- x
Muahbbet kusu tek ayak üstünde duruyor. ? Yardım..
42 Cevap32443 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

791 Mesaj
15 Kasım 2008; 20:22:07 

Arkadaslar yeni farkettim muhabbet kusum tek ayagının ustunde duruyor arada bi yere basıyor elıme geliyor elımde duruyor fakat hep ayagı havada yan duruyor nette baktım uyurken tek ayak ustunde durur dıyorlar ama uyumuyorkende boyle hatta az sonra ss koyucam

/!\___DİKKAT GÖMEBİLİRİM___/!\

İmzam El Yapımıdır Çalmayınız.
eski nick:nicer

791 Mesaj
15 Kasım 2008; 20:34:14 

0

Burada ayağı havada

0

Burada yere basıyor anlamadım valla

2592 Mesaj
16 Kasım 2008; 16:57:07 

Benim muhabbet kuşumda da olmuştu bu. Hatırladığım kadarıyla dinlenirken bir ayağı havada oluyordu muhabbet kuşlarının.

12875 Mesaj
17 Kasım 2008; 2:17:14 

Uzun bi süre daha gözlemleyin elinizle tutun ayağına bakın şişme varmı vs

hocam umarım tahminettiğim durum değildir

B Vitamini Eksikliği: Bu durumda kuşta B vitamini eksikliği vardır,ve rahatsızlığın sonucu olarak kuşun bacakları felç olur.Sarsılmalarda da olduğu gibi bu durum aniden oluşur ve kuş çok korkar.Bir çok muhabbet kuşu felç sebebiyle ince dallara tüneyemez. Pek çok kuş çarpık bacakları yüzünden tüneklere konamaz. Yere düşerler ve topallayarak yürürler.Kuş veterinerleri kuşun içme suyuna eklenebilecek sıvılar verirler.Bu besin ilaveleri bir B vitamini bileşiği içerir.Buna ek olarak kuşlara B vitamini enjekte etmek çoğu zaman fayda sağlar.Lütfen B vitamini eksikliği bulunan kuşu kendiniz tedavi etmeye çalışmayın,her zaman doğru tedaviyi seçmek için kuşlarla ilgilenen bir veterinerle görüşün.

Bu arada çok tatlı Allah uzun ömür versin

791 Mesaj
17 Kasım 2008; 12:06:35 

@windsurf

Evet bende okumuştum uyurken yada dinlenirken ayaklarını havaya kaldırdıklarını ama ben parmagıma alıncada tek ayagı havadaydı korkmustum

@krm-iks

Teşekkürler hocam bu aralar eski günlerdeki gibi yürüyor normal şeklinde ama dikkat edicem uyarın için teşekkür ederim

12875 Mesaj
11 Şubat 2009; 23:35:23 

Yukarda açıklama yapmıştım :/

791 Mesaj
12 Şubat 2009; 0:32:52 

quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

Yukarda açıklama yapmıştım :/

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Ekim 2010; 20:53:35 

Ayak ve bacaklar:

İki ayak üzerinde durmak:

* Düzgün durarak, sahibine hareketsiz şekilde bakması: Ele alınmak için hazırdır. Şu anlamdadır "Bakman için seni bekliyorum, yoksa sana kızabilirim".
* Tünekte ileri geri yürümek: Sabırsızlıkla dışarı çıkarılmayı, ele alınmayı beklemek.
* Her iki ayakla parmağa sıkıca tutunmak: Sana tam güvenmiyorum ya da beni götüreceğin yer hakkında bilgim yok.
* Bir ayak üzerinde durmak: Rahat.
* Bir ayak üzerinde durma ve tüylerin kabartılması: Rahat, mutlu, memnun.

* Başını alta sokarak bir ayak üzerinde durmak: Tüylerini temizliyor
* Bir ayakta dururken gagasını bileme: Yorulmuştur.
* Bir ayak üzerinde dururken, hafif kabarmış, gözler cam gibi: Kısmen uykudadır.
* Kafes altını kazımak: Afrika gri papağanları için tipiktir. Genelde kafesten dışarı çıkmak için izin verilmesi isteğidir.Bu davranışını alışkanlık haline getirmemesi için yerine getirmek istemeyebilirsiniz.
* Ayak vurma, tıklatma: Tehdit edildiğini hisseden bazı papağanlar, bölgesinin üzerindeki egemenliğinin işareti olarak onların ayaklarını yere vururlar.

