Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABI GURULTULU CALISMA SEBEBI YAGDAN KAYNAKLANIYOR DAHA ONCE ACIKLAMASINI YAPMISTIM.BENCE USENME GIT VER 30-40 LIRA YAGI DEGISTIR 10-40 LA.ABI BIRDE BIRSEY MERAK EDIYORUM YAA BENIM ARABANIN YAG CUBUGUNU CEKTIMMI VE YA KAPAGINI ACTIMMI BOYLE BI SARILIK VAR YAGDAN BASKA TABAKA OLUSMUS SANKI SENIN ARABADADA BOYLE BI PROBLEM VARMI BU IS BENIM KAFAMI KURCALIYOR YAWW
  • sarılık derken tam anlayamadım yag cubugu gunu cektinmi yag ilk koydugum zaman sarı oluyor ama sonra siyahlaşır
  • HAYIR ABI O SEKILDE DEGIL BI TABAKA VAR YAG CUBUGUNUN UNSTUNDE SANKI YAG TABAKALASMIS GIBI YAG GIBI AKMIYOR YAPISMIS KALMIS ORDA SANKI.

ABI SEN NE IS YAPIYORSUN BU ARADA
  • soguktan olabilir
    tekstil fabrikasında planlama sorumlusu olarak çalışıyorum.çorluda
  • quote:

Orjinalden alıntı: esen38

soguktan olabilir
    tekstil fabrikasında planlama sorumlusu olarak çalışıyorum.çorluda

YOK SOGUKTAN OLACAK BIRSEY DEGILDE NEYSE BULACAM BEN ONU BI SEKILDE.SAGOL ABICIM
  • Herkese iyi günler. Epeydir uğrayamadım. Ama Hamza abi ile Rahmi abi sağolsunlar ayakta tutuyo burayı. Bugün sınavlar bitti. Daha sık uğrarım artık.
  • Sevgili chelick
    hamza kardeşle bizi burda yanlız bıraktınız bizde kendi kendimize bır şeyler le ugraşıyoruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chelick

Herkese iyi günler. Epeydir uğrayamadım. Ama Hamza abi ile Rahmi abi sağolsunlar ayakta tutuyo burayı. Bugün sınavlar bitti. Daha sık uğrarım artık.

HOS GELDIN ENES.HADI BAKALIM GOZUN AYDIN.INSALLAH BUNDAN SONRA SIK SIK GIRERSIN BEKLIYORUZ.

DIKKAT ETTIM HER NE KADAR TAKIMA GIRMEYEN COK OLSADA BIZIM TAKIM HEP HYUNDAI BOLUMUNDE EN UST SIRALARDA VE EN POPULER KONU OLARAK KALIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 16 Ocak 2009; 16:33:08 >
  • Arkadaşalar selam
    1 ay öncesi aracıma lastik almak için briston bayisine gittim yaptığım araştırmalardan ve daha önce kullanıp memlun kalmam nedeniyle 4 adet bristonun B 330 modelinin takılmasını istedim fiyatta anlaştık tanesi 90 tl araçtan lastikler sökülünce ellerinde bu model lastiğin kalmadığını belirtiler başka model lastik tavsiyelerinde bulundular ben ısrarla B 330 modelini istiyorum değince başka yerden alıp takacaklarını belirtiler bu arada muhabbet esnasında önümüz kar kış diye kışlık lastik almam konusunda beni ikna ettiler araca 83 tl ad. 4 adet BRİSTONE LM 20 model kışlık lastik taktırdım rot balast ayarları yapıldı aracı aldıktan sonra aracta sola çekme problemi olduğunu fark ettim tekrar bayiye gidip problemi anlattım araç tekrar rot balas ayarına girdi ön arka lastikler yer değiştirilmiş tamam diye arac verildi fakat yine aynı promlemlerin devam ettiği için bu şekilde 3 kez bayiye gittim son gittiğimde ön lastikleri sökerek 2 ad aynı yeni lastiklen değiştirdiler ustalarıyla yapmış olduğumuz denemede yine sola cekme probleminin devam ettiğini tesbit ettik ben de zaten bir türlü içime sinmeyen bu lastikleri geri almaları bana istemiş olduğum lastiklerin verillmesini aradaki farkını ödeyeceğimi belirtim bayi müdürü önce kabul etmedi ustalarına bir şekilde ayarlayın yapın şeklinde talimat verdi ustanın 3 kere tüm işlemlerin sıfırdan yapıldığını araçta hiç bir problem olmadığı yönünde sözleri karşısında istemeden olsada teklifimi kabul etmek zorunda kaldı
    aractan kışlık lm 20 lastikler sökülerek b 330 lastiklerle değiştirildi yaşanılan tüm problemler ortadan kalktı.

herkeze kazasıs belasız sağlıklı günler dilerim.

