Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi
309 Cevap174655 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 [5]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2259 Mesaj
16 Ocak 2013; 6:57:28 

quote:

Orijinalden alıntı: mlyk

hangi formatta olduğunu bilsem videoların bi çaresine bakıcam da onu da bilmiyorum pc video indirme programı kaynıyo her video formatını indirebilen bi program biliyo musunuz :)

www.webhatti.com/yazili...iz-videoyu-indirin.html

blog.tamindir.com/firefox-video-indirme-eklentileri_417/

Ikisini deneyin belki uyar. Yanlız site izin vermez ise hiç birşey yapılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

38 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
muttalip1983
18 Ocak 2013; 5:50:02 

her yolu denedim bende sıralı indirme yapmadı bu yardım edecek

50 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:06:28 

Arkadaşlar benmde bir sorunum war. Bilgisayarıma yeni format attım. Daha önceden IDM yukluydu bende. Fakat formattan sonra IDMi yuklediğimde video dosyalarını bile word olarak indiriyor. acaba IDMde mi bi sorun war yoksa bilgisayarıma bazı şeyleri eksik mi yükledim formattan sonra?? Acil yardım film izleyemiyorum :)) alttaki resimdede yardımcı olmaya çalıştım sorunumu anlatmakta.

local://upfiles/914183/CAAA820DE8474A6EAD2A19C4554A5088.jpg

local://upfiles/914183/62B5D8EEF8EE46609221F0A7A995B692.jpg

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gryclnk -- 20 Ocak 2013; 17:17:43 >

---GryClnk---

50 Mesaj
20 Ocak 2013; 17:37:08 

quote:

Orijinalden alıntı: gryclnk

Arkadaşlar benmde bir sorunum war. Bilgisayarıma yeni format attım. Daha önceden IDM yukluydu bende. Fakat formattan sonra IDMi yuklediğimde video dosyalarını bile word olarak indiriyor. acaba IDMde mi bi sorun war yoksa bilgisayarıma bazı şeyleri eksik mi yükledim formattan sonra?? Acil yardım film izleyemiyorum :)) alttaki resimdede yardımcı olmaya çalıştım sorunumu anlatmakta.

local://upfiles/914183/CAAA820DE8474A6EAD2A19C4554A5088.jpg

local://upfiles/914183/62B5D8EEF8EE46609221F0A7A995B692.jpg

Arkadaşlar özür diliyorum. sorun ıdmde deil. bilgisayarımdaki bütün video dosyaları word olarak gözüküyor. sebebi nedendir. belki bileniniz wardır diye sorumu silmektense çözüm aramayı tercih ettim

---GryClnk---

1788 Mesaj
20 Ocak 2013; 21:06:16 

quote:

Orijinalden alıntı: gryclnk

Arkadaşlar özür diliyorum. sorun ıdmde deil. bilgisayarımdaki bütün video dosyaları word olarak gözüküyor. sebebi nedendir. belki bileniniz wardır diye sorumu silmektense çözüm aramayı tercih ettim

Video dosyalarını varsayılan olarak açılması gereken programı "word" olarak ayarladıysan, video dosyaların wordde açılır. Painte ayarlarsan paintte açmaya çalışır gibi gibi...

50 Mesaj
21 Ocak 2013; 18:44:36 

quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Video dosyalarını varsayılan olarak açılması gereken programı "word" olarak ayarladıysan, video dosyaların wordde açılır. Painte ayarlarsan paintte açmaya çalışır gibi gibi...

ewt anlıyorum dediğinizi ve çözümünüde biliyorum ama bu sefer böyle saçma bir şey oluyo. resimde gördüğünüz gibi.. çözüm ne acaba ?

0

Ekteki dosya (1)

---GryClnk---

359 Mesaj
21 Ocak 2013; 20:24:34 

Bugün IDM ile dosya indirmeye başladım fakat ne indirirsem dosyanın bir kısmından sonra hata veriyor.Hata şu:

IDM started to download the file from the beginning since data was corrupted because newly received data did not match the same data downloader earlier.

Do you want to red about possible reasons of data corruption?

Diye bir hata veriyor.Bunu internetten araştırdım hiçbi şey yazmıyordu.Çözümü nedir bunun dosya indiremiyorum

0

EDİT:Resim eklendi.