1274 Mesaj
29 Ekim 2010; 23:10:27 

kuş huzurlu oldugunda tek ayagını icine ceker sende huzurlu ol

AMD PHENOM II X3 720 B.E 2.8 GHZ@3.2/ SAPPHİRE 780G PURE BOARD/ATI RADEON HIS 5870/SAMSUNG XL2370 LED MONITOR/PATRIOT 2*2 1066 MHZ RAM/LOGITECH MX3200/HIGH POWER PERFORMANCE 600W/1 T.B C.B HDD

3269 Mesaj
14 Kasım 2010; 21:34:18 

peki beyler benim de bi sorum var. Kuşa doğru parmağımı yaklaştırınca gagası ile tık tık sesler çıkartıyo. Sonra kafasını aşşa yukarı doğru çılgınca sallıyor. İyi bi durum mu

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcıları

1499 Mesaj
19 Kasım 2010; 13:57:11 

İyidir. Herhalde oyun oynuyorlar bu şekilde. Bizimki bu hareketleri yaparken gözlerinin etrafı kalın beyaz bir halkayla çevreleniyor. Göz kapağı değil ama. Bu nedir, bilen var mı?

7873 Mesaj
20 Kasım 2010; 22:01:48 

@uysal 07 ve Mr.legend arkadaşlar

kuşlarınız domuz gibi hiçbir problem yok. Büyük ihtimal genç enerji dolu kuşlardır, parmağı yaklaştırdığınızda hafif sinirlenir, ondan gözünün etrafına halka gelir gagasını falan kıkırdatır çıtır çıtır normal.

51 Mesaj
20 Kasım 2010; 22:13:30 

Muhabbet kuşları, oyun oynamayı ve kendi bölgelerini korumayı severler, parmağınızı uzattığınızda büyük olasılıkla kişisel alanına girdiğiniz için kızıyordur eğer ele alışkınsa parmağınızla oynamaya çalışıyordur, 8 sene beslemiştim öldükten sonra da bir daha alamadım, uyurken dinlenirken tek ayaklarını çekerler ancak kafesin etrafına takılan tüle ayaklarını takabiliyorlar ve siz evde yoksanız oradan kurtarmak için deli gibi çırpınıyorlar ve ayaklarını zedeliyorlar, ayağını yere koyacağı zaman çekip geri kaldırıyorsa yürürken aksama varsa ayakta zedelenme olabilir, söylediğim belirtiler yoksa keyfi yerinde demektir Allah uzun ömürler versin alıştılar mı ufak çocuk gibi oluyorlar

Pardus 2011, Ubuntu 10.10 Virüsler Gelin Bakalım :))

1499 Mesaj
20 Kasım 2010; 23:45:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

@uysal 07 ve Mr.legend arkadaşlar

kuşlarınız domuz gibi hiçbir problem yok. Büyük ihtimal genç enerji dolu kuşlardır, parmağı yaklaştırdığınızda hafif sinirlenir, ondan gözünün etrafına halka gelir gagasını falan kıkırdatır çıtır çıtır normal.

Sağol, domuz gibi olduğunun farkındayım. Zaten genç. Sinirlenmekten ziyade zevkten yaptığını düşünüyorum. Ama asıl o halka nasıl oluşuyor, onu merak ettim.

