Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
361.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadarı ile edemiyor,çünki görev yeri değişti galiba
  • sağolsun PM den attığım mesaja cevap verdi

bu arada bende next YE-G 708 almaya karar verdim
    bütçemi biraz aştım ama olsun şimdi alıp sonra değiştirmektense adamakıllı bişeyler almak gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: toşu

sağolsun PM den attığım mesaja cevap verdi

bu arada bende next YE-G 708 almaya karar verdim
    bütçemi biraz aştım ama olsun şimdi alıp sonra değiştirmektense adamakıllı bişeyler almak gerek

isabetli karar vermiş siniz
  • Arkadaşlar merhaba!
    DAHİLİ GPS ve WİFİ si olan bir cep telefonu (yada PDA) almak istiyorum.
    En uygun fiyatlı olanlardan hangilerini önerirsiniz.
  • Merhabalar,
    Hem arabada hem de motorsikletimde kullanmak üzere Nuvi360 almıştım. Uzun süredir arabada kullanıyorum problemsiz geçenlerde motorsiklette kullanabilmek için gerekli ataçmanları yaptıktan sonra motorda da kullanmaya başladım. Gayet işe yarıyor... Konuya vakıf olan arkadaşlara sormak istediğim şu : Nuvi ile bluetooth motorsiklet kulaklığı ( CARDO Q2) eşleştirmek istiyorum ve tabii ki de "0000" gibi bir kod girmem gerekiyor. Fakat Nuvi'ye bu kodu girebilmem mumkün olmadı. Bu kodu bir şekilde girebilen var mı, veya settingslerden mümkün mü ?
    Farklı topiclere bakma fırsatım olmadı şayet bu konu tartışıldıysa ltf beni o tapice yönlendirirseniz sevinirim.
  • Öncelikle selamlar
    Sormak istediğim ben Sakarya'da su bayiliği olan bir tüccarım ancak dağıtım alanımızın genişliği yüzünden sıkıntı çekiyoruz
    Sakarya'da: Karaman,camili 1-2,korukent yani yeni yerleşim birimlerine bakıyorum
    bana burda navigasyon desteği olan cihaz lazım ama cok ucuk fiyatlara bir cihaz alamam aynı zamanda motorumda'da çalışacak bir cihaz olması tercihimdir.
    Amerika'da kuzenlerim var ordanda getirtebilirim esas olan sokak sokak yol tarifi yapmasıdır.
    Şimdiden teşekkürler saygılar...
  • Garmin Nüvi 200 cihazı için speed camera (radar) yaklaşım uyarılarını ayarlamak isteyenler için aşağıdaki konu başlığını açtım. Bilgilerinize...

Konu Başlığı: Garmin nüvi 200 ile Radar ve Speed camera yaklaşım uyarıları
    Site: http://forum.donanimhaber.com/m_32796025/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umut Ünlü

Gps Navigasyon Sistemlei hakkında bilmek istediğiniz herşeyi sorun yanıtlayalım.

Saygılarımla.
    Umut Ünlü
    Hızlıal.com
    Gps Navigasyon Mağaza Yönetmeni

Merhaba,

Bir arakadaşımın Navigon 2310 cihazı var (Sürüm 7.4.1) Bu cihaza Türkiye haritasını nasıl yükleyebilirim, şimdiden teşekkür ederim
  • NAV–P200B sd kart destekleme kapasitesi kaç GB dir acaba?
  • merhaba,

navigon mobile navigator 6 java edition arıyorum. bilgi verebilecek birisi varmı?

saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lbagis

NAV–P200B sd kart destekleme kapasitesi kaç GB dir acaba?