2187 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:19:18 

GRAPHITE SERİSİ™ 600TM MidT ATX PENCERELİ BEYAZ KASA CORSAİR CX SERİSİ 80PLUS BRONZE 600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI MSİ Z97 GAMING 7 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 Anakart -Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci CORSAİR 128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma)16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram LowProfile WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk -DVR-S21FXV 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SİYAH ASUS 23" VX238H-W GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - BEYAZ -Logitech Speaker System Z906 5.1 THX Hoparlör-PHILIPS 47PFL7008K/12 DVB-S AMB -VU DuO2+
GTX770 Twin Frozr Gaming O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı
- Logitech HD Pro Webcam C910 >>>>

650 Mesaj
23 Ocak 2013; 22:31:35 

Başka bir idm indir varsa güncelini öyle bir deneyin bakalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

40HX720 3D TV 320GB PS3 SLIM LOGITECH Z5500 IPHONE 5 16GB BEYAZ

2 Mesaj
24 Ocak 2013; 11:57:36 

Slm arkadaşlar ben de çok uzun süredir idm kullanıyorum şimdiye kadar bi sorunum yoktu ama bikaç gündür şu videoyu indirmeye çalışıyorum flv olarak görüyor ama indiremiyor. Kb lık dosya indiriyor.. Benim için önemli bir video bu. Yardım ederseniz sevinirim.

"Ölüm, Ölümsüzlüğün Başlangıcıdır...."

1 Mesaj
26 Ocak 2013; 14:22:20 

arkadaşlar benimde idm ile ilgili bir sorum olacak . idm den film indirirken net gittiğinde filmi devam ettiriyorum ama filmin indirme yüzdesi düşüyor yani yüzde 50 inmişken yüzde 40 a düşüyor bunun sebebi nedir yada varsa bir çaresi düzeltmek için ?.. şimdiden teşekkürler.

122 Mesaj
2 Şubat 2013; 14:59:04 

İndirme Panelini seçeneklerden kapatıyorum denildiği gibi ama yinede gitmiyor,mozillayı kapatıp açmak mı lazım olması için?

Կեցցէ՛ ժողովուրդներու եղբայրութիւնը

281 Mesaj
26 Şubat 2013; 13:08:16 

Dailymotion videolarını IDM ile indirebilyor musunuz ??

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

281 Mesaj
26 Şubat 2013; 15:21:46 

Yok mu arkadaşlar IDM kullanan ? !!!

•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••

1788 Mesaj
26 Şubat 2013; 17:50:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Dailymotion videolarını IDM ile indirebilyor musunuz ??

Bildiğim kadarıyla indirebiliyorsunuz ama şahsen flashgot eklentisini IDM ile uyumlu hâle getirip kullanmayı tercih ediyorum.

Uzun zamandır da dailymotion'dan direkt IDM eklentisini kullanmadığım için bilemeyeceğim.

281 Mesaj
26 Şubat 2013; 21:54:36 

quote:

Bildiğim kadarıyla indirebiliyorsunuz ama şahsen flashgot eklentisini IDM ile uyumlu hâle getirip kullanmayı tercih ediyorum.

Uzun zamandır da dailymotion'dan direkt IDM eklentisini kullanmadığım için bilemeyeceğim.

Bu flashgot firefox ile eklentili değil mi? Chrome kullanıyorum genelde ama öyleyse sadece indirme için senin yöntemini de kullanabilirim :)

1788 Mesaj
26 Şubat 2013; 21:59:20 

quote:

Bu flashgot firefox ile eklentili değil mi? Chrome kullanıyorum genelde ama öyleyse sadece indirme için senin yöntemini de kullanabilirim :)

doğrudur firefox eklentisi; ancak IDM kurulduğunda videonun sağ üst köşesinde "IDM ile indir" seçeneği gelmiyor mu?

281 Mesaj
26 Şubat 2013; 22:06:44 

quote:

doğrudur firefox eklentisi; ancak IDM kurulduğunda videonun sağ üst köşesinde "IDM ile indir" seçeneği gelmiyor mu?

Firefox kullanmadığım için denememiştim.Şimdi denedim videoyu indiriyor hocam bi sıkıntı yok.Çok sağol :)

1788 Mesaj
26 Şubat 2013; 22:20:30 

quote:

Firefox kullanmadığım için denememiştim.Şimdi denedim videoyu indiriyor hocam bi sıkıntı yok.Çok sağol :)

Hangisiyle iniyor? IDM'nin kendi eklentisi mi flashgot mı?