• hamzacıgım aksam arabaya binince bir deneme yaptım araba boşta bile hem benzinde hemde lpg de 5000 deviri gecmiyor normal yolda hareket ederkende gaz yemiyor neden acaba bu konuda bir fikri olan varmı yarın sabah servise gidecegim bakalım ne diyecekler...
  • araç hoş güzel de 13bin çıkar en fazla benden

ayrıca o cam filmlerininde sökülmesi gerek

quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

bu arada araç satılıktır

http://www.sahibinden.com/38_binde_15_bin_liraya_emsalsiz_admire_1_6-04WQQaXQQ10787412WQQpXQQdisplayitem
  • bizimki lpg"li 3.viteste 6000vküsür devire gelip 120 km hıza ulaşmıştı bir arıza olmasın haberlerini bekliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: esen38

hamzacıgım aksam arabaya binince bir deneme yaptım araba boşta bile hem benzinde hemde lpg de 5000 deviri gecmiyor normal yolda hareket ederkende gaz yemiyor neden acaba bu konuda bir fikri olan varmı yarın sabah servise gidecegim bakalım ne diyecekler...
  • arkadaşlar

admire nin teybi nin başlıklımı, yoksa komplemi çıkıyor.

ben admirelerde Cd çalar var sanırdım.

i30 U GÖRÜNCE FARKETTİM

o teybi söktürüp cd çalarlı bişey taktırabilirmiyiz. malum kaset denen şey tarih oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanbaba62 -- 17 Ocak 2009; 10:16:18 >
  • abilerim arkadaslarim, iyisiniz insallah. ben kosusturuyorum. iyiyim simidilik.
  • her girdigimde sayfa sayisindaki artisi goruyorum ve mutlu oluyorum.
    guzel bir ise vesile olmusum diyorum.

bu arada mesajlari teker teker okuyorum. guzel bilgiler var. herkesin eline saglik.

yeni gelen arkadaslarimizida elimden geldigince listeye ekliyorum.

mustafaemer - MADXXL en son ekledigim arkadaslar.
    eger gozumden kacan varsa lutfen kusuruma bakmayin. eksigimi soyleyin en kisa zamanda duzelteyim.
  • hamza bey kolcaginiz ve vites topuzunuz guzel olmus.

bende full eralardaki deri direksiyona ve vites topuzuna goz koydum. direksiyon uymaz dediler. viteste eralarda geri vitesi 1 in yaninda oldugundan o da olmaz dediler. ama ben orjinal birseyler ariyorum. ne yapsam acaba. eski kasa elentralarinki olurmu acaba.
  • herkese iyi aksamlar, iyi forumlar, en kisa zamanda gorusmek uzere.
  • tamamen çıkabiliyor bizde çıkarıp pionnerr cd çaları taktık renk ise kırmızı gösterge rengi yeşil olunca ilk başta zor alıştık hoparlörleride değiştirdik arabanın içi bangır bangır : )))
    quote:

Orjinalden alıntı: erhanbaba62

arkadaşlar

i30 U GÖRÜNCE FARKETTİM

o teybi söktürüp cd çalarlı bişey taktırabilirmiyiz. malum kaset denen şey tarih oldu.

• kendimiz çıkarabiliyormuyuz yerinden

quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

tamamen çıkabiliyor bizde çıkarıp pionnerr cd çaları taktık renk ise kırmızı gösterge rengi yeşil olunca ilk başta zor alıştık hoparlörleride değiştirdik arabanın içi bangır bangır : )))
    quote:

Orjinalden alıntı: erhanbaba62

arkadaşlar

i30 U GÖRÜNCE FARKETTİM

• arkadaşlar duyduğum bi olayı anlatacam size sakın yanlış anlamayın asdeec meraktan soracam,hundai mi sorun var yoksa bunu dienlerdemi babında.hundailer yağ tenekelerinin kalitesindeki saçtan yapılıyomuş,yağ tenekesine binmek gibi birşeyler deniyo.buna inanmak zor ama sanayideki çoğu usta bole dio.artık siz kulanıcılar bilirsiniz.kimse yoğurduna ekşi demez o da ayrı konu.teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.