3269 Mesaj
21 Kasım 2010; 0:54:52 

benim parmağımı ısırmıyor. Elimlen yem veriyorum yiyor afiyetle. Parmağımı yaklaştırınca tırnağıma gagasını vuruyor. Tık tık sesler çıkartıyor. Çok fena zıçıyo ama. Dakka başı pıt pıt sesler geliyo. Dişiymiş benim kuş. Baya oyun oynuyo. Kafasını öyle bi sallıyo ki nerdeyse kopucak

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcıları

433 Mesaj
22 Kasım 2010; 11:07:45 

benimde muhabbet kuşum tek ayağını yukarıda tutuyor devamlı, yürürken bile yukarıda .. hep sekiyor hayvan birşey de olmadı felç olmuş olabilir mi daha alalı 2 gün oldu başımıza geen işlere bak :(
2 günlük olmasına rağmen üzülüyorum

sizce drum nedir

http://img33.imageshack.us/i/fotoraf0003pz.jpg/

1499 Mesaj
22 Kasım 2010; 11:29:04 

quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

benimde muhabbet kuşum tek ayağını yukarıda tutuyor devamlı, yürürken bile yukarıda .. hep sekiyor hayvan birşey de olmadı felç olmuş olabilir mi daha alalı 2 gün oldu başımıza geen işlere bak :(
2 günlük olmasına rağmen üzülüyorum

sizce drum nedir

http://img33.imageshack.us/i/fotoraf0003pz.jpg/

Yukarıda bir mesajda vardı bununla ilgili bir uyarı. B-Vitamini eksikliği olabilir ve ciddi bir durumdur. Vakit kaybetmeden bunu bir araştırın.

433 Mesaj
22 Kasım 2010; 20:29:14 

teşekkürler :( henüz fırsatım olmadı kuşçuya gittim 1-2 hafta bekle dedi beklesem
felç kalıcı olabilir mi ?

4 Mesaj
7 Şubat 2011; 19:35:39 

Kuşçu dediğiniz bir veterinerdir inşallah :)

894 Mesaj
12 Ocak 2012; 8:32:12 

beyler mubişim 4 aylık maviş cok iyi anlaşıyoruz btün gün parmağımda omuuzumda geziyor ama günde 1-2 kez öterek kafasını aşşağı yukarı sallıyor ve sonra sağa sola salladğında ağzından yem çıkıyor.çok hapşırıyor ama ayakları bazen soğuk bazen sıcak.uçarak omuzuma geldiğinde nefes alırken bir ötme sesi gelyor astım hastaları gibi vitaminleri tam kş kumu veriyorum yavru yemi kullanıyorum neden böyle olabilir:S

3528 Mesaj
12 Ocak 2012; 10:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: doomcry1000

beyler mubişim 4 aylık maviş cok iyi anlaşıyoruz btün gün parmağımda omuuzumda geziyor ama günde 1-2 kez öterek kafasını aşşağı yukarı sallıyor ve sonra sağa sola salladğında ağzından yem çıkıyor.çok hapşırıyor ama ayakları bazen soğuk bazen sıcak.uçarak omuzuma geldiğinde nefes alırken bir ötme sesi gelyor astım hastaları gibi vitaminleri tam kş kumu veriyorum yavru yemi kullanıyorum neden böyle olabilir:S

kuşun tek sanıyorum. dişisi olmadığı için senin parmağına kusuyor. normaldir.

yalnız çok hapşırması normal değil

Ömür biter, borç bitmez

894 Mesaj
12 Ocak 2012; 12:19:29 

tek erkek evet 4 aylık ama ne dişisi bu yaşta :D
hergün kusmasıda normal mi sadece benim yanımda uyapıyor kusmayı kafa sallamayı

1499 Mesaj
12 Ocak 2012; 12:57:23 

quote:

Orijinalden alıntı: doomcry1000

tek erkek evet 4 aylık ama ne dişisi bu yaşta :D
hergün kusmasıda normal mi sadece benim yanımda uyapıyor kusmayı kafa sallamayı

Seni beslemeye çalışıyor olabilir. Bizimki de o yaşlardayken aynısını yapıyordu. Şu an 2 yaşında ve bizimki de çok hapşırıyor. Herhalde normaldir, çünkü yazın da hapşırıyor.

894 Mesaj
12 Ocak 2012; 22:26:31 

saol kardeşim zaten beli bi süre sonra insan kendi ailesinden bir birey gibi seviyo kuşunu.benim boncuğum vardı 2. kuşum 20 günlüktü çok acı çeke çeke ağlaya ağlaya kasıla kasıla öldü gözümün önünde bu kuşta onun gibi olmasın diye uğraşıyorum boncuğum aklıma geldikçe içim sızlar hayla ellerimde seve seve öldü b vitanimini a d e c vitamini kullanıyorum kuş kumu gaga taşı herşeyi tam en kalite yemler inş ölmez buda :D

1935 Mesaj
18 Ocak 2012; 11:56:51 

Kuşunuzda b vitamini eksikliği var malesef.Veterinere götürürseniz iyi olur.Rhat olduğundan ayağı havada değil onun...