281 Mesaj
26 Şubat 2013; 23:04:35 

quote:

Hangisiyle iniyor? IDM'nin kendi eklentisi mi flashgot mı?

İkisiyle de indirebiliyorum.İki indirme butonuda çıkıyo zaten.

174 Mesaj
9 Mart 2013; 11:21:17 

Arkadaşlar son güncellemeden sonra full ünü bir türlü yükleyemedim .Çok indirme yapan biriyim bayadır kullanamıyorum sinir oldum .Benim için sadece video indirme özelliği gerekli başka programda ıdm gibi değilki her siteden kolayca indiremiyor .Çok lazım yardım edebilecek varmı ?

EDİT: Yardım edebilecek kimse yokmu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufcan -05- -- 16 Mart 2013; 13:35:11 >

94 Mesaj
15 Mart 2013; 0:49:35 

google chrome da çoğu inmiyor yada abuk subuk 10 kb gibi komik şeyler cıkıyor ama internet explorer gibi bir geri kalmış internet programi hemen takk diye çıkıyor karşıma haa youtube oldumu google chrome cıkıyor ama bazi özel dosyalarda sınırlı kalıyor bazen iniyor bazen inmiyor sıkıntılı eğer indiremezseniz internet explorer kullanın :)

Hayat 4 ''S'' kuralindan ibarettir :)

1375 Mesaj
15 Mart 2013; 10:22:29 

download manageri indirirken ki kuramadım yandex ana sayfam olmuş tekrar google yi ana sayfa nasıl yaparım,
araçlar>seçenekler>genel>giriş sayfası yaptım olmuyor.

homepage diye bir sayfa çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clio 1.2 16 v -- 15 Mart 2013; 10:44:26 >

astra h 1.6 115 bg
ruhumuz olmadan sadece bir makineyiz.

197 Mesaj
17 Mart 2013; 20:05:16 

ben xp kullanıyorum IDM sürümü 6.12 fakat indirme bittiğinde kapat seçeneğini nasıl aktif edebilrim. Nasıl düzeltebilirim acaba?

0

Ekteki dosya (1)

C'MON GIVE ME A BREAK

197 Mesaj
17 Mart 2013; 20:06:27 

bende IDM nin 6.12 versiyonu yükle ve xp kullanıyorum fkat indirme bittiğinde kapat seçeneği pasif. Onu nasıl aktif edebilirim acaba?

0

Ekteki dosya (1)

C'MON GIVE ME A BREAK

1788 Mesaj
18 Mart 2013; 19:03:58 

@b-white

Tam bilmiyorum ama onun için kayıtlı kullanıcı olmak gerekiyor, yani tam sürüme geçmiş olmak.

752 Mesaj
19 Mart 2013; 9:55:02 

quote:

Orijinalden alıntı: b-white

bende IDM nin 6.12 versiyonu yükle ve xp kullanıyorum fkat indirme bittiğinde kapat seçeneği pasif. Onu nasıl aktif edebilirim acaba?

0

son sürümü yükle 6.15

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
³³°¹³²¹³ °¹²

197 Mesaj
19 Mart 2013; 17:08:34 

az önce ayarlardan yaptım son sürümü yükleyerek teşekkürler

C'MON GIVE ME A BREAK

11 Mesaj
25 Mart 2013; 18:40:55 

quote:

Orijinalden alıntı: clawhammer50

arkadaşlar bende bişey sorcam ya ben İE9 kullanıyorum ve idm sadece istediğim zamanlarda çalışmasını istediğim halde her hangi bi video gördüğü an otomatik olarak çalışıyor sistem tepsisinde görünmeye başlıyor. ama ben sadece ben istediğim zaman idm nin çalışmasını ve ozaman IE idm ile indir seçeneğinin çıkmasını istiyorum bir türlü ayarlayamadım. yardım edebiliecek biri var mı?

Aynen bunu bilen varsa lütfen cevap verebilirmi? Ayrıca aynı videoda şu indir işaretini kapattığım halde tekrar tekrar çıkmasını engellemeyi de bilen varsa onuda söyleyebilir mi ?

