Şimdi Ara

GeForce 180.44 beta sürücüsü indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD-ATi'nin Kasım ayı için 8.11 sürüm numaralı yeni Catalyst sürücüsünü yayınlamasını takiben Nvidia cephesinden de yeni bir sürücü haberi geldi ve Laptopvideo2go sitesi tarafından GeForce 180.44 beta sürücüsü yayınlandı. PhysX v8.10.13 yazılımını içeren beta aşamasındaki GeForce 180.44 sürücüsü Nvidia'nın GeForce 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarına ek olarak GeForce 9300 ve 9400 IGP'lerine destek vermekte.

GeForce 180.44 beta sürücüsünü indirmek için;

- GeForce 180.44 beta (Windows XP 32bit)

- GeForce 180.44 beta (Windows Vista 32bit)

- GeForce 180.44 beta (Windows Vista 64bit)

• 9300 9400 anakartlar ne zaman gelicek fiyat ne olucak hala muallakta. 1 ayı geçti tüm markaların boardlarını göreli. daha yeni driverlar geliyo garip...
  • betalardan uzak durun.ne yapacağı belli olmaz
  • nvidianın betasıysa sorun yok atinin whqlarından iyiydi valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: K0rkunc

nvidianın betasıysa sorun yok atinin whqlarından iyiydi valla

• quote:

ATI ci olarak buna katılıyorum ve bir atici olarak HD4870 i bıraktım ve artık GTX260 kullanıyorum

Daha iyi diye değil canım, denemek için

Şunu farkettim ki, HD4870 kullanacaksanız kesinlikle VISTA DX10 kullanmalısınız. DX9 da HD4870 çevresel ışıklandırmada v.s. de çok kötü. DX10 da HD4870 in Nvidia kartlardan farkı kalmıyor.

Bu ve benzeri şeyleri ATI düzeltmeli... 8.11 sürücüsünde duruma bakmadım nasıl DX9 da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 15 Kasım 2008; 18:23:37 >

• quote:

geçenlerde bir betada sorun yaşamıştım en iyisi whql
  • her betada sorun olmuyor ama bazen olabilir
  • Yeter artık ne betası ya, whql 180 serisi çıksın artık...
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

Yeter artık ne betası ya, whql 180 serisi çıksın artık...

+100000
  • quote:

Orjinalden alıntı: toz-koparan

quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

Yeter artık ne betası ya, whql 180 serisi çıksın artık...

+100000

Pazartesi çıkıyor o da Neden 3 gün kala beta sürücü yayımladır anlamadım walla
  • çekiyom bakalım fark varmı deneyip görcez
  • bu driverı kurdum crysis warhead ve far cry 2 de kasılan oyun artık hiç kasmıyor nvidia iyi iş çıkarmış beta olmasına rağmen
  • bu arada beta .43 den .44 e çıktı. zannedersen sadece 9300 ve 9400 ler için.
  • Bide atiye driverla ilgili bir dolu laf söylenir çok geç çıkarıyor driver desteiği az falan diye hala tam sürüm driver çıkmadı nvidiada bumuydu dedikleri hız...Yıllardır 178.24 kullanıyorum
  • Hala 8800xxx serisinin altına destek yokmu
    Bari bi süpriz yapsada en azından 8600 lere sürücü çıkarsa
  • 180.43 betayı kurmuştum,sistemde bir abondone bir baş dönmesi.. Beta mı, uzak dursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: T-MAC*1

Hala 8800xxx serisinin altına destek yokmu

Intel Core 2 Extreme QX9770 - (3) GeForce GTX 280 1GB Triple SLI - 8GB (4x2048MB) Kingston Hyper X PC3-12800 - (4) 128GB OCZ Core SSD Solid State! - Sound Blaster X-Fi Elite Pro - PC Power&Cooling 1200W T12W - Logitech G15 Gaming Keyboard - Logitech Cordless Laser G7 Mouse - Windows Vista Ultimate 64bit

İmza coşmuş,böyle olunca kendini iyi mi hissediyorsun? Bence İşlemcini İ7 Extreme falan yap artık,anakartıda X58 falan ekle...

• quote:

Orjinalden alıntı: X2

quote:

Orjinalden alıntı: T-MAC*1

Hala 8800xxx serisinin altına destek yokmu

Intel Core 2 Extreme QX9770 - (3) GeForce GTX 280 1GB Triple SLI - 8GB (4x2048MB) Kingston Hyper X PC3-12800 - (4) 128GB OCZ Core SSD Solid State! - Sound Blaster X-Fi Elite Pro - PC Power&Cooling 1200W T12W - Logitech G15 Gaming Keyboard - Logitech Cordless Laser G7 Mouse - Windows Vista Ultimate 64bit

İmza coşmuş,böyle olunca kendini iyi mi hissediyorsun? Bence İşlemcini İ7 Extreme falan yap artık,anakartıda X58 falan ekle...

harbi ya sisteme bak benm böle sistemim olsa açmaya kıyamam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.