Müşkülpesent

894 Mesaj
19 Ocak 2012; 13:04:21 

Ya Kusma olayını sadece dışarı çıkardığım zaman parmağımın üüstünde yapıyor.ama uçup omuza geldiğinde nesefinde ötme var astım hastaları olur ya öyle.Kafesinde dururken kuyruğu aşşağı yukarıda hareket ediyor azda olsa onada dikkat ettim b vitamini kullanıyorum avisol b var davranışlarında bi problem yok sadece şu nefesinin ötüşü sürekli sulu haşırması ve kusması başlıcam problemlerim ve ayağınıda çok kaşıyor ağaını çok ısırıyor ama mantar belirtisi göremedim şişmede yok ayaklarında kaşıdığı ayağını sıcakta hep içine çekiyor

894 Mesaj
19 Ocak 2012; 13:06:26 

kuş 4.5 aylık daha eş istediğni sanmıyorum kusma olayında aynada yok kafesinde zaten çıkardım ama salonda büyük ayna var ve karşısında duruyor bunuda söyliyim dedim

170 Mesaj
26 Ocak 2013; 15:22:57 

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Sağol, domuz gibi olduğunun farkındayım. Zaten genç. Sinirlenmekten ziyade zevkten yaptığını düşünüyorum. Ama asıl o halka nasıl oluşuyor, onu merak ettim.

göz bebeği küçülüyor, öyle oluyo, o yaptığı hareketler de sizin yaptığınız ve ona saçma gelen hareketler görünce yapıyo, eğlenmek istedğinde yapıyo

DH KAFKASYA SEVDALILARI
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

2 Mesaj
12 Mart 2013; 12:39:54 

Benim kuşum da tek ayak üstünde duruyor ama geçen hafta ayağı kazağıma takılmıştı o günden beri böyle ve korkuyorum aslında çok hareketli ve normal gözüküyor ve dünden daha iyi yinede korkuyorum kendi kendini iyileştirebilir mi? yada veterinere gitmem şart mı? (bide tüylerini çok kabartıyor ve temizliyor acaba pirelenmiş falan olabilir mi?) yardımcı olursanız sevinirim.

894 Mesaj
15 Mart 2013; 0:11:41 

quote:

Orijinalden alıntı: _katara_

Benim kuşum da tek ayak üstünde duruyor ama geçen hafta ayağı kazağıma takılmıştı o günden beri böyle ve korkuyorum aslında çok hareketli ve normal gözüküyor ve dünden daha iyi yinede korkuyorum kendi kendini iyileştirebilir mi? yada veterinere gitmem şart mı? (bide tüylerini çok kabartıyor ve temizliyor acaba pirelenmiş falan olabilir mi?) yardımcı olursanız sevinirim.

önemli bişey yok her kuş tüyleriyle oynar tüylerini temizler ayağına gelince önemli bişey yok incinmiş olabilir veya adım atmakta tedirgin olabilir yada çok keyifli ve mutludur :)

7 Mesaj
19 Nisan 2013; 18:52:38 

merhaba,
benim muhabbet kuşumda tek ayak üzerinde duruyor cogunlukla ve sürekli ayaklarını gagası ile kaşıyor..ayaklarına bakıyorum şişlik falan yok pullanmada yok yinede sürekli ayaklarını kaşıyor..aynı sorunu yaşamış olupta çözüm bulan varmı?

Boynun neden eğri?" diye deveyi taciz edeceğine, cesaretin varsa timsaha sorsana "kafan neden yassı?" diye...

142 Mesaj
19 Nisan 2013; 19:15:19 

quote:

Orijinalden alıntı: empiss

merhaba,
benim muhabbet kuşumda tek ayak üzerinde duruyor cogunlukla ve sürekli ayaklarını gagası ile kaşıyor..ayaklarına bakıyorum şişlik falan yok pullanmada yok yinede sürekli ayaklarını kaşıyor..aynı sorunu yaşamış olupta çözüm bulan varmı?