I Phone 4S / Samsung Galaxy S3

11 Mesaj
25 Mart 2013; 18:45:41 

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Mesajim bulunsun

BU sadece youtube da değil her sitede oluyor ya :S

I Phone 4S / Samsung Galaxy S3

7 Mesaj
2 Nisan 2013; 19:55:12 

arkadaşlar video indirirken videonun üstünde çıkan seçeneği tıkladığımda daha önce indirilecek dosya formatını ve boyutunu soruyordu ancak ne olduysa anlayamadım şimdi otomatik olarak seçiyor... bunu tekrar nasıl eski haline getiririz. cevaplarsanız sevinirim.

9 Mesaj
12 Nisan 2013; 18:57:13 

Forumdaşlarım idm ' den herhangi bir şey indirirken normal bi hızla iniyorya mesela .. Ben bu yavaşlıktan dolayı idm hız sınırlayıcıdan en yüksek limiti 1000'e çıkardm ve bayağı hızlandı .. Bu normalmidr. Dosya iniyor . Düzgün çalşrmı ? Yada bunun herhangi bir sakıncası varmıdr ?

dezavantajları nelerdir ?

'' Ayinesi iştir kişinin , Lafa Bakılmaz ''

2014 YGS / LYS

47 Mesaj
6 Mayıs 2013; 18:49:49 

ÜSTAT lar ben 1.pc de idm den üye olduğum site den indireceğim linkleri bulmak ve bu linkleri 2. pc den indirmek istiyorum. turbobit vs değil. onlarda zaten url adresini kopyalayıp yapabiliyorum. ama üye olduğum sitede turbobit vs ye yönlendirmeden direkt İdm ye atıyor. işte bu attığı url adrslerini toplu olrak alabileceğim yöntem varmıdır.

şimdi idm ye çektiğim film vs. nin özellilklerinden görebiliyorum ama tek tek buradan almaktansa idm nin indirme url rini toplu olarak tuttuğu bir bölüm varmıdır.

yardımlarınız için şimdiden teşekürler.

54 Mesaj
7 Mayıs 2013; 0:18:35 

Arkadaşlar; Bende ki Sorun indirdiğim HD videolar VLC ve diğer oynatıcılarda açılmıyor. Media Player açıyor fakat onda da ses olmuyor. Çözüm nedir bilen var mı ?

52 Mesaj
4 Haziran 2013; 15:58:56 

Internet Download Manager 6.15 Build 15 Final
https://hotfile.com/dl/...70/c57...Final.rar.html

52 Mesaj
1 Temmuz 2013; 16:23:19 

Bu mesajda bahsedilenler: sonurakar

119 Mesaj
17 Ağustos 2013; 10:05:00 

arkadaşlar 20 gb film indirmiştim indirme yapılırken harici D diskime kaydet demiştim.fakat film son olarak düzenlenirken diski çıkarmışım.pc yi açtığımda film GEÇİCİ KLASÖR e kaydedildi diyordu.tamam a bastıktan sonra geçici klasörü bulamıyorum.yok 20 gb film 10 saatimi almıştı. çözüm yolu yok mu

246 Mesaj
19 Ağustos 2013; 2:47:10 

arkadaslar bende dm 6.15 surumunu kulanıyorum bendekı sorunu bır turlu anlamıs degılım o yuzden sızlerden yardım ıstıyorum soruna gelecek olursak pc de 3 adet browser mevcut bunlardan chrome harıc dıger 2sınde vıdeo ızlerken ekranın sag veya sol alt kısmında ındırmek ıcın lınk cıkıyor ona tıklayınca ıstersenız ındırebılıyorsunuz fakat chrome de ındırme secenegı kendılıgınden aktıf olup nereye ındırmek ıstedıgını soruyor ve ıptal dedıgım anda vıdeo bulunamadı dıye ekranda yazı cıkıyor.bunu nasıl duzeltebılırım bır arkadaslar yardımcı olurmusunuz sımdıden tskkrler...

13 Mesaj
4 Eylül 2013; 17:40:57 

Arkadaşlar benim bir sorunum var idm de diyelim 1 2 3 4 5 6 diye klasör oluşturdum dizi indirirken ilk 1. klasöre ben yön veriyorum bunları tek tek yön vermek istemiyorum geri kalan klasörlerede otomatik kendisinini yönlendrmesini istiyorum böyle bir şansım varmı yardımcı olur iseniz cok makbule gecer cok zaman kaybediyorum 100 200 tane klasöre yönlendiriken :) şimdiden tesekkurler.

