 te izin aldım jantları taktığımda saat gece 1 olmuştu arkadaşlar.mevzu uzunda başıma gelenler pişmiş tavuğu bile teğet geçmiştir

0

0

Ekteki dosya (2)

1579 Mesaj
21 Nisan 2009; 9:57:51 

abı tek kelımeyle super dıyorum baska bırsey demıyorum.arabanın masallahı var cok baba durdu allah kaza bela vermesın ınsallah

1579 Mesaj
21 Nisan 2009; 10:01:22 

quote:

0

olmadı soyle farlarımız be allah kahretmesın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 21 Nisan 2009; 10:01:33 >

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 10:02:18 

sağolasın Hamzacım Allah razı olsun cümlemizin...bugün xenonlarda geliyo bakalım

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 10:04:28 

sen bi ara bana uğra hallediyim senikileride ayıpsın

1579 Mesaj
21 Nisan 2009; 10:07:35 

quote:

sen bi ara bana uğra hallediyim senikileride ayıpsın

valla yaparmısın abı yaa geleyım bı arada yap abıcım

1714 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:15:29 

quote:

arkadaşlar dün akşam yeni jant-lastikleri arabamıza takabildik..buyrun

0

Çok şık durmuş 195 45 16 mı boyutlar ?

18 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:30:11 

merhaba arkadaşlar

herkes iyidir inşaallah

babaerkan aracın müthiş olmul valla bence Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

bu arada lastik aldım ama herkes neden aldın diyecek bu lastiği ama çok memnunum iki gün kullandım baktım PETLAS STARMAX NAVARO 185/60/14 82H

şuan için gayet güzel diyorum valla sonrasını bilemem ama çok yumuşak lastik ve yolda giderken ses seda yok süper gidiyor

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:48:39 

sağolasın Emre ölçüler aynen öyle..falken ZE 912
quote:

Orjinalden alıntı: legion90

Çok şık durmuş 195 45 16 mı boyutlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaerkan -- 21 Nisan 2009; 12:58:03 >

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:51:37 

Amin.. arkadaşım teşekkür ederim.sizin lastiklerinizde hayırlı olsun herdaim tekeriniz düz basar inşallah
quote:

Orjinalden alıntı: ahmtky

merhaba arkadaşlar

herkes iyidir inşaallah

babaerkan aracın müthiş olmul valla bence Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

bu arada lastik aldım ama herkes neden aldın diyecek bu lastiği ama çok memnunum iki gün kullandım baktım PETLAS STARMAX NAVARO 185/60/14 82H

şuan için gayet güzel diyorum valla sonrasını bilemem ama çok yumuşak lastik ve yolda giderken ses seda yok süper gidiyor

14 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:52:04 

selam hyundai accent admire cı abilerim kardeşlerim
ya arabam beni çıldırtacak
yardım edin lütfen
arabam kendine alarmı ötmeye başlıyor. bütün komşular rahatsız. hiç birşey yokken ötüyor.
kapıları açık bırakmaya başladım artık. çok canımı sıkıyor. niçin ötüp duruyor bi fikri olan varmı.

18 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:13:19 

arkadaşlar admire 2003 için metal iç kapı kolu nereden bulabiliriz uygun fiyatlı bilgisi olan var mı?

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:20:35 

0212 4373498 buraya bir sor istersen ben balata ve diskleri sordum fena değil fiyatları..
birde google yaz ilsem oto diye onlarda uygundur
quote:

Orjinalden alıntı: ahmtky

arkadaşlar admire 2003 için metal iç kapı kolu nereden bulabiliriz uygun fiyatlı bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaerkan -- 21 Nisan 2009; 16:20:55 >

771 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:23:19 

o da olmadı ikitellide Atatürk san.sitesi çıkmacılara bakıcan

18 Mesaj
21 Nisan 2009; 18:16:54 

saolasın baberkan bi arayıp soralım bakalım ne çıkacak fiyatlar

olmadı dediğin gibi ikitelli ye bakıcaz zaten yakın bana

bu arada sen nerede oturuyordun?

1258 Mesaj