2gb.Daha büyükleri HCSD oldukları için desteği yok sanırım ama denemek lazım.Büyük SD kartı medialar için kullanacaksanız mp3 ler ve jpeglerde sorun yok ama henüz mp4 açtıramadım alete.WMV deneyeceğim bir ara.
  • merhaba benq e72 smartphone için hangi navigasyon programını önerirsiniz garmin aradım ama bulamadım. var aslında ama hep pocketpc için smartphone için yok ne yapmalıyım saygılar...
  • slm arkadaslar benım bır konuda yardımınıza ihtiyacim varelimde bir blaupunkt marka navıgasyon var ama buna sadece istanbul yuklu buna nasıl um turkıyeyı yuklerız bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar..benim sorunum ve sorum şu: Ben yamaç paraşütü yapıyorum..bizde de gps kullanılıyor fakat bu aletler çok pahalı. ben htc tytn II kullanıyorum bunda da dahili gps modülü var biliyorsunuz..fakat acaba yamaç paraşütündeki gibi bu gps özelliğini de kullanabilir miyim? yani kısaca bana benim telefonda çalışacak hem yükseklik hem de yön gösterecek bir gps programı var mıdır? gerçi dün gece boyu uğraştım ve bi tane Turbo GPS adlı
    programı kurdum ama pek bişey anlayamadım..

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-tag-gps-7-date.htm
  • GPS Tuner v5.4m deneyebilirsiniz. google topomaplarını kullanmak belki yamaç paraşütünde işinize yarar. Bu haritaları, önceden PC üzerinden kendi "Map Calibrator v2.6" programıyla yükleyebilir, veya telefonunuza internet üzerinden yükleyebilirsiniz.

http://www.gpstuner.com/5.4/index.html

quote:

Merhaba arkada?lar..benim sorunum ve sorum ?u: Ben yamaç para?ütü yap?yorum..bizde de gps kullan?l?yor fakat bu aletler çok pahal?. ben htc tytn II kullan?yorum bunda da dahili gps modülü var biliyorsunuz..fakat acaba yamaç para?ütündeki gibi bu gps özelli?ini de kullanabilir miyim? yani k?saca bana benim telefonda çal??acak hem yükseklik hem de yön gösterecek bir gps program? var m?d?r? gerçi dün gece boyu u?ra?t?m ve bi tane Turbo GPS adl?
    program? kurdum ama pek bi?ey anlayamad?m..

• GPS NAVİGASYON mio c210 cihazi var türkçe map yani türkçe haritasi yok nerden bulabilirim yardimınız icin tsk ederim
  • Mio Türkiye distribütörü Albim ile iletişime geçmeyi deneyin.
    http://www.albim.com/

quote:

Orjinalden alıntı: example42

GPS NAVİGASYON mio c210 cihazi var türkçe map yani türkçe haritasi yok nerden bulabilirim yardimınız icin tsk ederim
  • merhaba arkadaşlar
    geçen gün ankaraya gittim bir yeri arıyordum igoda..sonra gideğim yeri seçtim igo ayarladı er şeyi tamam dedim gidiyorum ama ters tarafa gidiyorum çok sinir oldum..ya ben bilmiyorum bir ayarı var.. ok yönü tam ters gösteriyor..ikinci bakış açısı var kuzey yönü..ben her kuzeyin ne tarafta olduğunu nasıl bilcem ben mi kullanmayı bilmiyorum anlamadım bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum..
  • slm bende igo yazılımlı wv orjinal navigation var mesela üsküdardan hedef olarak beyazıt'ı seçiyorum önce edirneye gidiyor sonra beyazıt'a gidiyor mesefe 600 km gözüküyor bütün geçmişi siliyorum fabrika ayarlarına döndüm ancak gine neresi yazsam önce edirneye gidiyor lütfen bilen biri yardımcı olsun saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jerichooo

Merhaba,
    Sony NV-U73T navigasyon cihazı aldım yalnız TÜRKİYE haritası lazım neden yükleyebilirim(nasıl)
    Tesekkür

Merhaba jerichooo

Sony navigasyon cihazına Türkiye haritası yükleyebildin mi? bendede aynından var ama bir türlü nasıl yükleyeceğimi bulamıyorum. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Teşekkürler.

HappySoldier
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.