1788 Mesaj
4 Eylül 2013; 19:31:28 

quote:

Orijinalden alıntı: toprak6600

Arkadaşlar benim bir sorunum var idm de diyelim 1 2 3 4 5 6 diye klasör oluşturdum dizi indirirken ilk 1. klasöre ben yön veriyorum bunları tek tek yön vermek istemiyorum geri kalan klasörlerede otomatik kendisinini yönlendrmesini istiyorum böyle bir şansım varmı yardımcı olur iseniz cok makbule gecer cok zaman kaybediyorum 100 200 tane klasöre yönlendiriken :) şimdiden tesekkurler.

O zaman linkleri de listeye eklerken tek tek ekliyorsun, öyle mi?

IDM'nin panodan çoklu link indirme menüsünde panoda kopyalı olanları orada belirteceğin yola (klasöre) kaydedecektir. Tabi linkleri toptan yakaladığını varsayıyorum.

13 Mesaj
5 Eylül 2013; 9:24:40 

linkleri toplu olarak kopyalıyorum diyelim E ölümüne kaydediyor 100 tane diziyi de ellimle klasörlere tek tek 1 e in 2 ye in 3 e in diye yerini gösteriyorum bunu ben 1 e yönlendirip diyelim kuyrugu takip et kendi indirdikden sonra oraya kopyalaya bilir yada direk 2. 3. diye kopyalaya bilir klasörlere böyle bir şansım varmı acaba

1788 Mesaj
5 Eylül 2013; 21:21:19 

Bak güzel kardeşim, dönüp dolaşıp aynı şeyi söylüyorsun. İndirme linklerini toplu bir şekilde kopyaladıktan sonra IDM'nin toplu link ekle menüsünü aç orada tüm linkler rar simgesini aldıktan (indireceğin dosyanın rar olduğunu varsaydım) sonra tümünü seç diye bir buton var. Bu butona tıkla, alt kısımda da işaretlemiş olduğun dosyaları nereye kaydedileceği var. İşte bu kısımdan işaretlemiş olduğun dosyaların kaydedileceği dizini seçmiş oluyorsun.

Yani sen 1. klasöre indireceğin linkleri tek seferde kopyala, panodan çoklu link indirme menüsünü aç, partlar kontrolden geçtikten sonra tümünü işaretle, açılmış olan menünün en altında kaydedileceği dizini seç ve indir.

Daha da açık bir şekilde anlatmış olamazdım herhalde. Çok açık ve net bir şekilde anlattım. Muhtemel takılacağın yerlerin de açıklamasını yaptım.

Bu mesajda bahsedilenler: toprak6600

813 Mesaj
6 Eylül 2013; 19:59:50 

Yauw ayarlarda linke tıklarken alt tusuna basarsan İDM devreye girmez normal devam eder diyor
ki bu bana lazım, ama bi turlu edemedim her defasında maydonoz olup indiriyimmi die soruyor.
Ozellikle stream yapan sitelerde oluyor ve video tamamen izlenemez hale geliyor. Sonra isin yoksa İDM
ayaralarına gir yok chromeda calısma die ayar et felan her defasında da olmaz.

ASUS G750JH Intel Core i7-4700HQ 16 GB, DDR3 1600 MHz dual channel NVIDIA GeForce GTX 780M 980/6200 4096 MB, Core: 823 MHz, Memory: 1250 MHz, GDDR5 256 GB SSD, second hard drive 750 GByte HDD, 5400 rpm Qualcomm Atheros PCI-E Gigabit Ethernet , Qualcomm Atheros Killer Wireless-N 1202 4.0 Bluetooth Blue-ray RW "POWERHOUSE"

İMZAMDAKİ Makinanın Satış ilanı http://forum.donanimhaber.com/m_90152665/f_//tm.htm#90152665

1788 Mesaj
12 Eylül 2013; 20:02:26 

quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Yauw ayarlarda linke tıklarken alt tusuna basarsan İDM devreye girmez normal devam eder diyor
ki bu bana lazım, ama bi turlu edemedim her defasında maydonoz olup indiriyimmi die soruyor.
Ozellikle stream yapan sitelerde oluyor ve video tamamen izlenemez hale geliyor. Sonra isin yoksa İDM
ayaralarına gir yok chromeda calısma die ayar et felan her defasında da olmaz.