Aynı sorun yok ama yinede sen şey yapabilirsin ılık su ne sıcak ne soguk orta derece gündüz vakti ayaklarini suya sok tüyleri islanmasin sadece ayak bölgesi sonra kurut dikattli ol tırnaıklarını kırma kuruturken sonra çözülür gibime geliyor.

7 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

Aynı sorun yok ama yinede sen şey yapabilirsin ılık su ne sıcak ne soguk orta derece gündüz vakti ayaklarini suya sok tüyleri islanmasin sadece ayak bölgesi sonra kurut dikattli ol tırnaıklarını kırma kuruturken sonra çözülür gibime geliyor.

ben kuşun ayaklarını batikon ile sildim sonra fazalin sürdüm 2 kere yaptım aynı işlemi bugün hiç ugraşmadı ayagı ile gayet neşeli idi..sürerken biraz zor oldu ama hallettik diye umuyorum..düzelmeseydi sizin dediginizi yapacaktım tşk ederim

Boynun neden eğri?" diye deveyi taciz edeceğine, cesaretin varsa timsaha sorsana "kafan neden yassı?" diye...

142 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:20:20 

quote:

Orijinalden alıntı: empiss

ben kuşun ayaklarını batikon ile sildim sonra fazalin sürdüm 2 kere yaptım aynı işlemi bugün hiç ugraşmadı ayagı ile gayet neşeli idi..sürerken biraz zor oldu ama hallettik diye umuyorum..düzelmeseydi sizin dediginizi yapacaktım tşk ederim

İLginç batikon ilk defa duydum ama arastirmama göre daha sorun olmucak gibime geliyor , rica ederim.

0 Mesaj
11 Ağustos 2013; 0:40:31 

Merhaba herkese, benim albino m.kuşum var 4-5 yaşlarında. benim kuşum da 1-2 gündür sağ ayağını kaldırıyor sürekli. kuşum 9 ay kadar önce ayaklarından rahatsızlanmıştı. iltihap topladı, şişti ve yara oldu neticesinde, bir sürü araştırma yaptım veteriner hekimine götürdüm ban da batikon, antibiyotik ve merhem önerdiler, aldım uyguladım ve çok şükür geçti, ancak kuşumun ayakları sürekli kapıya konduğundan birkaç kez kapıya sıkıştı, en son birkaç gün önce sıkıştı sağ ayağı, sıkıştığı gün sürekli kaldırmıştı, daha sonra geçti sandım ama dün ve bugün sürekli kaldırıyor baktım şişlik vs bir şey yok inşaallah olmaz da ama endişeleniyorum. suyuna vitamin kattım, toz halinde vardı, sıvısını bulamamıştım. götürebileceğim bir veteriner hekim yok bulunduğum yerde. başka ne tavsiye edersiniz, kuşumu çok seviyorum. kuş kumu dediğiniz ne işe yarıyor, bir yerde görmüştüm, patates püresi veriyorlarmış m. kuşuna, o ne işe yarıyor? şimdiden çok teşekkür ederim.

894 Mesaj
11 Ağustos 2013; 23:15:26 

quote:

Orijinalden alıntı: cicecik

Merhaba herkese, benim albino m.kuşum var 4-5 yaşlarında. benim kuşum da 1-2 gündür sağ ayağını kaldırıyor sürekli. kuşum 9 ay kadar önce ayaklarından rahatsızlanmıştı. iltihap topladı, şişti ve yara oldu neticesinde, bir sürü araştırma yaptım veteriner hekimine götürdüm ban da batikon, antibiyotik ve merhem önerdiler, aldım uyguladım ve çok şükür geçti, ancak kuşumun ayakları sürekli kapıya konduğundan birkaç kez kapıya sıkıştı, en son birkaç gün önce sıkıştı sağ ayağı, sıkıştığı gün sürekli kaldırmıştı, daha sonra geçti sandım ama dün ve bugün sürekli kaldırıyor baktım şişlik vs bir şey yok inşaallah olmaz da ama endişeleniyorum. suyuna vitamin kattım, toz halinde vardı, sıvısını bulamamıştım. götürebileceğim bir veteriner hekim yok bulunduğum yerde. başka ne tavsiye edersiniz, kuşumu çok seviyorum. kuş kumu dediğiniz ne işe yarıyor, bir yerde görmüştüm, patates püresi veriyorlarmış m. kuşuna, o ne işe yarıyor? şimdiden çok teşekkür ederim.