Ayarlardan chrome veya firefoxla ilintilendirmesini kaldırabilirsin ki. veya hangi formatlarda soracağını.

711 Mesaj
7 Ekim 2013; 0:17:13 

haber videolarını izlemeye çalışıyorum fakat idm ne hikmetse ben indir butonuna basmadan videoyu indirme ekranı karşıma geliyor. iptale tıklıyorum fakat izlemek istediğim video ''video bulunamadı'' şeklinde uyarı veriyor. otomatik indirmeyi nasıl iptal edebilirim.

Samsung Galaxy Note II 16 GB Mermer Beyazı

1323 Mesaj
7 Ekim 2013; 0:22:50 

indirilenler-Seçenekler-genel- burdan ayarlayabilirsiniz.

711 Mesaj
7 Ekim 2013; 4:04:25 

quote:

Orijinalden alıntı: semihus

indirilenler-Seçenekler-genel- burdan ayarlayabilirsiniz.

seçenekler-dosya türleri altındaki ''otomatik indirilecek dosya türleri'' nin hepsini sildim. artık otomatik indirmiyor. tşk ederim.

Bu mesajda bahsedilenler: @semihus Bu mesaja 1 cevap geldi.

1323 Mesaj
7 Ekim 2013; 9:03:54 

Kullandığınız browserın tikini kaldırsaydınız yine olurdu.

711 Mesaj
7 Ekim 2013; 13:59:31 

quote:

Orijinalden alıntı: semihus

Kullandığınız browserın tikini kaldırsaydınız yine olurdu.

O zaman indirme istesem de yapmaz ama. Tamamen devre dışı kalmaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1323 Mesaj
7 Ekim 2013; 15:28:46 

Evet devre dışı kalır.

Bu mesajda bahsedilenler: swes

19 Mesaj
10 Ekim 2013; 13:22:55 

konu baya bilgilendirici tşkler.

1 Mesaj
10 Ekim 2013; 23:15:21 

yav bu indirmeleri devam ettirmeye çalışınca tarayıcınızda adresi açacak diyo ama word olarak açılıyo bunun bi çözümü var mı

28 Mesaj
5 Kasım 2013; 16:24:38 

Arkadaşlar Merhaba. İDM de biliyorsunuz indirilen dosyayı parçalara bölerek aynı anda 8 partını indiriyor. indirme tamamlandıktan sonra da bunları bilgisayarda birleştiriyor. işte bu 8 parçayı azaltmanın bir yolu yokmu? mesela 3 parçada indirsin.

çünkü indirmelerimi okuldan yapıyorum 100 mb lik internetle, örneğin 1 GB lık bir dosyayı 3 dakikada indiriyor ama düzenlemesi 15 dakika sürüyor. ve o düzenleme işlemi bilgisayarı neredeyse tamamen kilitliyor.

çözümü?

1788 Mesaj
5 Kasım 2013; 20:12:19 

quote:

Orijinalden alıntı: the_maske

Arkadaşlar Merhaba. İDM de biliyorsunuz indirilen dosyayı parçalara bölerek aynı anda 8 partını indiriyor. indirme tamamlandıktan sonra da bunları bilgisayarda birleştiriyor. işte bu 8 parçayı azaltmanın bir yolu yokmu? mesela 3 parçada indirsin.

çünkü indirmelerimi okuldan yapıyorum 100 mb lik internetle, örneğin 1 GB lık bir dosyayı 3 dakikada indiriyor ama düzenlemesi 15 dakika sürüyor. ve o düzenleme işlemi bilgisayarı neredeyse tamamen kilitliyor.

çözümü?

Yanılmıyorsam, tek parça halinde indirmiş olsan da bilgisayar dosyayı birleştirmek için aynı süre bekletecek. Yani bilgisayar yine aynı işlemi yapacaktır. parçalara bölmesi internet hızını daha etkin olarak kullanabilmeyi sağlar.

aynı şekilde Jdownloader programı da vardır ve bu program parçaları birleştirme gibi bir derdi yoktur. Part bitti mi bilgisayarınıza da aynı anda kaydedilmiş olur. Güzel programdır. Aynı zamanda tamamen ücretsizdir.