2 İHTİMAL VAR YA AYAĞI İNCİNMŞ YA SENİN KUŞ GİDİCİ :( KUŞ KUMU İSE SİNDİRİMİ KOLAYLAŞTIRIYOR. AYAKLARINA BAK İNCİNMİŞ GİBİMİ DEĞİLSE KABARMA VS VS HALSİZLİK VARMI ONLARA DİKKAT ET B VİTAMİNİNİ EKSİK ETME

0 Mesaj
12 Ağustos 2013; 11:23:04 

2.ihtimali düşünmek istemiyorum Allah korusun. Galiba incinmiş sadece eskisi gibi hareketli ve neşeli çok şükür. Sıvı vitamin ve kum almam lazım, inşaallah sağlığına kavuşur. Bu arada B vitamini ayrıca satılan bir şey mi?

1499 Mesaj
12 Ağustos 2013; 11:49:32 

quote:

Orijinalden alıntı: cicecik

2.ihtimali düşünmek istemiyorum Allah korusun. Galiba incinmiş sadece eskisi gibi hareketli ve neşeli çok şükür. Sıvı vitamin ve kum almam lazım, inşaallah sağlığına kavuşur. Bu arada B vitamini ayrıca satılan bir şey mi?

http://www.kuscular.org...yapmam-lazim-t8082.html

Burayı da bir incelemenizi tavsiye ederim.

0 Mesaj
12 Ağustos 2013; 11:56:58 

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

http://www.kuscular.org...yapmam-lazim-t8082.html

Burayı da bir incelemenizi tavsiye ederim.

teşekkürler, eksik olmayın :)

0 Mesaj
14 Şubat 2014; 18:11:11 

Muhabbet kusumun dun tirnaklarini. Keserken 1 ini kanattim bugunde o ayaginin uzerine basmadigini gordum tek ayak uzerinde duruyo. Canimi yaniyodur ne yapmam gerek biran once iglesmesi icin. Bide sadece tunedigi zaman tek ayak uzerinde yoksa kafesin icerisinde kipir kipir. Suyuna vitamin avisolde koydum. Havucta verdim
0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
19 Şubat 2014; 9:37:51 

quote:

Orijinalden alıntı: cgdmfth

Muhabbet kusumun dun tirnaklarini. Keserken 1 ini kanattim bugunde o ayaginin uzerine basmadigini gordum tek ayak uzerinde duruyo. Canimi yaniyodur ne yapmam gerek biran once iglesmesi icin. Bide sadece tunedigi zaman tek ayak uzerinde yoksa kafesin icerisinde kipir kipir. Suyuna vitamin avisolde koydum. Havucta verdim
0

Şimdi nasıl kuşunuz, geçmiş olsun.. benim kuşumun da ayağı kapıya sıkışmıştı 1-2 kez, o zaman kaldırıyordu acıyan ayağını, çabuk geçiyor çok şüür ama tabi dikkat etmekte fayda var..

0 Mesaj
19 Şubat 2014; 11:37:57 

Cok sukur ki suan cok iyi artik kafesinede kendisi girip cikiyor. Ama bana pek alismadi cok yabani korkuyor hersyden. Ama kendi halinde birakip onla konusunca civil civil surekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
19 Şubat 2014; 15:01:51 

Benim ilk kuşum 6-7 ay sonunda, diğer kuşum nerdeyse bir sene sonunda alıştı, yeniyse merak etmeyin alışır, siz uzaktan sevmeye ve özellikle konuşmaya dikkat edin.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Evcil Hayvanlar » Muahbbet kusu tek ayak üstünde duruyor. ? Yardım..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.703